Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP ARLT KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2003 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21590:501SKP ARLT Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Zdeněk
Hrubý Vlastimil
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
886  3010
2.Děrkas Petr ing.
Štembera Miroslav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Uher Petr
 
 
65-10-7-72311
3.Hrubý VlastimilMazurkiewicz Ivo-9-969-102312
4.Děrkas Petr ing.Dolejší Stanislav7-5611 3122
5.Štembera MiroslavUher Petr-678-7-72323
6.Vorlíček ZdeněkVendl Jakub6-1158 3133
7.Děrkas Petr ing.Mazurkiewicz Ivo910-78 3143
8.Štembera MiroslavDolejší Stanislav667  3053
9.Vorlíček ZdeněkUher Petr8-13111 3163
10.Hrubý VlastimilVendl Jakub-10-9-7  0364
11.Štembera MiroslavMazurkiewicz Ivo1052  3074
12.Vorlíček ZdeněkDolejší Stanislav993  3084
13.Hrubý VlastimilUher Petr-64-10-9 1385
14.Děrkas Petr ing.Vendl Jakub-83-89113295
15.Vorlíček ZdeněkMazurkiewicz Ivo887  30105
16.Hrubý VlastimilDolejší Stanislav         
17.Děrkas Petr ing.Uher Petr         
18.Štembera MiroslavVendl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Vlastimil03Mazurkiewicz Ivo13
Děrkas Petr ing.30Dolejší Stanislav03
Štembera Miroslav21Uher Petr21
Vorlíček Zdeněk40Vendl Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HudliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2003 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34679:679Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Landa Miloslav
Dřevěný Petr
 
 
Mifka Alexius
Zatřepálek Pavel
 
 
-558-9-42301
2.Hrabár Jiří
Gruber Martin
 
 
Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
-9-810-4 1302
3.Dřevěný PetrZatřepálek Pavel8-896 3112
4.Hrabár JiříBerger Miroslav9911  3022
5.Landa MiloslavMifka Alexius-5-9-6  0323
6.Gruber MartinŠubrt Jaroslav2-4-3-8 1324
7.Hrabár JiříZatřepálek Pavel710-108 3134
8.Landa MiloslavBerger Miroslav-10-79-7 1335
9.Gruber MartinMifka Alexius11-4814 3145
10.Dřevěný PetrŠubrt Jaroslav-9466 3155
11.Landa MiloslavZatřepálek Pavel-8-108-8 1356
12.Gruber MartinBerger Miroslav7510  3066
13.Dřevěný PetrMifka Alexius-10-137743276
14.Hrabár JiříŠubrt Jaroslav-11-10-6  0377
15.Gruber MartinZatřepálek Pavel-109-9-1 1378
16.Dřevěný PetrBerger Miroslav12-596 3188
17.Hrabár JiříMifka Alexius7-10-810103298
18.Landa MiloslavŠubrt Jaroslav5-779 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dřevěný Petr40Zatřepálek Pavel22
Hrabár Jiří31Berger Miroslav13
Landa Miloslav13Mifka Alexius13
Gruber Martin22Šubrt Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ČečeliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2003 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21556:479Sokol Čečelice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
-961110 3110
2.Tesárek Jiří
Boháč Milan
 
 
Levenec Petr
Mrhal Tomáš
 
 
959  3020
3.Tesárek LukášLevenec Petr8610  3030
4.Boháč MilanMrhal Tomáš91-96 3140
5.Růžička ZdeněkVychodil Luděk-7-8119-72341
6.Bucifal AlešVospálek Miroslav-9759 3151
7.Boháč MilanLevenec Petr-107-9963261
8.Růžička ZdeněkMrhal Tomáš-4-98-7 1362
9.Bucifal AlešVychodil Luděk-104911 3172
10.Tesárek LukášVospálek Miroslav-879-903282
11.Tesárek JiříLevenec Petr-7-568-102383
12.Bucifal AlešMrhal Tomáš-8-2-8  0384
13.Tesárek LukášVychodil Luděk801  3094
14.Boháč MilanVospálek Miroslav88-85 31104
15.Bucifal AlešLevenec Petr         
16.Tesárek LukášMrhal Tomáš         
17.Boháč MilanVychodil Luděk         
18.Tesárek JiříVospálek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tesárek Lukáš30Levenec Petr12
Boháč Milan30Mrhal Tomáš21
Růžička Zdeněk02Vychodil Luděk12
Bucifal Aleš21Vospálek Miroslav03
Tesárek Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Šanov-EDISONRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2003 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:34682:631Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Bouda Petr
 
 
Cafourek Jan
Kettner Martin
 
 
87-38 3110
2.Drož Jan
Homolka Pavel
 
 
Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
74-9-1133220
3.Drož JanCafourek Tomáš-14621 3130
4.Homolka PavelCafourek Jan4-5-81373240
5.Bouda PetrKettner Martin7-84-11-82341
6.Šmíd JanKoděra Filip7-56-993251
7.Homolka PavelCafourek Tomáš6-6-6-8 1352
8.Bouda PetrCafourek Jan9-8-4-7 1353
9.Šmíd JanKettner Martin5512  3063
10.Drož JanKoděra Filip97-5-3-92364
11.Bouda PetrCafourek Tomáš-8-5-5  0365
12.Šmíd JanCafourek Jan35-1011 3175
13.Drož JanKettner Martin717  3085
14.Homolka PavelKoděra Filip3-710-9-52386
15.Šmíd JanCafourek Tomáš63-6-10113296
16.Drož JanCafourek Jan3-7-4-4 1397
17.Homolka PavelKettner Martin-768-7632107
18.Bouda PetrKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drož Jan22Cafourek Tomáš22
Homolka Pavel22Cafourek Jan22
Bouda Petr03Kettner Martin13
Šmíd Jan40Koděra Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník-EDISONRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2003 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35665:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
Vlček Jiří
Rezek Jan
 
 
8103  3010
2.Janeček Jaroslav
Budělovský Petr
 
 
Mikeš Milan
Tvrz Jaroslav st.
 
 
-7-8-5  0311
3.Šmejkal RadekLédl Jiří9-811-9103221
4.Budělovský PetrVlček Jiří-9-3-8  0322
5.Janeček JaroslavRezek Jan7-33-893232
6.Zítek PatrikMikeš Milan10-9-3983242
7.Budělovský PetrLédl Jiří-38-717-52343
8.Janeček JaroslavVlček Jiří-6-5-7  0344
9.Zítek PatrikRezek Jan448  3054
10.Šmejkal RadekMikeš Milan7-10119 3164
11.Janeček JaroslavLédl Jiří5-938 3174
12.Zítek PatrikVlček Jiří-2-146-8 1375
13.Šmejkal RadekTvrz Jaroslav st.755  3085
14.Budělovský PetrMikeš Milan-6-688-82386
15.Zítek PatrikLédl Jiří6911  3096
16.Šmejkal RadekVlček Jiří-7-11-4  0397
17.Budělovský PetrTvrz Jaroslav st.-8-789-72398
18.Janeček JaroslavMikeš Milan10-9-126-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmejkal Radek31Lédl Jiří13
Budělovský Petr04Vlček Jiří40
Janeček Jaroslav22Rezek Jan02
Zítek Patrik31Mikeš Milan22
   Tvrz Jaroslav st.11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy