Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pražák Zdeněk
Adamec Lukáš
 
 
Kleiner Marek
Bako Adam
 
 
     3010
2.Hrdina Lukáš
Motlová Monika
 
 
Cacek Tomáš
Novák Václav
 
 
     1311
3.Hrdina LukášKleiner Marek     1312
4.Pražák ZdeněkBako Adam     3222
5.Motlová MonikaNovák Václav     3132
6.Adamec LukášCacek Tomáš     3142
7.Pražák ZdeněkKleiner Marek     3052
8.Motlová MonikaBako Adam     0353
9.Adamec LukášNovák Václav     3163
10.Hrdina LukášCacek Tomáš     3173
11.Motlová MonikaKleiner Marek     3183
12.Adamec LukášBako Adam     3193
13.Hrdina LukášNovák Václav     1394
14.Pražák ZdeněkCacek Tomáš     1395
15.Adamec LukášKleiner Marek     32105
16.Hrdina LukášBako Adam         
17.Pražák ZdeněkNovák Václav         
18.Motlová MonikaCacek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Lukáš12Kleiner Marek13
Pražák Zdeněk21Bako Adam12
Motlová Monika21Novák Václav12
Adamec Lukáš40Cacek Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará škola SedlecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vachalík Lubor
Nežádal Karel
 
 
Voleský Ladislav
Rybka Tomáš st.
 
 
     3210
2.Táborský Jiří
Hrubeš Ladislav
 
 
Adamský Miroslav
Mikeš Pavel
 
 
     0311
3.Nežádal KarelRybka Tomáš st.     2312
4.Novotný JiříVoleský Ladislav     0313
5.Táborský JiříAdamský Miroslav     3123
6.Hrubeš LadislavMikeš Pavel     3033
7.Novotný JiříRybka Tomáš st.     3143
8.Vachalík LuborVoleský Ladislav     2344
9.Hrubeš LadislavAdamský Miroslav     1345
10.Nežádal KarelMikeš Pavel     3255
11.Vachalík LuborRybka Tomáš st.     1356
12.Hrubeš LadislavVoleský Ladislav     3166
13.Nežádal KarelAdamský Miroslav     2367
14.Novotný JiříMikeš Pavel     3177
15.Hrubeš LadislavRybka Tomáš st.     0378
16.Nežádal KarelVoleský Ladislav     1379
17.Novotný JiříAdamský Miroslav     3089
18.Vachalík LuborMikeš Pavel     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nežádal Karel13Rybka Tomáš st.31
Novotný Jiří31Voleský Ladislav31
Táborský Jiří10Adamský Miroslav22
Hrubeš Ladislav22Mikeš Pavel04
Vachalík Lubor12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Aliger Vladislav
Hubálek Petr
 
 
Dostál Luděk
Kubíček Milan
 
 
     3210
2.Kalousek Ladislav
Procházka David
 
 
Dostál Martin
Lohynský Lukáš
 
 
     2311
3.Hubálek PetrDostál Martin     3021
4.Procházka DavidDostál Luděk     1322
5.Aliger VladislavKubíček Milan     0323
6.Kalousek LadislavLohynský Lukáš     0324
7.Procházka DavidDostál Martin     0325
8.Aliger VladislavDostál Luděk     0326
9.Kalousek LadislavKubíček Milan     0327
10.Hubálek PetrLohynský Lukáš     0328
11.Aliger VladislavDostál Martin     0329
12.Kalousek LadislavDostál Luděk     13210
13.Hubálek PetrKubíček Milan         
14.Procházka DavidLohynský Lukáš         
15.Kalousek LadislavDostál Martin         
16.Hubálek PetrDostál Luděk         
17.Procházka DavidKubíček Milan         
18.Aliger VladislavLohynský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubálek Petr11Dostál Martin21
Procházka David02Dostál Luděk30
Aliger Vladislav03Kubíček Milan20
Kalousek Ladislav03Lohynský Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:37 TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Michal
Krejčí Robin
 
 
Sourada Milan
Duben Josef
 
 
     0301
2.Nastoupilová Eliška
Valenta Jakub
 
 
Richtr Michal
Suchomel Michael
 
 
     2302
3.Krejčí RobinRichtr Michal     2303
4.Nastoupilová EliškaSuchomel Michael     3113
5.Dvořáček MichalDuben Josef     0314
6.Valenta JakubSourada Milan     0315
7.Nastoupilová EliškaRichtr Michal     3125
8.Dvořáček MichalSuchomel Michael     3135
9.Valenta JakubDuben Josef     3045
10.Krejčí RobinSourada Milan     0346
11.Dvořáček MichalRichtr Michal     3256
12.Valenta JakubSuchomel Michael     0357
13.Krejčí RobinDuben Josef     3167
14.Nastoupilová EliškaSourada Milan     0368
15.Valenta JakubRichtr Michal     3178
16.Krejčí RobinSuchomel Michael     1379
17.Nastoupilová EliškaDuben Josef     03710
18.Dvořáček MichalSourada Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Robin13Richtr Michal13
Nastoupilová Eliška22Suchomel Michael22
Dvořáček Michal21Duben Josef22
Valenta Jakub22Sourada Milan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steinmetz Roman
Wávra Petr
 
 
Sochor Jan
Matoušek Petr
 
 
     3010
2.Plíva Roman
Rybka Martin
 
 
Janků Jaroslav
Stejskal Jan
 
 
     3020
3.Wávra PetrSochor Jan     3030
4.Plíva RomanMatoušek Petr     3040
5.Rybka MartinJanků Jaroslav     3250
6.Steinmetz RomanStejskal Jan     3260
7.Plíva RomanSochor Jan     3070
8.Rybka MartinMatoušek Petr     3280
9.Steinmetz RomanJanků Jaroslav     3090
10.Wávra PetrStejskal Jan     30100
11.Rybka MartinSochor Jan         
12.Steinmetz RomanMatoušek Petr         
13.Wávra PetrJanků Jaroslav         
14.Plíva RomanStejskal Jan         
15.Steinmetz RomanSochor Jan         
16.Wávra PetrMatoušek Petr         
17.Plíva RomanJanků Jaroslav         
18.Rybka MartinStejskal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wávra Petr20Sochor Jan02
Plíva Roman20Matoušek Petr02
Rybka Martin20Janků Jaroslav02
Steinmetz Roman20Stejskal Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Vybíral Filip
 
 
Hrubý Radek
Michalec Karel
 
 
     3110
2.Jányš Ondřej
Bako Radim
 
 
Vojtíšek Jindřich
Sládek Libor
 
 
     3020
3.Marek JaroslavVojtíšek Jindřich     3030
4.Vybíral FilipSládek Libor     3040
5.Bako RadimHrubý Radek     0341
6.Jányš OndřejMichalec Karel     3051
7.Vybíral FilipVojtíšek Jindřich     3161
8.Bako RadimSládek Libor     3071
9.Jányš OndřejHrubý Radek     3081
10.Marek JaroslavMichalec Karel     3291
11.Bako RadimVojtíšek Jindřich     30101
12.Jányš OndřejSládek Libor         
13.Marek JaroslavHrubý Radek         
14.Vybíral FilipMichalec Karel         
15.Jányš OndřejVojtíšek Jindřich         
16.Marek JaroslavSládek Libor         
17.Vybíral FilipHrubý Radek         
18.Bako RadimMichalec Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Jaroslav20Vojtíšek Jindřich03
Vybíral Filip20Sládek Libor02
Bako Radim21Hrubý Radek11
Jányš Ondřej20Michalec Karel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS