Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Adam
Kleiner Marek
 
 
Krejčí Lukáš st.
Nastoupilová Eliška
 
 
     3110
2.Novák Václav
Suchý Jaroslav
 
 
Krejčí Robin
Dvořáček Michal
 
 
     0311
3.Bako AdamKrejčí Robin     1312
4.Novák VáclavNastoupilová Eliška     0313
5.Kleiner MarekDvořáček Michal     3123
6.Suchý JaroslavKrejčí Lukáš st.     3133
7.Langr Lukáš ml.Krejčí Robin     3043
8.Kleiner MarekNastoupilová Eliška     3053
9.Suchý JaroslavDvořáček Michal     3263
10.Bako AdamKrejčí Lukáš st.     3273
11.Kleiner MarekKrejčí Robin     3083
12.Suchý JaroslavNastoupilová Eliška     1384
13.Bako AdamDvořáček Michal     3194
14.Langr Lukáš ml.Krejčí Lukáš st.     31104
15.Suchý JaroslavKrejčí Robin         
16.Bako AdamNastoupilová Eliška         
17.Langr Lukáš ml.Dvořáček Michal         
18.Kleiner MarekKrejčí Lukáš st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bako Adam21Krejčí Robin12
Novák Václav01Nastoupilová Eliška21
Kleiner Marek30Dvořáček Michal03
Suchý Jaroslav21Krejčí Lukáš st.03
Langr Lukáš ml.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:15 TJ Start Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voleský Ladislav
Rybka Tomáš st.
 
 
Hubálek Petr
Aliger Vladislav
 
 
     3010
2.Adamský Miroslav
Adamský Dušan
 
 
Hubálek Zdeněk
Procházka David
 
 
     2311
3.Adamský DušanHubálek Zdeněk     0312
4.Voleský LadislavProcházka David     3022
5.Adamský MiroslavHubálek Petr     3032
6.Rybka Tomáš st.Aliger Vladislav     3042
7.Voleský LadislavHubálek Zdeněk     1343
8.Adamský MiroslavProcházka David     3053
9.Rybka Tomáš st.Hubálek Petr     3063
10.Adamský DušanAliger Vladislav     3073
11.Adamský MiroslavHubálek Zdeněk     3283
12.Rybka Tomáš st.Procházka David     3093
13.Adamský DušanHubálek Petr     2394
14.Voleský LadislavAliger Vladislav     31104
15.Rybka Tomáš st.Hubálek Zdeněk         
16.Adamský DušanProcházka David         
17.Voleský LadislavHubálek Petr         
18.Adamský MiroslavAliger Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamský Dušan12Hubálek Zdeněk21
Voleský Ladislav21Procházka David03
Adamský Miroslav30Hubálek Petr12
Rybka Tomáš st.30Aliger Vladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Tomáš
Adamec Lukáš
 
 
Jányš Ondřej
Bako Radim
 
 
     2301
2.Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
Marek Jaroslav
Vybíral Filip
 
 
     3211
3.Adamec LukášJányš Ondřej     2312
4.Doležal TomášVybíral Filip     3022
5.Pražák ZdeněkBako Radim     3132
6.Hrdina LukášMarek Jaroslav     3042
7.Doležal TomášJányš Ondřej     0343
8.Pražák ZdeněkVybíral Filip     1344
9.Hrdina LukášBako Radim     3154
10.Adamec LukášMarek Jaroslav     3164
11.Pražák ZdeněkJányš Ondřej     1365
12.Hrdina LukášVybíral Filip     0366
13.Adamec LukášBako Radim     2367
14.Doležal TomášMarek Jaroslav     3177
15.Hrdina LukášJányš Ondřej     0378
16.Adamec LukášVybíral Filip     2379
17.Doležal TomášBako Radim     3289
18.Pražák ZdeněkMarek Jaroslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamec Lukáš13Jányš Ondřej40
Doležal Tomáš31Vybíral Filip31
Pražák Zdeněk22Bako Radim13
Hrdina Lukáš22Marek Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará škola SedlecRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:32 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vachalík Lubor
Nežádal Karel
 
 
Štarman Emil
Steinmetz Roman
 
 
     1301
2.Táborský Jiří
Novotný Jiří
 
 
Wávra Petr
Rybka Martin
 
 
     2302
3.Novotný JiříSteinmetz Roman     2303
4.Táborský JiříŠtarman Emil     0304
5.Vachalík LuborWávra Petr     1305
6.Nežádal KarelRybka Martin     1306
7.Táborský JiříSteinmetz Roman     0307
8.Vachalík LuborŠtarman Emil     0308
9.Nežádal KarelWávra Petr     1309
10.Novotný JiříRybka Martin     3219
11.Vachalík LuborSteinmetz Roman     03110
12.Nežádal KarelŠtarman Emil         
13.Novotný JiříWávra Petr         
14.Táborský JiříRybka Martin         
15.Nežádal KarelSteinmetz Roman         
16.Novotný JiříŠtarman Emil         
17.Táborský JiříWávra Petr         
18.Vachalík LuborRybka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Jiří11Steinmetz Roman30
Táborský Jiří02Štarman Emil20
Vachalík Lubor03Wávra Petr20
Nežádal Karel02Rybka Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Milan
Dostál Luděk
 
 
Hrubý Radek
Michalec Karel
 
 
     3110
2.Dostál Martin
Lohynský Lukáš
 
 
Vojtíšek Jindřich
Sládek Libor
 
 
     3020
3.Dostál LuděkVojtíšek Jindřich     3030
4.Kubíček MilanSládek Libor     3140
5.Lohynský LukášHrubý Radek     0341
6.Dostál MartinMichalec Karel     3151
7.Kubíček MilanVojtíšek Jindřich     0352
8.Lohynský LukášSládek Libor     3162
9.Dostál MartinHrubý Radek     3072
10.Dostál LuděkMichalec Karel     3082
11.Lohynský LukášVojtíšek Jindřich     3192
12.Dostál MartinSládek Libor     31102
13.Dostál LuděkHrubý Radek         
14.Kubíček MilanMichalec Karel         
15.Dostál MartinVojtíšek Jindřich         
16.Dostál LuděkSládek Libor         
17.Kubíček MilanHrubý Radek         
18.Lohynský LukášMichalec Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dostál Luděk20Vojtíšek Jindřich12
Kubíček Milan11Sládek Libor03
Lohynský Lukáš21Hrubý Radek11
Dostál Martin30Michalec Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10 TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sourada Milan
Duben Josef
 
 
Sochor Jan
Meissner Jakub
 
 
     3110
2.Suchomel Michael
Richtr Michal
 
 
Svatoš Petr
Matoušek Petr
 
 
     3220
3.Duben JosefSochor Jan     3030
4.Sourada MilanMeissner Jakub     3140
5.Richtr MichalSvatoš Petr     3150
6.Suchomel MichaelMatoušek Petr     3060
7.Sourada MilanSochor Jan     3070
8.Richtr MichalMeissner Jakub     3280
9.Suchomel MichaelSvatoš Petr     3290
10.Duben JosefMatoušek Petr     31100
11.Richtr MichalSochor Jan         
12.Suchomel MichaelMeissner Jakub         
13.Duben JosefSvatoš Petr         
14.Sourada MilanMatoušek Petr         
15.Suchomel MichaelSochor Jan         
16.Duben JosefMeissner Jakub         
17.Sourada MilanSvatoš Petr         
18.Richtr MichalMatoušek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Duben Josef20Sochor Jan02
Sourada Milan20Meissner Jakub02
Richtr Michal20Svatoš Petr02
Suchomel Michael20Matoušek Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS