Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará škola SedlecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13 TTC Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nežádal Karel
Vachalík Lubor
 
 
Kleiner Marek
Bako Adam
 
 
     3110
2.Hrubeš Ladislav
Novotný Jiří
 
 
Cacek Tomáš
Novák Václav
 
 
     3020
3.Hrubeš LadislavKleiner Marek     2321
4.Nežádal KarelBako Adam     3131
5.Vachalík LuborNovák Václav     3141
6.Novotný JiříCacek Tomáš     3151
7.Nežádal KarelKleiner Marek     3061
8.Vachalík LuborBako Adam     0362
9.Novotný JiříNovák Václav     3072
10.Hrubeš LadislavCacek Tomáš     3082
11.Vachalík LuborKleiner Marek     2383
12.Novotný JiříBako Adam     3093
13.Hrubeš LadislavNovák Václav     30103
14.Nežádal KarelCacek Tomáš         
15.Novotný JiříKleiner Marek         
16.Hrubeš LadislavBako Adam         
17.Nežádal KarelNovák Václav         
18.Vachalík LuborCacek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubeš Ladislav21Kleiner Marek21
Nežádal Karel20Bako Adam12
Vachalík Lubor12Novák Václav03
Novotný Jiří30Cacek Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:20 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pražák Zdeněk
Adamec Lukáš
 
 
Rybka Tomáš st.
Voleský Ladislav
 
 
     3010
2.Novák Aleš
Motlová Monika
 
 
Mikeš Pavel
Adamský Miroslav
 
 
     0311
3.Adamec LukášRybka Tomáš st.     3221
4.Pražák ZdeněkVoleský Ladislav     3131
5.Motlová MonikaAdamský Miroslav     0332
6.Novák AlešMikeš Pavel     3042
7.Pražák ZdeněkRybka Tomáš st.     3052
8.Motlová MonikaVoleský Ladislav     0353
9.Novák AlešAdamský Miroslav     3263
10.Adamec LukášMikeš Pavel     3073
11.Motlová MonikaRybka Tomáš st.     3283
12.Novák AlešVoleský Ladislav     3293
13.Adamec LukášAdamský Miroslav     32103
14.Pražák ZdeněkMikeš Pavel         
15.Novák AlešRybka Tomáš st.         
16.Adamec LukášVoleský Ladislav         
17.Pražák ZdeněkAdamský Miroslav         
18.Motlová MonikaMikeš Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamec Lukáš30Rybka Tomáš st.03
Pražák Zdeněk20Voleský Ladislav12
Motlová Monika12Adamský Miroslav12
Novák Aleš30Mikeš Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Michal
Krejčí Robin
 
 
Kubíček Milan
Dostál Luděk
 
 
     3210
2.Nastoupilová Eliška
Valenta Jakub
 
 
Dostál Martin
Lohynský Lukáš
 
 
     1311
3.Krejčí RobinDostál Martin     1312
4.Nastoupilová EliškaDostál Luděk     0313
5.Dvořáček MichalKubíček Milan     3223
6.Valenta JakubLohynský Lukáš     3133
7.Nastoupilová EliškaDostál Martin     1334
8.Dvořáček MichalDostál Luděk     0335
9.Valenta JakubKubíček Milan     3245
10.Krejčí RobinLohynský Lukáš     3255
11.Dvořáček MichalDostál Martin     3165
12.Valenta JakubDostál Luděk     1366
13.Krejčí RobinKubíček Milan     2367
14.Nastoupilová EliškaLohynský Lukáš     3177
15.Valenta JakubDostál Martin     1378
16.Krejčí RobinDostál Luděk     3188
17.Nastoupilová EliškaKubíček Milan     3198
18.Dvořáček MichalLohynský Lukáš     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Robin22Dostál Martin31
Nastoupilová Eliška22Dostál Luděk31
Dvořáček Michal22Kubíček Milan13
Valenta Jakub22Lohynský Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:36 TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubálek Petr
Aliger Vladislav
 
 
Sourada Milan
Duben Josef
 
 
     1301
2.Procházka David
Kalousek Ladislav
 
 
Suchomel Michael
Richtr Michal
 
 
     1302
3.Hubálek PetrRichtr Michal     3112
4.Procházka DavidSuchomel Michael     0313
5.Aliger VladislavDuben Josef     3123
6.Kalousek LadislavSourada Milan     0324
7.Procházka DavidRichtr Michal     1325
8.Aliger VladislavSuchomel Michael     3235
9.Kalousek LadislavDuben Josef     0336
10.Hubálek PetrSourada Milan     0337
11.Aliger VladislavRichtr Michal     0338
12.Kalousek LadislavSuchomel Michael     0339
13.Hubálek PetrDuben Josef     3249
14.Procházka DavidSourada Milan     03410
15.Kalousek LadislavRichtr Michal         
16.Hubálek PetrSuchomel Michael         
17.Procházka DavidDuben Josef         
18.Aliger VladislavSourada Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hubálek Petr21Richtr Michal21
Procházka David03Suchomel Michael21
Aliger Vladislav21Duben Josef12
Kalousek Ladislav03Sourada Milan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Filip
Marek Jaroslav
 
 
Sochor Jan
Matoušek Petr
 
 
     3110
2.Jányš Ondřej
Bako Radim
 
 
Janků Jaroslav
Stejskal Jan
 
 
     3120
3.Bako RadimSochor Jan     3130
4.Vybíral FilipMatoušek Petr     3040
5.Jányš OndřejStejskal Jan     3050
6.Marek JaroslavJanků Jaroslav     3060
7.Vybíral FilipSochor Jan     3070
8.Jányš OndřejMatoušek Petr     3080
9.Marek JaroslavStejskal Jan     3090
10.Bako RadimJanků Jaroslav     30100
11.Jányš OndřejSochor Jan         
12.Marek JaroslavMatoušek Petr         
13.Bako RadimStejskal Jan         
14.Vybíral FilipJanků Jaroslav         
15.Marek JaroslavSochor Jan         
16.Bako RadimMatoušek Petr         
17.Vybíral FilipStejskal Jan         
18.Jányš OndřejJanků Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bako Radim20Sochor Jan02
Vybíral Filip20Matoušek Petr02
Jányš Ondřej20Stejskal Jan02
Marek Jaroslav20Janků Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:17 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steinmetz Roman
Beneš Stanislav
 
 
Michalec Karel
Hrubý Radek
 
 
     3210
2.Plíva Roman
Rybka Martin
 
 
Vojtíšek Jindřich
Sládek Libor
 
 
     3220
3.Plíva RomanVojtíšek Jindřich     3130
4.Rybka MartinSládek Libor     3240
5.Beneš StanislavHrubý Radek     3150
6.Steinmetz RomanMichalec Karel     3060
7.Rybka MartinVojtíšek Jindřich     3070
8.Beneš StanislavSládek Libor     3280
9.Steinmetz RomanHrubý Radek     3190
10.Plíva RomanMichalec Karel     1391
11.Wávra PetrVojtíšek Jindřich     0392
12.Steinmetz RomanSládek Libor     30102
13.Plíva RomanHrubý Radek         
14.Rybka MartinMichalec Karel         
15.Steinmetz RomanVojtíšek Jindřich         
16.Plíva RomanSládek Libor         
17.Rybka MartinHrubý Radek         
18.Wávra PetrMichalec Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plíva Roman11Vojtíšek Jindřich12
Rybka Martin20Sládek Libor03
Beneš Stanislav20Hrubý Radek02
Steinmetz Roman30Michalec Karel11
Wávra Petr01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS