Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybka Martin
Beneš Stanislav
 
 
Langr Lukáš ml.
Kleiner Marek
 
 
     3210
2.Wávra Petr
Steinmetz Roman
 
 
Bako Adam
Zechovský Jan
 
 
     3020
3.Steinmetz RomanBako Adam     3030
4.Rybka MartinZechovský Jan     3040
5.Beneš StanislavLangr Lukáš ml.     3150
6.Wávra PetrKleiner Marek     3060
7.Rybka MartinBako Adam     3070
8.Beneš StanislavZechovský Jan     3280
9.Wávra PetrLangr Lukáš ml.     2381
10.Steinmetz RomanKleiner Marek     3091
11.Beneš StanislavBako Adam     31101
12.Wávra PetrZechovský Jan         
13.Steinmetz RomanLangr Lukáš ml.         
14.Rybka MartinKleiner Marek         
15.Wávra PetrBako Adam         
16.Steinmetz RomanZechovský Jan         
17.Rybka MartinLangr Lukáš ml.         
18.Beneš StanislavKleiner Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Steinmetz Roman20Bako Adam03
Rybka Martin20Zechovský Jan02
Beneš Stanislav30Langr Lukáš ml.11
Wávra Petr11Kleiner Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Bako Radim
 
 
Adamský Miroslav
Adamský Miroslav
 
 
     3010
2.Marek Jaroslav
Vybíral Filip
 
 
Rybka Tomáš st.
Voleský Ladislav
 
 
     3220
3.Bako RadimRybka Tomáš st.     3230
4.Vybíral FilipVoleský Ladislav     3040
5.Marek JaroslavAdamský Miroslav     3050
6.Jányš OndřejAdamský Dušan     3060
7.Vybíral FilipRybka Tomáš st.     3170
8.Marek JaroslavVoleský Ladislav     2371
9.Jányš OndřejAdamský Miroslav     2372
10.Bako RadimAdamský Dušan     3082
11.Marek JaroslavRybka Tomáš st.     3192
12.Jányš OndřejVoleský Ladislav     32102
13.Bako RadimAdamský Miroslav         
14.Vybíral FilipAdamský Dušan         
15.Jányš OndřejRybka Tomáš st.         
16.Bako RadimVoleský Ladislav         
17.Vybíral FilipAdamský Miroslav         
18.Marek JaroslavAdamský Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bako Radim20Rybka Tomáš st.03
Vybíral Filip20Voleský Ladislav12
Marek Jaroslav21Adamský Miroslav11
Jányš Ondřej21Adamský Dušan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33 TJ Sokol Hnátnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubálek Zdeněk
Procházka David
 
 
Hýbl Josef
Svatoš Petr
 
 
     3210
2.Aliger Vladislav
Hubálek Petr
 
 
Sochor Jan
Matoušek Petr
 
 
     3020
3.Procházka DavidSvatoš Petr     2321
4.Aliger VladislavHýbl Josef     0322
5.Hubálek PetrMatoušek Petr     3032
6.Hubálek ZdeněkSochor Jan     3142
7.Aliger VladislavSvatoš Petr     2343
8.Hubálek PetrHýbl Josef     2344
9.Hubálek ZdeněkMatoušek Petr     3154
10.Procházka DavidSochor Jan     1355
11.Hubálek PetrSvatoš Petr     3265
12.Hubálek ZdeněkHýbl Josef     3075
13.Procházka DavidMatoušek Petr     1376
14.Aliger VladislavSochor Jan     0377
15.Hubálek ZdeněkSvatoš Petr     3187
16.Procházka DavidHýbl Josef     3297
17.Aliger VladislavMatoušek Petr     0398
18.Hubálek PetrSochor Jan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka David13Svatoš Petr22
Aliger Vladislav04Hýbl Josef22
Hubálek Petr31Matoušek Petr22
Hubálek Zdeněk40Sochor Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26 TJ Sokol Mistrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Michal
Krejčí Robin
 
 
Hrubý Radek
Michalec Karel
 
 
     3010
2.Nastoupilová Eliška
Baláš Zbyněk
 
 
Vojtíšek Jindřich
Sládek Libor
 
 
     0311
3.Krejčí RobinVojtíšek Jindřich     0312
4.Dvořáček MichalSládek Libor     3022
5.Baláš ZbyněkHrubý Radek     3232
6.Nastoupilová EliškaMichalec Karel     1333
7.Dvořáček MichalVojtíšek Jindřich     3243
8.Baláš ZbyněkSládek Libor     3253
9.Nastoupilová EliškaHrubý Radek     3163
10.Krejčí RobinMichalec Karel     3173
11.Baláš ZbyněkVojtíšek Jindřich     1374
12.Nastoupilová EliškaSládek Libor     1375
13.Krejčí RobinHrubý Radek     3085
14.Dvořáček MichalMichalec Karel     3195
15.Nastoupilová EliškaVojtíšek Jindřich     32105
16.Krejčí RobinSládek Libor     13  
17.Dvořáček MichalHrubý Radek         
18.Baláš ZbyněkMichalec Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Robin21Vojtíšek Jindřich22
Dvořáček Michal30Sládek Libor12
Baláš Zbyněk21Hrubý Radek03
Nastoupilová Eliška22Michalec Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:37 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeda Václav
Hrdina Lukáš
 
 
Kubíček Milan
Dostál Luděk
 
 
     3210
2.Doležal Tomáš
Adamec Lukáš
 
 
Lohynský Lukáš
Dostál Martin
 
 
     2311
3.Doležal TomášDostál Martin     1312
4.Pražák ZdeněkDostál Luděk     1313
5.Hrdina LukášKubíček Milan     3223
6.Šeda VáclavLohynský Lukáš     3033
7.Pražák ZdeněkDostál Martin     3243
8.Hrdina LukášDostál Luděk     1344
9.Šeda VáclavKubíček Milan     3254
10.Doležal TomášLohynský Lukáš     0355
11.Hrdina LukášDostál Martin     0356
12.Šeda VáclavDostál Luděk     3266
13.Adamec LukášKubíček Milan     3176
14.Pražák ZdeněkLohynský Lukáš     3286
15.Šeda VáclavDostál Martin     3196
16.Adamec LukášDostál Luděk     0397
17.Pražák ZdeněkKubíček Milan     32107
18.Hrdina LukášLohynský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Tomáš02Dostál Martin22
Pražák Zdeněk31Dostál Luděk31
Hrdina Lukáš12Kubíček Milan04
Šeda Václav40Lohynský Lukáš12
Adamec Lukáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará škola SedlecRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:27 TTC Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nežádal Karel
Vachalík Lubor
 
 
Sourada Milan
Duben Josef
 
 
     2301
2.Hrubeš Ladislav
Táborský Jiří
 
 
Richtr Michal
Suchomel Michael
 
 
     3011
3.Táborský JiříSourada Milan     1312
4.Hrubeš LadislavDuben Josef     3022
5.Vachalík LuborSuchomel Michael     1323
6.Nežádal KarelRichtr Michal     3033
7.Hrubeš LadislavSourada Milan     0334
8.Vachalík LuborDuben Josef     1335
9.Nežádal KarelSuchomel Michael     3145
10.Táborský JiříRichtr Michal     2346
11.Novotný JiříSourada Milan     3056
12.Nežádal KarelDuben Josef     3266
13.Táborský JiříSuchomel Michael     3076
14.Hrubeš LadislavRichtr Michal     3086
15.Nežádal KarelSourada Milan     0387
16.Táborský JiříDuben Josef     3097
17.Hrubeš LadislavSuchomel Michael     2398
18.Novotný JiříRichtr Michal     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Jiří22Sourada Milan31
Hrubeš Ladislav22Duben Josef13
Vachalík Lubor02Suchomel Michael22
Nežádal Karel31Richtr Michal13
Novotný Jiří20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS