Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Šanov-EDISONRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2003 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38709:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
7-959 3110
2.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Cafourek Milan
Cafourek Jan
 
 
6-1007 3120
3.Mifka AlexiusCafourek Tomáš-9-10-6  0321
4.Šubrt JaroslavCafourek Jan-8-10-6  0322
5.Zatřepálek PavelKoděra Filip68-7-833232
6.Berger MiroslavCafourek Milan-868-993242
7.Šubrt JaroslavCafourek Tomáš-105-11503252
8.Zatřepálek PavelCafourek Jan9-948 3162
9.Berger MiroslavKoděra Filip-10743 3172
10.Mifka AlexiusCafourek Milan-9-108-8 1373
11.Zatřepálek PavelCafourek Tomáš-7-675-102374
12.Berger MiroslavCafourek Jan586  3084
13.Mifka AlexiusKoděra Filip10-8-79-82385
14.Šubrt JaroslavCafourek Milan77-35 3195
15.Zatřepálek MichalCafourek Tomáš-7-5-8  0396
16.Mifka AlexiusCafourek Jan-10-8-16  0397
17.Šubrt JaroslavKoděra Filip-438-13-82398
18.Zatřepálek PavelCafourek Milan-888-9-02399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mifka Alexius04Cafourek Tomáš31
Šubrt Jaroslav22Cafourek Jan22
Zatřepálek Pavel22Koděra Filip22
Berger Miroslav30Cafourek Milan22
Zatřepálek Michal01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník-EDISONRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2003 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32424:485KST Rakovník-EDISON

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
Vlček Jiří
Lédl Jiří
 
 
1-9-7-8 1301
2.Mazurkiewicz Ivo
Uher Petr
 
 
Tvrz Jaroslav st.
Mikeš Milan
 
 
18-73-6203211
3.Vendl JakubMikeš Milan-9-8-7  0312
4.Mazurkiewicz IvoVlček Jiří-4-6-8  0313
5.Uher PetrLédl Jiří693  3023
6.Dolejší StanislavTvrz Jaroslav st.-9-9-4  0324
7.Mazurkiewicz IvoMikeš Milan-6-7-8  0325
8.Uher PetrVlček Jiří-9910-6-72326
9.Dolejší StanislavLédl Jiří9-911-9-122327
10.Vendl JakubTvrz Jaroslav st.-84-39-82328
11.Uher PetrMikeš Milan-9-10-9  0329
12.Dolejší StanislavVlček Jiří8-79-2-623210
13.Vendl JakubLédl Jiří         
14.Mazurkiewicz IvoTvrz Jaroslav st.         
15.Dolejší StanislavMikeš Milan         
16.Vendl JakubVlček Jiří         
17.Mazurkiewicz IvoLédl Jiří         
18.Uher PetrTvrz Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vendl Jakub02Mikeš Milan30
Mazurkiewicz Ivo02Vlček Jiří30
Uher Petr12Lédl Jiří11
Dolejší Stanislav03Tvrz Jaroslav st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2003 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:25550:504TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škach Martin
Zika Ondřej
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-5-5-5  0301
2.Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
688  3011
3.Vychodil LuděkZítek Patrik-69-611-92312
4.Škach MartinŠmejkal Radek87-9-1443222
5.Levenec PetrZitta Přemysl3-749 3132
6.Mrhal TomášBudělovský Petr54-68 3142
7.Škach MartinZítek Patrik-6-7-4  0343
8.Levenec PetrŠmejkal Radek4-511-10103253
9.Mrhal TomášZitta Přemysl-10528 3163
10.Vychodil LuděkBudělovský Petr5-6-4573273
11.Levenec PetrZítek Patrik-97-9-7 1374
12.Mrhal Tomᚊmejkal Radek5-987 3184
13.Vychodil LuděkZitta Přemysl9-10-5893294
14.Škach MartinBudělovský Petr96-92 31104
15.Mrhal TomášZítek Patrik         
16.Vychodil LuděkŠmejkal Radek         
17.Škach MartinZitta Přemysl         
18.Levenec PetrBudělovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vychodil Luděk21Zítek Patrik30
Škach Martin21Šmejkal Radek03
Levenec Petr21Zitta Přemysl03
Mrhal Tomáš30Budělovský Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Čelákovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2003 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39669:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
Šmíd Jan
Bouda Petr
 
 
5615  3010
2.Dvořák Petr
Pavlišák Jan
 
 
Drož Jan
Homolka Pavel
 
 
-9-9119-52311
3.Charamza Ondřej st.Šmíd Jan-138-9-6 1312
4.Vích PavelDrož Jan-59-7-3 1313
5.Pavlišák JanHomolka Pavel-6-6-9  0314
6.Dvořák PetrBouda Petr9-6-9693224
7.Vích PavelŠmíd Jan-663-1033234
8.Pavlišák JanDrož Jan76-89 3144
9.Dvořák PetrHomolka Pavel2-992 3154
10.Charamza Ondřej st.Bouda Petr-7-96-7 1355
11.Pavlišák JanŠmíd Jan-77-9-4 1356
12.Dvořák PetrDrož Jan-8665 3166
13.Charamza Ondřej st.Homolka Pavel-10-11-4  0367
14.Vích PavelBouda Petr-10898 3177
15.Dvořák PetrŠmíd Jan2-2-10973287
16.Charamza Ondřej st.Drož Jan-58-9933297
17.Vích PavelHomolka Pavel9-1-6-9 1398
18.Pavlišák JanBouda Petr-7-11-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charamza Ondřej st.13Šmíd Jan22
Vích Pavel22Drož Jan13
Pavlišák Jan13Homolka Pavel31
Dvořák Petr40Bouda Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP ARLT KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ČečeliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2003 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20537:496SKP ARLT Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Zdeněk
Děrkas Petr ing.
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
-410710 3110
2.Štembera Miroslav
Lendóci Jaroslav
 
 
Tesárek Jiří
Boháč Milan
 
 
867  3020
3.Hrubý VlastimilTesárek Lukáš-7-5-4  0321
4.Štembera MiroslavBucifal Aleš-59-88-62322
5.Děrkas Petr ing.Boháč Milan-1068-6123232
6.Vorlíček ZdeněkTesárek Jiří86-710 3142
7.Štembera MiroslavTesárek Lukáš11-7-96-72343
8.Děrkas Petr ing.Bucifal Aleš78-10-6123253
9.Vorlíček ZdeněkBoháč Milan5710  3063
10.Hrubý VlastimilTesárek Jiří977  3073
11.Děrkas Petr ing.Tesárek Lukáš-59-9-10 1374
12.Vorlíček ZdeněkBucifal Aleš10-1057 3184
13.Hrubý VlastimilBoháč Milan985  3094
14.Štembera MiroslavTesárek Jiří-4339 31104
15.Vorlíček ZdeněkTesárek Lukáš         
16.Hrubý VlastimilBucifal Aleš         
17.Štembera MiroslavBoháč Milan         
18.Děrkas Petr ing.Tesárek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Vlastimil21Tesárek Lukáš30
Štembera Miroslav12Bucifal Aleš12
Děrkas Petr ing.21Boháč Milan03
Vorlíček Zdeněk30Tesárek Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HudliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2003 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36535:589Sokol Sadská

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Gruber Martin
 
 
Wagner Jaroslav st.
Hendrych Roman
 
 
-10-53-8 1301
2.Landa Miloslav
Hrabár Jiří
 
 
Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
86-7-9-92302
3.Hrabár JiříWagner Jaroslav st.-5-78663212
4.Gruber MartinBeran Martin-7-7-8  0313
5.Landa MiloslavHendrych Roman1515-11-9-92314
6.Dřevěný PetrŠpinar Rostislav1210-9-7-62315
7.Gruber MartinWagner Jaroslav st.5-43-6-62316
8.Landa MiloslavBeran Martin99-10-763226
9.Dřevěný PetrHendrych Roman-5-4-9  0327
10.Hrabár JiříŠpinar Rostislav-10877 3137
11.Landa MiloslavWagner Jaroslav st.-7-9-5  0338
12.Dřevěný PetrBeran Martin869  3048
13.Hrabár JiříHendrych Roman7-887 3158
14.Gruber MartinŠpinar Rostislav-9-4-5  0359
15.Dřevěný PetrWagner Jaroslav st.-2-6-6  03510
16.Hrabár JiříBeran Martin         
17.Gruber MartinHendrych Roman         
18.Landa MiloslavŠpinar Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrabár Jiří30Wagner Jaroslav st.31
Gruber Martin03Beran Martin12
Landa Miloslav12Hendrych Roman21
Dřevěný Petr13Špinar Rostislav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy