Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sk Skořenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34 TJ Lanškroun D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Milan
Kučera Martin
 
 
Stejskal Adam
Farkaš Miroslav
 
 
     3010
2.Ulrych Miloš st.
Ulrych Miloš
 
 
Zechovský Jan
Nečas Lukáš
 
 
     1311
3.Ulrych MilošNečas Lukáš     0312
4.Kučera MartinStejskal Adam     2313
5.Ulrych MilanZechovský Jan     3123
6.Ulrych Miloš st.Farkaš Miroslav     1324
7.Kučera MartinNečas Lukáš     3034
8.Ulrych MilanStejskal Adam     3044
9.Ulrych Miloš st.Zechovský Jan     1345
10.Ulrych MilošFarkaš Miroslav     0346
11.Ulrych MilanNečas Lukáš     3156
12.Ulrych Miloš st.Stejskal Adam     0357
13.Ulrych MilošZechovský Jan     1358
14.Kučera MartinFarkaš Miroslav     3268
15.Ulrych Miloš st.Nečas Lukáš     3078
16.Ulrych MilošStejskal Adam     0379
17.Kučera MartinZechovský Jan     3089
18.Ulrych MilanFarkaš Miroslav     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulrych Miloš04Nečas Lukáš13
Kučera Martin31Stejskal Adam31
Ulrych Milan31Zechovský Jan22
Ulrych Miloš st.13Farkaš Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36700:698nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábek Jiří
Slezáková Blanka
 
 
Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
-3-4-5  0301
2.Harapátová Stanislava
Harapátová Lucie
 
 
Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
8-11-55-52302
3.Drábek JiříSkalický Pavel-9-879-92303
4.Harapátová LucieKubíček Pavel-7-6-5  0304
5.Slezáková BlankaStrnad Stanislav1-8812 3114
6.Harapátová StanislavaFelgr Pavel67-56 3124
7.Harapátová LucieSkalický Pavel-5-9-11  0325
8.Slezáková BlankaKubíček Pavel-131086 3135
9.Harapátová StanislavaStrnad Stanislav8-786 3145
10.Drábek JiříFelgr Pavel8-778 3155
11.Slezáková BlankaSkalický Pavel-98-78-172356
12.Harapátová StanislavaKubíček Pavel8-78-5113266
13.Drábek JiříStrnad Stanislav647  3076
14.Harapátová LucieFelgr Pavel-1067-8-102377
15.Harapátová StanislavaSkalický Pavel-78-9-9 1378
16.Drábek JiříKubíček Pavel788  3088
17.Harapátová LucieStrnad Stanislav13-5-8-9 1389
18.Slezáková BlankaFelgr Pavel-7-10610123299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drábek Jiří31Skalický Pavel40
Harapátová Lucie04Kubíček Pavel13
Slezáková Blanka31Strnad Stanislav13
Harapátová Stanislava31Felgr Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35 Orel Orlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sisr František
Břeň Martin
 
 
Beneš Jindřich
Svoboda David
 
 
     1301
2.Lásko Jiří
Lásko Jiří ml.
 
 
Krčál Jiří
Bednář Libor
 
 
     3211
3.Lásko Jiří ml.Bednář Libor     3221
4.Břeň MartinBeneš Jindřich     2322
5.Lásko JiříSvoboda David     2323
6.Sisr FrantišekKrčál Jiří     1324
7.Břeň MartinBednář Libor     0325
8.Lásko JiříBeneš Jindřich     2326
9.Sisr FrantišekSvoboda David     3036
10.Lásko Jiří ml.Krčál Jiří     0337
11.Lásko JiříBednář Libor     1338
12.Sisr FrantišekBeneš Jindřich     1339
13.Lásko Jiří ml.Svoboda David     3149
14.Břeň MartinKrčál Jiří     03410
15.Sisr FrantišekBednář Libor         
16.Lásko Jiří ml.Beneš Jindřich         
17.Břeň MartinSvoboda David         
18.Lásko JiříKrčál Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lásko Jiří ml.21Bednář Libor21
Břeň Martin03Beneš Jindřich30
Lásko Jiří03Svoboda David12
Sisr František12Krčál Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:18 TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rudolf
Fangl Jiří
 
 
Depeš Jaroslav
Pešek Jaroslav
 
 
     3010
2.Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
Siegl Petr
Richter Pavel
 
 
     3120
3.Vilhelm VáclavSiegl Petr     3230
4.Fangl JiříDepeš Jaroslav     2331
5.Bureš LukášRichter Pavel     2332
6.Dušek RudolfPešek Jaroslav     3042
7.Fangl JiříSiegl Petr     3052
8.Bureš LukášDepeš Jaroslav     2353
9.Dušek RudolfRichter Pavel     3063
10.Vilhelm VáclavPešek Jaroslav     3073
11.Bureš LukášSiegl Petr     2374
12.Dušek RudolfDepeš Jaroslav     3184
13.Vilhelm VáclavRichter Pavel     3194
14.Fangl JiříPešek Jaroslav     31104
15.Dušek RudolfSiegl Petr         
16.Vilhelm VáclavDepeš Jaroslav         
17.Fangl JiříRichter Pavel         
18.Bureš LukášPešek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vilhelm Václav30Siegl Petr12
Fangl Jiří21Depeš Jaroslav21
Bureš Lukáš03Richter Pavel12
Dušek Rudolf30Pešek Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:15 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mílek Miloslav
Škaroupka Petr
 
 
Pospíšil Tomáš ml.
Láryš Jaromír
 
 
     3010
2.Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
Feranec Karel st.
Habivský Karel
 
 
     3120
3.Mílek MiloslavFeranec Karel st.     0321
4.Knápek JaroslavPospíšil Tomáš ml.     3231
5.Škaroupka PetrHabivský Karel     3241
6.Kristek PavelLáryš Jaromír     3051
7.Knápek JaroslavFeranec Karel st.     3161
8.Škaroupka PetrPospíšil Tomáš ml.     3271
9.Kristek PavelHabivský Karel     0372
10.Mílek MiloslavLáryš Jaromír     3082
11.Škaroupka PetrFeranec Karel st.     3192
12.Kristek PavelPospíšil Tomáš ml.     30102
13.Mílek MiloslavHabivský Karel         
14.Knápek JaroslavLáryš Jaromír         
15.Kristek PavelFeranec Karel st.         
16.Mílek MiloslavPospíšil Tomáš ml.         
17.Knápek JaroslavHabivský Karel         
18.Škaroupka PetrLáryš Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mílek Miloslav11Feranec Karel st.12
Knápek Jaroslav20Pospíšil Tomáš ml.03
Škaroupka Petr30Habivský Karel11
Kristek Pavel21Láryš Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Jaroslav
Vybíral Roman
 
 
Burešová Lucie
Krejčí Tomáš
 
 
     2301
2.Bako Adam
Bako Ladislav
 
 
Krejčí Tomáš st.
Lehký Jiří
 
 
     3011
3.Bako LadislavLehký Jiří     3121
4.Vybíral RomanKrejčí Tomáš     2322
5.Suchý JaroslavBurešová Lucie     3132
6.Bako AdamKrejčí Tomáš st.     3142
7.Vybíral RomanLehký Jiří     1343
8.Suchý JaroslavKrejčí Tomáš     3053
9.Bako AdamBurešová Lucie     3063
10.Bako LadislavKrejčí Tomáš st.     2364
11.Suchý JaroslavLehký Jiří     1365
12.Bako AdamKrejčí Tomáš     3275
13.Bako LadislavBurešová Lucie     2376
14.Vybíral RomanKrejčí Tomáš st.     0377
15.Bako AdamLehký Jiří     3287
16.Bako LadislavKrejčí Tomáš     0388
17.Vybíral RomanBurešová Lucie     3098
18.Suchý JaroslavKrejčí Tomáš st.     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bako Ladislav13Lehký Jiří22
Vybíral Roman13Krejčí Tomáš22
Suchý Jaroslav31Burešová Lucie13
Bako Adam40Krejčí Tomáš st.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS