Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voleský Ladislav
Rybka Tomáš st.
 
 
Kubíček Milan
Dostál Luděk
 
 
     1301
2.Adamský Dušan
Adamský Miroslav
 
 
Dostál Martin
Lohynský Lukáš
 
 
     3011
3.Adamský DušanDostál Luděk     0312
4.Adamský MiroslavKubíček Milan     2313
5.Voleský LadislavLohynský Lukáš     3023
6.Rybka Tomáš st.Dostál Martin     3133
7.Adamský MiroslavDostál Luděk     2334
8.Voleský LadislavKubíček Milan     2335
9.Rybka Tomáš st.Lohynský Lukáš     3045
10.Adamský DušanDostál Martin     3155
11.Voleský LadislavDostál Luděk     0356
12.Rybka Tomáš st.Kubíček Milan     3166
13.Adamský DušanLohynský Lukáš     3176
14.Adamský MiroslavDostál Martin     3086
15.Rybka Tomáš st.Dostál Luděk     2387
16.Adamský DušanKubíček Milan     0388
17.Adamský MiroslavLohynský Lukáš     3098
18.Voleský LadislavDostál Martin     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamský Dušan22Dostál Luděk40
Adamský Miroslav22Kubíček Milan31
Voleský Ladislav13Lohynský Lukáš04
Rybka Tomáš st.31Dostál Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Adam
Kleiner Marek
 
 
Sourada Milan
Duben Josef
 
 
     0301
2.Langr Lukáš ml.
Suchý Jaroslav
 
 
Suchomel Michael
Richtr Michal
 
 
     3211
3.Suchý JaroslavSourada Milan     1312
4.Bako AdamDuben Josef     3122
5.Kleiner MarekSuchomel Michael     1323
6.Langr Lukáš ml.Richtr Michal     3033
7.Bako AdamSourada Milan     3243
8.Kleiner MarekDuben Josef     2344
9.Langr Lukáš ml.Suchomel Michael     3154
10.Suchý JaroslavRichtr Michal     0355
11.Kleiner MarekSourada Milan     0356
12.Langr Lukáš ml.Duben Josef     3066
13.Suchý JaroslavSuchomel Michael     3276
14.Bako AdamRichtr Michal     3186
15.Langr Lukáš ml.Sourada Milan     1387
16.Suchý JaroslavDuben Josef     1388
17.Bako AdamSuchomel Michael     3098
18.Kleiner MarekRichtr Michal     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Jaroslav13Sourada Milan31
Bako Adam40Duben Josef22
Kleiner Marek13Suchomel Michael13
Langr Lukáš ml.31Richtr Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará škola SedlecRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30 TTC Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubeš Ladislav
Táborský Jiří
 
 
Sochor Jan
Matoušek Petr
 
 
     3110
2.Vachalík Lubor
Nežádal Karel
 
 
Hýbl Josef
Svatoš Petr
 
 
     0311
3.Vachalík LuborHýbl Josef     1312
4.Hrubeš LadislavSvatoš Petr     1313
5.Táborský JiříMatoušek Petr     3123
6.Nežádal KarelSochor Jan     3133
7.Hrubeš LadislavHýbl Josef     3043
8.Táborský JiříSvatoš Petr     1344
9.Nežádal KarelMatoušek Petr     3154
10.Vachalík LuborSochor Jan     0355
11.Táborský JiříHýbl Josef     3265
12.Nežádal KarelSvatoš Petr     2366
13.Vachalík LuborMatoušek Petr     3176
14.Hrubeš LadislavSochor Jan     3086
15.Nežádal KarelHýbl Josef     3196
16.Vachalík LuborSvatoš Petr     2397
17.Hrubeš LadislavMatoušek Petr     31107
18.Táborský JiříSochor Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vachalík Lubor13Hýbl Josef13
Hrubeš Ladislav31Svatoš Petr40
Táborský Jiří21Matoušek Petr04
Nežádal Karel31Sochor Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:19 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pražák Zdeněk
Adamec Lukáš
 
 
Hrubý Radek
Michalec Karel
 
 
     3110
2.Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
Vojtíšek Jindřich
Sládek Libor
 
 
     2311
3.Adamec LukášVojtíšek Jindřich     3021
4.Hrdina LukášSládek Libor     3131
5.Pražák ZdeněkHrubý Radek     3241
6.Novák AlešMichalec Karel     3251
7.Hrdina LukášVojtíšek Jindřich     0352
8.Pražák ZdeněkSládek Libor     3262
9.Novák AlešHrubý Radek     3272
10.Adamec LukášMichalec Karel     3282
11.Pražák ZdeněkVojtíšek Jindřich     3092
12.Novák AlešSládek Libor     31102
13.Adamec LukášHrubý Radek         
14.Hrdina LukášMichalec Karel         
15.Novák AlešVojtíšek Jindřich         
16.Adamec LukášSládek Libor         
17.Hrdina LukášHrubý Radek         
18.Pražák ZdeněkMichalec Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamec Lukáš20Vojtíšek Jindřich12
Hrdina Lukáš11Sládek Libor03
Pražák Zdeněk30Hrubý Radek02
Novák Aleš30Michalec Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:33 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Robin
Kapalčík Šimon
 
 
Steinmetz Roman
Wávra Petr
 
 
     3210
2.Nastoupilová Eliška
Čada Marek
 
 
Plíva Roman
Rybka Martin
 
 
     0311
3.Kapalčík ŠimonSteinmetz Roman     0312
4.Čada MarekWávra Petr     2313
5.Nastoupilová EliškaPlíva Roman     0314
6.Krejčí RobinRybka Martin     3124
7.Čada MarekSteinmetz Roman     0325
8.Nastoupilová EliškaWávra Petr     2326
9.Krejčí RobinPlíva Roman     2327
10.Kapalčík ŠimonRybka Martin     2328
11.Nastoupilová EliškaSteinmetz Roman     2329
12.Krejčí RobinWávra Petr     23210
13.Kapalčík ŠimonPlíva Roman     32  
14.Čada MarekRybka Martin     13  
15.Krejčí RobinSteinmetz Roman         
16.Kapalčík ŠimonWávra Petr         
17.Čada MarekPlíva Roman         
18.Nastoupilová EliškaRybka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kapalčík Šimon02Steinmetz Roman30
Čada Marek02Wávra Petr30
Nastoupilová Eliška03Plíva Roman20
Krejčí Robin12Rybka Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousek Ladislav
Procházka David
 
 
Jányš Ondřej
Bako Radim
 
 
     0301
2.
 
 
Vybíral Filip
Marek Jaroslav
 
 
WO    0302
3.Hubálek PetrJányš Ondřej     1303
4.Vybíral FilipWO    0304
5.Kalousek LadislavBako Radim     1305
6.Procházka DavidMarek Jaroslav     1306
7.Jányš OndřejWO    0307
8.Kalousek LadislavVybíral Filip     0308
9.Procházka DavidBako Radim     1309
10.Hubálek PetrMarek Jaroslav     3219
11.Kalousek LadislavJányš Ondřej     03110
12.Procházka DavidVybíral Filip         
13.Hubálek PetrBako Radim         
14.Marek Jaroslav         
15.Procházka DavidJányš Ondřej         
16.Hubálek PetrVybíral Filip         
17.Bako Radim         
18.Kalousek LadislavMarek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hubálek Petr11Jányš Ondřej20
Kalousek Ladislav03Vybíral Filip10
Procházka David02Bako Radim20
   Marek Jaroslav11
WO03WO30

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS