Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voleský Ladislav
Rybka Tomáš st.
 
 
Wávra Petr
Steinmetz Roman
 
 
     3110
2.Adamský Miroslav
Mikeš Pavel
 
 
Plíva Roman
Štarman Emil
 
 
     0311
3.Mikeš PavelŠtarman Emil     0312
4.Adamský MiroslavSteinmetz Roman     2313
5.Voleský LadislavWávra Petr     1314
6.Rybka Tomáš st.Plíva Roman     3024
7.Adamský MiroslavŠtarman Emil     1325
8.Voleský LadislavSteinmetz Roman     2326
9.Rybka Tomáš st.Wávra Petr     3136
10.Mikeš PavelPlíva Roman     3246
11.Voleský LadislavŠtarman Emil     0347
12.Rybka Tomáš st.Steinmetz Roman     2348
13.Mikeš PavelWávra Petr     1349
14.Adamský MiroslavPlíva Roman     3259
15.Rybka Tomáš st.Štarman Emil     3269
16.Mikeš PavelSteinmetz Roman     13610
17.Adamský MiroslavWávra Petr         
18.Voleský LadislavPlíva Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeš Pavel13Štarman Emil31
Adamský Miroslav12Steinmetz Roman40
Voleský Ladislav03Wávra Petr21
Rybka Tomáš st.31Plíva Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:30 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Jaroslav
Bako Adam
 
 
Vybíral Filip
Marek Jaroslav
 
 
     0301
2.Langr Lukáš ml.
Kleiner Marek
 
 
Jányš Ondřej
Bako Radim
 
 
     0302
3.Suchý JaroslavJányš Ondřej     1303
4.Kleiner MarekVybíral Filip     3013
5.Langr Lukáš ml.Marek Jaroslav     1314
6.Novák VáclavBako Radim     1315
7.Kleiner MarekJányš Ondřej     1316
8.Langr Lukáš ml.Vybíral Filip     1317
9.Novák VáclavMarek Jaroslav     1318
10.Suchý JaroslavBako Radim     2319
11.Bako AdamJányš Ondřej     03110
12.Novák VáclavVybíral Filip         
13.Suchý JaroslavMarek Jaroslav         
14.Kleiner MarekBako Radim         
15.Novák VáclavJányš Ondřej         
16.Suchý JaroslavVybíral Filip         
17.Kleiner MarekMarek Jaroslav         
18.Bako AdamBako Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suchý Jaroslav02Jányš Ondřej30
Kleiner Marek11Vybíral Filip11
Langr Lukáš ml.02Marek Jaroslav20
Novák Václav02Bako Radim20
Bako Adam01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17 TJ Sokol Plchovice Sršně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Radek
Michalec Karel
 
 
Procházka David
Aliger Vladislav
 
 
     3110
2.Sládek Libor
Vojtíšek Jindřich
 
 
Kalousek Ladislav
Hubálek Petr
 
 
     3020
3.Vojtíšek JindřichKalousek Ladislav     3030
4.Sládek LiborHubálek Petr     0331
5.Hrubý RadekProcházka David     3141
6.Michalec KarelAliger Vladislav     3151
7.Sládek LiborKalousek Ladislav     3061
8.Hrubý RadekHubálek Petr     2362
9.Michalec KarelProcházka David     3272
10.Vojtíšek JindřichAliger Vladislav     3082
11.Hrubý RadekKalousek Ladislav     3192
12.Michalec KarelHubálek Petr     1393
13.Vojtíšek JindřichProcházka David     32103
14.Sládek LiborAliger Vladislav         
15.Michalec KarelKalousek Ladislav         
16.Vojtíšek JindřichHubálek Petr         
17.Sládek LiborProcházka David         
18.Hrubý RadekAliger Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojtíšek Jindřich30Kalousek Ladislav03
Sládek Libor11Hubálek Petr30
Hrubý Radek21Procházka David03
Michalec Karel21Aliger Vladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Jan
Matoušek Petr
 
 
Krejčí Robin
Dvořáček Michal
 
 
     1301
2.Janků Jaroslav
Stejskal Jan
 
 
Valenta Jakub
Kapalčík Šimon
 
 
     3211
3.Sochor JanKrejčí Robin     1312
4.Matoušek PetrDvořáček Michal     0313
5.Stejskal JanValenta Jakub     3023
6.Janků JaroslavKapalčík Šimon     0324
7.Matoušek PetrKrejčí Robin     2325
8.Stejskal JanDvořáček Michal     0326
9.Janků JaroslavValenta Jakub     3036
10.Sochor JanKapalčík Šimon     3146
11.Stejskal JanKrejčí Robin     3256
12.Janků JaroslavDvořáček Michal     0357
13.Sochor JanValenta Jakub     3167
14.Matoušek PetrKapalčík Šimon     3077
15.Janků JaroslavKrejčí Robin     3287
16.Sochor JanDvořáček Michal     2388
17.Matoušek PetrValenta Jakub     3198
18.Stejskal JanKapalčík Šimon     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Jan22Krejčí Robin22
Matoušek Petr22Dvořáček Michal40
Stejskal Jan22Valenta Jakub04
Janků Jaroslav22Kapalčík Šimon22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sourada Milan
Duben Josef
 
 
Hrdina Lukáš
Novák Aleš
 
 
     3210
2.Suchomel Michael
Richtr Michal
 
 
Adamec Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
     0311
3.Richtr MichalNovák Aleš     0312
4.Suchomel MichaelAdamec Lukáš     1313
5.Duben JosefHrdina Lukáš     2314
6.Sourada MilanPražák Zdeněk     3024
7.Suchomel MichaelNovák Aleš     2325
8.Duben JosefAdamec Lukáš     1326
9.Sourada MilanHrdina Lukáš     3036
10.Richtr MichalPražák Zdeněk     3246
11.Duben JosefNovák Aleš     0347
12.Sourada MilanAdamec Lukáš     3057
13.Richtr MichalHrdina Lukáš     2358
14.Suchomel MichaelPražák Zdeněk     0359
15.Sourada MilanNovák Aleš     3069
16.Richtr MichalAdamec Lukáš     3179
17.Suchomel MichaelHrdina Lukáš     3189
18.Duben JosefPražák Zdeněk     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richtr Michal22Novák Aleš31
Suchomel Michael13Adamec Lukáš22
Duben Josef04Hrdina Lukáš22
Sourada Milan40Pražák Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Martin
Kubíček Milan
 
 
Vachalík Lubor
Nežádal Karel
 
 
     3010
2.Lohynský Lukáš
Dostál Dominik
 
 
Táborský Jiří
Hrubeš Ladislav
 
 
     0311
3.Kubíček MilanTáborský Jiří     3221
4.Lohynský LukášVachalík Lubor     1322
5.Dostál DominikHrubeš Ladislav     0323
6.Dostál MartinNežádal Karel     3033
7.Lohynský LukášTáborský Jiří     1334
8.Dostál DominikVachalík Lubor     0335
9.Dostál MartinHrubeš Ladislav     3145
10.Kubíček MilanNežádal Karel     3055
11.Dostál DominikTáborský Jiří     0356
12.Dostál MartinVachalík Lubor     3066
13.Kubíček MilanHrubeš Ladislav     3176
14.Lohynský LukášNežádal Karel     1377
15.Dostál MartinTáborský Jiří     3287
16.Kubíček MilanVachalík Lubor     3097
17.Lohynský LukášHrubeš Ladislav     2398
18.Dostál DominikNežádal Karel     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Milan40Táborský Jiří22
Lohynský Lukáš04Vachalík Lubor22
Dostál Dominik13Hrubeš Ladislav22
Dostál Martin40Nežádal Karel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS