Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:37671:668FK Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
-8-9-11  0301
2.Mazurkiewicz Ivo
Uher Petr
 
 
Šmíd Jan
Bouda Petr
 
 
4-367 3111
3.Vendl JakubŠmíd Jan-510-8-10 1312
4.Mazurkiewicz IvoHomolka Pavel-66-5-5 1313
5.Uher PetrDrož Jan-795-493223
6.Dolejší StanislavBouda Petr9-98-883233
7.Mazurkiewicz IvoŠmíd Jan-36-9-6 1334
8.Uher PetrHomolka Pavel8-89-893244
9.Dolejší StanislavDrož Jan2-284 3154
10.Vendl JakubBouda Petr1093  3064
11.Uher PetrŠmíd Jan58-9-5-42365
12.Dolejší StanislavHomolka Pavel-9434 3175
13.Vendl JakubDrož Jan-38-3-9 1376
14.Mazurkiewicz IvoBouda Petr-9-862113286
15.Dolejší StanislavŠmíd Jan10-74-7-62387
16.Vendl JakubHomolka Pavel3129  3097
17.Mazurkiewicz IvoDrož Jan-9-2-8  0398
18.Uher PetrBouda Petr1-3-910932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vendl Jakub22Šmíd Jan40
Mazurkiewicz Ivo13Homolka Pavel13
Uher Petr31Drož Jan22
Dolejší Stanislav31Bouda Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32572:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
9106  3010
2.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-4-7-5  0311
3.Berger MiroslavZítek Patrik10-10-8-2 1312
4.Zatřepálek PavelŠmejkal Radek7612  3022
5.Mifka AlexiusZitta Přemysl-9-7-6  0323
6.Šubrt JaroslavBudělovský Petr278  3033
7.Zatřepálek PavelZítek Patrik9-6-9-5 1334
8.Mifka AlexiusŠmejkal Radek-7-511-9 1335
9.Šubrt JaroslavZitta Přemysl9-8133 3145
10.Berger MiroslavBudělovský Petr-7-66363255
11.Mifka AlexiusZítek Patrik-3-11-5  0356
12.Šubrt JaroslavŠmejkal Radek810-8-793266
13.Berger MiroslavZitta Přemysl6-8-10-8 1367
14.Zatřepálek PavelBudělovský Petr10108  3077
15.Šubrt JaroslavZítek Patrik-1-10-2  0378
16.Berger MiroslavŠmejkal Radek938  3088
17.Zatřepálek PavelZitta Přemysl61110  3098
18.Mifka AlexiusBudělovský Petr-7-4-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berger Miroslav22Zítek Patrik40
Zatřepálek Pavel31Šmejkal Radek13
Mifka Alexius04Zitta Přemysl22
Šubrt Jaroslav31Budělovský Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ČečeliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník-EDISONRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:23576:511Sokol Čečelice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
Mikeš Milan
Tvrz Jaroslav st.
 
 
-10775 3110
2.Pytlík Jiří
Boháč Milan
 
 
Volák Martin
Vlček Jiří
 
 
-98-610-82311
3.Bucifal AlešVlček Jiří94-108 3121
4.Boháč MilanVolák Martin-9812-11-92322
5.Pytlík JiříMikeš Milan6-9-10-4 1323
6.Tesárek LukášTvrz Jaroslav st.7-96-793233
7.Boháč MilanVlček Jiří-635-563243
8.Pytlík JiříVolák Martin12-10105 3153
9.Tesárek LukášMikeš Milan10-8-101233263
10.Bucifal AlešTvrz Jaroslav st.555  3073
11.Pytlík JiříVlček Jiří-3-2-7  0374
12.Tesárek LukášVolák Martin1087  3084
13.Bucifal AlešMikeš Milan556  3094
14.Boháč MilanTvrz Jaroslav st.-78-99632104
15.Tesárek LukášVlček Jiří5-107-7732  
16.Bucifal AlešVolák Martin         
17.Boháč MilanMikeš Milan         
18.Pytlík JiříTvrz Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bucifal Aleš30Vlček Jiří12
Boháč Milan21Volák Martin12
Pytlík Jiří12Mikeš Milan12
Tesárek Lukáš30Tvrz Jaroslav st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol SadskáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Šanov-EDISONRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:25619:553Sokol Sadská

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Hendrych Roman
 
 
Cafourek Jan
Froněk Petr
 
 
4-758 3110
2.Rozumný Karel
Beran Martin
 
 
Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
646  3020
3.Wagner Jaroslav st.Cafourek Jan9-869 3130
4.Beran MartinCafourek Tomáš6-93-11-92331
5.Hendrych RomanKoděra Filip1758  3041
6.Rozumný KarelFroněk Petr105-88 3151
7.Beran MartinCafourek Jan-8-86-7 1352
8.Hendrych RomanCafourek Tomáš-6-9-5  0353
9.Rozumný KarelKoděra Filip6-67-8-72354
10.Wagner Jaroslav st.Froněk Petr6-76-1093264
11.Hendrych RomanCafourek Jan895  3074
12.Rozumný KarelCafourek Tomáš-7-910-6 1375
13.Wagner Jaroslav st.Koděra Filip686  3085
14.Beran MartinFroněk Petr-66109 3195
15.Rozumný KarelCafourek Jan-7108-3-92396
16.Wagner Jaroslav st.Cafourek Tomáš89-94 31106
17.Beran MartinKoděra Filip         
18.Hendrych RomanFroněk Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Jaroslav st.40Cafourek Jan22
Beran Martin12Cafourek Tomáš31
Hendrych Roman21Koděra Filip12
Rozumný Karel13Froněk Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HudliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37652:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Landa Miloslav
Gruber Martin
 
 
Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
-5-8-7  0301
2.Hrabár Jiří
Dřevěný Petr
 
 

Pachman Tomáš
 
 
-1265-863211
3.Hrabár JiříMrhal Tomáš-6-9-10  0312
4.Gruber MartinLevenec Petr-8-8-11  0313
5.Landa Miloslav-7-49-9 1314
6.Dřevěný PetrPachman Tomáš9-876 3124
7.Gruber MartinMrhal Tomáš8-10-94-12325
8.Landa MiloslavLevenec Petr-8-11-10  0326
9.Dřevěný Petr83-56 3136
10.Hrabár JiříPachman Tomáš-10431 3146
11.Landa MiloslavMrhal Tomáš-9-10-10  0347
12.Dřevěný PetrLevenec Petr-1058-693257
13.Hrabár Jiří94-86 3167
14.Gruber MartinPachman Tomáš766  3077
15.Dřevěný PetrMrhal Tomáš8-7-8-9 1378
16.Hrabár JiříLevenec Petr-759-573288
17.Gruber Martin4-88-3-52389
18.Landa MiloslavPachman Tomáš657  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabár Jiří31Mrhal Tomáš40
Gruber Martin13Levenec Petr22
Landa Miloslav1322
Dřevěný Petr31Pachman Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP ARLT KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Čelákovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2004 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8394:220SKP ARLT Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Zdeněk
Hrubý Vlastimil
 
 
Charamza Ondřej st.
Vích Pavel
 
 
-9753 3110
2.Děrkas Petr ing.
Heral František
 
 

 
 
WO    3020
3.Hrubý VlastimilVích Pavel885  3030
4.Heral FrantišekCharamza Ondřej st.-7-6-4  0331
5.Vorlíček ZdeněkDuška Rudolf155  3041
6.Děrkas Petr ing.WO    3051
7.Heral FrantišekVích Pavel137-67 3161
8.Vorlíček ZdeněkCharamza Ondřej st.10-922 3171
9.Děrkas Petr ing.Duška Rudolf539  3081
10.Hrubý VlastimilWO    3091
11.Vorlíček ZdeněkVích Pavel810-6-11732101
12.Děrkas Petr ing.Charamza Ondřej st.         
13.Hrubý VlastimilDuška Rudolf         
14.Heral František         
15.Děrkas Petr ing.Vích Pavel         
16.Hrubý VlastimilCharamza Ondřej st.         
17.Heral FrantišekDuška Rudolf         
18.Vorlíček Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrubý Vlastimil10Vích Pavel03
Heral František11Charamza Ondřej st.11
Vorlíček Zdeněk30Duška Rudolf02
Děrkas Petr ing.10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy