Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP ARLT KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33407:482SKP ARLT Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
Vorlíček Zdeněk
Hrubý Vlastimil
 
 
1011-11-9-72301
2.Mazurkiewicz Ivo
Uher Petr
 
 
Děrkas Petr ing.
Štembera Miroslav
 
 
-11-687-82302
3.Mazurkiewicz IvoDěrkas Petr ing.-9-88-6 1303
4.Dolejší StanislavVorlíček Zdeněk8-9-4-2 1304
5.Vendl JakubHrubý Vlastimil3-977 3114
6.Uher PetrŠtembera Miroslav-119-8-10 1315
7.Dolejší StanislavDěrkas Petr ing.-9-9-10  0316
8.Vendl JakubVorlíček Zdeněk7-78-1193226
9.Uher PetrHrubý Vlastimil-7-3-4  0327
10.Mazurkiewicz IvoŠtembera Miroslav-9-5-6  0328
11.Vendl JakubDěrkas Petr ing.-7-3-9  0329
12.Uher PetrVorlíček Zdeněk-97-8-6 13210
13.Mazurkiewicz IvoHrubý Vlastimil         
14.Dolejší StanislavŠtembera Miroslav         
15.Uher PetrDěrkas Petr ing.         
16.Mazurkiewicz IvoVorlíček Zdeněk         
17.Dolejší StanislavHrubý Vlastimil         
18.Vendl JakubŠtembera Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mazurkiewicz Ivo02Děrkas Petr ing.30
Dolejší Stanislav02Vorlíček Zdeněk21
Vendl Jakub21Hrubý Vlastimil11
Uher Petr03Štembera Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HudliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:30668:622TTC Brandýs n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
Landa Miloslav
Gruber Martin
 
 
-15-64463210
2.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Dřevěný Petr
Hrabár Jiří
 
 
-8-119-7 1311
3.Zatřepálek PavelDřevěný Petr-10-108673221
4.Berger MiroslavHrabár Jiří-811-815103231
5.Šubrt JaroslavGruber Martin8-9-75-82332
6.Mifka AlexiusLanda Miloslav1467  3042
7.Berger MiroslavDřevěný Petr38-9-8-92343
8.Šubrt JaroslavHrabár Jiří9-8-3683253
9.Mifka AlexiusGruber Martin5-7-65-92354
10.Zatřepálek PavelLanda Miloslav939  3064
11.Šubrt JaroslavDřevěný Petr-6-8-6  0365
12.Mifka AlexiusHrabár Jiří108-58 3175
13.Zatřepálek PavelGruber Martin78-7-6123285
14.Berger MiroslavLanda Miloslav3410  3095
15.Mifka AlexiusDřevěný Petr6-9-8-5 1396
16.Zatřepálek PavelHrabár Jiří8-549 31106
17.Berger MiroslavGruber Martin         
18.Šubrt JaroslavLanda Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zatřepálek Pavel40Dřevěný Petr31
Berger Miroslav21Hrabár Jiří04
Šubrt Jaroslav12Gruber Martin21
Mifka Alexius22Landa Miloslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Čelákovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35671:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Serbus Tomáš
Pavlišák Jan
 
 
Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
-11-8-1  0301
2.Dvořák Petr
Vích Pavel
 
 
Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
69-5-8-122302
3.Vích PavelWagner Jaroslav st.3-75-10-52303
4.Serbus TomášBeran Martin-99-7-5 1304
5.Pavlišák JanŠpinar Rostislav-7712-7-82305
6.Dvořák PetrHendrych Roman-9-44443215
7.Serbus TomášWagner Jaroslav st.985  3025
8.Pavlišák JanBeran Martin-9-8-4  0326
9.Dvořák PetrŠpinar Rostislav6510  3036
10.Vích PavelHendrych Roman6-119-9-82337
11.Pavlišák JanWagner Jaroslav st.-7-108-8 1338
12.Dvořák PetrBeran Martin6-987 3148
13.Vích PavelŠpinar Rostislav-5726 3158
14.Serbus TomášHendrych Roman-8878 3168
15.Dvořák PetrWagner Jaroslav st.58-83 3178
16.Vích PavelBeran Martin-58-4833288
17.Serbus Tomᚊpinar Rostislav578  3098
18.Pavlišák JanHendrych Roman-10-6-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vích Pavel22Wagner Jaroslav st.22
Serbus Tomáš31Beran Martin22
Pavlišák Jan04Špinar Rostislav13
Dvořák Petr40Hendrych Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ČečeliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35645:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
Tesárek Jiří
Bucifal Aleš
 
 
798  3010
2.
Vospálek Miroslav
 
 
Pytlík Jiří
Boháč Milan
 
 
-5-8-8  0311
3.Bucifal Aleš-4-99-9 1312
4.Levenec PetrBoháč Milan-8589 3122
5.Vychodil LuděkPytlík Jiří-77-6-6 1323
6.Mrhal TomášTesárek Jiří3614  3033
7.Levenec PetrBucifal Aleš-107-79-82334
8.Vychodil LuděkBoháč Milan6-10-5-10 1335
9.Mrhal TomášPytlík Jiří1068  3045
10.Tesárek Jiří569  3055
11.Vychodil LuděkBucifal Aleš-9-5-5  0356
12.Mrhal TomášBoháč Milan-9-6-7  0357
13.Pytlík Jiří-688-683267
14.Levenec PetrTesárek Jiří7-97-763277
15.Mrhal TomášBucifal Aleš8-65-483287
16.Boháč Milan9-6910 3197
17.Levenec PetrPytlík Jiří4-8-7-3 1398
18.Vychodil LuděkTesárek Jiří-996-11-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
31Bucifal Aleš31
Levenec Petr22Boháč Milan22
Vychodil Luděk04Pytlík Jiří22
Mrhal Tomáš31Tesárek Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šanov-EDISONVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:35582:615Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koděra Filip
Cafourek Tomáš
 
 
Šmíd Jan
Bouda Petr
 
 
6-6-14-4 1301
2.Kettner Martin
Cafourek Jan
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
-5-15-12  0302
3.Koděra FilipŠmíd Jan9-3-55-72303
4.Cafourek JanDrož Jan4910  3013
5.Kettner MartinHomolka Pavel-910-9-3 1314
6.Cafourek TomášBouda Petr9413  3024
7.Cafourek JanŠmíd Jan-7-11-7  0325
8.Kettner MartinDrož Jan-1096-9-82326
9.Cafourek TomášHomolka Pavel5-12-88-62327
10.Koděra FilipBouda Petr-6911-893237
11.Kettner MartinŠmíd Jan8-1379 3147
12.Cafourek TomášDrož Jan95-6-7-82348
13.Koděra FilipHomolka Pavel-83-23123258
14.Cafourek JanBouda Petr-3-648-102359
15.Cafourek Tomᚊmíd Jan-8-9-10  03510
16.Koděra FilipDrož Jan         
17.Cafourek JanHomolka Pavel         
18.Kettner MartinBouda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koděra Filip21Šmíd Jan31
Cafourek Jan12Drož Jan21
Kettner Martin12Homolka Pavel21
Cafourek Tomáš13Bouda Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník-EDISONVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:33501:548Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeš Milan
Tvrz Jaroslav st.
 
 
Janeček Jaroslav
Budělovský Petr
 
 
10711  3010
2.Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 
Šmejkal Radek
Zítek Patrik
 
 
-68-7-9 1311
3.Tvrz Jaroslav st.Zítek Patrik-10-12-9  0312
4.Vlček JiříŠmejkal Radek-3-97-4 1313
5.Mikeš MilanJaneček Jaroslav7-88-753223
6.Lédl JiříZitta Přemysl-1014-8-8 1324
7.Vlček JiříZítek Patrik-89-5-7 1325
8.Mikeš MilanŠmejkal Radek489  3035
9.Lédl JiříJaneček Jaroslav7-8-16-112336
10.Tvrz Jaroslav st.Zitta Přemysl759  3046
11.Mikeš MilanZítek Patrik-1-8-4  0347
12.Lédl JiříŠmejkal Radek-8-8-9  0348
13.Tvrz Jaroslav st.Janeček Jaroslav8-87-14-82349
14.Vlček JiříZitta Přemysl-5566 3159
15.Lédl JiříZítek Patrik-5-3-9  03510
16.Tvrz Jaroslav st.Šmejkal Radek         
17.Vlček JiříJaneček Jaroslav         
18.Mikeš MilanZitta Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tvrz Jaroslav st.12Zítek Patrik40
Vlček Jiří12Šmejkal Radek21
Mikeš Milan21Janeček Jaroslav21
Lédl Jiří04Zitta Přemysl12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy