Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32 TJ Start Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Petr
Sochor Jan
 
 
Voleský Ladislav
Rybka Tomáš st.
 
 
     0301
2.Hýbl Josef
Svatoš Petr
 
 
Adamský Miroslav
Adamský Dušan
 
 
     3111
3.Matoušek PetrRybka Tomáš st.     1312
4.Svatoš PetrAdamský Miroslav     0313
5.Sochor JanVoleský Ladislav     1314
6.Meissner JakubAdamský Dušan     0315
7.Svatoš PetrRybka Tomáš st.     1316
8.Sochor JanAdamský Miroslav     3026
9.Meissner JakubVoleský Ladislav     1327
10.Matoušek PetrAdamský Dušan     3137
11.Sochor JanRybka Tomáš st.     0338
12.Meissner JakubAdamský Miroslav     1339
13.Matoušek PetrVoleský Ladislav     03310
14.Svatoš PetrAdamský Dušan         
15.Meissner JakubRybka Tomáš st.         
16.Matoušek PetrAdamský Miroslav         
17.Svatoš PetrVoleský Ladislav         
18.Sochor JanAdamský Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušek Petr12Rybka Tomáš st.30
Svatoš Petr02Adamský Miroslav21
Sochor Jan12Voleský Ladislav30
Meissner Jakub03Adamský Dušan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michalec Karel
Hrubý Radek
 
 
Bako Adam
Stejskal Adam
 
 
     2301
2.Vojtíšek Jindřich
Sládek Libor
 
 
Langr Lukáš ml.
Kleiner Marek
 
 
     3211
3.Vojtíšek JindřichBako Adam     1312
4.Sládek LiborKleiner Marek     3222
5.Hrubý RadekStejskal Adam     3032
6.Michalec KarelLangr Lukáš ml.     1333
7.Sládek LiborBako Adam     3043
8.Hrubý RadekKleiner Marek     0344
9.Michalec KarelStejskal Adam     3054
10.Vojtíšek JindřichLangr Lukáš ml.     1355
11.Hrubý RadekBako Adam     3065
12.Michalec KarelKleiner Marek     0366
13.Vojtíšek JindřichStejskal Adam     3076
14.Sládek LiborLangr Lukáš ml.     0377
15.Michalec KarelBako Adam     3087
16.Vojtíšek JindřichKleiner Marek     1388
17.Sládek LiborStejskal Adam     3098
18.Hrubý RadekLangr Lukáš ml.     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtíšek Jindřich13Bako Adam13
Sládek Libor31Kleiner Marek31
Hrubý Radek22Stejskal Adam04
Michalec Karel22Langr Lukáš ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steinmetz Roman
Beneš Stanislav
 
 
Sourada Milan
Duben Josef
 
 
     0301
2.Štarman Emil
Wávra Petr
 
 
Suchomel Michael
Richtr Michal
 
 
     3111
3.Steinmetz RomanSourada Milan     3221
4.Beneš StanislavDuben Josef     1322
5.Wávra PetrRichtr Michal     3132
6.Štarman EmilSuchomel Michael     3042
7.Rybka MartinSourada Milan     0343
8.Wávra PetrDuben Josef     3053
9.Štarman EmilRichtr Michal     3063
10.Steinmetz RomanSuchomel Michael     3073
11.Wávra PetrSourada Milan     1374
12.Štarman EmilDuben Josef     3184
13.Steinmetz RomanRichtr Michal     3094
14.Rybka MartinSuchomel Michael     30104
15.Štarman EmilSourada Milan         
16.Steinmetz RomanDuben Josef         
17.Rybka MartinRichtr Michal         
18.Wávra PetrSuchomel Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Steinmetz Roman30Sourada Milan21
Beneš Stanislav01Duben Josef12
Wávra Petr21Richtr Michal03
Štarman Emil30Suchomel Michael03
Rybka Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Bako Radim
 
 
Dostál Luděk
Kubíček Milan
 
 
     3110
2.Marek Jaroslav
Vybíral Filip
 
 
Lohynský Lukáš
Hlava Karel
 
 
     2311
3.Vybíral FilipDostál Luděk     2312
4.Bako RadimHlava Karel     3222
5.Marek JaroslavKubíček Milan     1323
6.Jányš OndřejLohynský Lukáš     3033
7.Bako RadimDostál Luděk     3243
8.Marek JaroslavHlava Karel     3253
9.Jányš OndřejKubíček Milan     3063
10.Vybíral FilipLohynský Lukáš     3273
11.Marek JaroslavDostál Luděk     1374
12.Jányš OndřejHlava Karel     0375
13.Vybíral FilipKubíček Milan     3185
14.Bako RadimLohynský Lukáš     3195
15.Jányš OndřejDostál Luděk     31105
16.Vybíral FilipHlava Karel         
17.Bako RadimKubíček Milan         
18.Marek JaroslavLohynský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Filip21Dostál Luděk22
Bako Radim30Hlava Karel12
Marek Jaroslav12Kubíček Milan12
Jányš Ondřej31Lohynský Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34 TTC Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubálek Petr
Hubálek Zdeněk
 
 
Novotný Jiří
Nežádal Karel
 
 
     3110
2.Aliger Vladislav
Procházka David
 
 
Táborský Jiří
Hrubeš Ladislav
 
 
     0311
3.Aliger VladislavHrubeš Ladislav     0312
4.Hubálek PetrNežádal Karel     2313
5.Procházka DavidNovotný Jiří     0314
6.Hubálek ZdeněkTáborský Jiří     2315
7.Hubálek PetrHrubeš Ladislav     3225
8.Procházka DavidNežádal Karel     0326
9.Hubálek ZdeněkNovotný Jiří     3036
10.Aliger VladislavTáborský Jiří     0337
11.Procházka DavidHrubeš Ladislav     0338
12.Hubálek ZdeněkNežádal Karel     3048
13.Aliger VladislavNovotný Jiří     2349
14.Hubálek PetrTáborský Jiří     3159
15.Hubálek ZdeněkHrubeš Ladislav     3069
16.Aliger VladislavNežádal Karel     13610
17.Hubálek PetrNovotný Jiří         
18.Procházka DavidTáborský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Aliger Vladislav04Hrubeš Ladislav22
Hubálek Petr21Nežádal Karel31
Procházka David03Novotný Jiří21
Hubálek Zdeněk31Táborský Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:38 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupilová Eliška
Valenta Jakub
 
 
Adamec Lukáš
Doležal Tomáš
 
 
     2301
2.Krejčí Robin
Dvořáček Michal
 
 
Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
     3211
3.Dvořáček MichalAdamec Lukáš     0312
4.Valenta JakubDoležal Tomáš     1313
5.Nastoupilová EliškaHrdina Lukáš     0314
6.Krejčí RobinNovák Aleš     0315
7.Valenta JakubAdamec Lukáš     3225
8.Nastoupilová EliškaDoležal Tomáš     1326
9.Krejčí RobinHrdina Lukáš     3236
10.Dvořáček MichalNovák Aleš     1337
11.Nastoupilová EliškaAdamec Lukáš     1338
12.Krejčí RobinDoležal Tomáš     3248
13.Dvořáček MichalHrdina Lukáš     1349
14.Valenta JakubNovák Aleš     13410
15.Krejčí RobinAdamec Lukáš         
16.Dvořáček MichalDoležal Tomáš         
17.Valenta JakubHrdina Lukáš         
18.Nastoupilová EliškaNovák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáček Michal03Adamec Lukáš21
Valenta Jakub12Doležal Tomáš21
Nastoupilová Eliška03Hrdina Lukáš21
Krejčí Robin21Novák Aleš30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS