Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7 TJ Start Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voleský Ladislav
Rybka Tomáš st.
 
 
Sochor Jan
Janků Jaroslav
 
 
     3010
2.Adamský Miroslav
Mikeš Pavel
 
 
Stejskal Jan
Svatoš Petr
 
 
     3020
3.Mikeš PavelSochor Jan     1321
4.Adamský MiroslavJanků Jaroslav     3131
5.Voleský LadislavStejskal Jan     3041
6.Rybka Tomáš st.Svatoš Petr     3051
7.Adamský MiroslavSochor Jan     3161
8.Voleský LadislavJanků Jaroslav     3071
9.Rybka Tomáš st.Stejskal Jan     3081
10.Mikeš PavelSvatoš Petr     3191
11.Voleský LadislavSochor Jan     31101
12.Rybka Tomáš st.Janků Jaroslav     31  
13.Mikeš PavelStejskal Jan         
14.Adamský MiroslavSvatoš Petr         
15.Rybka Tomáš st.Sochor Jan         
16.Mikeš PavelJanků Jaroslav         
17.Adamský MiroslavStejskal Jan         
18.Voleský LadislavSvatoš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikeš Pavel11Sochor Jan12
Adamský Miroslav20Janků Jaroslav02
Voleský Ladislav30Stejskal Jan02
Rybka Tomáš st.20Svatoš Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
Hrubý Radek
Michalec Karel
 
 
     2301
2.Kleiner Marek
Suchý Jaroslav
 
 
Vojtíšek Jindřich
Sládek Libor
 
 
     2302
3.Kleiner MarekVojtíšek Jindřich     3112
4.Bako AdamSládek Libor     2313
5.Langr Lukáš ml.Hrubý Radek     3023
6.Suchý JaroslavMichalec Karel     3233
7.Bako AdamVojtíšek Jindřich     3143
8.Langr Lukáš ml.Sládek Libor     3253
9.Suchý JaroslavHrubý Radek     1354
10.Kleiner MarekMichalec Karel     3164
11.Langr Lukáš ml.Vojtíšek Jindřich     3174
12.Suchý JaroslavSládek Libor     3184
13.Kleiner MarekHrubý Radek     3094
14.Bako AdamMichalec Karel     0395
15.Suchý JaroslavVojtíšek Jindřich     31105
16.Kleiner MarekSládek Libor         
17.Bako AdamHrubý Radek         
18.Langr Lukáš ml.Michalec Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kleiner Marek30Vojtíšek Jindřich04
Bako Adam12Sládek Libor12
Langr Lukáš ml.30Hrubý Radek12
Suchý Jaroslav31Michalec Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sourada Milan
Duben Josef
 
 
Štarman Emil
Rybka Martin
 
 
     3010
2.Richtr Michal
Suchomel Michael
 
 
Wávra Petr
Steinmetz Roman
 
 
     3120
3.Sourada MilanSteinmetz Roman     3230
4.Suchomel MichaelŠtarman Emil     2331
5.Duben JosefWávra Petr     0332
6.Richtr MichalRybka Martin     3142
7.Suchomel MichaelSteinmetz Roman     1343
8.Duben JosefŠtarman Emil     2344
9.Richtr MichalWávra Petr     0345
10.Sourada MilanRybka Martin     3055
11.Duben JosefSteinmetz Roman     1356
12.Richtr MichalŠtarman Emil     0357
13.Sourada MilanWávra Petr     3067
14.Suchomel MichaelRybka Martin     3277
15.Richtr MichalSteinmetz Roman     0378
16.Sourada MilanŠtarman Emil     2379
17.Suchomel MichaelWávra Petr     13710
18.Duben JosefRybka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sourada Milan31Steinmetz Roman31
Suchomel Michael13Štarman Emil40
Duben Josef03Wávra Petr31
Richtr Michal13Rybka Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:36 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Milan
Dostál Luděk
 
 
Vybíral Filip
Marek Jaroslav
 
 
     2301
2.Dostál Martin
Lohynský Lukáš
 
 
Bako Radim
Jányš Ondřej
 
 
     0302
3.Dostál LuděkJányš Ondřej     2303
4.Kubíček MilanVybíral Filip     2304
5.Lohynský Lukᚊembera Michal     3014
6.Dostál MartinBako Radim     3224
7.Kubíček MilanJányš Ondřej     1325
8.Lohynský LukášVybíral Filip     1326
9.Dostál MartinŠembera Michal     3036
10.Dostál LuděkBako Radim     3146
11.Lohynský LukášJányš Ondřej     1347
12.Dostál MartinVybíral Filip     1348
13.Dostál LuděkŠembera Michal     3258
14.Kubíček MilanBako Radim     2359
15.Dostál MartinJányš Ondřej     3169
16.Dostál LuděkVybíral Filip     3079
17.Kubíček MilanŠembera Michal     03710
18.Lohynský LukášBako Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dostál Luděk31Jányš Ondřej31
Kubíček Milan04Vybíral Filip31
Lohynský Lukáš12Šembera Michal13
Dostál Martin31Bako Radim12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará škola SedlecRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17 TTC Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Jiří
Nežádal Karel
 
 
Procházka David
Kalousek Ladislav
 
 
     3010
2.Táborský Jiří
Hrubeš Ladislav
 
 
Hubálek Zdeněk
Hubálek Petr
 
 
     3020
3.Nežádal KarelHubálek Zdeněk     3230
4.Novotný JiříProcházka David     3040
5.Hrubeš LadislavHubálek Petr     2341
6.Táborský JiříKalousek Ladislav     3051
7.Novotný JiříHubálek Zdeněk     0352
8.Hrubeš LadislavProcházka David     3062
9.Táborský JiříHubálek Petr     2363
10.Nežádal KarelKalousek Ladislav     3073
11.Hrubeš LadislavHubálek Zdeněk     1374
12.Táborský JiříProcházka David     3084
13.Nežádal KarelHubálek Petr     3294
14.Novotný JiříKalousek Ladislav     31104
15.Táborský JiříHubálek Zdeněk         
16.Nežádal KarelProcházka David         
17.Novotný JiříHubálek Petr         
18.Hrubeš LadislavKalousek Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nežádal Karel30Hubálek Zdeněk21
Novotný Jiří21Procházka David03
Hrubeš Ladislav12Hubálek Petr21
Táborský Jiří21Kalousek Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdina Lukáš
Novák Aleš
 
 
Nastoupilová Eliška
Valenta Jakub
 
 
     3010
2.Adamec Lukáš
Doležal Tomáš
 
 
Krejčí Robin
Dvořáček Michal
 
 
     2311
3.Hrdina LukášKrejčí Robin     3221
4.Novák AlešValenta Jakub     3231
5.Doležal TomášNastoupilová Eliška     3241
6.Adamec LukášNovotný Jan     3151
7.Novák AlešKrejčí Robin     3061
8.Doležal TomášValenta Jakub     3171
9.Adamec LukášNastoupilová Eliška     3181
10.Hrdina LukášNovotný Jan     3191
11.Doležal TomášKrejčí Robin     1392
12.Adamec LukášValenta Jakub     30102
13.Hrdina LukášNastoupilová Eliška         
14.Novák AlešNovotný Jan         
15.Adamec LukášKrejčí Robin         
16.Hrdina LukášValenta Jakub         
17.Novák AlešNastoupilová Eliška         
18.Doležal TomášNovotný Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Lukáš20Krejčí Robin12
Novák Aleš20Valenta Jakub03
Doležal Tomáš21Nastoupilová Eliška02
Adamec Lukáš30Novotný Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS