Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Petr
Sochor Jan
 
 
Kleiner Marek
Langr Lukáš ml.
 
 
     1301
2.Hýbl Josef
Svatoš Petr
 
 
Stejskal Adam
Bako Adam
 
 
     3111
3.Matoušek PetrStejskal Adam     3221
4.Svatoš PetrLangr Lukáš ml.     3131
5.Sochor JanBako Adam     2332
6.Meissner JakubKleiner Marek     2333
7.Svatoš PetrStejskal Adam     3143
8.Sochor JanLangr Lukáš ml.     3053
9.Meissner JakubBako Adam     1354
10.Matoušek PetrKleiner Marek     0355
11.Sochor JanStejskal Adam     1356
12.Meissner JakubLangr Lukáš ml.     3066
13.Matoušek PetrBako Adam     3276
14.Svatoš PetrKleiner Marek     2377
15.Meissner JakubStejskal Adam     3087
16.Matoušek PetrLangr Lukáš ml.     3297
17.Svatoš PetrBako Adam     0398
18.Sochor JanKleiner Marek     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušek Petr31Stejskal Adam13
Svatoš Petr22Langr Lukáš ml.04
Sochor Jan13Bako Adam31
Meissner Jakub22Kleiner Marek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:39 TJ Start Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michalec Karel
Hrubý Radek
 
 
Voleský Ladislav
Rybka Tomáš st.
 
 
     3110
2.Vojtíšek Jindřich
Sládek Libor
 
 
Adamský Miroslav
Adamský Dušan
 
 
     3220
3.Vojtíšek JindřichRybka Tomáš st.     1321
4.Sládek LiborAdamský Miroslav     2322
5.Hrubý RadekVoleský Ladislav     1323
6.Michalec KarelAdamský Dušan     3233
7.Sládek LiborRybka Tomáš st.     3143
8.Hrubý RadekAdamský Miroslav     1344
9.Michalec KarelVoleský Ladislav     0345
10.Vojtíšek JindřichAdamský Dušan     1346
11.Hrubý RadekRybka Tomáš st.     3056
12.Michalec KarelAdamský Miroslav     3266
13.Vojtíšek JindřichVoleský Ladislav     1367
14.Sládek LiborAdamský Dušan     2368
15.Michalec KarelRybka Tomáš st.     0369
16.Vojtíšek JindřichAdamský Miroslav     3179
17.Sládek LiborVoleský Ladislav     13710
18.Hrubý RadekAdamský Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojtíšek Jindřich13Rybka Tomáš st.22
Sládek Libor13Adamský Miroslav22
Hrubý Radek12Voleský Ladislav40
Michalec Karel22Adamský Dušan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steinmetz Roman
Beneš Stanislav
 
 
Lohynský Lukáš
Hlava Karel
 
 
     3210
2.Wávra Petr
Štarman Emil
 
 
Dostál Luděk
Kubíček Milan
 
 
     3220
3.Steinmetz RomanDostál Luděk     3030
4.Beneš StanislavHlava Karel     1331
5.Wávra PetrKubíček Milan     1332
6.Štarman EmilLohynský Lukáš     3042
7.Rybka MartinDostál Luděk     1343
8.Wávra PetrHlava Karel     1344
9.Štarman EmilKubíček Milan     3154
10.Steinmetz RomanLohynský Lukáš     1355
11.Wávra PetrDostál Luděk     3065
12.Štarman EmilHlava Karel     1366
13.Steinmetz RomanKubíček Milan     3076
14.Rybka MartinLohynský Lukáš     1377
15.Štarman EmilDostál Luděk     1378
16.Steinmetz RomanHlava Karel     3088
17.Rybka MartinKubíček Milan     1389
18.Wávra PetrLohynský Lukáš     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Steinmetz Roman31Dostál Luděk22
Beneš Stanislav01Hlava Karel31
Wávra Petr22Kubíček Milan22
Štarman Emil22Lohynský Lukáš22
Rybka Martin03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Radim
Jányš Ondřej
 
 
Sourada Milan
Duben Josef
 
 
     3110
2.Marek Jaroslav
Vybíral Filip
 
 
Suchomel Michael
Richtr Michal
 
 
     2311
3.Bako RadimSourada Milan     3121
4.Vybíral FilipDuben Josef     3031
5.Marek JaroslavSuchomel Michael     3041
6.Jányš OndřejRichtr Michal     3151
7.Vybíral FilipSourada Milan     3261
8.Marek JaroslavDuben Josef     3271
9.Jányš OndřejSuchomel Michael     3081
10.Bako RadimRichtr Michal     3191
11.Marek JaroslavSourada Milan     31101
12.Jányš OndřejDuben Josef     30  
13.Bako RadimSuchomel Michael         
14.Vybíral FilipRichtr Michal         
15.Jányš OndřejSourada Milan         
16.Bako RadimDuben Josef         
17.Vybíral FilipSuchomel Michael         
18.Marek JaroslavRichtr Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bako Radim20Sourada Milan03
Vybíral Filip20Duben Josef02
Marek Jaroslav30Suchomel Michael02
Jányš Ondřej20Richtr Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubálek Petr
Aliger Vladislav
 
 
Adamec Lukáš
Doležal Tomáš
 
 
     2301
2.Hubálek Zdeněk
Procházka David
 
 
Hrdina Lukáš
Novák Aleš
 
 
     2302
3.Procházka DavidAdamec Lukáš     0303
4.Hubálek PetrDoležal Tomáš     3013
5.Aliger VladislavHrdina Lukáš     0314
6.Hubálek ZdeněkNovák Aleš     3024
7.Hubálek PetrAdamec Lukáš     3134
8.Aliger VladislavDoležal Tomáš     3244
9.Hubálek ZdeněkHrdina Lukáš     3154
10.Procházka DavidNovák Aleš     0355
11.Aliger VladislavAdamec Lukáš     0356
12.Hubálek ZdeněkDoležal Tomáš     3166
13.Procházka DavidHrdina Lukáš     1367
14.Hubálek PetrNovák Aleš     1368
15.Hubálek ZdeněkAdamec Lukáš     3078
16.Procházka DavidDoležal Tomáš     0379
17.Hubálek PetrHrdina Lukáš     23710
18.Aliger VladislavNovák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka David04Adamec Lukáš22
Hubálek Petr22Doležal Tomáš13
Aliger Vladislav12Hrdina Lukáš31
Hubálek Zdeněk40Novák Aleš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:30 TTC Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupilová Eliška
Valenta Jakub
 
 
Novotný Jiří
Nežádal Karel
 
 
     1301
2.Krejčí Robin
Dvořáček Michal
 
 
Táborský Jiří
Hrubeš Ladislav
 
 
     3011
3.Dvořáček MichalHrubeš Ladislav     1312
4.Valenta JakubNovotný Jiří     0313
5.Nastoupilová EliškaNežádal Karel     1314
6.Krejčí RobinTáborský Jiří     1315
7.Valenta JakubHrubeš Ladislav     2316
8.Nastoupilová EliškaNovotný Jiří     0317
9.Krejčí RobinNežádal Karel     0318
10.Dvořáček MichalTáborský Jiří     2319
11.Nastoupilová EliškaHrubeš Ladislav     13110
12.Krejčí RobinNovotný Jiří         
13.Dvořáček MichalNežádal Karel     30  
14.Valenta JakubTáborský Jiří         
15.Krejčí RobinHrubeš Ladislav         
16.Dvořáček MichalNovotný Jiří         
17.Valenta JakubNežádal Karel         
18.Nastoupilová EliškaTáborský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáček Michal02Hrubeš Ladislav30
Valenta Jakub02Novotný Jiří20
Nastoupilová Eliška03Nežádal Karel20
Krejčí Robin02Táborský Jiří20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS