Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16 TJ Sokol Mistrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Robin
Dvořáček Michal
 
 
Suchý Jaroslav
Bako Adam
 
 
     3010
2.Baláš Zbyněk
Valenta Jakub
 
 
Kleiner Marek
Langr Lukáš ml.
 
 
     3020
3.Krejčí RobinLangr Lukáš ml.     2321
4.Dvořáček MichalKleiner Marek     3231
5.Baláš ZbyněkSuchý Jaroslav     3041
6.Valenta JakubBako Adam     3151
7.Dvořáček MichalLangr Lukáš ml.     3161
8.Baláš ZbyněkKleiner Marek     3171
9.Valenta JakubSuchý Jaroslav     3181
10.Krejčí RobinBako Adam     3091
11.Baláš ZbyněkLangr Lukáš ml.     0392
12.Valenta JakubKleiner Marek     0393
13.Krejčí RobinSuchý Jaroslav     31103
14.Dvořáček MichalBako Adam     31  
15.Valenta JakubLangr Lukáš ml.         
16.Krejčí RobinKleiner Marek         
17.Dvořáček MichalSuchý Jaroslav         
18.Baláš ZbyněkBako Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Robin21Langr Lukáš ml.21
Dvořáček Michal20Kleiner Marek12
Baláš Zbyněk21Suchý Jaroslav03
Valenta Jakub21Bako Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka David
Kalousek Ladislav
 
 
Voleský Ladislav
Adamský Miroslav
 
 
     0301
2.Hubálek Petr
Hubálek Zdeněk
 
 
Adamský Dušan
Rybka Tomáš st.
 
 
     3211
3.Procházka DavidRybka Tomáš st.     1312
4.Hubálek PetrAdamský Miroslav     3222
5.Kalousek LadislavVoleský Ladislav     0323
6.Hubálek ZdeněkAdamský Dušan     3033
7.Hubálek PetrRybka Tomáš st.     0334
8.Kalousek LadislavAdamský Miroslav     0335
9.Hubálek ZdeněkVoleský Ladislav     3145
10.Procházka DavidAdamský Dušan     3155
11.Kalousek LadislavRybka Tomáš st.     0356
12.Hubálek ZdeněkAdamský Miroslav     3166
13.Procházka DavidVoleský Ladislav     0367
14.Hubálek PetrAdamský DušanWO    3077
15.Hubálek ZdeněkRybka Tomáš st.     3187
16.Procházka DavidAdamský Miroslav     0388
17.Hubálek PetrVoleský Ladislav     2389
18.Kalousek LadislavAdamský DušanWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka David13Rybka Tomáš st.31
Hubálek Petr12Adamský Miroslav22
Kalousek Ladislav03Voleský Ladislav31
Hubálek Zdeněk40Adamský Dušan02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Bako Radim
 
 
Pražák Zdeněk
Šeda Václav
 
 
     3010
2.Marek Jaroslav
Vybíral Filip
 
 
Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
     3120
3.Bako RadimŠeda Václav     0321
4.Šembera MichalNovák Aleš     3031
5.Vybíral FilipHrdina Lukáš     3141
6.Jányš OndřejAdamec Lukáš     3151
7.Šembera MichalŠeda Václav     3061
8.Vybíral FilipNovák Aleš     3271
9.Jányš OndřejHrdina Lukáš     3181
10.Bako RadimAdamec Lukáš     3091
11.Vybíral FilipŠeda Václav     30101
12.Jányš OndřejNovák Aleš         
13.Bako RadimHrdina Lukáš         
14.Šembera MichalAdamec Lukáš         
15.Jányš OndřejŠeda Václav         
16.Bako RadimNovák Aleš         
17.Šembera MichalHrdina Lukáš         
18.Vybíral FilipAdamec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bako Radim11Šeda Václav12
Šembera Michal20Novák Aleš02
Vybíral Filip30Hrdina Lukáš02
Jányš Ondřej20Adamec Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíva Roman
Štarman Emil
 
 
Nežádal Karel
Novotný Jiří
 
 
     3110
2.Steinmetz Roman
Wávra Petr
 
 
Hrubeš Ladislav
Táborský Jiří
 
 
     3020
3.Steinmetz RomanNežádal Karel     3130
4.Plíva RomanNovotný Jiří     3140
5.Wávra PetrHrubeš Ladislav     3050
6.Štarman EmilTáborský Jiří     3160
7.Plíva RomanNežádal Karel     3170
8.Wávra PetrNovotný Jiří     3180
9.Štarman EmilHrubeš Ladislav     3090
10.Steinmetz RomanTáborský Jiří     30100
11.Wávra PetrNežádal Karel         
12.Štarman EmilNovotný Jiří         
13.Steinmetz RomanHrubeš Ladislav         
14.Plíva RomanTáborský Jiří         
15.Štarman EmilNežádal Karel         
16.Steinmetz RomanNovotný Jiří         
17.Plíva RomanHrubeš Ladislav         
18.Wávra PetrTáborský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Steinmetz Roman20Nežádal Karel02
Plíva Roman20Novotný Jiří02
Wávra Petr20Hrubeš Ladislav02
Štarman Emil20Táborský Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:33 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Radek
Michalec Karel
 
 
Kubíček Milan
Dostál Luděk
 
 
     2301
2.Vojtíšek Jindřich
Sládek Libor
 
 
Lohynský Lukáš
Dostál Martin
 
 
     1302
3.Vojtíšek JindřichDostál Martin     2303
4.Sládek LiborDostál Luděk     1304
5.Hrubý RadekKubíček Milan     1305
6.Michalec KarelLohynský Lukáš     3115
7.Sládek LiborDostál Martin     3025
8.Hrubý RadekDostál Luděk     1326
9.Michalec KarelKubíček Milan     1327
10.Vojtíšek JindřichLohynský Lukáš     3137
11.Hrubý RadekDostál Martin     2338
12.Michalec KarelDostál Luděk     1339
13.Vojtíšek JindřichKubíček Milan     3149
14.Sládek LiborLohynský Lukáš     13410
15.Michalec KarelDostál Martin         
16.Vojtíšek JindřichDostál Luděk         
17.Sládek LiborKubíček Milan         
18.Hrubý RadekLohynský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojtíšek Jindřich21Dostál Martin21
Sládek Libor12Dostál Luděk30
Hrubý Radek03Kubíček Milan21
Michalec Karel12Lohynský Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35 TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýbl Josef
Svatoš Petr
 
 
Sourada Milan
Duben Josef
 
 
     0301
2.Janků Jaroslav
Matoušek Petr
 
 
Suchomel Michael
Richtr Michal
 
 
     3211
3.Janků JaroslavSourada Milan     0312
4.Svatoš PetrDuben Josef     1313
5.Hýbl JosefSuchomel Michael     3023
6.Matoušek PetrRichtr Michal     1324
7.Svatoš PetrSourada Milan     0325
8.Hýbl JosefDuben Josef     3035
9.Matoušek PetrSuchomel Michael     3145
10.Janků JaroslavRichtr Michal     2346
11.Hýbl JosefSourada Milan     0347
12.Matoušek PetrDuben Josef     2348
13.Janků JaroslavSuchomel Michael     1349
14.Svatoš PetrRichtr Michal     3259
15.Matoušek PetrSourada Milan     03510
16.Janků JaroslavDuben Josef         
17.Svatoš PetrSuchomel Michael         
18.Hýbl JosefRichtr Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janků Jaroslav03Sourada Milan40
Svatoš Petr12Duben Josef21
Hýbl Josef21Suchomel Michael12
Matoušek Petr13Richtr Michal21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS