Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Libín 1096 Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Poděbradova ul., Kladno (mezi čp 3214 a 3215)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10444:314TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zika Ondřej
Havlíček Tomáš
 
 
Němec Miroslav
Bauer Miroslav
 
 
879  3010
2.Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
Šimek Marek
Nitrianský Igor
 
 
-13355 3120
3.Zika OndřejNěmec Miroslav-9669 3130
4.Pavlíček OndřejŠimek Marek357  3040
5.Ebert Tomáš ml.Bauer Miroslav795  3050
6.Havlíček TomášNitrianský Igor664  3060
7.Pavlíček OndřejNěmec Miroslav314  3070
8.Ebert Tomáš ml.Šimek Marek10-59-5-72371
9.Havlíček TomášBauer Miroslav41-64 3181
10.Zika OndřejNitrianský Igor-3776 3191
11.Ebert Tomáš ml.Němec Miroslav8-8-14-9 1392
12.Havlíček Tomᚊimek Marek7410  30102
13.Zika OndřejBauer Miroslav         
14.Pavlíček OndřejNitrianský Igor         
15.Havlíček TomášNěmec Miroslav         
16.Zika OndřejŠimek Marek         
17.Pavlíček OndřejBauer Miroslav         
18.Ebert Tomáš ml.Nitrianský Igor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zika Ondřej20Němec Miroslav12
Pavlíček Ondřej20Šimek Marek12
Ebert Tomáš ml.12Bauer Miroslav02
Havlíček Tomáš30Nitrianský Igor02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Pedagog Č.BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36650:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Roman
Hrbáček Milan
 
 
Janda Jan
Kortus Pavel ml.
 
 
10-598 3110
2.Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
Bakalář Daniel
Kortus Filip
 
 
10-9-39-92311
3.Pospíšil MilanJanda Jan958  3021
4.Zunt ZdeněkKortus Pavel ml.10-5-3-6 1322
5.Hrbáček MilanBakalář Daniel9-757 3132
6.Kaucký RomanKortus Filip-96123 3142
7.Zunt ZdeněkJanda Jan-9-4-5  0343
8.Hrbáček MilanKortus Pavel ml.11-8-10-12 1344
9.Kaucký RomanBakalář Daniel10-9810 3154
10.Pospíšil MilanKortus Filip69-68 3164
11.Hrbáček MilanJanda Jan-7-6-1  0365
12.Kaucký RomanKortus Pavel ml.-511-65-82366
13.Pospíšil MilanBakalář Daniel68-82 3176
14.Zunt ZdeněkKortus Filip-6778 3186
15.Kaucký RomanJanda Jan-97-5953296
16.Pospíšil MilanKortus Pavel ml.-7-96-5 1397
17.Zunt ZdeněkBakalář Daniel9-9-13-10 1398
18.Hrbáček MilanKortus Filip-9-5-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan31Janda Jan22
Zunt Zdeněk13Kortus Pavel ml.40
Hrbáček Milan13Bakalář Daniel13
Kaucký Roman31Kortus Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:34546:592Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Kypta Michal
 
 
Jakubec Vladimír
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
5-796 3110
2.Mazura David
Duchoň Antonín
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-9610-973220
3.Mazura DavidFranc Štěpán8-1012-6-82321
4.Duchoň AntonínJakubec Vladimír11-81-3-62322
5.Vaněček PetrHoch Jiří-47-2-4 1323
6.Kypta MichalŠlehofer Stanislav ml.696  3033
7.Duchoň AntonínFranc Štěpán-84610 3143
8.Vaněček PetrJakubec Vladimír-10-8-10  0344
9.Kypta MichalHoch Jiří-6-59-6 1345
10.Mazura DavidŠlehofer Stanislav ml.147-7-8-82346
11.Vaněček PetrFranc Štěpán-59-66-52347
12.Kypta MichalJakubec Vladimír-78-108-62348
13.Mazura DavidHoch Jiří-7-6-5  0349
14.Duchoň AntonínŠlehofer Stanislav ml.886  3059
15.Kypta MichalFranc Štěpán-7-88-2 13510
16.Mazura DavidJakubec Vladimír         
17.Duchoň AntonínHoch Jiří         
18.Vaněček PetrŠlehofer Stanislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mazura David03Franc Štěpán31
Duchoň Antonín21Jakubec Vladimír30
Vaněček Petr03Hoch Jiří30
Kypta Michal13Šlehofer Stanislav ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:33683:647Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhlíř Marek
Duchoň Roman
 
 
David Jakub
Jungvirt Josef
 
 
-77-9-8 1301
2.Macháček Radek
Mezera Petr
 
 
Hrazdira Patrik
Fiala Jakub
 
 
96-6-1053211
3.Macháček RadekJungvirt Josef-7-9-6  0312
4.Uhlíř MarekDavid Jakub-108-3453222
5.Duchoň RomanHrazdira Patrik5-7103 3132
6.Mezera PetrFiala Jakub-96-88-82333
7.Uhlíř MarekJungvirt Josef-8854 3143
8.Duchoň RomanDavid Jakub-86-11-6 1344
9.Mezera PetrHrazdira Patrik10-8-8-7 1345
10.Macháček RadekFiala Jakub9811  3055
11.Duchoň RomanJungvirt Josef10811  3065
12.Mezera PetrDavid Jakub7710  3075
13.Macháček RadekHrazdira Patrik-148-10563285
14.Uhlíř MarekFiala Jakub-10-25253295
15.Mezera PetrJungvirt Josef9-4-5-7 1396
16.Macháček RadekDavid Jakub10-69-9-92397
17.Uhlíř MarekHrazdira Patrik-8-8510932107
18.Duchoň RomanFiala Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Radek22Jungvirt Josef22
Uhlíř Marek40David Jakub22
Duchoň Roman21Hrazdira Patrik13
Mezera Petr13Fiala Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Converse Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulova 1583, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39626:660Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša David
Marat Petr
 
 
Vorlíček Luboš
Vlček Jiří
 
 
-6-7-8  0301
2.Rochowanski Pavel
Fausek Matěj
 
 
Tůma Pavel
Kopřiva Tomáš
 
 
-98511 3111
3.Průša DavidVorlíček Luboš-6-7-5  0312
4.Fausek MatějVlček Jiří-4-39883222
5.Marat PetrTůma Pavel-66-9-9 1323
6.Rochowanski PavelKopřiva Tomáš10-1179 3133
7.Fausek MatějVorlíček Luboš-8-6-8  0334
8.Marat PetrVlček Jiří9-9-5-11 1335
9.Rochowanski PavelTůma Pavel8-5-11-7 1336
10.Průša DavidKopřiva Tomáš510-96 3146
11.Marat PetrVorlíček Luboš-7-4-5  0347
12.Rochowanski PavelVlček JiříWO    3057
13.Průša DavidTůma Pavel-58-13-9 1358
14.Fausek MatějKopřiva Tomáš5810  3068
15.Rochowanski PavelVorlíček Luboš5-311-11-42369
16.Průša DavidVlček Jiří-10107-8103279
17.Nejedlý PetrTůma Pavel-543-593289
18.Marat PetrKopřiva Tomáš9-4-7-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša David22Vorlíček Luboš40
Fausek Matěj21Vlček Jiří12
Marat Petr04Tůma Pavel31
Rochowanski Pavel12Kopřiva Tomáš13
Nejedlý Petr10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Nino Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Kotlářce 1, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37652:658Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusík Stanislav
Voříšek Tomáš
 
 
Zítek Patrik
Černý Vít
 
 
-9119-9-62301
2.Šindelář Daniel
Bútora Michal
 
 
Baier Robert
Budělovský Petr
 
 
7-938 3111
3.Dusík StanislavČerný Vít10811  3021
4.Bútora MichalZítek Patrik-10-8-5  0322
5.Šindelář DanielBaier Robert86-97 3132
6.Voříšek TomášBudělovský Petr478  3042
7.Bútora MichalČerný Vít-3-9-9  0343
8.Šindelář DanielZítek Patrik7-7-9-1 1344
9.Voříšek TomášBaier Robert8-8-9783254
10.Dusík StanislavBudělovský Petr-11833 3164
11.Šindelář DanielČerný Vít-5-8-9  0365
12.Voříšek TomášZítek Patrik-579-9-62366
13.Dusík StanislavBaier Robert-847-9-62367
14.Bútora MichalBudělovský Petr119-15-9-92368
15.Voříšek TomášČerný Vít-2-10-7  0369
16.Dusík StanislavZítek Patrik-109-9873279
17.Bútora MichalBaier Robert10-12-75-623710
18.Šindelář DanielBudělovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dusík Stanislav31Černý Vít31
Bútora Michal04Zítek Patrik31
Šindelář Daniel12Baier Robert22
Voříšek Tomáš22Budělovský Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Pedagog Č.BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Poděbradova ul., Kladno (mezi čp 3214 a 3215)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23565:519TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zika Ondřej
Havlíček Tomáš
 
 
Janda Jan
Kortus Pavel ml.
 
 
9-79-553210
2.Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
Bakalář Daniel
Kortus Filip
 
 
134-65 3120
3.Zika OndřejJanda Jan13-5-12-5 1321
4.Pavlíček OndřejKortus Pavel ml.-99-74123231
5.Ebert Tomáš ml.Bakalář Daniel-6-510-9 1332
6.Havlíček TomášKortus Filip693  3042
7.Pavlíček OndřejJanda Jan-733-6-92343
8.Ebert Tomáš ml.Kortus Pavel ml.-49-210-82344
9.Havlíček TomášBakalář Daniel-6489 3154
10.Zika OndřejKortus Filip104-78 3164
11.Ebert Tomáš ml.Janda Jan8-7910 3174
12.Havlíček TomášKortus Pavel ml.728  3084
13.Zika OndřejBakalář Daniel-3-13-5  0385
14.Pavlíček OndřejKortus Filip1084  3095
15.Havlíček TomášJanda Jan455  30105
16.Zika OndřejKortus Pavel ml.         
17.Pavlíček OndřejBakalář Daniel         
18.Ebert Tomáš ml.Kortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zika Ondřej12Janda Jan22
Pavlíček Ondřej21Kortus Pavel ml.12
Ebert Tomáš ml.12Bakalář Daniel21
Havlíček Tomáš40Kortus Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Libín 1096 Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20485:432Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Roman
Hrbáček Milan
 
 
Němec Miroslav
Šimek Marek
 
 
-4-249-72301
2.Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
Nitrianský Igor
Bauer Miroslav
 
 
687  3011
3.Pospíšil MilanBauer Miroslav-71099 3121
4.Zunt ZdeněkNěmec Miroslav-8-88743231
5.Hrbáček MilanŠimek Marek-5-1-8  0332
6.Kaucký RomanNitrianský Igor948  3042
7.Zunt ZdeněkBauer Miroslav8-7-7963252
8.Hrbáček MilanNěmec Miroslav-79-11063262
9.Kaucký RomanŠimek Marek6-985 3172
10.Pospíšil MilanNitrianský Igor541  3082
11.Hrbáček MilanBauer Miroslav-6-10-12  0383
12.Kaucký RomanNěmec Miroslav8-962 3193
13.Pospíšil MilanŠimek Marek82-4-9332103
14.Zunt ZdeněkNitrianský Igor         
15.Kaucký RomanBauer Miroslav         
16.Pospíšil MilanNěmec Miroslav         
17.Zunt ZdeněkŠimek Marek         
18.Hrbáček MilanNitrianský Igor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan30Bauer Miroslav12
Zunt Zdeněk20Němec Miroslav03
Hrbáček Milan12Šimek Marek12
Kaucký Roman30Nitrianský Igor02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31630:618Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Kypta Michal
 
 
Hrazdira Patrik
Fiala Jakub
 
 
2-3-7-8 1301
2.Mazura David
Duchoň Antonín
 
 
Jungvirt Josef
David Jakub
 
 
-5-86-7 1302
3.Mazura DavidJungvirt Josef-79-9-9 1303
4.Vaněček PetrDavid Jakub-108-10-4 1304
5.Duchoň AntonínHrazdira Patrik65-410 3114
6.Kypta MichalFiala Jakub79-94 3124
7.Vaněček PetrJungvirt Josef-881010 3134
8.Duchoň AntonínDavid Jakub-23109 3144
9.Kypta MichalHrazdira Patrik-7937 3154
10.Mazura DavidFiala Jakub-5-7-7  0355
11.Duchoň AntonínJungvirt Josef107-3-743265
12.Kypta MichalDavid Jakub7-66-363275
13.Mazura DavidHrazdira Patrik3108  3085
14.Vaněček PetrFiala Jakub911-169 3195
15.Kypta MichalJungvirt Josef-73-1-7 1396
16.Mazura DavidDavid Jakub-71110-9-102397
17.Vaněček PetrHrazdira Patrik666  30107
18.Duchoň AntonínFiala Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mazura David13Jungvirt Josef22
Vaněček Petr31David Jakub22
Duchoň Antonín30Hrazdira Patrik04
Kypta Michal31Fiala Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35455:514Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhlíř Marek
Duchoň Roman
 
 
Franc Štěpán
Hoch Jiří
 
 
-56-5-4 1301
2.Macháček Radek
Mezera Petr
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Jakubec Vladimír
 
 
45-1210 3111
3.Macháček RadekFranc Štěpán8-7-7-9 1312
4.Uhlíř MarekJakubec Vladimír-9-8511-62313
5.Duchoň RomanHoch Jiří-5-4-7  0314
6.Mezera PetrŠlehofer Stanislav ml.97-10-633224
7.Uhlíř MarekFranc Štěpán3-10-9983234
8.Duchoň RomanJakubec Vladimír-10-99-3 1335
9.Mezera PetrHoch Jiří-8-11-2  0336
10.Macháček RadekŠlehofer Stanislav ml.5-9-9-9 1337
11.Duchoň RomanFranc Štěpán-7-7-3  0338
12.Mezera PetrJakubec Vladimír-377-8-62339
13.Macháček RadekHoch Jiří-8-94-10 13310
14.Uhlíř MarekŠlehofer Stanislav ml.         
15.Mezera PetrFranc Štěpán         
16.Macháček RadekJakubec Vladimír         
17.Uhlíř MarekHoch Jiří         
18.Duchoň RomanŠlehofer Stanislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Radek03Franc Štěpán21
Uhlíř Marek11Jakubec Vladimír30
Duchoň Roman03Hoch Jiří30
Mezera Petr12Šlehofer Stanislav ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Converse Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulova 1583, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:29633:585Converse Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša David
Marat Petr
 
 
Zítek Patrik
Černý Vít
 
 
10-57-863210
2.Nejedlý Petr
Fausek Matěj
 
 
Budělovský Petr
Baier Robert
 
 
789  3020
3.Průša DavidČerný Vít-5-646-92321
4.Marat PetrZítek Patrik-98-9-3 1322
5.Fausek MatějBaier Robert-25-7-9 1323
6.Nejedlý PetrBudělovský Petr197  3033
7.Marat PetrČerný Vít3-873 3143
8.Fausek MatějZítek Patrik-8-9-5  0344
9.Nejedlý PetrBaier Robert966  3054
10.Průša DavidBudělovský Petr1067  3064
11.Fausek MatějČerný Vít-5-74-7 1365
12.Nejedlý PetrZítek Patrik7131  3075
13.Průša DavidBaier Robert-6-69733285
14.Marat PetrBudělovský Petr-1096-7-82386
15.Nejedlý PetrČerný Vít-7-8810-112387
16.Průša DavidZítek Patrik-6985 3197
17.Marat PetrBaier Robert-458-3732107
18.Fausek MatějBudělovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša David31Černý Vít31
Marat Petr22Zítek Patrik22
Fausek Matěj03Baier Robert13
Nejedlý Petr31Budělovský Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Nino Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Kotlářce 1, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37672:679nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bútora Michal
Šindelář Daniel
 
 
Vorlíček Luboš
Vlček Jiří
 
 
-11-812-4 1301
2.Voříšek Tomáš
Dusík Stanislav
 
 
Tůma Pavel
Kopřiva Tomáš
 
 
-914-5-9 1302
3.Voříšek TomášVorlíček Luboš1-9-12-4 1303
4.Bútora MichalVlček Jiří469  3013
5.Šindelář DanielTůma Pavel5516  3023
6.Dusík StanislavKopřiva Tomáš5-775 3133
7.Bútora MichalVorlíček Luboš-6-78-9 1334
8.Šindelář DanielVlček Jiří1074  3044
9.Dusík StanislavTůma Pavel-9-38-11 1345
10.Voříšek TomášKopřiva Tomáš-9879 3155
11.Šindelář DanielVorlíček Luboš-689-773265
12.Dusík StanislavVlček Jiří-10-6-11  0366
13.Voříšek TomášTůma Pavel-910-88-82367
14.Bútora MichalKopřiva Tomáš7-88-883277
15.Dusík StanislavVorlíček Luboš-2-6-7  0378
16.Voříšek TomášVlček Jiří-9-79773288
17.Bútora MichalTůma Pavel-3-5-9  0389
18.Šindelář DanielKopřiva Tomáš412-9-883299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voříšek Tomáš22Vorlíček Luboš31
Bútora Michal22Vlček Jiří13
Šindelář Daniel40Tůma Pavel31
Dusík Stanislav13Kopřiva Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33664:647Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Vlček Jiří
 
 
Pavlíček Ondřej
Ebert Tomáš ml.
 
 
-1010-81073210
2.Tůma Pavel
Kopřiva Tomáš
 
 
Havlíček Tomáš
Zika Ondřej
 
 
-4-2-4  0311
3.Kopřiva TomášHavlíček Tomáš-6-6-7  0312
4.Vlček JiříPavlíček Ondřej7-9-55-142313
5.Tůma PavelZika Ondřej1056  3023
6.Vorlíček LubošEbert Tomáš ml.5-794 3133
7.Vlček JiříHavlíček Tomáš-8-9-2  0334
8.Tůma PavelPavlíček Ondřej6610  3044
9.Vorlíček LubošZika Ondřej-8789 3154
10.Kopřiva TomášEbert Tomáš ml.-119-3-8 1355
11.Tůma PavelHavlíček Tomáš-988-1193265
12.Vorlíček LubošPavlíček Ondřej-12196 3175
13.Kopřiva TomášZika Ondřej8-8-9-8 1376
14.Vlček JiříEbert Tomáš ml.686  3086
15.Vorlíček LubošHavlíček Tomáš5-7-7-9 1387
16.Kopřiva TomášPavlíček Ondřej11-6-11-9 1388
17.Vlček JiříZika Ondřej-1331010 3198
18.Tůma PavelEbert Tomáš ml.6-1089 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Tomáš04Havlíček Tomáš31
Vlček Jiří22Pavlíček Ondřej22
Tůma Pavel40Zika Ondřej13
Vorlíček Luboš31Ebert Tomáš ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál kina, u restaurace Záběh, LochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14490:389Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Zítek Patrik
 
 
Kaucký Roman
Pešina Jiří
 
 
-98-9-7 1301
2.Baier Robert
Šmejkal Radek
 
 
Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
-77-3-6 1302
3.Zítek PatrikKaucký Roman851  3012
4.Šmejkal RadekPospíšil Milan-9566 3122
5.Baier RobertZunt Zdeněk7127  3032
6.Černý VítPešina Jiří1054  3042
7.Šmejkal RadekKaucký Roman-7-765-92343
8.Baier RobertPospíšil Milan-98711 3153
9.Černý VítZunt Zdeněk10-690 3163
10.Zítek PatrikPešina Jiří-9844 3173
11.Baier RobertKaucký Roman8129  3083
12.Černý VítPospíšil Milan685  3093
13.Zítek PatrikZunt Zdeněk6-999 31103
14.Šmejkal RadekPešina Jiří         
15.Černý VítKaucký Roman         
16.Zítek PatrikPospíšil Milan         
17.Šmejkal RadekZunt Zdeněk         
18.Baier RobertPešina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítek Patrik30Kaucký Roman12
Šmejkal Radek11Pospíšil Milan03
Baier Robert30Zunt Zdeněk03
Černý Vít30Pešina Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Converse Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10428:335Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Marat Petr
Průša David
 
 
899  3010
2.Jakubec Vladimír
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Fausek Matěj
Slobodzian Adam
 
 
48-139 3120
3.Šlehofer Stanislav ml.Průša David1089  3030
4.Franc ŠtěpánMarat Petr-9-107673240
5.Hoch JiříFausek Matěj525  3050
6.Jakubec VladimírSlobodzian Adam10-344 3160
7.Franc ŠtěpánPrůša David1010-6-983270
8.Hoch JiříMarat Petr373  3080
9.Jakubec VladimírFausek Matěj-11874 3190
10.Šlehofer Stanislav ml.Slobodzian Adam10-5-5-7 1391
11.Hoch JiříPrůša David6513  30101
12.Jakubec VladimírMarat Petr54   20  
13.Šlehofer Stanislav ml.Fausek Matěj         
14.Franc ŠtěpánSlobodzian Adam         
15.Jakubec VladimírPrůša David         
16.Šlehofer Stanislav ml.Marat Petr         
17.Franc ŠtěpánFausek Matěj         
18.Hoch JiříSlobodzian Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlehofer Stanislav ml.11Průša David03
Franc Štěpán20Marat Petr02
Hoch Jiří30Fausek Matěj02
Jakubec Vladimír20Slobodzian Adam11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Nino Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŽ, Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:38578:630SF SKK El Nino Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungvirt Josef
David Jakub
 
 
Dusík Stanislav
Bútora Michal
 
 
9-795 3110
2.Hrazdira Patrik
Fiala Jakub
 
 
Voříšek Tomáš
Sojka Lukáš
 
 
-65-31093220
3.David JakubSojka Lukáš-7-85-5 1321
4.Fiala JakubVoříšek Tomáš127-10-7-52322
5.Hrazdira PatrikDusík Stanislav4-8-7-8 1323
6.Jungvirt JosefBútora Michal-7-98-7 1324
7.Fiala JakubSojka Lukáš5-6-7-9 1325
8.Hrazdira PatrikVoříšek Tomáš6-7-7-8 1326
9.Jungvirt JosefDusík Stanislav10-896 3136
10.David JakubBútora Michal-10-9-7  0337
11.Hrazdira PatrikSojka Lukáš-6-4-6  0338
12.Jungvirt JosefVoříšek Tomáš11-79-773248
13.David JakubDusík Stanislav-45-7-7 1349
14.Fiala JakubBútora Michal-8765 3159
15.Jungvirt JosefSojka Lukáš-108109 3169
16.David JakubVoříšek Tomáš12-8-10-4 13610
17.Fiala JakubDusík Stanislav         
18.Hrazdira PatrikBútora Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
David Jakub04Sojka Lukáš31
Fiala Jakub12Voříšek Tomáš31
Hrazdira Patrik03Dusík Stanislav21
Jungvirt Josef31Bútora Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Libín 1096 Prachatice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala na Městském stadionu, PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:36627:652Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Jan ml.
Bauer Jan st.
 
 
Kypta Michal
Vaněček Petr
 
 
6-7-7-7 1301
2.Bauer Miroslav
Němec Miroslav
 
 
Mazura David
Duchoň Antonín
 
 
893  3011
3.Bauer Jan ml.Duchoň Antonín-15-7-6  0312
4.Bauer Jan st.Vaněček Petr-14-11812-82313
5.Bauer MiroslavMazura David86-73 3123
6.Němec MiroslavKypta Michal-8-95-9 1324
7.Bauer Jan st.Duchoň Antonín-699-5-32325
8.Bauer MiroslavVaněček Petr511-95 3135
9.Němec MiroslavMazura David83-810 3145
10.Bauer Jan ml.Kypta Michal-1-17-7 1346
11.Bauer MiroslavDuchoň Antonín-1011-11-10 1347
12.Němec MiroslavVaněček Petr6-878 3157
13.Bauer Jan ml.Mazura David7-79-7-22358
14.Bauer Jan st.Kypta Michal-8-611-12 1359
15.Němec MiroslavDuchoň Antonín8-66-593269
16.Bauer Jan ml.Vaněček Petr9-10-98-1023610
17.Bauer Jan st.Mazura David         
18.Bauer MiroslavKypta Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bauer Jan ml.04Duchoň Antonín31
Bauer Jan st.03Vaněček Petr22
Bauer Miroslav21Mazura David12
Němec Miroslav31Kypta Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Pedagog Č.BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 36, Č.BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:19558:440Pedagog Č.Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel
Kortus Filip
 
 
Panzer Tomáš
Havazík Ondřej
 
 
9-5-66-92301
2.Janda Jan
Kortus Pavel ml.
 
 
Uhlíř Marek
Duchoň Roman
 
 
474  3011
3.Kortus Pavel ml.Uhlíř Marek4-123-873221
4.Kortus PavelPanzer Tomáš71110  3031
5.Kortus FilipHavazík Ondřej564  3041
6.Janda JanDuchoň Roman976  3051
7.Kortus PavelUhlíř Marek-8-7-2  0352
8.Kortus FilipPanzer Tomáš112-86 3162
9.Janda JanHavazík Ondřej564  3072
10.Kortus Pavel ml.Duchoň Roman-11-9-6  0373
11.Kortus FilipUhlíř Marek-99-97-102374
12.Janda JanPanzer Tomáš764  3084
13.Kortus Pavel ml.Havazík Ondřej7310  3094
14.Kortus PavelDuchoň Roman46-8-9-122395
15.Janda JanUhlíř Marek9-843 31105
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Pavel ml.21Uhlíř Marek22
Kortus Pavel12Panzer Tomáš03
Kortus Filip21Havazík Ondřej03
Janda Jan40Duchoň Roman21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36671:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Vlček Jiří
 
 
Kaucký Roman
Pešina Jiří
 
 
859  3010
2.Tůma Pavel
Kopřiva Tomáš
 
 
Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
-5-9-6  0311
3.Kopřiva TomášKaucký Roman10-6-3-8 1312
4.Vlček JiříPospíšil Milan-8-8-4  0313
5.Tůma PavelZunt Zdeněk-8684 3123
6.Vorlíček LubošPešina Jiří77-84 3133
7.Vlček JiříKaucký Roman658  3043
8.Tůma PavelPospíšil Milan9-7810 3153
9.Vorlíček LubošZunt Zdeněk-7659 3163
10.Kopřiva TomášPešina Jiří-19-99-92364
11.Tůma PavelKaucký Roman10-99-5-72365
12.Vorlíček LubošPospíšil Milan-7-7-4  0366
13.Kopřiva TomášZunt Zdeněk-12-210583276
14.Vlček JiříPešina Jiří-45-9-9 1377
15.Vorlíček LubošKaucký Roman-10106-6-82378
16.Kopřiva TomášPospíšil Milan-13910-8-92379
17.Vlček JiříZunt Zdeněk9-779 3189
18.Tůma PavelPešina Jiří4-83-873299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Tomáš13Kaucký Roman31
Vlček Jiří22Pospíšil Milan31
Tůma Pavel31Zunt Zdeněk04
Vorlíček Luboš22Pešina Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál kina, u restaurace Záběh, LochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:846:34750:719Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Zítek Patrik
 
 
Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
7-889 3110
2.Baier Robert
Šmejkal Radek
 
 
Zika Ondřej
Havlíček Tomáš
 
 
10-6-88-42311
3.Zítek PatrikHavlíček Tomáš-9-897-82312
4.Šmejkal RadekPavlíček Ondřej109-6-4-12313
5.Baier RobertZika Ondřej8-98-7-112314
6.Černý VítEbert Tomáš ml.-11659 3124
7.Šmejkal RadekHavlíček Tomáš-7-759-62325
8.Baier RobertPavlíček Ondřej10128  3035
9.Černý VítZika Ondřej4-75-533245
10.Zítek PatrikEbert Tomáš ml.-5794 3155
11.Baier RobertHavlíček Tomáš-2-586-72356
12.Černý VítPavlíček Ondřej58-8-1053266
13.Zítek PatrikZika Ondřej-1086-8-92367
14.Šmejkal RadekEbert Tomáš ml.12-876 3177
15.Černý VítHavlíček Tomáš-3-867-62378
16.Zítek PatrikPavlíček Ondřej6109  3088
17.Šmejkal RadekZika Ondřej9810  3098
18.Baier RobertEbert Tomáš ml.3-4-87432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítek Patrik22Havlíček Tomáš40
Šmejkal Radek22Pavlíček Ondřej13
Baier Robert22Zika Ondřej22
Černý Vít31Ebert Tomáš ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Nino Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26570:523Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Dusík Stanislav
Voříšek Tomáš
 
 
6-1075 3110
2.Říšský Pavel
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Bútora Michal
Sojka Lukáš
 
 
11-4-77-102311
3.Franc ŠtěpánSojka Lukáš-78-11293221
4.Šlehofer Stanislav ml.Voříšek Tomáš-811-38-82322
5.Říšský PavelDusík Stanislav-7-6-10  0323
6.Hoch JiříBútora Michal287  3033
7.Šlehofer Stanislav ml.Sojka Lukáš6-10-3853243
8.Říšský PavelVoříšek Tomáš6-9109 3153
9.Hoch JiříDusík Stanislav-564-993263
10.Franc ŠtěpánBútora Michal589  3073
11.Říšský PavelSojka Lukáš-8-6-5  0374
12.Hoch JiříVoříšek Tomáš7612  3084
13.Franc ŠtěpánDusík Stanislav-8-8-8  0385
14.Šlehofer Stanislav ml.Bútora Michal-7471 3195
15.Hoch JiříSojka Lukáš7-6-56532105
16.Franc ŠtěpánVoříšek Tomáš         
17.Šlehofer Stanislav ml.Dusík Stanislav         
18.Říšský PavelBútora Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Franc Štěpán21Sojka Lukáš13
Šlehofer Stanislav ml.21Voříšek Tomáš12
Říšský Pavel12Dusík Stanislav21
Hoch Jiří40Bútora Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Converse Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŽ, Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24555:530ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungvirt Josef
David Jakub
 
 
Šedivý Zdeněk
Fausek Matěj
 
 
-94-711-72301
2.Hrazdira Patrik
Fiala Jakub
 
 
Marat Petr
Průša David
 
 
48-67 3111
3.Fiala JakubMarat Petr69-46 3121
4.Hrazdira PatrikPrůša David857  3031
5.David JakubFausek Matěj14107  3041
6.Jungvirt JosefŠedivý Zdeněk6-4-7-4 1342
7.Hrazdira PatrikMarat Petr-9-876-72343
8.David JakubPrůša David-10-5101183253
9.Jungvirt JosefFausek Matěj-9510-833263
10.Fiala JakubŠedivý Zdeněk-8-3-3  0364
11.David JakubMarat Petr-77-7393274
12.Jungvirt JosefPrůša David8104  3084
13.Fiala JakubFausek Matěj899  3094
14.Hrazdira PatrikŠedivý Zdeněk-8-4-5  0395
15.Jungvirt JosefMarat Petr97-710 31105
16.Fiala JakubPrůša David         
17.Hrazdira PatrikFausek Matěj         
18.David JakubŠedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jakub21Marat Petr13
Hrazdira Patrik12Průša David03
David Jakub30Fausek Matěj03
Jungvirt Josef31Šedivý Zdeněk30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Libín 1096 Prachatice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala na Městském stadionu, PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:27586:562Libín 1096 Prachatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Jan ml.
Nitrianský Igor
 
 
Havazík Ondřej
Panzer Tomáš
 
 
-10-7-6  0301
2.Bauer Miroslav
Němec Miroslav
 
 
Uhlíř Marek
Mezera Petr
 
 
7710  3011
3.Nitrianský IgorMezera Petr11-963 3121
4.Bauer MiroslavPanzer Tomáš9-9-4843231
5.Bauer Jan ml.Uhlíř Marek-11812-773241
6.Němec MiroslavDuchoň Roman7-108-843251
7.Bauer MiroslavMezera Petr-99-9-8 1352
8.Bauer Jan ml.Panzer Tomáš6-8-8-9 1353
9.Němec MiroslavUhlíř Marek7-738 3163
10.Nitrianský IgorDuchoň Roman10-9-8-9 1364
11.Bauer Jan ml.Mezera Petr-3-1-4  0365
12.Němec MiroslavPanzer Tomáš398  3075
13.Nitrianský IgorUhlíř Marek69-8-6103285
14.Bauer MiroslavDuchoň Roman-7-10710163295
15.Němec MiroslavMezera Petr10117  30105
16.Nitrianský IgorPanzer Tomáš         
17.Bauer MiroslavUhlíř Marek         
18.Bauer Jan ml.Duchoň Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nitrianský Igor21Mezera Petr22
Bauer Miroslav21Panzer Tomáš12
Bauer Jan ml.12Uhlíř Marek03
Němec Miroslav40Duchoň Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Pedagog Č.BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 36, Č.BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:21591:498Pedagog Č.Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel
Kortus Filip
 
 
Vaněček Petr
Kypta Michal
 
 
73-102 3110
2.Janda Jan
Kortus Pavel ml.
 
 
Mazura David
Duchoň Antonín
 
 
564  3020
3.Kortus Pavel ml.Duchoň Antonín-94-812-62321
4.Kortus PavelVaněček Petr7-2-6-10 1322
5.Kortus FilipMazura David-512310 3132
6.Janda JanKypta Michal695  3042
7.Kortus PavelDuchoň Antonín10-6-911-92343
8.Kortus FilipVaněček Petr13-1028 3153
9.Janda JanMazura David464  3063
10.Kortus Pavel ml.Kypta Michal68-510 3173
11.Kortus FilipDuchoň Antonín-669-7-112374
12.Janda JanVaněček Petr-611-9-7 1375
13.Kortus Pavel ml.Mazura David855  3085
14.Kortus PavelKypta Michal92-57 3195
15.Janda JanDuchoň Antonín-74712 31105
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kortus Pavel ml.21Duchoň Antonín31
Kortus Pavel12Vaněček Petr21
Kortus Filip21Mazura David03
Janda Jan31Kypta Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Poděbradova ul., Kladno (mezi čp 3214 a 3215)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:11474:357TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zika Ondřej
Havlíček Tomáš
 
 
Kypta Michal
Vaněček Petr
 
 
8710  3010
2.Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
Mazura David
Šenk Jakub
 
 
571  3020
3.Zika OndřejKypta Michal8143  3030
4.Ebert Tomáš ml.Vaněček Petr6-11-43113240
5.Pavlíček OndřejMazura David775  3050
6.Havlíček Tomᚊenk Jakub464  3060
7.Ebert Tomáš ml.Kypta Michal115-107 3170
8.Pavlíček OndřejVaněček Petr-1055-3123280
9.Havlíček TomášMazura David767  3090
10.Zika OndřejŠenk Jakub7-83-8-82391
11.Pavlíček OndřejKypta Michal6-710-9-72392
12.Havlíček TomášVaněček Petr6910  30102
13.Zika OndřejMazura David         
14.Ebert Tomáš ml.Šenk Jakub         
15.Havlíček TomášKypta Michal         
16.Zika OndřejVaněček Petr         
17.Ebert Tomáš ml.Mazura David         
18.Pavlíček OndřejŠenk Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zika Ondřej11Kypta Michal12
Ebert Tomáš ml.20Vaněček Petr03
Pavlíček Ondřej21Mazura David02
Havlíček Tomáš30Šenk Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:28590:557nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Roman
Pešina Jiří
 
 
Uhlíř Marek
Duchoň Roman
 
 
8510  3010
2.Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
Mezera Petr
Macháček Radek
 
 
-7-11-10  0311
3.Pospíšil MilanMezera Petr-1057-9-82312
4.Zunt ZdeněkMacháček Radek-10-897-92313
5.Pešina JiříUhlíř Marek966  3023
6.Kaucký RomanDuchoň Roman9510  3033
7.Zunt ZdeněkMezera Petr-11-8-4  0334
8.Pešina JiříMacháček Radek-11-8-5  0335
9.Kaucký RomanUhlíř Marek87-57 3145
10.Pospíšil MilanDuchoň Roman867  3055
11.Pešina JiříMezera Petr-9-94-6 1356
12.Kaucký RomanMacháček Radek752  3066
13.Pospíšil MilanUhlíř Marek968  3076
14.Zunt ZdeněkDuchoň Roman-4-39-4 1377
15.Kaucký RomanMezera Petr356  3087
16.Pospíšil MilanMacháček Radek989  3097
17.Zunt ZdeněkUhlíř Marek-6-10-19  0398
18.Pešina JiříDuchoň Roman-7-6-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan31Mezera Petr31
Zunt Zdeněk04Macháček Radek22
Pešina Jiří13Uhlíř Marek13
Kaucký Roman40Duchoň Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Converse Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Libín 1096 Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulova 1583, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34698:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rochowanski Pavel
Fausek Matěj
 
 
Bauer Jan ml.
Nitrianský Igor
 
 
489  3010
2.Pěnkava Luboš
Marat Petr
 
 
Bauer Miroslav
Němec Miroslav
 
 
-10-56-8 1311
3.Fausek MatějNěmec Miroslav-96-6-9 1312
4.Pěnkava LubošBauer Miroslav-7865 3122
5.Rochowanski PavelBauer Jan ml.-10855 3132
6.Marat PetrNitrianský Igor-978-1283242
7.Pěnkava LubošNěmec Miroslav-9-9145-92343
8.Rochowanski PavelBauer Miroslav-896-1043253
9.Marat PetrBauer Jan ml.784  3063
10.Fausek MatějNitrianský Igor-68-5-10 1364
11.Rochowanski PavelNěmec Miroslav10-8-69-122365
12.Marat PetrBauer Miroslav5-9-8-4 1366
13.Fausek MatějBauer Jan ml.-11-587-72367
14.Pěnkava LubošNitrianský Igor4-9127 3177
15.Šedivý ZdeněkNěmec Miroslav-11-9-9  0378
16.Fausek MatějBauer Miroslav-10-10-3  0379
17.Pěnkava LubošBauer Jan ml.567  3089
18.Rochowanski PavelNitrianský Igor887  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fausek Matěj04Němec Miroslav40
Pěnkava Luboš31Bauer Miroslav22
Rochowanski Pavel31Bauer Jan ml.13
Marat Petr21Nitrianský Igor13
Šedivý Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Nino Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Pedagog Č.BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Kotlářce 1, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35466:498Pedagog Č.Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Počta Tomáš
Remeš Zdeněk
 
 
Bakalář Daniel
Kortus Filip
 
 
-9-629-62301
2.Vrňák Tomáš
Dusík Stanislav
 
 
Janda Jan
Kortus Pavel ml.
 
 
-108-8-10 1302
3.Počta TomášJanda Jan-9-7-5  0303
4.Vrňák TomášKortus Pavel ml.107-102 3113
5.Remeš ZdeněkKortus Filip-6-910-6 1314
6.Dusík StanislavBakalář Daniel6-7-9843224
7.Vrňák TomášJanda Jan-664-8-82325
8.Remeš ZdeněkKortus Pavel ml.9-45-1173235
9.Dusík StanislavKortus Filip-6-814-62336
10.Počta TomášBakalář Daniel-63-9-9 1337
11.Remeš ZdeněkJanda Jan-9-7-8  0338
12.Dusík StanislavKortus Pavel ml.-4-6-7  0339
13.Počta TomášKortus Filip-12-8-7  03310
14.Vrňák TomášBakalář Daniel9    10  
15.Dusík StanislavJanda Jan         
16.Počta TomášKortus Pavel ml.         
17.Vrňák TomášKortus Filip         
18.Remeš ZdeněkBakalář Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Počta Tomáš03Janda Jan30
Vrňák Tomáš11Kortus Pavel ml.12
Remeš Zdeněk12Kortus Filip30
Dusík Stanislav12Bakalář Daniel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35465:514Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Pavel
Kopřiva Tomáš
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-35-97-82301
2.Vorlíček Luboš
Vlček Jiří
 
 
Jakubec Vladimír
Kadlček Michal
 
 
-8-89-10 1302
3.Kopřiva TomášJakubec Vladimír-5-10-8  0303
4.Vlček JiříKadlček Michal-84-6-10 1304
5.Tůma PavelHoch Jiří8-5-9-4 1305
6.Vorlíček LubošFranc Štěpán-9622 3115
7.Vlček JiříJakubec Vladimír-8131010 3125
8.Tůma PavelKadlček Michal-10-13-12  0326
9.Vorlíček LubošHoch Jiří6-8-9863236
10.Kopřiva TomášFranc Štěpán-6-9-8  0337
11.Tůma PavelJakubec Vladimír4-4-8-8 1338
12.Vorlíček LubošKadlček Michal-8981 3148
13.Kopřiva TomášHoch Jiří-5-8-4  0349
14.Vlček JiříFranc Štěpán-4-6-3  03410
15.Vorlíček LubošŠlehofer Stanislav ml.         
16.Kopřiva TomášKadlček Michal         
17.Vlček JiříHoch Jiří         
18.Tůma PavelFranc Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopřiva Tomáš03Jakubec Vladimír21
Vlček Jiří12Kadlček Michal21
Tůma Pavel03Hoch Jiří21
Vorlíček Luboš30Franc Štěpán21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál kina, u restaurace Záběh, LochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19547:474Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Zítek Patrik
 
 
Hrazdira Patrik
Fiala Jakub
 
 
95-109 3110
2.Baier Robert
Šmejkal Radek
 
 
Jungvirt Josef
David Jakub
 
 
-9-57-5 1311
3.Zítek PatrikJungvirt Josef-48-8-6 1312
4.Šmejkal RadekDavid Jakub10-7-95-42313
5.Baier RobertFiala Jakub852  3023
6.Černý VítHrazdira Patrik872  3033
7.Šmejkal RadekJungvirt Josef36-99 3143
8.Baier RobertDavid Jakub1098  3053
9.Černý VítFiala Jakub7-6-4543263
10.Zítek PatrikHrazdira Patrik9610  3073
11.Baier RobertJungvirt Josef5-79-10-102374
12.Černý VítDavid Jakub848  3084
13.Zítek PatrikFiala Jakub9-8106 3194
14.Šmejkal RadekHrazdira Patrik15-9-116932104
15.Černý VítJungvirt Josef-9754 31  
16.Zítek PatrikDavid Jakub         
17.Šmejkal RadekFiala Jakub         
18.Baier RobertHrazdira Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítek Patrik21Jungvirt Josef21
Šmejkal Radek21David Jakub12
Baier Robert21Fiala Jakub03
Černý Vít30Hrazdira Patrik03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Poděbradova ul., Kladno (mezi čp 3214 a 3215)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7394:272TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Ondřej
Ebert Tomáš ml.
 
 
Duchoň Roman
Uhlíř Marek
 
 
511-99 3110
2.Zika Ondřej
Havlíček Tomáš
 
 
Havazík Ondřej
Mezera Petr
 
 
10-5-7653220
3.Zika OndřejMezera Petr476  3030
4.Ebert Tomáš ml.Duchoň Roman798  3040
5.Pavlíček OndřejUhlíř Marek-994-1053250
6.Havlíček TomášHavazík Ondřej545  3060
7.Ebert Tomáš ml.Mezera Petr965  3070
8.Pavlíček OndřejDuchoň Roman338  3080
9.Havlíček TomášUhlíř Marek2-1196 3190
10.Zika OndřejHavazík Ondřej58-108 31100
11.Pavlíček OndřejMezera Petr         
12.Havlíček TomášDuchoň Roman         
13.Zika OndřejUhlíř Marek         
14.Ebert Tomáš ml.Havazík Ondřej         
15.Havlíček TomášMezera Petr         
16.Zika OndřejDuchoň Roman         
17.Ebert Tomáš ml.Uhlíř Marek         
18.Pavlíček OndřejHavazík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zika Ondřej20Mezera Petr02
Ebert Tomáš ml.20Duchoň Roman02
Pavlíček Ondřej20Uhlíř Marek02
Havlíček Tomáš20Havazík Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:33509:528Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Roman
Hrbáček Milan
 
 
Kypta Michal
Vaněček Petr
 
 
96-311 3110
2.Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
Mazura David
Šenk Jakub
 
 
35-94 3120
3.Pospíšil MilanKypta Michal11-8-10-5 1321
4.Hrbáček MilanVaněček Petr-89-7-6 1322
5.Zunt ZdeněkMazura David-8-79-6 1323
6.Kaucký RomanŠenk Jakub4-44-7-112324
7.Hrbáček MilanKypta Michal-8-8-7  0325
8.Zunt ZdeněkVaněček Petr-107-9-11 1326
9.Kaucký RomanMazura David486  3036
10.Pospíšil MilanŠenk Jakub36-610 3146
11.Zunt ZdeněkKypta Michal-89-8-9 1347
12.Kaucký RomanVaněček Petr7-3-6-10 1348
13.Pospíšil MilanMazura David664  3058
14.Hrbáček MilanŠenk Jakub-77-6-8 1359
15.Kaucký RomanKypta Michal-3-6-8  03510
16.Pospíšil MilanVaněček Petr         
17.Hrbáček MilanMazura David         
18.Zunt ZdeněkŠenk Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Milan21Kypta Michal40
Hrbáček Milan03Vaněček Petr30
Zunt Zdeněk03Mazura David12
Kaucký Roman13Šenk Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Converse Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Pedagog Č.BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulova 1583, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:33532:550Pedagog Č.Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša David
Marat Petr
 
 
Bakalář Daniel
Kortus Filip
 
 
51010  3010
2.Nejedlý Petr
Slobodzian Adam
 
 
Janda Jan
Kortus Pavel ml.
 
 
-7-11-8  0311
3.Průša DavidJanda Jan11-3-81-92312
4.Marat PetrKortus Pavel ml.-2-9-3  0313
5.Slobodzian AdamKortus Filip-10-5-5  0314
6.Nejedlý PetrBakalář Daniel1364  3024
7.Marat PetrJanda Jan-7-2-8  0325
8.Slobodzian AdamKortus Pavel ml.-114-11-13 1326
9.Nejedlý PetrKortus Filip927  3036
10.Průša DavidBakalář Daniel86-75 3146
11.Slobodzian AdamJanda Jan-59-8-7 1347
12.Nejedlý PetrKortus Pavel ml.-107-8773257
13.Průša DavidKortus Filip-8-8-5  0358
14.Marat PetrKortus Pavel-8-157-9 1359
15.Nejedlý PetrJanda Jan747  3069
16.Průša DavidKortus Pavel ml.6-97-5-523610
17.Marat PetrKortus Filip-7-7-9  03  
18.Slobodzian AdamKortus Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša David13Janda Jan31
Marat Petr03Kortus Pavel ml.31
Slobodzian Adam03Kortus Filip21
Nejedlý Petr40Bakalář Daniel02
   Kortus Pavel10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Nino Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Libín 1096 Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Kotlářce 1, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22558:480SF SKK El Nino Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remeš Zdeněk
Plachý Ladislav
 
 
Bauer Jan ml.
Nitrianský Igor
 
 
5-7-6583210
2.Dusík Stanislav
Vrňák Tomáš
 
 
Bauer Miroslav
Němec Miroslav
 
 
-7-478103220
3.Dusík StanislavNěmec Miroslav-95-8-5 1321
4.Remeš ZdeněkBauer Miroslav-59-8-10 1322
5.Skřivánek PetrBauer Jan ml.-43-8473232
6.Vrňák TomášNitrianský Igor4-1045 3142
7.Remeš ZdeněkNěmec Miroslav-13-7-8  0343
8.Skřivánek PetrBauer Miroslav6155  3053
9.Vrňák TomášBauer Jan ml.387  3063
10.Dusík StanislavNitrianský Igor-1110810 3173
11.Skřivánek PetrNěmec Miroslav-118112 3183
12.Vrňák TomášBauer Miroslav912-9-5-92384
13.Dusík StanislavBauer Jan ml.1-664 3194
14.Bútora MichalNitrianský Igor478  30104
15.Vrňák TomášNěmec Miroslav-102   11  
16.Dusík StanislavBauer Miroslav         
17.Bútora MichalBauer Jan ml.         
18.Skřivánek PetrNitrianský Igor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dusík Stanislav21Němec Miroslav21
Remeš Zdeněk02Bauer Miroslav21
Skřivánek Petr30Bauer Jan ml.03
Vrňák Tomáš21Nitrianský Igor03
Bútora Michal10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26578:561Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Pavel
Kopřiva Tomáš
 
 
Jungvirt Josef
David Jakub
 
 
9-7-9-12 1301
2.Vorlíček Luboš
Vlček Jiří
 
 
Hrazdira Patrik
Fiala Jakub
 
 
7-6108 3111
3.Kopřiva TomášJungvirt Josef-6-86-4 1312
4.Tůma PavelDavid Jakub-612-89-92313
5.Vlček JiříHrazdira Patrik669  3023
6.Vorlíček LubošFiala Jakub-8-85683233
7.Tůma PavelJungvirt Josef-1-7-3  0334
8.Vlček JiříDavid Jakub810-77 3144
9.Vorlíček LubošHrazdira Patrik3710  3054
10.Kopřiva TomášFiala Jakub-58-3-8 1355
11.Vlček JiříJungvirt Josef9-69-883265
12.Vorlíček LubošDavid Jakub11310  3075
13.Kopřiva TomášHrazdira Patrik-1094-883285
14.Tůma PavelFiala Jakub8-88-983295
15.Vorlíček LubošJungvirt Josef-10795 31105
16.Kopřiva TomášDavid Jakub         
17.Tůma PavelHrazdira Patrik         
18.Vlček JiříFiala Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Tomáš12Jungvirt Josef22
Tůma Pavel12David Jakub12
Vlček Jiří30Hrazdira Patrik03
Vorlíček Luboš40Fiala Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál kina, u restaurace Záběh, LochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:32608:632Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Zítek Patrik
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-61188 3110
2.Zitta Přemysl
Šmejkal Radek
 
 
Jakubec Vladimír
Kadlček Michal
 
 
-7-7-4  0311
3.Zítek PatrikKadlček Michal11-11-2-8 1312
4.Šmejkal RadekFranc Štěpán3-11-11873222
5.Baier RobertJakubec Vladimír3-3-8-7 1323
6.Černý VítHoch Jiří-16-2-2 1324
7.Šmejkal RadekKadlček Michal-7-4-7  0325
8.Baier RobertFranc Štěpán210-8-773235
9.Černý VítJakubec Vladimír73-89 3145
10.Zítek PatrikHoch Jiří7613  3055
11.Baier RobertKadlček Michal-9-6-11  0356
12.Černý VítŠlehofer Stanislav ml.10106  3066
13.Zítek PatrikJakubec Vladimír14-67-9103276
14.Šmejkal RadekHoch Jiří-6-7-7  0377
15.Černý VítKadlček Michal6-99-6103287
16.Zítek PatrikŠlehofer Stanislav ml.11-7316 3197
17.Šmejkal RadekJakubec Vladimír10912  30107
18.Baier RobertHoch Jiří-3-3-3  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítek Patrik31Kadlček Michal31
Šmejkal Radek22Franc Štěpán02
Baier Robert12Jakubec Vladimír13
Černý Vít31Hoch Jiří21
   Šlehofer Stanislav ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17528:442Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Pavlíček Ondřej
Ebert Tomáš ml.
 
 
10129  3010
2.Jakubec Vladimír
Kadlček Michal
 
 
Havlíček Tomáš
Zika Ondřej
 
 
1057  3020
3.Franc ŠtěpánHavlíček Tomáš-710-11-5 1321
4.Jakubec VladimírPavlíček Ondřej-8211-5-82322
5.Hoch JiříZika Ondřej031  3032
6.Kadlček MichalEbert Tomáš ml.1384  3042
7.Jakubec VladimírHavlíček Tomáš-13559 3152
8.Hoch JiříPavlíček Ondřej36-5-873262
9.Kadlček MichalZika Ondřej992  3072
10.Franc ŠtěpánEbert Tomáš ml.-6136-2-112373
11.Hoch JiříHavlíček Tomáš-88-3-4 1374
12.Kadlček MichalPavlíček Ondřej3-784 3184
13.Šlehofer Stanislav ml.Zika Ondřej-48108 3194
14.Jakubec VladimírEbert Tomáš ml.748  30104
15.Kadlček MichalHavlíček Tomáš-79   11  
16.Šlehofer Stanislav ml.Pavlíček Ondřej         
17.Jakubec VladimírZika Ondřej         
18.Hoch JiříEbert Tomáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Franc Štěpán02Havlíček Tomáš21
Jakubec Vladimír21Pavlíček Ondřej12
Hoch Jiří21Zika Ondřej03
Kadlček Michal30Ebert Tomáš ml.12
Šlehofer Stanislav ml.10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŽ, Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30646:635ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungvirt Josef
David Jakub
 
 
Kaucký Roman
Hrbáček Milan
 
 
10-8119 3110
2.Krahulec Jiří
Hrazdira Patrik
 
 
Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
-10-39-5 1311
3.Krahulec JiříKaucký Roman59-67 3121
4.David JakubPospíšil Milan11-95-14103231
5.Hrazdira PatrikZunt Zdeněk6-4-77-112332
6.Jungvirt JosefHrbáček Milan1167  3042
7.David JakubKaucký Roman1093  3052
8.Hrazdira PatrikPospíšil Milan-5-5-10  0353
9.Jungvirt JosefZunt Zdeněk1114-911 3163
10.Krahulec JiříHrbáček Milan-4-4-7  0364
11.Hrazdira PatrikKaucký Roman-62-10-4 1365
12.Jungvirt JosefPospíšil Milan710-8-1083275
13.Krahulec JiříZunt Zdeněk468  3085
14.David JakubHrbáček Milan10-888 3195
15.Jungvirt JosefKaucký Roman-78-8-6 1396
16.Krahulec JiříPospíšil Milan-2410-8-112397
17.David JakubZunt Zdeněk66-96 31107
18.Hrazdira PatrikHrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krahulec Jiří22Kaucký Roman22
David Jakub40Pospíšil Milan22
Hrazdira Patrik03Zunt Zdeněk13
Jungvirt Josef31Hrbáček Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Libín 1096 Prachatice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala na Městském stadionu, PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31360:459Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nitrianský Igor
Bauer Jan ml.
 
 
Tůma Pavel
Kopřiva Tomáš
 
 
-98-4-7 1301
2.Němec Miroslav
Bauer Miroslav
 
 
Vorlíček Luboš
Vlček Jiří
 
 
-77-89-102302
3.Nitrianský IgorVorlíček Luboš-5-5-6  0303
4.Bauer MiroslavVlček Jiří-48-3-8 1304
5.Němec MiroslavTůma Pavel10126  3014
6.Bauer Jan ml.Kopřiva Tomáš-9-3-6  0315
7.Bauer MiroslavVorlíček Luboš-5-8-7  0316
8.Němec MiroslavVlček Jiří-4868 3126
9.Bauer Jan ml.Tůma Pavel-6-85-5 1327
10.Nitrianský IgorKopřiva Tomáš-412-8-9 1328
11.Němec MiroslavVorlíček Luboš-29-9-8 1329
12.Bauer Jan ml.Vlček Jiří-9-79-6 13210
13.Nitrianský IgorTůma Pavel         
14.Bauer MiroslavKopřiva Tomáš         
15.Bauer Jan ml.Vorlíček Luboš         
16.Nitrianský IgorVlček Jiří         
17.Bauer MiroslavTůma Pavel         
18.Němec MiroslavKopřiva Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nitrianský Igor02Vorlíček Luboš30
Bauer Miroslav02Vlček Jiří21
Němec Miroslav21Tůma Pavel11
Bauer Jan ml.03Kopřiva Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Pedagog Č.BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 36, Č.BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:24553:508Pedagog Č.Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel
Kortus Filip
 
 
Šmejkal Radek
Baier Robert
 
 
-1198-953210
2.Kortus Pavel ml.
Janda Jan
 
 
Černý Vít
Zítek Patrik
 
 
66-11-9103220
3.Kortus Pavel ml.Černý Vít5-69-533230
4.Kortus PavelZítek Patrik4-138-7-52331
5.Kortus FilipŠmejkal Radek789  3041
6.Janda JanBaier Robert876  3051
7.Kortus PavelČerný Vít-5-6-5  0352
8.Kortus FilipZítek Patrik-12-7-8  0353
9.Janda JanŠmejkal Radek4-1185 3163
10.Kortus Pavel ml.Baier Robert-510-10873273
11.Kortus FilipČerný Vít-11-8-7  0374
12.Janda JanZítek Patrik844  3084
13.Kortus Pavel ml.Šmejkal Radek-48-135103294
14.Kortus PavelBaier Robert610-99 31104
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kortus Pavel ml.30Černý Vít21
Kortus Pavel12Zítek Patrik21
Kortus Filip12Šmejkal Radek03
Janda Jan30Baier Robert03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Converse Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:34526:575Converse Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kypta Michal
Vaněček Petr
 
 
Rochowanski Pavel
Pěnkava Luboš
 
 
-38-98-52301
2.Mazura David
Šenk Jakub
 
 
Šedivý Zdeněk
Fausek Matěj
 
 
-7-68-3 1302
3.Šenk JakubPěnkava Luboš-688-9-42303
4.Mazura DavidFausek Matěj8124  3013
5.Kypta MichalRochowanski Pavel74-86 3123
6.Vaněček PetrŠedivý Zdeněk-1-10-5  0324
7.Mazura DavidPěnkava Luboš-2-4-7  0325
8.Kypta MichalFausek Matěj5104  3035
9.Vaněček PetrRochowanski Pavel5-6-9563245
10.Šenk JakubŠedivý Zdeněk-11-11-6  0346
11.Kypta MichalPěnkava Luboš-11772 3156
12.Vaněček PetrFausek Matěj979  3066
13.Šenk JakubRochowanski Pavel10-0-4-3 1367
14.Mazura DavidŠedivý Zdeněk-9-7-6  0368
15.Vaněček PetrPěnkava Luboš-12-9-5  0369
16.Šenk JakubFausek Matěj5811  3079
17.Mazura DavidRochowanski Pavel-8-9-7  03710
18.Kypta MichalŠedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šenk Jakub13Pěnkava Luboš31
Mazura David13Fausek Matěj04
Kypta Michal30Rochowanski Pavel22
Vaněček Petr22Šedivý Zdeněk30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Nino Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:34714:687Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhlíř Marek
Panzer Tomáš
 
 
Ezr Václav
Bútora Michal
 
 
88-63 3110
2.Mezera Petr
Macháček Radek
 
 
Dusík Stanislav
Skřivánek Petr
 
 
4-5710 3120
3.Uhlíř MarekDusík Stanislav-96-6-6 1321
4.Macháček RadekSkřivánek Petr-8-10816-92322
5.Panzer TomášBútora Michal-46-6823232
6.Mezera PetrEzr Václav-12544 3142
7.Macháček RadekDusík Stanislav-78-8-9 1343
8.Panzer TomášSkřivánek Petr-7109-9-42344
9.Mezera PetrBútora Michal-9-9-8  0345
10.Uhlíř MarekEzr Václav-108-96-72346
11.Panzer TomášDusík Stanislav610-58 3156
12.Mezera PetrSkřivánek Petr-88-7883266
13.Uhlíř MarekBútora Michal8-496 3176
14.Macháček RadekEzr Václav646  3086
15.Mezera PetrDusík Stanislav-5-698-82387
16.Uhlíř MarekSkřivánek Petr8-3810 3197
17.Macháček RadekBútora Michal-5109-8-42398
18.Panzer TomášEzr Václav928  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Uhlíř Marek22Dusík Stanislav31
Macháček Radek13Skřivánek Petr22
Panzer Tomáš31Bútora Michal22
Mezera Petr22Ezr Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14493:385Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Hrbáček Milan
Kučala Viktor
 
 
703  3010
2.Jakubec Vladimír
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Kaucký Roman
Pospíšil Milan
 
 
5-5-47-72311
3.Šlehofer Stanislav ml.Kaucký Roman-93-9773221
4.Franc ŠtěpánPospíšil Milan10-8-5473231
5.Hoch JiříHrbáček Milan876  3041
6.Jakubec VladimírKučala Viktor65-98 3151
7.Franc ŠtěpánKaucký Roman-8-1185-42352
8.Hoch JiříPospíšil Milan8-10-16553262
9.Jakubec VladimírHrbáček Milan879  3072
10.Šlehofer Stanislav ml.Kučala Viktor1044  3082
11.Hoch JiříKaucký Roman6810  3092
12.Jakubec VladimírPospíšil Milan7-1196 31102
13.Šlehofer Stanislav ml.Hrbáček Milan1297  30  
14.Franc ŠtěpánKučala Viktor         
15.Jakubec VladimírKaucký Roman         
16.Šlehofer Stanislav ml.Pospíšil Milan         
17.Franc ŠtěpánHrbáček Milan         
18.Hoch JiříKučala Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlehofer Stanislav ml.20Kaucký Roman12
Franc Štěpán11Pospíšil Milan03
Hoch Jiří30Hrbáček Milan02
Jakubec Vladimír30Kučala Viktor02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŽ, Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15487:429ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungvirt Josef
David Jakub
 
 
Ebert Tomáš ml.
Vychodil Luděk
 
 
10-948 3110
2.Krahulec Jiří
Fiala Jakub
 
 
Zika Ondřej
Havlíček Tomáš
 
 
-108814 3120
3.Krahulec JiříHavlíček Tomáš-7-9-4  0321
4.David JakubZika Ondřej7911  3031
5.Fiala JakubEbert Tomáš ml.713-106 3141
6.Jungvirt JosefVychodil Luděk-91097 3151
7.David JakubHavlíček Tomáš9-9-6983261
8.Fiala JakubZika Ondřej104-69 3171
9.Jungvirt JosefEbert Tomáš ml.456  3081
10.Krahulec JiříVychodil Luděk118-71 3191
11.Fiala JakubHavlíček Tomáš-7812-5-102392
12.Jungvirt JosefZika Ondřej87-611 31102
13.Krahulec JiříEbert Tomáš ml.         
14.David JakubVychodil Luděk         
15.Jungvirt JosefHavlíček Tomáš         
16.Krahulec JiříZika Ondřej         
17.David JakubEbert Tomáš ml.         
18.Fiala JakubVychodil Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krahulec Jiří11Havlíček Tomáš21
David Jakub20Zika Ondřej03
Fiala Jakub21Ebert Tomáš ml.02
Jungvirt Josef30Vychodil Luděk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Libín 1096 Prachatice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala na Městském stadionu, PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:18524:423Libín 1096 Prachatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Jan st.
Bauer Jan ml.
 
 
Budělovský Petr
Baier Robert
 
 
886  3010
2.Bauer Miroslav
Němec Miroslav
 
 
Černý Vít
Zítek Patrik
 
 
5113  3020
3.Bauer Jan st.Černý Vít-6-6-7  0321
4.Bauer Jan ml.Zítek Patrik6104  3031
5.Bauer MiroslavŠmejkal Radek1710  3041
6.Němec MiroslavBaier Robert6210  3051
7.Bauer Jan ml.Černý Vít-89-7-6 1352
8.Bauer MiroslavZítek Patrik8-58-9-102353
9.Němec MiroslavŠmejkal Radek134  3063
10.Bauer Jan st.Baier Robert-8-7-7  0364
11.Bauer MiroslavČerný Vít-6796 3174
12.Němec MiroslavZítek Patrik652  3084
13.Bauer Jan st.Šmejkal Radek539  3094
14.Bauer Jan ml.Baier Robert-79-7-9 1395
15.Němec MiroslavČerný Vít7-1219-8432105
16.Bauer Jan st.Zítek Patrik         
17.Bauer Jan ml.Šmejkal Radek         
18.Bauer MiroslavBaier Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bauer Jan st.12Černý Vít22
Bauer Jan ml.12Zítek Patrik12
Bauer Miroslav21Šmejkal Radek03
Němec Miroslav40Baier Robert21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Pedagog Č.BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 36, Č.BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31603:560Pedagog Č.Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Jan
Kortus Pavel ml.
 
 
Tůma Pavel
Kopřiva Tomáš
 
 
584  3010
2.Kortus Pavel
Kortus Filip
 
 
Vorlíček Luboš
Vlček Jiří
 
 
-9-7-4  0311
3.Kortus Pavel ml.Vorlíček Luboš-5-9-6  0312
4.Kortus PavelVlček Jiří3-139-673222
5.Kortus FilipTůma Pavel-8-5-8  0323
6.Janda JanKopřiva Tomáš746  3033
7.Kortus PavelVorlíček Luboš-7-8-10  0334
8.Kortus FilipVlček Jiří4-4-109-52335
9.Janda JanTůma Pavel83-7-4-52336
10.Kortus Pavel ml.Kopřiva Tomáš17-78 3146
11.Kortus FilipVorlíček Luboš-7-8-9  0347
12.Janda JanVlček Jiří1033  3057
13.Kortus Pavel ml.Tůma Pavel3-75-1083267
14.Kortus PavelKopřiva Tomáš582  3077
15.Janda JanVorlíček Luboš8-386 3187
16.Kortus Pavel ml.Vlček Jiří579  3097
17.Kortus PavelTůma Pavel-89-8-5 1398
18.Kortus FilipKopřiva Tomáš4-588 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Pavel ml.31Vorlíček Luboš31
Kortus Pavel22Vlček Jiří13
Kortus Filip13Tůma Pavel31
Janda Jan31Kopřiva Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Nino Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19545:479Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Kypta Michal
 
 
Dusík Stanislav
Šálený David
 
 
989  3010
2.Mazura David
Šenk Jakub
 
 
Ezr Václav
Skřivánek Petr
 
 
995  3020
3.Šenk JakubDusík Stanislav5-69-9-22321
4.Mazura DavidSkřivánek Petr135-812 3131
5.Kypta MichalEzr Václav-88115 3141
6.Vaněček PetrŠálený David7814  3051
7.Mazura DavidDusík Stanislav5-86-6-72352
8.Kypta MichalSkřivánek Petr1022  3062
9.Vaněček PetrEzr Václav-6-9-9  0363
10.Šenk JakubŠálený David-638-633273
11.Kypta MichalDusík Stanislav-5695 3183
12.Vaněček PetrSkřivánek Petr9-4-99-82384
13.Šenk JakubEzr Václav4-67-1083294
14.Mazura DavidŠálený David1197  30104
15.Vaněček PetrDusík Stanislav         
16.Šenk JakubSkřivánek Petr         
17.Mazura DavidEzr Václav         
18.Kypta MichalŠálený David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šenk Jakub21Dusík Stanislav21
Mazura David21Skřivánek Petr12
Kypta Michal30Ezr Václav12
Vaněček Petr12Šálený David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Converse Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35493:552Converse Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Panzer Tomáš
Uhlíř Marek
 
 
Nejedlý Petr
Fausek Matěj
 
 
8-10-3-8 1301
2.Macháček Radek
Mezera Petr
 
 
Rochowanski Pavel
Slobodzian Adam
 
 
-313-99-92302
3.Uhlíř MarekNejedlý Petr-8-8-7  0303
4.Macháček RadekRochowanski Pavel-6-6-10  0304
5.Panzer TomášSlobodzian Adam15-8-8273214
6.Mezera PetrFausek Matěj-8-92673224
7.Macháček RadekNejedlý Petr7-6-8-7 1325
8.Panzer TomášRochowanski Pavel4-3-6-2 1326
9.Mezera PetrSlobodzian Adam4911  3036
10.Uhlíř MarekFausek Matěj-8-9-7  0337
11.Panzer TomášNejedlý Petr-3-3-6  0338
12.Mezera PetrRochowanski Pavel-4-36-10 1339
13.Uhlíř MarekSlobodzian Adam555  3049
14.Macháček RadekFausek Matěj6-1097 3159
15.Mezera PetrNejedlý Petr-47-49-523510
16.Uhlíř MarekRochowanski Pavel         
17.Macháček RadekSlobodzian Adam         
18.Panzer TomášFausek Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Uhlíř Marek12Nejedlý Petr40
Macháček Radek12Rochowanski Pavel30
Panzer Tomáš12Slobodzian Adam03
Mezera Petr22Fausek Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Converse Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulova 1583, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35677:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Pěnkava Luboš
 
 
Zika Ondřej
Havlíček Tomáš
 
 
484  3010
2.Nejedlý Petr
Fausek Matěj
 
 
Pavlíček Ondřej
Ebert Tomáš ml.
 
 
109-10-653220
3.Šedivý ZdeněkHavlíček Tomáš7-1174 3130
4.Marat PetrPavlíček Ondřej-5710-5-92331
5.Pěnkava LubošZika Ondřej10-93-1093241
6.Nejedlý PetrEbert Tomáš ml.347  3051
7.Marat PetrHavlíček Tomáš-7-1-4  0352
8.Pěnkava LubošPavlíček Ondřej-13-11-7  0353
9.Nejedlý PetrZika Ondřej-83-8383263
10.Šedivý ZdeněkEbert Tomáš ml.644  3073
11.Pěnkava LubošHavlíček Tomáš10512  3083
12.Nejedlý PetrPavlíček Ondřej43-76 3193
13.Fausek MatějZika Ondřej-8-9-9  0394
14.Marat PetrEbert Tomáš ml.5-58-11-72395
15.Nejedlý PetrHavlíček Tomáš-43-98-62396
16.Fausek MatějPavlíček Ondřej-6-6-7  0397
17.Marat PetrZika Ondřej5-47-9-82398
18.Pěnkava LubošEbert Tomáš ml.-66-96-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šedivý Zdeněk20Havlíček Tomáš22
Marat Petr04Pavlíček Ondřej31
Pěnkava Luboš22Zika Ondřej22
Nejedlý Petr31Ebert Tomáš ml.22
Fausek Matěj02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Nino Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Kotlářce 1, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17487:418SF SKK El Nino Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Dusík Stanislav
 
 
Kaucký Roman
Hrbáček Milan
 
 
-9676 3110
2.Sojka Lukáš
Skřivánek Petr
 
 
Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
11-968 3120
3.Dusík StanislavKaucký Roman-49-76-72321
4.Skřivánek PetrPospíšil Milan-6-4-5  0322
5.Špaček ZbyněkHrbáček Milan-10278 3132
6.Sojka LukášZunt Zdeněk776  3042
7.Skřivánek PetrKaucký Roman-4-9-9  0343
8.Špaček ZbyněkPospíšil Milan-97-4833253
9.Sojka LukášHrbáček Milan588  3063
10.Dusík StanislavZunt Zdeněk96-76 3173
11.Špaček ZbyněkKaucký Roman375  3083
12.Sojka LukášPospíšil Milan-810108 3193
13.Dusík StanislavHrbáček Milan4-17712 31103
14.Skřivánek PetrZunt Zdeněk         
15.Sojka LukášKaucký Roman         
16.Dusík StanislavPospíšil Milan         
17.Skřivánek PetrHrbáček Milan         
18.Špaček ZbyněkZunt Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dusík Stanislav21Kaucký Roman21
Skřivánek Petr02Pospíšil Milan12
Špaček Zbyněk30Hrbáček Milan03
Sojka Lukáš30Zunt Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:29650:616nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Vlček Jiří
 
 
Duchoň Antonín
Mazura David
 
 
455  3010
2.Tůma Pavel
Kopřiva Tomáš
 
 
Vaněček Petr
Beran Daniel
 
 
-368-9-92311
3.Kopřiva TomášVaněček Petr-13-9-8  0312
4.Tůma PavelDuchoň Antonín388  3022
5.Vlček JiříMazura David-9-157-9 1323
6.Vorlíček LubošBeran Daniel7811  3033
7.Tůma PavelVaněček Petr8-7-7-12 1334
8.Vlček JiříDuchoň Antonín855  3044
9.Vorlíček LubošMazura David1079  3054
10.Kopřiva TomášBeran Daniel-7-2-5  0355
11.Vlček JiříVaněček Petr8-13-199-32356
12.Vorlíček LubošDuchoň Antonín552  3066
13.Kopřiva TomášMazura David-2-69-6 1367
14.Tůma PavelBeran Daniel11-888 3177
15.Vorlíček LubošVaněček Petr-108910 3187
16.Kopřiva TomášDuchoň Antonín11-9-7-9 1388
17.Tůma PavelMazura David-52-55-82389
18.Vlček JiříBeran Daniel1098  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Tomáš04Vaněček Petr31
Tůma Pavel22Duchoň Antonín13
Vlček Jiří22Mazura David31
Vorlíček Luboš40Beran Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál kina, u restaurace Záběh, LochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21559:477Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítek Patrik
Černý Vít
 
 
Panzer Tomáš
Duchoň Roman
 
 
6-88-1153210
2.Šmejkal Radek
Baier Robert
 
 
Macháček Radek
Mezera Petr
 
 
-58-5-9 1311
3.Zítek PatrikPanzer Tomáš58-74 3121
4.Šmejkal RadekMezera Petr-11-6-9  0322
5.Baier RobertMacháček Radek-1089-2-62323
6.Černý VítDuchoň Roman84-99 3133
7.Šmejkal RadekPanzer Tomáš-8-57-9 1334
8.Baier RobertMezera Petr7-766 3144
9.Černý VítMacháček Radek858  3054
10.Zítek PatrikDuchoň Roman1078  3064
11.Baier RobertPanzer Tomáš374  3074
12.Černý VítMezera Petr888  3084
13.Zítek PatrikMacháček Radek849  3094
14.Šmejkal RadekDuchoň Roman7-9-101-72395
15.Černý VítPanzer Tomáš78-94 31105
16.Zítek PatrikMezera Petr         
17.Šmejkal RadekMacháček Radek         
18.Baier RobertDuchoň Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítek Patrik30Panzer Tomáš13
Šmejkal Radek03Mezera Petr12
Baier Robert21Macháček Radek12
Černý Vít40Duchoň Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Libín 1096 Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19564:466Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Bauer Jan st.
Nitrianský Igor
 
 
687  3010
2.Jakubec Vladimír
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Bauer Miroslav
Němec Miroslav
 
 
98-10-793220
3.Franc ŠtěpánNěmec Miroslav-66-38-132321
4.Šlehofer Stanislav ml.Bauer Miroslav-6-118-9 1322
5.Hoch JiříBauer Jan st.45-86 3132
6.Jakubec VladimírNitrianský Igor-7854 3142
7.Šlehofer Stanislav ml.Němec Miroslav13-9-13-8 1343
8.Ho