Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wávra Petr
Rybka Martin
 
 
Voleský Ladislav
Rybka Tomáš st.
 
 
     2301
2.Beneš Stanislav
Horký Pavel
 
 
Adamský Miroslav
Adamský Dušan
 
 
     3111
3.Beneš StanislavRybka Tomáš st.     1312
4.Horký PavelAdamský Miroslav     0313
5.Rybka MartinVoleský Ladislav     3223
6.Wávra PetrAdamský Dušan     3033
7.Horký PavelRybka Tomáš st.     1334
8.Rybka MartinAdamský Miroslav     2335
9.Wávra PetrVoleský Ladislav     3145
10.Beneš StanislavAdamský Dušan     2346
11.Rybka MartinRybka Tomáš st.     3156
12.Wávra PetrAdamský Miroslav     3166
13.Beneš StanislavVoleský Ladislav     3176
14.Horký PavelAdamský Dušan     0377
15.Wávra PetrRybka Tomáš st.     3187
16.Beneš StanislavAdamský Miroslav     3097
17.Horký PavelVoleský Ladislav     1398
18.Rybka MartinAdamský Dušan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Stanislav22Rybka Tomáš st.22
Horký Pavel04Adamský Miroslav22
Rybka Martin31Voleský Ladislav13
Wávra Petr40Adamský Dušan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:24 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dymák Jan
Chládek Pavel
 
 
Langr Lukáš ml.
Novák Václav
 
 
     3210
2.Jányš Ondřej
Bako Radim
 
 
Kleiner Marek
Bako Adam
 
 
     3120
3.Marek JaroslavKleiner Marek     2321
4.Bako RadimNovák Václav     3231
5.Dymák JanLangr Lukáš ml.     3241
6.Jányš OndřejSuchý Jaroslav     3051
7.Bako RadimKleiner Marek     1352
8.Dymák JanNovák Václav     3162
9.Jányš OndřejLangr Lukáš ml.     0363
10.Marek JaroslavSuchý Jaroslav     3173
11.Dymák JanKleiner Marek     2374
12.Jányš OndřejBako Adam     3184
13.Marek JaroslavLangr Lukáš ml.     3094
14.Bako RadimSuchý Jaroslav     32104
15.Jányš OndřejKleiner Marek         
16.Marek JaroslavBako Adam         
17.Bako RadimLangr Lukáš ml.         
18.Dymák JanSuchý Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Jaroslav21Kleiner Marek30
Bako Radim21Novák Václav02
Dymák Jan21Langr Lukáš ml.12
Jányš Ondřej21Suchý Jaroslav03
   Bako Adam01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:22 TJ Sokol Hnátnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubálek Petr
Aliger Vladislav
 
 
Michalec Karel
Hrubý Radek
 
 
     1301
2.Hubálek Zdeněk
Procházka David
 
 
Sládek Libor
Vojtíšek Jindřich
 
 
     3011
3.Hubálek ZdeněkVojtíšek Jindřich     3021
4.Hubálek PetrSládek Libor     3131
5.Aliger VladislavHrubý Radek     0332
6.Procházka DavidMichalec Karel     2333
7.Hubálek PetrVojtíšek Jindřich     3043
8.Aliger VladislavSládek Libor     2344
9.Procházka DavidHrubý Radek     0345
10.Hubálek ZdeněkMichalec Karel     3055
11.Aliger VladislavVojtíšek Jindřich     2356
12.Procházka DavidSládek Libor     1357
13.Hubálek ZdeněkHrubý Radek     3067
14.Hubálek PetrMichalec Karel     3077
15.Procházka DavidVojtíšek Jindřich     3087
16.Hubálek ZdeněkSládek Libor     3097
17.Hubálek PetrHrubý Radek     30107
18.Aliger VladislavMichalec Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubálek Zdeněk40Vojtíšek Jindřich13
Hubálek Petr40Sládek Libor22
Aliger Vladislav03Hrubý Radek22
Procházka David13Michalec Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:20 TJ Sokol Mistrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Robin
Dvořáček Michal
 
 
Hýbl Josef
Svatoš Petr
 
 
     3210
2.Nastoupilová Eliška
Baláš Zbyněk
 
 
Sochor Jan
Matoušek Petr
 
 
     3220
3.Krejčí RobinSvatoš Petr     3230
4.Dvořáček MichalHýbl Josef     2331
5.Baláš ZbyněkMatoušek Petr     3041
6.Nastoupilová EliškaSochor Jan     3051
7.Dvořáček MichalSvatoš Petr     3161
8.Baláš ZbyněkHýbl Josef     3271
9.Nastoupilová EliškaMatoušek Petr     3181
10.Krejčí RobinSochor Jan     3091
11.Baláš ZbyněkSvatoš Petr     2392
12.Nastoupilová EliškaHýbl Josef     1393
13.Krejčí RobinMatoušek Petr     31103
14.Dvořáček MichalSochor Jan     32  
15.Nastoupilová EliškaSvatoš Petr         
16.Krejčí RobinHýbl Josef         
17.Dvořáček MichalMatoušek Petr         
18.Baláš ZbyněkSochor Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Robin30Svatoš Petr12
Dvořáček Michal11Hýbl Josef21
Baláš Zbyněk21Matoušek Petr03
Nastoupilová Eliška21Sochor Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:731:32 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
Sourada Milan
Duben Josef
 
 
     1301
2.Adamec Lukáš
Doležal Tomáš
 
 
Suchomel Michael
Richtr Michal
 
 
     3211
3.Pražák ZdeněkSourada Milan     0312
4.Adamec LukášDuben Josef     3022
5.Doležal TomášSuchomel Michael     3032
6.Hrdina LukášRichtr Michal     3242
7.Adamec LukášSourada Milan     0343
8.Doležal TomášDuben Josef     3253
9.Hrdina LukášSuchomel Michael     3063
10.Pražák ZdeněkRichtr Michal     0364
11.Doležal TomášSourada Milan     0365
12.Hrdina LukášDuben Josef     3075
13.Pražák ZdeněkSuchomel Michael     3185
14.Adamec LukášRichtr Michal     3295
15.Hrdina LukášSourada Milan     0396
16.Pražák ZdeněkDuben JosefWO    0397
17.Adamec LukášSuchomel Michael     32107
18.Doležal TomášRichtr Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pražák Zdeněk12Sourada Milan40
Adamec Lukáš31Duben Josef03
Doležal Tomáš21Suchomel Michael04
Hrdina Lukáš31Richtr Michal12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stará škola SedlecRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:844:33 TTC Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nežádal Karel
Novotný Jiří
 
 
Dostál Luděk
Dostál Martin
 
 
     1301
2.Táborský Jiří
Hrubeš Ladislav
 
 
Kubíček Milan
Lohynský Lukáš
 
 
     2302
3.Táborský JiříDostál Martin     2303
4.Hrubeš LadislavDostál Luděk     3113
5.Novotný JiříKubíček Milan     2314
6.Nežádal KarelLohynský Lukáš     3124
7.Hrubeš LadislavDostál Martin     3234
8.Novotný JiříDostál Luděk     3244
9.Nežádal KarelKubíček Milan     1345
10.Táborský JiříLohynský Lukáš     3055
11.Novotný JiříDostál Martin     2356
12.Nežádal KarelDostál Luděk     3066
13.Táborský JiříKubíček Milan     3176
14.Hrubeš LadislavLohynský Lukáš     3186
15.Nežádal KarelDostál Martin     2387
16.Táborský JiříDostál Luděk     3197
17.Hrubeš LadislavKubíček Milan     2398
18.Novotný JiříLohynský Lukáš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Táborský Jiří31Dostál Martin31
Hrubeš Ladislav31Dostál Luděk04
Novotný Jiří22Kubíček Milan31
Nežádal Karel22Lohynský Lukáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS