Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:19 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleiner Marek
Langr Lukáš ml.
 
 
Kubíček Milan
Dostál Luděk
 
 
     3110
2.Bako Adam
Stejskal Adam
 
 
Dostál Martin
Lohynský Lukáš
 
 
     0311
3.Stejskal AdamDostál Luděk     1312
4.Bako AdamKubíček Milan     3122
5.Langr Lukáš ml.Lohynský Lukáš     3032
6.Kleiner MarekDostál Martin     3242
7.Bako AdamDostál Luděk     3252
8.Langr Lukáš ml.Kubíček Milan     3162
9.Kleiner MarekLohynský Lukáš     3072
10.Stejskal AdamDostál Martin     0373
11.Langr Lukáš ml.Dostál Luděk     3083
12.Kleiner MarekKubíček Milan     3293
13.Stejskal AdamLohynský Lukáš     31103
14.Bako AdamDostál Martin         
15.Kleiner MarekDostál Luděk         
16.Stejskal AdamKubíček Milan         
17.Bako AdamLohynský Lukáš         
18.Langr Lukáš ml.Dostál Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Adam12Dostál Luděk12
Bako Adam20Kubíček Milan03
Langr Lukáš ml.30Lohynský Lukáš03
Kleiner Marek30Dostál Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:36 TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voleský Ladislav
Rybka Tomáš st.
 
 
Sourada Milan
Duben Josef
 
 
     0301
2.Adamský Miroslav
Adamský Dušan
 
 
Richtr Michal
Suchomel Michael
 
 
     2302
3.Adamský DušanSourada Milan     0303
4.Adamský MiroslavDuben Josef     3013
5.Voleský LadislavSuchomel Michael     3123
6.Rybka Tomáš st.Richtr Michal     2324
7.Adamský MiroslavSourada Milan     1325
8.Voleský LadislavDuben Josef     3135
9.Rybka Tomáš st.Suchomel Michael     3145
10.Adamský DušanRichtr Michal     3255
11.Voleský LadislavSourada Milan     0356
12.Rybka Tomáš st.Duben Josef     2357
13.Adamský DušanSuchomel Michael     2358
14.Adamský MiroslavRichtr Michal     3068
15.Rybka Tomáš st.Sourada Milan     1369
16.Adamský DušanDuben Josef     3179
17.Adamský MiroslavSuchomel Michael     23710
18.Voleský LadislavRichtr Michal     23  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adamský Dušan22Sourada Milan40
Adamský Miroslav22Duben Josef13
Voleský Ladislav21Suchomel Michael22
Rybka Tomáš st.13Richtr Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pražák Zdeněk
Adamec Lukáš
 
 
Sochor Jan
Matoušek Petr
 
 
     2301
2.Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
Janků Jaroslav
Stejskal Jan
 
 
     1302
3.Adamec LukášSochor Jan     3012
4.Hrdina LukášMatoušek Petr     3122
5.Pražák ZdeněkJanků Jaroslav     3132
6.Novák AlešStejskal Jan     3042
7.Hrdina LukášSochor Jan     3252
8.Pražák ZdeněkMatoušek Petr     3162
9.Novák AlešJanků Jaroslav     3072
10.Adamec LukášStejskal Jan     3182
11.Pražák ZdeněkSochor Jan     3292
12.Novák AlešMatoušek Petr     31102
13.Adamec LukášJanků Jaroslav         
14.Hrdina LukášStejskal Jan         
15.Novák AlešSochor Jan         
16.Adamec LukášMatoušek Petr         
17.Hrdina LukášJanků Jaroslav         
18.Pražák ZdeněkStejskal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adamec Lukáš20Sochor Jan03
Hrdina Lukáš20Matoušek Petr03
Pražák Zdeněk30Janků Jaroslav02
Novák Aleš30Stejskal Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará škola SedlecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:33 TJ Sokol Plchovice Sršně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nežádal Karel
Vachalík Lubor
 
 
Michalec Karel
Hrubý Radek
 
 
     3110
2.Táborský Jiří
Hrubeš Ladislav
 
 
Sládek Libor
Vojtíšek Jindřich
 
 
     0311
3.Nežádal KarelVojtíšek Jindřich     3021
4.Hrubeš LadislavSládek Libor     1322
5.Táborský JiříHrubý Radek     3032
6.Vachalík LuborMichalec Karel     3042
7.Hrubeš LadislavVojtíšek Jindřich     1343
8.Táborský JiříSládek Libor     2344
9.Vachalík LuborHrubý Radek     2345
10.Nežádal KarelMichalec Karel     2346
11.Táborský JiříVojtíšek Jindřich     3156
12.Vachalík LuborSládek Libor     3166
13.Nežádal KarelHrubý Radek     0367
14.Hrubeš LadislavMichalec Karel     0368
15.Vachalík LuborVojtíšek Jindřich     3078
16.Nežádal KarelSládek Libor     1379
17.Hrubeš LadislavHrubý Radek     3089
18.Táborský JiříMichalec Karel     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nežádal Karel13Vojtíšek Jindřich13
Hrubeš Ladislav13Sládek Libor31
Táborský Jiří22Hrubý Radek22
Vachalík Lubor31Michalec Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:31 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka David
Kalousek Ladislav
 
 
Steinmetz Roman
Wávra Petr
 
 
     0301
2.
 
 
Plíva Roman
Rybka Martin
 
 
WO    0302
3.Hubálek PetrWávra Petr     0303
4.Plíva RomanWO    0304
5.Kalousek LadislavRybka Martin     1305
6.Procházka DavidSteinmetz Roman     2306
7.Wávra PetrWO    0307
8.Kalousek LadislavPlíva Roman     0308
9.Procházka DavidRybka Martin     3118
10.Hubálek PetrSteinmetz Roman     3028
11.Kalousek LadislavWávra Petr     0329
12.Procházka DavidPlíva Roman     03210
13.Hubálek PetrRybka Martin         
14.Steinmetz Roman         
15.Procházka DavidWávra Petr         
16.Hubálek PetrPlíva Roman         
17.Rybka Martin         
18.Kalousek LadislavSteinmetz Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hubálek Petr11Wávra Petr20
Kalousek Ladislav03Plíva Roman20
Procházka David12Rybka Martin11
   Steinmetz Roman11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupilová Eliška
Čada Marek
 
 
Marek Jaroslav
Vybíral Filip
 
 
     0301
2.Krejčí Robin
Kapalčík Šimon
 
 
Jányš Ondřej
Bako Radim
 
 
     0302
3.Nastoupilová EliškaJányš Ondřej     1303
4.Krejčí RobinVybíral Filip     1304
5.Čada MarekBako Radim     0305
6.Kapalčík ŠimonMarek Jaroslav     0306
7.Krejčí RobinJányš Ondřej     0307
8.Čada MarekVybíral Filip     1308
9.Kapalčík ŠimonBako Radim     1309
10.Nastoupilová EliškaMarek Jaroslav     03010
11.Čada MarekJányš Ondřej         
12.Kapalčík ŠimonVybíral Filip         
13.Nastoupilová EliškaBako Radim         
14.Krejčí RobinMarek Jaroslav         
15.Kapalčík ŠimonJányš Ondřej         
16.Nastoupilová EliškaVybíral Filip         
17.Krejčí RobinBako Radim         
18.Čada MarekMarek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nastoupilová Eliška02Jányš Ondřej20
Krejčí Robin02Vybíral Filip20
Čada Marek02Bako Radim20
Kapalčík Šimon02Marek Jaroslav20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS