Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šanov-EDISONVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34483:528TTC Brandýs n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cafourek Jan
Kettner Martin
 
 
Mifka Alexius
Zatřepálek Pavel
 
 
-4-6-9  0301
2.Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
647  3011
3.Koděra FilipZatřepálek Pavel-5-6-6  0312
4.Cafourek JanBerger Miroslav8-9-84-92313
5.Cafourek Tomᚊubrt Jaroslav-9-7-8  0314
6.Kettner MartinMifka Alexius-13-8-10  0315
7.Cafourek JanZatřepálek Pavel6-8-3863225
8.Cafourek TomášBerger Miroslav7-7-76-132326
9.Kettner MartinŠubrt Jaroslav-7774 3136
10.Koděra FilipMifka Alexius-7-63-9 1337
11.Cafourek TomášZatřepálek Pavel109-137 3147
12.Kettner MartinBerger Miroslav-7-9-12  0348
13.Koděra FilipŠubrt Jaroslav7-2-9-1 1349
14.Cafourek JanMifka Alexius11-7-1010-523410
15.Kettner MartinZatřepálek Pavel-8-9-4  03  
16.Koděra FilipBerger Miroslav         
17.Cafourek JanŠubrt Jaroslav         
18.Cafourek TomášMifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koděra Filip03Zatřepálek Pavel12
Cafourek Jan12Berger Miroslav30
Cafourek Tomáš12Šubrt Jaroslav21
Kettner Martin12Mifka Alexius30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník-EDISONVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:36646:679FK Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrz Jaroslav st.
Mikeš Milan
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Uher Petr
 
 
11-9711 3110
2.Vlček Jiří
Štepka Vladimír
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
11-5-9-13 1311
3.Štepka VladimírDolejší Stanislav-7-2-6  0312
4.Tvrz Jaroslav st.Uher Petr49-10-7-102313
5.Mikeš MilanVendl Jakub-67-9-11 1314
6.Vlček JiříMazurkiewicz Ivo4157  3024
7.Tvrz Jaroslav st.Dolejší Stanislav10-8-9583234
8.Mikeš MilanUher Petr598  3044
9.Vlček JiříVendl Jakub99-74 3154
10.Štepka VladimírMazurkiewicz Ivo9-58-8-112355
11.Mikeš MilanDolejší Stanislav-811-58-82356
12.Vlček JiříUher Petr-6-7-12  0357
13.Štepka VladimírVendl Jakub-6-56-6 1358
14.Tvrz Jaroslav st.Mazurkiewicz Ivo1410-10-1483268
15.Vlček JiříDolejší Stanislav8-1110-4-72369
16.Volák MartinUher Petr-798-6-923610
17.Tvrz Jaroslav st.Vendl Jakub         
18.Mikeš MilanMazurkiewicz Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štepka Vladimír03Dolejší Stanislav31
Tvrz Jaroslav st.21Uher Petr31
Mikeš Milan12Vendl Jakub21
Vlček Jiří22Mazurkiewicz Ivo12
Volák Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:31645:600nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zitta Přemysl
Janeček Jaroslav
 
 
Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
-8-3-9  0301
2.Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 

Vychodil Luděk
 
 
9-748 3111
3.Šmejkal RadekMrhal Tomáš8-13-47-132312
4.Janeček JaroslavLevenec Petr65-6-5-52313
5.Budělovský Petr-4-10-4  0314
6.Zítek PatrikVospálek Miroslav355  3024
7.Janeček JaroslavMrhal Tomáš5-8-96-102325
8.Budělovský PetrLevenec Petr6-4-8-8 1326
9.Zítek Patrik774  3036
10.Šmejkal RadekVychodil Luděk781  3046
11.Budělovský PetrMrhal Tomáš9-68-8-72347
12.Zítek PatrikLevenec Petr-4257 3157
13.Šmejkal Radek5411  3067
14.Janeček JaroslavVychodil Luděk8-9711 3177
15.Zítek PatrikMrhal Tomáš778  3087
16.Šmejkal RadekLevenec Petr410-129 3197
17.Janeček Jaroslav-310-6-6 1398
18.Budělovský PetrVychodil Luděk-9-63-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmejkal Radek31Mrhal Tomáš31
Janeček Jaroslav13Levenec Petr22
Budělovský Petr0422
Zítek Patrik40Vospálek Miroslav01
   Vychodil Luděk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Čelákovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16485:330Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Bouda Petr
 
 
Seidl Josef
Serbus Tomáš
 
 
763  3010
2.Homolka Pavel
Drož Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Homolka PavelSerbus Tomáš-10810-6-102321
4.Drož JanJuklík Tomáš1296  3031
5.Šmíd JanWO    3041
6.Bouda PetrSeidl Josef-67-7453251
7.Drož JanSerbus Tomáš-77-9-6 1352
8.Šmíd JanJuklík Tomáš-810-6883262
9.Bouda PetrWO    3072
10.Homolka PavelSeidl Josef7-10112 3182
11.Šmíd JanSerbus Tomáš-848-493292
12.Bouda PetrJuklík Tomáš-3-7-7  0393
13.Homolka PavelWO    30103
14.Drož JanSeidl Josef         
15.Bouda PetrSerbus Tomáš         
16.Homolka PavelJuklík Tomáš         
17.Drož Jan         
18.Šmíd JanSeidl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Homolka Pavel11Serbus Tomáš21
Drož Jan11Juklík Tomáš12
Šmíd Jan20Seidl Josef02
Bouda Petr11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ČečeliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP ARLT KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:30380:452SKP ARLT Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Bucifal Aleš
 
 
Vorlíček Zdeněk
Hrubý Vlastimil
 
 
7-7-115-82301
2.Růžička Zdeněk
Januška Pavel
 
 
Děrkas Petr ing.
Štembera Miroslav
 
 
7-9-2-2 1302
3.Pytlík JiříDěrkas Petr ing.-59-810-82303
4.Januška PavelVorlíček Zdeněk-3-6-8  0304
5.Růžička ZdeněkHrubý Vlastimil-8710-8-62305
6.Bucifal AlešŠtembera Miroslav-8-49-8 1306
7.Januška PavelDěrkas Petr ing.9-98-9-62307
8.Růžička ZdeněkVorlíček Zdeněk-3-4-2  0308
9.Bucifal AlešHrubý Vlastimil286  3018
10.Pytlík JiříŠtembera Miroslav842  3028
11.Tesárek JiříDěrkas Petr ing.-6-7-5  0329
12.Bucifal AlešVorlíček Zdeněk-58-10-6 13210
13.Pytlík JiříHrubý Vlastimil         
14.Januška PavelŠtembera Miroslav         
15.Bucifal AlešDěrkas Petr ing.         
16.Pytlík JiříVorlíček Zdeněk         
17.Januška PavelHrubý Vlastimil         
18.Tesárek JiříŠtembera Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pytlík Jiří11Děrkas Petr ing.30
Januška Pavel02Vorlíček Zdeněk30
Růžička Zdeněk02Hrubý Vlastimil11
Bucifal Aleš12Štembera Miroslav11
Tesárek Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol SadskáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HudliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14494:417Sokol Sadská

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Hendrych Roman
 
 
Hrabár Jiří
Dřevěný Petr
 
 
88-910 3110
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Gruber Martin
Landa Miloslav
 
 
10-789 3120
3.Wagner Jaroslav st.Dřevěný Petr98-76 3130
4.Beran MartinLanda Miloslav679  3040
5.Hendrych RomanGruber Martin95-810 3150
6.Špinar RostislavHrabár Jiří-54-7-8 1351
7.Beran MartinDřevěný Petr18-11-88-72352
8.Hendrych RomanLanda Miloslav87-9-1163262
9.Špinar RostislavGruber Martin5911  3072
10.Wagner Jaroslav st.Hrabár Jiří7112  3082
11.Hendrych RomanDřevěný Petr57-69 3192
12.Špinar RostislavLanda Miloslav410-105 31102
13.Wagner Jaroslav st.Gruber Martin         
14.Beran MartinHrabár Jiří         
15.Špinar RostislavDřevěný Petr         
16.Wagner Jaroslav st.Landa Miloslav         
17.Beran MartinGruber Martin         
18.Hendrych RomanHrabár Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Jaroslav st.20Dřevěný Petr12
Beran Martin11Landa Miloslav03
Hendrych Roman30Gruber Martin02
Špinar Rostislav21Hrabár Jiří11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy