Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19529:489Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Martin
Sychra Václav
 
 
Syrová Lucie
Štarman Karel
 
 
8-986 3110
2.Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
Beneš Jiří
Pokorný Lukáš
 
 
-9578 3120
3.Kučera MartinSyrová Lucie7-4-10-7 1321
4.Vojnar JiříBeneš Jiří858  3031
5.Sychra VáclavPokorný Lukáš7-6148 3141
6.Dvořák MartinŠtarman Karel689  3051
7.Vojnar JiříSyrová Lucie-5-7-6  0352
8.Sychra VáclavBeneš Jiří5-67-783262
9.Dvořák MartinPokorný Lukáš-109811 3172
10.Kučera MartinŠtarman Karel698  3082
11.Sychra VáclavSyrová Lucie12-11-6-8 1383
12.Dvořák MartinBeneš Jiří9-896 3193
13.Kučera MartinPokorný Lukáš814-8-8-42394
14.Vojnar JiříŠtarman Karel6910  30104
15.Dvořák MartinSyrová Lucie         
16.Kučera MartinBeneš Jiří         
17.Vojnar JiříPokorný Lukáš         
18.Sychra VáclavŠtarman Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Martin12Syrová Lucie30
Vojnar Jiří21Beneš Jiří03
Sychra Václav21Pokorný Lukáš12
Dvořák Martin30Štarman Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10419:363TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Valdhans Rudolf
Syrová Lucie
 
 
810-89 3110
2.Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
Pokorný Lukáš
Štarman Karel
 
 
89-87 3120
3.Dostálek JaroslavValdhans Rudolf-91089 3130
4.Syrový VojtěchSyrová Lucie98-8-1093240
5.Syrový KarelPokorný Lukáš98-79 3150
6.Dostálek MartinŠtarman Karel648  3060
7.Syrový VojtěchValdhans Rudolf6-6-79123270
8.Syrový KarelSyrová Lucie9-8713 3180
9.Dostálek MartinPokorný Lukáš8-997 3190
10.Dostálek JaroslavŠtarman Karel879  30100
11.Syrový KarelValdhans Rudolf         
12.Dostálek MartinSyrová Lucie         
13.Dostálek JaroslavPokorný Lukáš         
14.Syrový VojtěchŠtarman Karel         
15.Dostálek MartinValdhans Rudolf         
16.Dostálek JaroslavSyrová Lucie         
17.Syrový VojtěchPokorný Lukáš         
18.Syrový KarelŠtarman Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dostálek Jaroslav20Valdhans Rudolf02
Syrový Vojtěch20Syrová Lucie02
Syrový Karel20Pokorný Lukáš02
Dostálek Martin20Štarman Karel02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy