Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sk Skořenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Luboš
Ulrych Milan
 
 
Harapátová Stanislava
Harapátová Lucie
 
 
     3210
2.Ulrych Miloš st.
Viktorín Jaroslav
 
 
Marešová Marie
Slezáková Blanka
 
 
     1311
3.Ulrych Miloš st.Slezáková Blanka     1312
4.Viktorín JaroslavMarešová Marie     1313
5.Ulrych MilanHarapátová Stanislava     3223
6.Bělohlávek LubošHarapátová Lucie     3133
7.Viktorín JaroslavSlezáková Blanka     0334
8.Ulrych MilanMarešová Marie     3044
9.Bělohlávek LubošHarapátová Stanislava     0345
10.Ulrych Miloš st.Harapátová Lucie     3055
11.Ulrych MilanSlezáková Blanka     2356
12.Bělohlávek LubošMarešová Marie     3166
13.Ulrych Miloš st.Harapátová Stanislava     3076
14.Viktorín JaroslavHarapátová Lucie     0377
15.Bělohlávek LubošSlezáková Blanka     1378
16.Ulrych Miloš st.Marešová Marie     3188
17.Viktorín JaroslavHarapátová Stanislava     1389
18.Ulrych MilanHarapátová Lucie     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulrych Miloš st.31Slezáková Blanka40
Viktorín Jaroslav04Marešová Marie13
Ulrych Milan31Harapátová Stanislava22
Bělohlávek Luboš22Harapátová Lucie13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3 TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Lukáš
Vilhelm Václav
 
 
Lásko Jiří ml.
Eliáš Radim
 
 
     3110
2.Dušek Rudolf
Fangl Jiří
 
 
Sisr František
Nekvinda Josef
 
 
     3020
3.Vilhelm VáclavLásko Jiří ml.     3030
4.Fangl JiříEliáš Radim     3040
5.Bureš LukášNekvinda Josef     3150
6.Dušek RudolfSisr František     3060
7.Fangl JiříLásko Jiří ml.     3170
8.Bureš LukášEliáš Radim     3080
9.Dušek RudolfNekvinda Josef     3090
10.Vilhelm VáclavSisr František     30100
11.Bureš LukášLásko Jiří ml.         
12.Dušek RudolfEliáš Radim         
13.Vilhelm VáclavNekvinda Josef         
14.Fangl JiříSisr František         
15.Dušek RudolfLásko Jiří ml.         
16.Vilhelm VáclavEliáš Radim         
17.Fangl JiříNekvinda Josef         
18.Bureš LukášSisr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vilhelm Václav20Lásko Jiří ml.02
Fangl Jiří20Eliáš Radim02
Bureš Lukáš20Nekvinda Josef02
Dušek Rudolf20Sisr František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škaroupka Petr
Milek Libor
 
 
Dymák Jan
Bako Ladislav
 
 
     0301
2.Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
Bako Adam
Chládek Karel
 
 
     0302
3.Knápek JaroslavDymák Jan     0303
4.Škaroupka PetrChládek Karel     0304
5.Milek LiborBako Adam     3214
6.Kristek PavelVybíral Jakub     3224
7.Škaroupka PetrDymák Jan     2325
8.Milek LiborChládek Karel     0326
9.Kristek PavelBako Adam     2327
10.Knápek JaroslavVybíral Jakub     3237
11.Milek LiborBako Ladislav     3047
12.Kristek PavelChládek Karel     2348
13.Knápek JaroslavBako Adam     2349
14.Škaroupka PetrVybíral Jakub     3059
15.Kristek PavelBako Ladislav     23510
16.Knápek JaroslavChládek Karel     30  
17.Škaroupka PetrBako Adam         
18.Milek LiborVybíral Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knápek Jaroslav12Dymák Jan20
Škaroupka Petr12Chládek Karel30
Milek Libor21Bako Adam21
Kristek Pavel13Vybíral Jakub03
   Bako Ladislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:31 TJ Sokol Nekoř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opravil Jiří
Pospíšil Tomáš ml.
 
 
Kaplan Jakub
Krejčí Tomáš
 
 
     3010
2.Habivský Karel
Feranec Karel st.
 
 
Krejčí Tomáš st.
Lehký Jiří
 
 
     2311
3.Habivský KarelLehký Jiří     1312
4.Feranec Karel st.Krejčí Tomáš     0313
5.Pospíšil Tomáš ml.Kaplan Jakub     1314
6.Opravil JiříKrejčí Tomáš st.     3024
7.Feranec Karel st.Lehký Jiří     0325
8.Pospíšil Tomáš ml.Krejčí Tomáš     2326
9.Opravil JiříKaplan Jakub     3136
10.Habivský KarelKrejčí Tomáš st.     0337
11.Pospíšil Tomáš ml.Lehký Jiří     0338
12.Opravil JiříKrejčí Tomáš     1339
13.Habivský KarelKaplan Jakub     3049
14.Feranec Karel st.Krejčí Tomáš st.     03410
15.Opravil JiříLehký Jiří     13  
16.Habivský KarelKrejčí Tomáš     03  
17.Feranec Karel st.Kaplan Jakub     31  
18.Pospíšil Tomáš ml.Krejčí Tomáš st.     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Habivský Karel12Lehký Jiří30
Feranec Karel st.03Krejčí Tomáš30
Pospíšil Tomáš ml.03Kaplan Jakub12
Opravil Jiří21Krejčí Tomáš st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21 Orel Orlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fogl Lukáš
Svoboda David
 
 
Pešek Jaroslav
Pešek Radek
 
 
     1301
2.Krčál Jiří
Bednář Libor
 
 
Depeš Jaroslav
Siegl Petr
 
 
     3211
3.Svoboda DavidPešek Radek     1312
4.Fogl LukášPešek Jaroslav     3122
5.Krčál JiříSiegl Petr     3032
6.Bednář LiborDepeš Jaroslav     3142
7.Fogl LukášPešek Radek     0343
8.Krčál JiříPešek Jaroslav     3053
9.Bednář LiborSiegl Petr     3163
10.Svoboda DavidDepeš Jaroslav     3273
11.Krčál JiříPešek Radek     3283
12.Bednář LiborPešek Jaroslav     3193
13.Svoboda DavidSiegl Petr     32103
14.Fogl LukášDepeš Jaroslav     31  
15.Bednář LiborPešek Radek     31  
16.Svoboda DavidPešek Jaroslav     31  
17.Fogl LukášSiegl Petr     03  
18.Krčál JiříDepeš Jaroslav     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda David21Pešek Radek21
Fogl Lukáš11Pešek Jaroslav03
Krčál Jiří30Siegl Petr03
Bednář Libor30Depeš Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:24 TJ Lanškroun D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Farkaš Miroslav
Nečas Lukáš
 
 
Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
     3010
2.Zechovský Jan
Doležel Daniel
 
 
Kubíček Pavel
Kubíček Pavel ml.
 
 
     1311
3.Zechovský JanSkalický Pavel     3121
4.Farkaš MiroslavKubíček Pavel     3131
5.Nečas LukášFelgr Pavel     3141
6.Doležel DanielKubíček Pavel ml.     0342
7.Farkaš MiroslavSkalický Pavel     3252
8.Nečas LukášKubíček Pavel     3162
9.Doležel DanielFelgr Pavel     3272
10.Zechovský JanKubíček Pavel ml.     3282
11.Nečas LukášSkalický Pavel     3292
12.Doležel DanielKubíček Pavel     1393
13.Zechovský JanFelgr Pavel     2394
14.Farkaš MiroslavKubíček Pavel ml.     30104
15.Doležel DanielSkalický Pavel         
16.Zechovský JanKubíček Pavel         
17.Farkaš MiroslavFelgr Pavel         
18.Nečas LukášKubíček Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zechovský Jan21Skalický Pavel03
Farkaš Miroslav30Kubíček Pavel12
Nečas Lukáš30Felgr Pavel12
Doležel Daniel12Kubíček Pavel ml.12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS