Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:20 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Milan
Dostál Luděk
 
 
Sourada Milan
Duben Josef
 
 
     3010
2.Lohynský Lukáš
Dostál Martin
 
 
Richtr Michal
Suchomel Michael
 
 
     3020
3.Dostál LuděkSourada Milan     0321
4.Kubíček MilanDuben Josef     3231
5.Lohynský LukášRichtr Michal     3141
6.Dostál MartinSuchomel Michael     3251
7.Kubíček MilanSourada Milan     0352
8.Lohynský LukášDuben Josef     1353
9.Dostál MartinRichtr Michal     3063
10.Dostál LuděkSuchomel Michael     3073
11.Lohynský LukášSourada Milan     0374
12.Dostál MartinDuben Josef     3184
13.Dostál LuděkRichtr Michal     3094
14.Kubíček MilanSuchomel Michael     32104
15.Dostál MartinSourada Milan         
16.Dostál LuděkDuben Josef         
17.Kubíček MilanRichtr Michal         
18.Lohynský LukášSuchomel Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dostál Luděk21Sourada Milan30
Kubíček Milan21Duben Josef12
Lohynský Lukáš12Richtr Michal03
Dostál Martin30Suchomel Michael03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:35 TJ Sokol Plchovice Sršně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Petr
Sochor Jan
 
 
Hrubý Radek
Michalec Karel
 
 
     3210
2.Meissner Jakub
Svatoš Petr
 
 
Vojtíšek Jindřich
Sládek Libor
 
 
     1311
3.Sochor JanVojtíšek Jindřich     3221
4.Svatoš PetrSládek Libor     0322
5.Meissner JakubHrubý Radek     0323
6.Matoušek PetrMichalec Karel     1324
7.Svatoš PetrVojtíšek Jindřich     3134
8.Meissner JakubSládek Libor     0335
9.Matoušek PetrHrubý Radek     1336
10.Sochor JanMichalec Karel     1337
11.Meissner JakubVojtíšek Jindřich     3047
12.Matoušek PetrSládek Libor     0348
13.Sochor JanHrubý Radek     0349
14.Svatoš PetrMichalec Karel     13410
15.Matoušek PetrVojtíšek Jindřich         
16.Sochor JanSládek Libor         
17.Svatoš PetrHrubý Radek         
18.Meissner JakubMichalec Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Jan12Vojtíšek Jindřich03
Svatoš Petr12Sládek Libor30
Meissner Jakub12Hrubý Radek30
Matoušek Petr03Michalec Karel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:32 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steinmetz Roman
Beneš Stanislav
 
 
Jányš Ondřej
Bako Radim
 
 
     3110
2.Wávra Petr
Rybka Martin
 
 
Marek Jaroslav
Vybíral Filip
 
 
     1311
3.Beneš StanislavJányš Ondřej     2312
4.Wávra PetrMarek Jaroslav     2313
5.Rybka MartinBako Radim     2314
6.Steinmetz RomanVybíral Filip     1315
7.Wávra PetrJányš Ondřej     1316
8.Rybka MartinMarek Jaroslav     1317
9.Steinmetz RomanBako Radim     3027
10.Štarman EmilVybíral Filip     3137
11.Rybka MartinJányš Ondřej     0338
12.Steinmetz RomanMarek Jaroslav     3048
13.Štarman EmilBako Radim     1349
14.Wávra PetrVybíral Filip     13410
15.Steinmetz RomanJányš Ondřej         
16.Štarman EmilMarek Jaroslav         
17.Wávra PetrBako Radim         
18.Rybka MartinVybíral Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Stanislav01Jányš Ondřej30
Wávra Petr03Marek Jaroslav21
Rybka Martin03Bako Radim21
Steinmetz Roman21Vybíral Filip21
Štarman Emil11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:17 TJ Sokol Hnátnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubálek Zdeněk
Procházka David
 
 
Kapalčík Šimon
Doleček Roman
 
 
     3010
2.Hubálek Petr
Kalousek Ladislav
 
 
Krejčí Robin
Dvořáček Michal
 
 
     0311
3.Hubálek ZdeněkKapalčík Šimon     3021
4.Kalousek LadislavDoleček Roman     3031
5.Procházka DavidDvořáček Michal     2332
6.Hubálek PetrKrejčí Robin     3042
7.Kalousek LadislavKapalčík Šimon     1343
8.Procházka DavidDoleček Roman     3053
9.Hubálek PetrDvořáček Michal     1354
10.Hubálek ZdeněkKrejčí Robin     3164
11.Procházka DavidKapalčík Šimon     3074
12.Hubálek PetrDoleček Roman     3084
13.Hubálek ZdeněkDvořáček Michal     3094
14.Kalousek LadislavKrejčí Robin     0395
15.Hubálek PetrKapalčík Šimon     31105
16.Hubálek ZdeněkDoleček Roman         
17.Kalousek LadislavDvořáček Michal         
18.Procházka DavidKrejčí Robin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubálek Zdeněk30Kapalčík Šimon13
Kalousek Ladislav12Doleček Roman03
Procházka David21Dvořáček Michal21
Hubálek Petr31Krejčí Robin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Pražák Zdeněk
 
 
Hrubeš Ladislav
Táborský Jiří
 
 
     2301
2.Doležal Tomáš
Hrdina Lukáš
 
 
Nežádal Karel
Janků Jaroslav
 
 
     3011
3.Hrdina LukášHrubeš Ladislav     1312
4.Pražák ZdeněkTáborský Jiří     3022
5.Doležal TomášNežádal Karel     3032
6.Novák AlešJanků Jaroslav     3042
7.Pražák ZdeněkHrubeš Ladislav     1343
8.Doležal TomášTáborský Jiří     3053
9.Novák AlešNežádal Karel     3263
10.Hrdina LukášJanků Jaroslav     3173
11.Doležal TomášHrubeš Ladislav     3083
12.Novák AlešTáborský Jiří     3293
13.Hrdina LukášNežádal Karel     30103
14.Pražák ZdeněkJanků Jaroslav         
15.Novák AlešHrubeš Ladislav         
16.Hrdina LukášTáborský Jiří         
17.Pražák ZdeněkNežádal Karel         
18.Doležal TomášJanků Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Lukáš21Hrubeš Ladislav21
Pražák Zdeněk11Táborský Jiří03
Doležal Tomáš30Nežádal Karel03
Novák Aleš30Janků Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Jaroslav
Chládek Karel
 
 
Rybka Tomáš st.
Voleský Ladislav
 
 
     1301
2.Kleiner Marek
Langr Lukáš ml.
 
 
Adamský Miroslav
Adamský Dušan
 
 
     3111
3.Suchý JaroslavRybka Tomáš st.     3221
4.Kleiner MarekVoleský Ladislav     3031
5.Bako AdamAdamský Miroslav     1332
6.Langr Lukáš ml.Adamský Dušan     3042
7.Kleiner MarekRybka Tomáš st.     2343
8.Bako AdamVoleský Ladislav     2344
9.Langr Lukáš ml.Adamský Miroslav     3154
10.Suchý JaroslavAdamský Dušan     3164
11.Chládek KarelRybka Tomáš st.     1365
12.Langr Lukáš ml.Voleský Ladislav     3175
13.Suchý JaroslavAdamský Miroslav     2376
14.Kleiner MarekAdamský Dušan     3286
15.Langr Lukáš ml.Rybka Tomáš st.     1387
16.Suchý JaroslavVoleský Ladislav     0388
17.Kleiner MarekAdamský Miroslav     3098
18.Chládek KarelAdamský Dušan     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Jaroslav22Rybka Tomáš st.31
Kleiner Marek31Voleský Ladislav22
Bako Adam02Adamský Miroslav22
Langr Lukáš ml.31Adamský Dušan13
Chládek Karel02   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS