Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SlatinaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový Jičín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SlatinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27672:623TJ Sokol Slatina

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stillner David
Hon Vítězslav
 
 
Ščibrániová Jana
Randýsek Patrik
 
 
9108  3010
2.Zaoral David
Falhar Přemysl
 
 
Kelnar Miroslav
Bezděk Tomáš
 
 
6-789 3120
3.Falhar PřemyslRandýsek Patrik449  3030
4.Stillner PetrŠčibrániová Jana-141210-10-102331
5.Stillner DavidKelnar Miroslav-10987 3141
6.Zaoral DavidBezděk Tomáš81017  3051
7.Stillner PetrRandýsek Patrik-9-1010993261
8.Stillner DavidŠčibrániová Jana897  3071
9.Zaoral DavidKelnar Miroslav7-8-9933281
10.Falhar PřemyslBezděk Tomáš-78-9-8 1382
11.Stillner DavidRandýsek Patrik788  3092
12.Zaoral DavidŠčibrániová Jana7-9-10-8 1393
13.Falhar PřemyslKelnar Miroslav-8-9-11  0394
14.Hanyš PetrBezděk Tomáš-9-10-8  0395
15.Zaoral DavidRandýsek Patrik988  30105
16.Falhar PřemyslŠčibrániová Jana-99-8-7 13106
17.Hanyš PetrKelnar Miroslav-9-6-7  03107
18.Stillner DavidBezděk Tomáš778  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Falhar Přemysl13Randýsek Patrik04
Stillner Petr11Ščibrániová Jana31
Stillner David40Kelnar Miroslav22
Zaoral David31Bezděk Tomáš22
Hanyš Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový Jičín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Bílovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:25599:506TJ Nový Jičín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Stanislav st.
Loukota Dušan
 
 
Pivka Patrik
Sommer Jan
 
 
462  3010
2.Bezděk Tomáš
Beier David
 
 
Vařák Luděk
Filko Daniel ml.
 
 
-118-8-7 1311
3.Kopecký Stanislav st.Filko Daniel ml.10109  3021
4.Loukota DušanPivka Patrik7109  3031
5.Beier DavidJungmann Lukáš2-8107 3141
6.Bezděk TomášSommer Jan-8-103-7 1342
7.Loukota DušanFilko Daniel ml.849  3052
8.Beier DavidPivka Patrik7-88-10-82353
9.Bezděk TomášJungmann Lukáš-8354 3163
10.Kopecký Stanislav st.Sommer Jan544  3073
11.Beier DavidFilko Daniel ml.-5-7-1  0374
12.Bezděk TomášPivka Patrik-3-86-8 1375
13.Kopecký Stanislav st.Jungmann Lukáš599  3085
14.Loukota DušanSommer Jan1022  3095
15.Bezděk TomášFilko Daniel ml.-7-7-7  0396
16.Kopecký Stanislav st.Pivka Patrik255  30106
17.Loukota DušanJungmann Lukáš3-9-82932116
18.Beier DavidSommer Jan-3-5-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopecký Stanislav st.40Filko Daniel ml.22
Loukota Dušan40Pivka Patrik22
Beier David13Jungmann Lukáš04
Bezděk Tomáš13Sommer Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový Jičín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:42554:654TJ Nový Jičín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klečka Miroslav
Polášek Daniel
 
 
Kopecký Stanislav st.
Loukota Dušan
 
 
-6-3-9  0301
2.Borovský Michal
Mezera Matěj
 
 
Randýsek Patrik
Kelnar Miroslav
 
 
-9397 3111
3.Polášek DanielKopecký Stanislav st.-5-6-2  0312
4.Klečka MiroslavLoukota Dušan-6-69663222
5.Borovský MichalKelnar Miroslav-7546 3132
6.Mezera MatějRandýsek Patrik9-85-873242
7.Klečka MiroslavKopecký Stanislav st.-7-2-8  0343
8.Borovský MichalLoukota Dušan-2-5-6  0344
9.Mezera MatějKelnar Miroslav-66-2963254
10.Polášek DanielRandýsek Patrik-3-7-3  0355
11.Borovský MichalKopecký Stanislav st.5-7-8-3 1356
12.Mezera MatějLoukota Dušan-2106-12-32357
13.Polášek DanielKelnar Miroslav-5-4-7  0358
14.Klečka MiroslavRandýsek Patrik24-611 3168
15.Mezera MatějKopecký Stanislav st.10-76-10-112369
16.Polášek DanielLoukota Dušan-2-2-7  03610
17.Klečka MiroslavKelnar Miroslav-126-6-13 13611
18.Borovský MichalRandýsek Patrik679  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Daniel04Kopecký Stanislav st.40
Klečka Miroslav22Loukota Dušan31
Borovský Michal22Kelnar Miroslav22
Mezera Matěj22Randýsek Patrik13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový Jičín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:14625:360TJ Nový Jičín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Stanislav st.
Loukota Dušan
 
 

 
 
WO    3010
2.Randýsek Patrik
Hrehor Milan
 
 
Pařil Ondřej
Pavlín Petr
 
 
5-6-10-7 1311
3.Kopecký Stanislav st.Hodaň Jiří647  3021
4.Loukota DušanPařil Ondřej-9310-1163231
5.Randýsek PatrikPavlín Petr688  3041
6.Hrehor MilanWO    3051
7.Loukota DušanHodaň Jiří186  3061
8.Randýsek PatrikPařil Ondřej656  3071
9.Hrehor MilanPavlín Petr-6-8910-92372
10.Kopecký Stanislav st.WO    3082
11.Randýsek PatrikHodaň Jiří975  3092
12.Hrehor MilanPařil Ondřej10-13-45-62393
13.Kopecký Stanislav st.Pavlín Petr344  30103
14.Loukota DušanWO    30113
15.Hrehor MilanHodaň Jiří-5-3-8  03114
16.Kopecký Stanislav st.Pařil Ondřej885  30124
17.Loukota DušanPavlín Petr575  30134
18.Randýsek PatrikWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kopecký Stanislav st.30Hodaň Jiří13
Loukota Dušan30Pařil Ondřej13
Randýsek Patrik30Pavlín Petr13
Hrehor Milan03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Fulnek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový Jičín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ FulnekRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29645:613TJ Fulnek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lachký Petr st.
Bosák Vítězslav
 
 
Bezděk Tomáš
Černý Luboš
 
 
55-79 3110
2.Bosák Martin
Kletenský Lubomír
 
 
Kelnar Miroslav
Beier David
 
 
-6825 3120
3.Bosák VítězslavBeier David-97-7883230
4.Lachký Petr st.Kelnar Miroslav-10-14-6  0331
5.Kletenský LubomírČerný Luboš-381011 3141
6.Bosák MartinBezděk Tomáš357  3051
7.Lachký Petr st.Beier David-13-9-8  0352
8.Kletenský LubomírKelnar Miroslav-65-89103262
9.Bosák MartinČerný Luboš1268  3072
10.Bosák VítězslavBezděk Tomáš8-6109 3182
11.Kletenský LubomírBeier David8107  3092
12.Bosák MartinKelnar Miroslav-68-67-12393
13.Bosák VítězslavČerný Luboš861  30103
14.Lachký Petr st.Bezděk Tomáš44-6-8-923104
15.Bosák MartinBeier DavidWO    03105
16.Bosák VítězslavKelnar Miroslav-83-69-723106
17.Lachký Petr st.Černý Luboš7-10-8-9 13107
18.Kletenský LubomírBezděk Tomáš689  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bosák Vítězslav31Beier David12
Lachký Petr st.04Kelnar Miroslav31
Kletenský Lubomír40Černý Luboš13
Bosák Martin21Bezděk Tomáš13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový Jičín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ MSV Studénka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:21747:643TJ Nový Jičín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loukota Dušan
Prejda Tomáš
 
 
Macháček Pavel
Stanečka Martin
 
 
8-7-6893210
2.Kelnar Miroslav
Hrehor Milan
 
 
Šenk Pavel
Vodný Stanislav
 
 
65-74 3120
3.Loukota DušanMacháček Pavel6-476 3130
4.Kelnar MiroslavStanečka Martin794  3040
5.Hrehor MilanŠenk Pavel-7896 3150
6.Prejda TomášVodný Stanislav-789-893260
7.Kelnar MiroslavMacháček Pavel7-8-99103270
8.Hrehor MilanStanečka Martin78-9-10123280
9.Prejda Tomᚊenk Pavel69-9-753290
10.Loukota DušanVodný Stanislav584  30100
11.Hrehor MilanMacháček Pavel9-5-47832110
12.Prejda TomášStanečka Martin9-8-791032120
13.Loukota DušanŠenk Pavel879  30130
14.Kelnar MiroslavVodný Stanislav876  30140
15.Prejda TomášMacháček Pavel-5-788732150
16.Loukota DušanStanečka Martin9-787 31160
17.Kelnar MiroslavŠenk Pavel-7988 31170
18.Hrehor MilanVodný Stanislav798  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Loukota Dušan40Macháček Pavel04
Kelnar Miroslav40Stanečka Martin04
Hrehor Milan40Šenk Pavel04
Prejda Tomáš40Vodný Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mořkov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový Jičín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ v Mořkově, Sportovní 258, 742 72, Vchod od fotbalového stadiónu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:548:25726:590TJ Mořkov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc Patrik
Kravčenko Viktor
 
 
Kopecký Stanislav st.
Randýsek Patrik
 
 
24-12-993210
2.Poruba Jiří
Kudělka Tomáš
 
 
Bezděk Tomáš
Liška Jan
 
 
144  3020
3.Kunc PatrikKopecký Stanislav st.8-97-6-92321
4.Kudělka TomášRandýsek Patrik49-96 3131
5.Poruba JiříBezděk Tomáš87-98 3141
6.Kravčenko ViktorLiška Jan679  3051
7.Kudělka TomášKopecký Stanislav st.5-8-9-9 1352
8.Poruba JiříRandýsek Patrik8-395 3162
9.Kravčenko ViktorBezděk Tomáš8-797 3172
10.Kunc PatrikLiška Jan362  3082
11.Poruba JiříKopecký Stanislav st.-89-78-92383
12.Kravčenko ViktorRandýsek Patrik7-89-6-102384
13.Kunc PatrikBezděk Tomáš8-7-69103294
14.Kudělka TomášLiška Jan648  30104
15.Kravčenko ViktorKopecký Stanislav st.8-9-6-7723105
16.Kunc PatrikRandýsek Patrik243  30115
17.Kudělka TomášBezděk Tomáš976  30125
18.Poruba JiříLiška Jan6-79-8732135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kunc Patrik31Kopecký Stanislav st.40
Kudělka Tomáš31Randýsek Patrik13
Poruba Jiří31Bezděk Tomáš04
Kravčenko Viktor22Liška Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový Jičín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mořkov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:18698:476TJ Nový Jičín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Luboš
Mikula Miroslav
 
 
Kyselý Tomáš
Kyselý Radim
 
 
876  3010
2.Prejda Tomáš
Nguyen Adam
 
 
Černoch Petr
 
 
WO    3020
3.Černý LubošČernoch Petr7-87-9-72321
4.Mikula MiroslavKyselý Tomáš899  3031
5.Prejda TomášKyselý Radim8-789 3141
6.Nguyen AdamWO    3051
7.Mikula MiroslavČernoch Petr7-8-9873261
8.Prejda TomášKyselý Tomáš8-76-8-92362
9.Nguyen AdamKyselý Radim6-7-910-92363
10.Černý LubošWO    3073
11.Prejda TomášČernoch Petr9-5-4783283
12.Nguyen AdamKyselý Tomáš9-8-710123293
13.Černý LubošKyselý Radim765  30103
14.Mikula MiroslavWO    30113
15.Nguyen AdamČernoch Petr-5-677832123
16.Černý LubošKyselý Tomáš768  30133
17.Mikula MiroslavKyselý Radim888  30143
18.Prejda TomášWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Černý Luboš21Černoch Petr13
Mikula Miroslav30Kyselý Tomáš13
Prejda Tomáš21Kyselý Radim13
Nguyen Adam21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát pod Radhoštěm CVrchní
rozhodčí:
Skapka Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový Jičín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:36714:691TJ Frenštát pod Radhoštěm C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Marian
Tichavský Vojtěch
 
 
Randýsek Patrik
Beier David
 
 
3-1257 3110
2.Hazuka Pavel
Skapka Jiří
 
 
Kelnar Miroslav
Bezděk Tomáš
 
 
5-8-9473220
3.Hüttl MarianBeier David810-89 3130
4.Skapka JiříRandýsek Patrik-11-107783240
5.Tichavský VojtěchBezděk Tomáš-7-7-6  0341
6.Hazuka PavelKelnar Miroslav108-9-853251
7.Skapka JiříBeier David5-7-108-72352
8.Tichavský VojtěchRandýsek Patrik-5-5-7  0353
9.Hazuka PavelBezděk Tomáš-106-9493263
10.Hüttl MarianKelnar Miroslav486  3073
11.Tichavský VojtěchBeier David10-4-5-4 1374
12.Hazuka PavelRandýsek Patrik6-738 3184
13.Hüttl MarianBezděk Tomáš-8-3-7  0385
14.Skapka JiříKelnar Miroslav98-9-993295
15.Hazuka PavelBeier David8-78-9832105
16.Hüttl MarianRandýsek Patrik16-69-8732115
17.Skapka JiříBezděk Tomáš97-87 31125
18.Tichavský VojtěchKelnar Miroslav-7-8-11  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hüttl Marian31Beier David22
Skapka Jiří31Randýsek Patrik13
Tichavský Vojtěch04Bezděk Tomáš22
Hazuka Pavel40Kelnar Miroslav13



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový Jičín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát pod Radhoštěm DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1717:51542:709TJ Frenštát pod Radhoštěm D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděk Tomáš
Černý Luboš
 
 
Tichavský Filip
Mezera Ondřej
 
 
-96-8-6 1301
2.Prejda Tomáš
Nguyen Adam
 
 
Kántor Lukáš
Hüttl Adolf
 
 
7-7-8-7 1302
3.Bezděk TomášKántor Lukáš-69-9-12 1303
4.Černý LubošMezera Ondřej-8-10-8  0304
5.Prejda TomášHüttl Adolf-12-2-9  0305
6.Nguyen AdamTichavský Filip-3-8-8  0306
7.Černý LubošKántor Lukáš1058  3016
8.Prejda TomášMezera Ondřej7-8-3-4 1317
9.Nguyen AdamHüttl Adolf8-7-3-4 1318
10.Bezděk TomášTichavský Filip136-3-3-62319
11.Prejda TomášKántor Lukáš-67-4-8 13110
12.Nguyen AdamMezera Ondřej-6-7-5  03111
13.Bezděk TomášHüttl Adolf-611-8-7 13112
14.Černý LubošTichavský Filip6-6-7-8 13113
15.Nguyen AdamKántor Lukáš-9-97-6 13114
16.Bezděk TomášMezera Ondřej-78-8-9 13115
17.Černý LubošHüttl Adolf11-8-4-8 13116
18.Prejda TomášTichavský Filip12-3-6-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bezděk Tomáš04Kántor Lukáš31
Černý Luboš13Mezera Ondřej40
Prejda Tomáš04Hüttl Adolf40
Nguyen Adam04Tichavský Filip40

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS