Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:31 TJ Start Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Luděk
Kubíček Milan
 
 
Adamský Miroslav
Voleský Ladislav
 
 
     1301
2.Lohynský Lukáš
Dostál Martin
 
 
Adamský Dušan
Rybka Tomáš st.
 
 
     0302
3.Dostál LuděkRybka Tomáš st.     1303
4.Kubíček MilanAdamský Miroslav     3013
5.Lohynský LukášVoleský Ladislav     1314
6.Dostál MartinAdamský Dušan     3024
7.Kubíček MilanRybka Tomáš st.     2325
8.Lohynský LukášAdamský Miroslav     2326
9.Dostál MartinVoleský Ladislav     1327
10.Dostál LuděkAdamský Dušan     3037
11.Lohynský LukášRybka Tomáš st.     0338
12.Dostál MartinAdamský Miroslav     1339
13.Dostál LuděkVoleský Ladislav     3049
14.Kubíček MilanAdamský Dušan     3159
15.Dostál MartinRybka Tomáš st.     13510
16.Dostál LuděkAdamský Miroslav         
17.Kubíček MilanVoleský Ladislav         
18.Lohynský LukášAdamský Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dostál Luděk21Rybka Tomáš st.40
Kubíček Milan21Adamský Miroslav21
Lohynský Lukáš03Voleský Ladislav21
Dostál Martin13Adamský Dušan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22 TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sourada Milan
Duben Josef
 
 
Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
     3010
2.Suchomel Michael
Richtr Michal
 
 
Kleiner Marek
Novák Václav
 
 
     1311
3.Duben JosefLangr Lukáš ml.     3121
4.Sourada MilanNovák Václav     3031
5.Suchomel MichaelKleiner Marek     0332
6.Richtr MichalBako Adam     2333
7.Sourada MilanLangr Lukáš ml.     3043
8.Suchomel MichaelNovák Václav     3153
9.Richtr MichalKleiner Marek     3263
10.Duben JosefBako Adam     3273
11.Suchomel MichaelLangr Lukáš ml.     3283
12.Richtr MichalNovák Václav     3293
13.Duben JosefKleiner Marek     2394
14.Sourada MilanBako Adam     30104
15.Richtr MichalLangr Lukáš ml.         
16.Duben JosefNovák Václav         
17.Sourada MilanKleiner Marek         
18.Suchomel MichaelBako Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duben Josef21Langr Lukáš ml.03
Sourada Milan30Novák Václav03
Suchomel Michael21Kleiner Marek21
Richtr Michal21Bako Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:35 TTC Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Petr
Svatoš Petr
 
 
Hrubeš Ladislav
Táborský Jiří
 
 
     0301
2.Hýbl Josef
Meissner Jakub
 
 
Vachalík Lubor
Novotný Jiří
 
 
     2302
3.Meissner JakubHrubeš Ladislav     0303
4.Svatoš PetrNovotný Jiří     3013
5.Matoušek PetrVachalík Lubor     0314
6.Hýbl JosefTáborský Jiří     3124
7.Svatoš PetrHrubeš Ladislav     3234
8.Matoušek PetrNovotný Jiří     0335
9.Hýbl JosefVachalík Lubor     3245
10.Sochor JanTáborský Jiří     0346
11.Matoušek PetrHrubeš Ladislav     1347
12.Hýbl JosefNovotný Jiří     0348
13.Sochor JanVachalík Lubor     0349
14.Svatoš PetrTáborský Jiří     3059
15.Hýbl JosefHrubeš Ladislav     13510
16.Sochor JanNovotný Jiří         
17.Svatoš PetrVachalík Lubor         
18.Matoušek PetrTáborský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Meissner Jakub01Hrubeš Ladislav31
Svatoš Petr30Novotný Jiří21
Matoušek Petr03Vachalík Lubor21
Hýbl Josef22Táborský Jiří12
Sochor Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:35 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Radek
Michalec Karel
 
 
Hrdina Lukáš
Doležal Tomáš
 
 
     3110
2.Vojtíšek Jindřich
Sládek Libor
 
 
Motlová Monika
Adamec Lukáš
 
 
     0311
3.Vojtíšek JindřichMotlová Monika     3021
4.Sládek LiborDoležal Tomáš     3231
5.Hrubý RadekHrdina Lukáš     0332
6.Michalec KarelAdamec Lukáš     1333
7.Sládek LiborMotlová Monika     3043
8.Hrubý RadekDoležal Tomáš     2344
9.Michalec KarelHrdina Lukáš     1345
10.Vojtíšek JindřichAdamec Lukáš     0346
11.Hrubý RadekMotlová Monika     3056
12.Michalec KarelDoležal Tomáš     0357
13.Vojtíšek JindřichHrdina Lukáš     0358
14.Sládek LiborAdamec Lukáš     3268
15.Michalec KarelMotlová Monika     2369
16.Vojtíšek JindřichDoležal Tomáš     03610
17.Sládek LiborHrdina Lukáš     13  
18.Hrubý RadekAdamec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtíšek Jindřich13Motlová Monika13
Sládek Libor30Doležal Tomáš31
Hrubý Radek12Hrdina Lukáš30
Michalec Karel04Adamec Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steinmetz Roman
Plíva Roman
 
 
Krejčí Robin
Dvořáček Michal
 
 
     3210
2.Štarman Emil
Wávra Petr
 
 
Krejčí Lukáš st.
Nastoupilová Eliška
 
 
     3020
3.Steinmetz RomanKrejčí Robin     3130
4.Plíva RomanDvořáček Michal     3040
5.Štarman EmilNastoupilová Eliška     3050
6.Wávra PetrKrejčí Lukáš st.     3060
7.Plíva RomanKrejčí Robin     3070
8.Štarman EmilDvořáček Michal     3080
9.Wávra PetrNastoupilová Eliška     3090
10.Steinmetz RomanKrejčí Lukáš st.     30100
11.Štarman EmilKrejčí Robin         
12.Wávra PetrDvořáček Michal         
13.Steinmetz RomanNastoupilová Eliška         
14.Plíva RomanKrejčí Lukáš st.         
15.Wávra PetrKrejčí Robin         
16.Steinmetz RomanDvořáček Michal         
17.Plíva RomanNastoupilová Eliška         
18.Štarman EmilKrejčí Lukáš st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Steinmetz Roman20Krejčí Robin02
Plíva Roman20Dvořáček Michal02
Štarman Emil20Nastoupilová Eliška02
Wávra Petr20Krejčí Lukáš st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:12 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Bako Radim
 
 
Hubálek Zdeněk
Procházka David
 
 
     3110
2.Chládek Pavel
Vybíral Filip
 
 
Hubálek Petr
Kalousek Ladislav
 
 
     3020
3.Chládek PavelHubálek Zdeněk     2321
4.Dymák JanHubálek Petr     3131
5.Vybíral FilipProcházka David     3041
6.Jányš OndřejKalousek Ladislav     3051
7.Dymák JanHubálek Zdeněk     2352
8.Vybíral FilipHubálek Petr     3162
9.Jányš OndřejProcházka David     3072
10.Chládek PavelKalousek Ladislav     3082
11.Bako RadimHubálek Zdeněk     3292
12.Jányš OndřejHubálek Petr     31102
13.Chládek PavelProcházka David         
14.Dymák JanKalousek Ladislav         
15.Jányš OndřejHubálek Zdeněk         
16.Chládek PavelHubálek Petr         
17.Dymák JanProcházka David         
18.Bako RadimKalousek Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chládek Pavel11Hubálek Zdeněk21
Dymák Jan11Hubálek Petr03
Vybíral Filip20Procházka David02
Jányš Ondřej30Kalousek Ladislav02
Bako Radim10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS