Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sk Skořenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Martin
Ulrych Milan
 
 
Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
     1301
2.Ulrych Miloš st.
Viktorín Jaroslav
 
 
Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
     0302
3.Kučera MartinSkalický Pavel     3012
4.Ulrych MilanKubíček Pavel     0313
5.Viktorín JaroslavStrnad Stanislav     1314
6.Ulrych Miloš st.Felgr Pavel     3224
7.Ulrych MilanSkalický Pavel     1325
8.Viktorín JaroslavKubíček Pavel     1326
9.Ulrych Miloš st.Strnad Stanislav     3236
10.Kučera MartinFelgr Pavel     2337
11.Viktorín JaroslavSkalický Pavel     0338
12.Ulrych Miloš st.Kubíček Pavel     3248
13.Kučera MartinStrnad Stanislav     3158
14.Ulrych MilanFelgr Pavel     3068
15.Ulrych Miloš st.Skalický Pavel     0369
16.Kučera MartinKubíček Pavel     3179
17.Ulrych MilanStrnad Stanislav     3189
18.Viktorín JaroslavFelgr Pavel     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kučera Martin31Skalický Pavel31
Ulrych Milan22Kubíček Pavel22
Viktorín Jaroslav04Strnad Stanislav13
Ulrych Miloš st.31Felgr Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:35456:535TJ Lanškroun D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harapátová Lucie
Marek Jakub
 
 
Stejskal Adam
Farkaš Miroslav
 
 
-6-6-8  0301
2.Slezáková Blanka
Harapátová Stanislava
 
 
Zechovský Jan
Nečas Lukáš
 
 
9-3-6-9 1302
3.Slezáková BlankaNečas Lukáš-5-7-4  0303
4.Marek JakubStejskal Adam-87-68-72304
5.Harapátová StanislavaZechovský Jan966  3014
6.Harapátová LucieFarkaš Miroslav-6-8-7  0315
7.Marek JakubNečas Lukáš7-688 3125
8.Harapátová StanislavaStejskal Adam79-98 3135
9.Harapátová LucieZechovský Jan-6-9-5  0336
10.Slezáková BlankaFarkaš Miroslav8-8-7-6 1337
11.Harapátová StanislavaNečas Lukáš7-886 3147
12.Harapátová LucieStejskal Adam-7-6-8  0348
13.Slezáková BlankaZechovský Jan8-76-763258
14.Marek JakubFarkaš Miroslav-6-7-6  0359
15.Harapátová LucieNečas Lukáš-69-8-8 13510
16.Slezáková BlankaStejskal Adam         
17.Marek JakubZechovský Jan         
18.Harapátová StanislavaFarkaš Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slezáková Blanka12Nečas Lukáš22
Marek Jakub12Stejskal Adam21
Harapátová Stanislava30Zechovský Jan12
Harapátová Lucie04Farkaš Miroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27 TJ Zálší B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sisr František
Břeň Martin
 
 
Depeš Jaroslav
Depeš Jaroslav
 
 
     3110
2.Lásko Jiří ml.
Lásko Jiří
 
 
Siegl Petr
Richter Pavel
 
 
     1311
3.Lásko Jiří ml.Siegl Petr     1312
4.Břeň MartinDepeš Jaroslav     0313
5.Lásko JiříRichter Pavel     3223
6.Sisr FrantišekPešek Jaroslav     3033
7.Břeň MartinSiegl Petr     0334
8.Lásko JiříDepeš Jaroslav     2335
9.Sisr FrantišekRichter Pavel     3245
10.Lásko Jiří ml.Pešek Jaroslav     3055
11.Lásko JiříSiegl Petr     3165
12.Sisr FrantišekDepeš Jaroslav     3175
13.Lásko Jiří ml.Richter Pavel     3285
14.Břeň MartinPešek Jaroslav     3295
15.Sisr FrantišekSiegl Petr     31105
16.Lásko Jiří ml.Depeš Jaroslav         
17.Břeň MartinRichter Pavel         
18.Lásko JiříPešek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lásko Jiří ml.21Siegl Petr22
Břeň Martin12Depeš Jaroslav21
Lásko Jiří21Richter Pavel03
Sisr František40Pešek Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:17 TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rudolf
Fangl Jiří
 
 
Svoboda David
Beneš Jindřich
 
 
     3010
2.Bureš Lukáš
Mach Zdeněk
 
 
Krčál Jiří
Bednář Libor
 
 
     0311
3.Dušek RudolfSvoboda David     3021
4.Fangl JiříBednář Libor     3131
5.Vilhelm VáclavKrčál Jiří     3241
6.Mach ZdeněkBeneš Jindřich     0342
7.Fangl JiříSvoboda David     3052
8.Vilhelm VáclavBednář Libor     3162
9.Mach ZdeněkKrčál Jiří     0363
10.Dušek RudolfBeneš Jindřich     3073
11.Vilhelm VáclavSvoboda David     3083
12.Mach ZdeněkBednář Libor     0384
13.Dušek RudolfKrčál Jiří     3194
14.Fangl JiříBeneš Jindřich     30104
15.Mach ZdeněkSvoboda David         
16.Dušek RudolfBednář Libor         
17.Fangl JiříKrčál Jiří         
18.Vilhelm VáclavBeneš Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dušek Rudolf30Svoboda David03
Fangl Jiří30Bednář Libor12
Vilhelm Václav30Krčál Jiří12
Mach Zdeněk03Beneš Jindřich12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Mílek Miloslav
 
 
Burešová Lucie
Krejčí Tomáš
 
 
     3010
2.Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
Lehký Jiří
Krejčí Tomáš st.
 
 
     2311
3.Škaroupka PetrLehký Jiří     0312
4.Knápek JaroslavKrejčí Tomáš     3022
5.Kristek PavelBurešová Lucie     3032
6.Milek PetrKrejčí Tomáš st.     3142
7.Knápek JaroslavLehký Jiří     2343
8.Kristek PavelKrejčí Tomáš     3053
9.Milek PetrBurešová Lucie     3063
10.Škaroupka PetrKrejčí Tomáš st.     0364
11.Kristek PavelLehký Jiří     0365
12.Milek PetrKrejčí Tomáš     3175
13.Škaroupka PetrBurešová Lucie     2376
14.Knápek JaroslavKrejčí Tomáš st.     3186
15.Milek PetrLehký Jiří     3196
16.Škaroupka PetrKrejčí Tomáš     0397
17.Knápek JaroslavBurešová Lucie     32107
18.Kristek PavelKrejčí Tomáš st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škaroupka Petr04Lehký Jiří31
Knápek Jaroslav31Krejčí Tomáš13
Kristek Pavel21Burešová Lucie13
Milek Petr40Krejčí Tomáš st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Roman
Suchý Jaroslav
 
 
Habivský Karel
Pospíšil Tomáš ml.
 
 
     3110
2.Bako Adam
Bako Ladislav
 
 
Feranec Karel st.
Láryš Jaromír
 
 
     3020
3.Bako LadislavPospíšil Tomáš ml.     3030
4.Vybíral RomanHabivský Karel     3040
5.Suchý JaroslavFeranec Karel st.     3150
6.Bako AdamLáryš Jaromír     3060
7.Vybíral RomanPospíšil Tomáš ml.     3070
8.Chládek KarelHabivský Karel     3180
9.Bako AdamFeranec Karel st.     3190
10.Bako LadislavLáryš Jaromír     30100
11.Chládek KarelPospíšil Tomáš ml.         
12.Bako AdamHabivský Karel         
13.Bako LadislavFeranec Karel st.         
14.Vybíral RomanLáryš Jaromír         
15.Bako AdamPospíšil Tomáš ml.         
16.Bako LadislavHabivský Karel         
17.Vybíral RomanFeranec Karel st.         
18.Chládek KarelLáryš Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bako Ladislav20Pospíšil Tomáš ml.02
Vybíral Roman20Habivský Karel02
Suchý Jaroslav10Feranec Karel st.02
Bako Adam20Láryš Jaromír02
Chládek Karel10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS