Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Milan
Dostál Luděk
 
 
Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
     2301
2.Lohynský Lukáš
Dostál Martin
 
 
Novák Václav
Kleiner Marek
 
 
     3011
3.Dostál LuděkLangr Lukáš ml.     3021
4.Kubíček MilanNovák Václav     3031
5.Lohynský LukášKleiner Marek     2332
6.Dostál MartinBako Adam     3242
7.Kubíček MilanLangr Lukáš ml.     2343
8.Lohynský LukášNovák Václav     3153
9.Dostál MartinKleiner Marek     0354
10.Dostál LuděkBako Adam     3064
11.Lohynský LukášLangr Lukáš ml.     2365
12.Dostál MartinNovák Václav     1366
13.Dostál LuděkKleiner Marek     3176
14.Kubíček MilanBako Adam     3186
15.Dostál MartinLangr Lukáš ml.     0387
16.Dostál LuděkNovák Václav     2388
17.Kubíček MilanKleiner Marek     3198
18.Lohynský LukášBako Adam     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Luděk31Langr Lukáš ml.31
Kubíček Milan31Novák Václav22
Lohynský Lukáš22Kleiner Marek22
Dostál Martin13Bako Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31 TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sourada Milan
Duben Josef
 
 
Adamský Miroslav
Voleský Ladislav
 
 
     1301
2.Richtr Michal
Suchomel Michael
 
 
Adamský Dušan
Rybka Tomáš st.
 
 
     3011
3.Duben JosefRybka Tomáš st.     0312
4.Sourada MilanAdamský Miroslav     3122
5.Suchomel MichaelVoleský Ladislav     3132
6.Richtr MichalAdamský Dušan     3142
7.Sourada MilanRybka Tomáš st.     3152
8.Suchomel MichaelAdamský Miroslav     3262
9.Richtr MichalVoleský Ladislav     2363
10.Duben JosefAdamský Dušan     1364
11.Suchomel MichaelRybka Tomáš st.     1365
12.Richtr MichalAdamský Miroslav     2366
13.Duben JosefVoleský Ladislav     0367
14.Sourada MilanAdamský Dušan     3077
15.Richtr MichalRybka Tomáš st.     3287
16.Duben JosefAdamský Miroslav     3097
17.Sourada MilanVoleský Ladislav     32107
18.Suchomel MichaelAdamský Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duben Josef13Rybka Tomáš st.22
Sourada Milan40Adamský Miroslav13
Suchomel Michael21Voleský Ladislav22
Richtr Michal22Adamský Dušan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Jan
Matoušek Petr
 
 
Hrdina Lukáš
Motlová Monika
 
 
     3210
2.Stejskal Jan
Svatoš Petr
 
 
Adamec Lukáš
Doležal Tomáš
 
 
     3120
3.Svatoš PetrMotlová Monika     3030
4.Stejskal JanDoležal Tomáš     2331
5.Sochor JanHrdina Lukáš     2332
6.Matoušek PetrAdamec Lukáš     2333
7.Stejskal JanMotlová Monika     3043
8.Sochor JanDoležal Tomáš     3153
9.Matoušek PetrHrdina Lukáš     3163
10.Svatoš PetrAdamec Lukáš     2364
11.Sochor JanMotlová Monika     3074
12.Matoušek PetrDoležal Tomáš     2375
13.Svatoš PetrHrdina Lukáš     3185
14.Stejskal JanAdamec Lukáš     0386
15.Matoušek PetrMotlová Monika     3296
16.Svatoš PetrDoležal Tomáš     0397
17.Stejskal JanHrdina Lukáš     1398
18.Sochor JanAdamec Lukáš     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svatoš Petr22Motlová Monika04
Stejskal Jan13Doležal Tomáš31
Sochor Jan22Hrdina Lukáš22
Matoušek Petr22Adamec Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Radek
Michalec Karel
 
 
Vachalík Lubor
Nežádal Karel
 
 
     0301
2.Vojtíšek Jindřich
Sládek Libor
 
 
Táborský Jiří
Hrubeš Ladislav
 
 
     3111
3.Vojtíšek JindřichHrubeš Ladislav     3021
4.Sládek LiborNežádal Karel     3031
5.Hrubý RadekTáborský Jiří     3141
6.Michalec KarelVachalík Lubor     3051
7.Sládek LiborHrubeš Ladislav     3161
8.Hrubý RadekNežádal Karel     2362
9.Michalec KarelTáborský Jiří     2363
10.Vojtíšek JindřichVachalík Lubor     0364
11.Hrubý RadekHrubeš Ladislav     2365
12.Michalec KarelNežádal Karel     3275
13.Vojtíšek JindřichTáborský Jiří     2376
14.Sládek LiborVachalík Lubor     3286
15.Michalec KarelHrubeš Ladislav     2387
16.Vojtíšek JindřichNežádal Karel     3297
17.Sládek LiborTáborský Jiří     2398
18.Hrubý RadekVachalík Lubor     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtíšek Jindřich22Hrubeš Ladislav22
Sládek Libor31Nežádal Karel13
Hrubý Radek13Táborský Jiří31
Michalec Karel22Vachalík Lubor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steinmetz Roman
Beneš Stanislav
 
 
Hubálek Zdeněk
Procházka David
 
 
     3110
2.Wávra Petr
Štarman Emil
 
 
Hubálek Petr
Kalousek Ladislav
 
 
     3220
3.Steinmetz RomanHubálek Zdeněk     3130
4.Beneš StanislavHubálek Petr     3140
5.Štarman EmilProcházka David     3050
6.Wávra PetrKalousek Ladislav     3060
7.Beneš StanislavHubálek Zdeněk     3270
8.Štarman EmilHubálek Petr     3080
9.Wávra PetrProcházka David     3090
10.Steinmetz RomanKalousek Ladislav     31100
11.Štarman EmilHubálek Zdeněk         
12.Wávra PetrHubálek Petr         
13.Steinmetz RomanProcházka David         
14.Beneš StanislavKalousek Ladislav         
15.Wávra PetrHubálek Zdeněk         
16.Steinmetz RomanHubálek Petr         
17.Beneš StanislavProcházka David         
18.Štarman EmilKalousek Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Steinmetz Roman20Hubálek Zdeněk02
Beneš Stanislav20Hubálek Petr02
Štarman Emil20Procházka David02
Wávra Petr20Kalousek Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Bako Radim
 
 
Krejčí Robin
Dvořáček Michal
 
 
     3110
2.Chládek Pavel
Vybíral Filip
 
 
Nastoupilová Eliška
Krejčí Lukáš st.
 
 
     3020
3.Vybíral FilipKrejčí Robin     3030
4.Chládek PavelNastoupilová Eliška     3040
5.Bako RadimDvořáček Michal     3250
6.Jányš OndřejKrejčí Lukáš st.     3060
7.Chládek PavelKrejčí Robin     1361
8.Bako RadimNastoupilová Eliška     3271
9.Jányš OndřejDvořáček Michal     3081
10.Vybíral FilipKrejčí Lukáš st.     3091
11.Dymák JanKrejčí Robin     31101
12.Jányš OndřejNastoupilová Eliška         
13.Vybíral FilipDvořáček Michal         
14.Chládek PavelKrejčí Lukáš st.         
15.Jányš OndřejKrejčí Robin         
16.Vybíral FilipNastoupilová Eliška         
17.Chládek PavelDvořáček Michal         
18.Dymák JanKrejčí Lukáš st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Filip20Krejčí Robin12
Chládek Pavel11Nastoupilová Eliška02
Bako Radim20Dvořáček Michal02
Jányš Ondřej20Krejčí Lukáš st.02
Dymák Jan10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS