Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:33 TTC Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Václav
Bako Adam
 
 
Vachalík Lubor
Nežádal Karel
 
 
     1301
2.Kleiner Marek
Langr Lukáš ml.
 
 
Hrubeš Ladislav
Táborský Jiří
 
 
     0302
3.Zechovský JanHrubeš Ladislav     3012
4.Bako AdamNežádal Karel     3122
5.Kleiner MarekVachalík Lubor     3032
6.Langr Lukáš ml.Táborský Jiří     3142
7.Bako AdamHrubeš Ladislav     1343
8.Kleiner MarekNežádal Karel     3153
9.Langr Lukáš ml.Vachalík Lubor     1354
10.Zechovský JanTáborský Jiří     1355
11.Kleiner MarekHrubeš Ladislav     2356
12.Langr Lukáš ml.Nežádal Karel     1357
13.Zechovský JanVachalík Lubor     2358
14.Bako AdamTáborský Jiří     0359
15.Langr Lukáš ml.Hrubeš Ladislav     13510
16.Zechovský JanNežádal Karel     03  
17.Bako AdamVachalík Lubor         
18.Kleiner MarekTáborský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zechovský Jan12Hrubeš Ladislav31
Bako Adam12Nežádal Karel12
Kleiner Marek21Vachalík Lubor21
Langr Lukáš ml.13Táborský Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:30 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamský Miroslav
Voleský Ladislav
 
 
Doležal Tomáš
Adamec Lukáš
 
 
     2301
2.Rybka Tomáš st.
Adamský Dušan
 
 
Šeda Václav
Hrdina Lukáš
 
 
     1302
3.Adamský DušanŠeda Václav     2303
4.Adamský MiroslavHrdina Lukáš     2304
5.Voleský LadislavAdamec Lukáš     3014
6.Rybka Tomáš st.Doležal Tomáš     0315
7.Adamský MiroslavŠeda Václav     0316
8.Voleský LadislavHrdina Lukáš     0317
9.Rybka Tomáš st.Adamec Lukáš     2318
10.Adamský DušanDoležal Tomáš     0319
11.Voleský LadislavŠeda Václav     3029
12.Rybka Tomáš st.Hrdina Lukáš     13210
13.Adamský DušanAdamec Lukáš         
14.Adamský MiroslavDoležal Tomáš         
15.Rybka Tomáš st.Šeda Václav         
16.Adamský DušanHrdina Lukáš         
17.Adamský MiroslavAdamec Lukáš         
18.Voleský LadislavDoležal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adamský Dušan02Šeda Václav21
Adamský Miroslav02Hrdina Lukáš30
Voleský Ladislav21Adamec Lukáš11
Rybka Tomáš st.03Doležal Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:16 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Luděk
Kubíček Milan
 
 
Nastoupilová Eliška
Valenta Jakub
 
 
     3210
2.Dostál Martin
Lohynský Lukáš
 
 
Dvořáček Michal
Krejčí Robin
 
 
     3020
3.Dostál LuděkKrejčí Robin     3030
4.Lohynský LukášDvořáček Michal     3240
5.Kubíček MilanNastoupilová Eliška     2341
6.Dostál MartinValenta Jakub     3251
7.Lohynský LukášKrejčí Robin     3161
8.Kubíček MilanDvořáček Michal     2362
9.Dostál MartinNastoupilová Eliška     3072
10.Dostál LuděkValenta Jakub     3082
11.Kubíček MilanKrejčí Robin     2383
12.Dostál MartinDvořáček Michal     3093
13.Dostál LuděkNastoupilová Eliška     30103
14.Lohynský LukášValenta Jakub         
15.Dostál MartinKrejčí Robin         
16.Dostál LuděkDvořáček Michal         
17.Lohynský LukášNastoupilová Eliška         
18.Kubíček MilanValenta Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dostál Luděk30Krejčí Robin12
Lohynský Lukáš20Dvořáček Michal12
Kubíček Milan03Nastoupilová Eliška12
Dostál Martin30Valenta Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19 TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sourada Milan
Duben Josef
 
 
Hubálek Zdeněk
Procházka David
 
 
     3110
2.Suchomel Michael
Richtr Michal
 
 
Aliger Vladislav
Hubálek Petr
 
 
     1311
3.Duben JosefHubálek Zdeněk     0312
4.Sourada MilanProcházka David     3022
5.Suchomel MichaelAliger Vladislav     3132
6.Richtr MichalHubálek Petr     3142
7.Sourada MilanHubálek Zdeněk     3252
8.Suchomel MichaelProcházka David     3262
9.Richtr MichalAliger Vladislav     3072
10.Duben JosefHubálek Petr     3182
11.Suchomel MichaelHubálek Zdeněk     1383
12.Richtr MichalProcházka David     3193
13.Duben JosefAliger Vladislav     31103
14.Sourada MilanHubálek Petr     32  
15.Richtr MichalHubálek Zdeněk         
16.Duben JosefProcházka David         
17.Sourada MilanAliger Vladislav         
18.Suchomel MichaelHubálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duben Josef21Hubálek Zdeněk21
Sourada Milan20Procházka David03
Suchomel Michael21Aliger Vladislav03
Richtr Michal30Hubálek Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:35 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Jan
Matoušek Petr
 
 
Jányš Ondřej
Vybíral Filip
 
 
     1301
2.Meissner Jakub
Svatoš Petr
 
 
Farkaš Miroslav
Bako Radim
 
 
     3211
3.Sochor JanJányš Ondřej     0312
4.Matoušek PetrVybíral Filip     0313
5.Svatoš PetrBako Radim     1314
6.Meissner JakubFarkaš Miroslav     3124
7.Matoušek PetrJányš Ondřej     0325
8.Svatoš PetrVybíral Filip     1326
9.Meissner JakubBako Radim     3236
10.Sochor JanFarkaš Miroslav     3046
11.Svatoš PetrJányš Ondřej     0347
12.Meissner JakubVybíral Filip     0348
13.Sochor JanBako Radim     0349
14.Matoušek PetrFarkaš Miroslav     23410
15.Meissner JakubJányš Ondřej     03  
16.Sochor JanVybíral Filip         
17.Matoušek PetrBako Radim         
18.Svatoš PetrFarkaš Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Jan12Jányš Ondřej30
Matoušek Petr03Vybíral Filip30
Svatoš Petr03Bako Radim21
Meissner Jakub21Farkaš Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Radek
Michalec Karel
 
 
Rybka Martin
Beneš Stanislav
 
 
     1301
2.Sládek Libor
Vojtíšek Jindřich
 
 
Wávra Petr
Steinmetz Roman
 
 
     1302
3.Vojtíšek JindřichWávra Petr     0303
4.Sládek LiborRybka Martin     3113
5.Hrubý RadekBeneš Stanislav     0314
6.Michalec KarelSteinmetz Roman     2315
7.Sládek LiborWávra Petr     0316
8.Hrubý RadekRybka Martin     2317
9.Michalec KarelBeneš Stanislav     0318
10.Vojtíšek JindřichSteinmetz Roman     0319
11.Hrubý RadekWávra Petr     03110
12.Michalec KarelRybka Martin         
13.Vojtíšek JindřichBeneš Stanislav         
14.Sládek LiborSteinmetz Roman         
15.Michalec KarelWávra Petr         
16.Vojtíšek JindřichRybka Martin         
17.Sládek LiborBeneš Stanislav         
18.Hrubý RadekSteinmetz Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojtíšek Jindřich02Wávra Petr30
Sládek Libor11Rybka Martin11
Hrubý Radek03Beneš Stanislav20
Michalec Karel02Steinmetz Roman20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS