Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:30 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chládek Karel
Langr Lukáš ml.
 
 
Steinmetz Roman
Štarman Emil
 
 
     1301
2.Kleiner Marek
Bako Adam
 
 
Plíva Roman
Wávra Petr
 
 
     2302
3.Bako AdamSteinmetz Roman     2303
4.Langr Lukáš ml.Štarman Emil     0304
5.Chládek KarelPlíva Roman     3014
6.Kleiner MarekWávra Petr     1315
7.Langr Lukáš ml.Steinmetz Roman     2316
8.Chládek KarelŠtarman Emil     0317
9.Zechovský JanPlíva Roman     0318
10.Bako AdamWávra Petr     0319
11.Chládek KarelSteinmetz Roman     13110
12.Zechovský JanŠtarman Emil     03  
13.Bako AdamPlíva Roman         
14.Langr Lukáš ml.Wávra Petr         
15.Zechovský JanSteinmetz Roman         
16.Bako AdamŠtarman Emil         
17.Langr Lukáš ml.Plíva Roman         
18.Chládek KarelWávra Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bako Adam02Steinmetz Roman30
Langr Lukáš ml.02Štarman Emil20
Chládek Karel12Plíva Roman11
Kleiner Marek01Wávra Petr20
Zechovský Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:36 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voleský Ladislav
Rybka Tomáš st.
 
 
Marek Jaroslav
Bako Radim
 
 
     1301
2.Adamský Miroslav
Mikeš Pavel
 
 
Chládek Pavel
Vybíral Filip
 
 
     2302
3.Mikeš PavelVybíral Filip     0303
4.Adamský MiroslavBako Radim     1304
5.Voleský LadislavChládek Pavel     3114
6.Rybka Tomáš st.Marek Jaroslav     3124
7.Adamský MiroslavVybíral Filip     1325
8.Voleský LadislavBako Radim     1326
9.Rybka Tomáš st.Chládek Pavel     2327
10.Mikeš PavelMarek Jaroslav     3237
11.Voleský LadislavVybíral Filip     0338
12.Rybka Tomáš st.Bako Radim     1339
13.Mikeš PavelChládek Pavel     3249
14.Adamský MiroslavMarek Jaroslav     23410
15.Rybka Tomáš st.Vybíral Filip         
16.Mikeš PavelBako Radim         
17.Adamský MiroslavChládek Pavel         
18.Voleský LadislavMarek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikeš Pavel21Vybíral Filip30
Adamský Miroslav03Bako Radim30
Voleský Ladislav12Chládek Pavel12
Rybka Tomáš st.12Marek Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12 TTC Sedlec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Petr
Sochor Jan
 
 
Hubálek Petr
Kalousek Ladislav
 
 
     3010
2.Janků Jaroslav
Stejskal Jan
 
 
Procházka David
Aliger Vladislav
 
 
     3120
3.Sochor JanKalousek Ladislav     3030
4.Stejskal JanHubálek Petr     1331
5.Janků JaroslavProcházka Jíří     3141
6.Matoušek PetrAliger Vladislav     3051
7.Stejskal JanKalousek Ladislav     3161
8.Janků JaroslavHubálek Petr     0362
9.Matoušek PetrProcházka Jíří     3072
10.Sochor JanAliger Vladislav     3082
11.Janků JaroslavKalousek Ladislav     3092
12.Matoušek PetrHubálek Petr     0393
13.Sochor JanProcházka Jíří     30103
14.Stejskal JanAliger Vladislav     30  
15.Matoušek PetrKalousek Ladislav         
16.Sochor JanHubálek Petr         
17.Stejskal JanProcházka Jíří         
18.Janků JaroslavAliger Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sochor Jan30Kalousek Ladislav03
Stejskal Jan11Hubálek Petr30
Janků Jaroslav21Procházka Jíří03
Matoušek Petr21Aliger Vladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Radek
Michalec Karel
 
 
Dvořáček Michal
Krejčí Robin
 
 
     3110
2.Sládek Libor
Vojtíšek Jindřich
 
 
Baláš Zbyněk
Valenta Jakub
 
 
     2311
3.Vojtíšek JindřichKrejčí Robin     1312
4.Sládek LiborDvořáček Michal     3022
5.Hrubý RadekValenta Jakub     3232
6.Michalec KarelBaláš Zbyněk     3242
7.Sládek LiborKrejčí Robin     1343
8.Hrubý RadekDvořáček Michal     3253
9.Michalec KarelValenta Jakub     1354
10.Vojtíšek JindřichBaláš Zbyněk     1355
11.Hrubý RadekKrejčí Robin     3165
12.Michalec KarelDvořáček Michal     1366
13.Vojtíšek JindřichValenta Jakub     2367
14.Sládek LiborBaláš Zbyněk     2368
15.Michalec KarelKrejčí Robin     3078
16.Vojtíšek JindřichDvořáček Michal     1379
17.Sládek LiborValenta Jakub     3189
18.Hrubý RadekBaláš Zbyněk     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtíšek Jindřich04Krejčí Robin22
Sládek Libor22Dvořáček Michal22
Hrubý Radek40Valenta Jakub22
Michalec Karel22Baláš Zbyněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:32 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Luděk
Kubíček Milan
 
 
Pražák Zdeněk
Adamec Lukáš
 
 
     1301
2.Dostál Martin
Dostál Dominik
 
 
Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
     0302
3.Kubíček MilanNovák Aleš     3012
4.Lohynský LukášPražák Zdeněk     1313
5.Dostál DominikAdamec Lukáš     0314
6.Dostál MartinHrdina Lukáš     3024
7.Lohynský LukášNovák Aleš     0325
8.Dostál DominikPražák Zdeněk     0326
9.Dostál MartinAdamec Lukáš     3036
10.Kubíček MilanHrdina Lukáš     0337
11.Dostál DominikNovák Aleš     0338
12.Dostál MartinPražák Zdeněk     3248
13.Kubíček MilanAdamec Lukáš     0349
14.Lohynský LukášHrdina Lukáš     03410
15.Dostál MartinNovák Aleš         
16.Kubíček MilanPražák Zdeněk         
17.Lohynský LukášAdamec Lukáš         
18.Dostál DominikHrdina Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíček Milan12Novák Aleš21
Lohynský Lukáš03Pražák Zdeněk21
Dostál Dominik03Adamec Lukáš21
Dostál Martin30Hrdina Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:29 TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sourada Milan
Duben Josef
 
 
Nežádal Karel
Vachalík Lubor
 
 
     3210
2.Suchomel Michael
Richtr Michal
 
 
Táborský Jiří
Hrubeš Ladislav
 
 
     2311
3.Richtr MichalNežádal Karel     2312
4.Suchomel MichaelVachalík Lubor     3222
5.Duben JosefHrubeš Ladislav     0323
6.Sourada MilanTáborský Jiří     3033
7.Suchomel MichaelNežádal Karel     3143
8.Duben JosefVachalík Lubor     0344
9.Sourada MilanHrubeš Ladislav     3054
10.Richtr MichalTáborský Jiří     0355
11.Duben JosefNežádal Karel     0356
12.Sourada MilanVachalík Lubor     3066
13.Richtr MichalHrubeš Ladislav     0367
14.Suchomel MichaelTáborský Jiří     3277
15.Sourada MilanNežádal Karel     3187
16.Richtr MichalVachalík Lubor     3097
17.Suchomel MichaelHrubeš Ladislav     30107
18.Duben JosefTáborský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richtr Michal13Nežádal Karel22
Suchomel Michael40Vachalík Lubor13
Duben Josef03Hrubeš Ladislav22
Sourada Milan40Táborský Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS