Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32 TJ Jiskra Králíky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Feranec Karel st.
Habivský Karel
 
 
Stejskal Adam
Zechovský Jan
 
 
     3210
2.Pospíšil Tomáš ml.
Opravil Jiří
 
 
Nečas Lukáš
Parent Matěj
 
 
     3120
3.Feranec Karel st.Zechovský Jan     0321
4.Pospíšil Tomáš ml.Stejskal Adam     2322
5.Opravil JiříNečas Lukáš     3032
6.Habivský KarelParent Matěj     3042
7.Pospíšil Tomáš ml.Zechovský Jan     2343
8.Opravil JiříStejskal Adam     1344
9.Habivský KarelNečas Lukáš     3254
10.Feranec Karel st.Parent Matěj     3064
11.Opravil JiříZechovský Jan     3174
12.Habivský KarelStejskal Adam     0375
13.Feranec Karel st.Nečas Lukáš     2376
14.Pospíšil Tomáš ml.Parent Matěj     3086
15.Habivský KarelZechovský Jan     1387
16.Feranec Karel st.Stejskal Adam     0388
17.Pospíšil Tomáš ml.Nečas Lukáš     3298
18.Opravil JiříParent Matěj     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Feranec Karel st.13Zechovský Jan31
Pospíšil Tomáš ml.22Stejskal Adam40
Opravil Jiří31Nečas Lukáš13
Habivský Karel22Parent Matěj04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26635:578TJ Sokol Nekoř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Tomáš
Burešová Lucie
 
 
Felgr Pavel
Kubíček Pavel ml.
 
 
-9-9610-92301
2.Krejčí Tomáš st.
Lehký Jiří
 
 
Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
-11-115-10 1302
3.Lehký JiříKubíček Pavel988  3012
4.Krejčí TomášFelgr Pavel-97-810-102313
5.Burešová LucieStrnad Stanislav1269  3023
6.Krejčí Tomáš st.Kubíček Pavel ml.-13-8743233
7.Krejčí TomášKubíček Pavel-91197 3143
8.Burešová LucieFelgr Pavel-9-13-4  0344
9.Krejčí Tomáš st.Strnad Stanislav-4338 3154
10.Lehký JiříKubíček Pavel ml.789  3064
11.Burešová LucieKubíček Pavel248  3074
12.Krejčí Tomáš st.Felgr Pavel-7-77-3 1375
13.Lehký JiříStrnad Stanislav89-69 3185
14.Krejčí TomášKubíček Pavel ml.10-812-9-72386
15.Krejčí Tomáš st.Kubíček Pavel3-811-983296
16.Lehký JiříFelgr Pavel8-695 31106
17.Krejčí TomášStrnad Stanislav         
18.Burešová LucieKubíček Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lehký Jiří40Kubíček Pavel04
Krejčí Tomáš12Felgr Pavel31
Burešová Lucie21Strnad Stanislav03
Krejčí Tomáš st.31Kubíček Pavel ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:34 Orel Orlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škaroupka Petr
Stejskal Ladislav
 
 
Beneš Jindřich
Svoboda David
 
 
     3010
2.Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
Krčál Jiří
Bednář Libor
 
 
     1311
3.Stejskal LadislavBednář Libor     2312
4.Škaroupka PetrBeneš Jindřich     3222
5.Knápek JaroslavSvoboda David     3032
6.Kristek PavelKrčál Jiří     1333
7.Škaroupka PetrBednář Libor     3143
8.Knápek JaroslavBeneš Jindřich     2344
9.Kristek PavelSvoboda David     3054
10.Stejskal LadislavKrčál Jiří     0355
11.Knápek JaroslavBednář Libor     3165
12.Kristek PavelBeneš Jindřich     0366
13.Stejskal LadislavSvoboda David     2367
14.Škaroupka PetrKrčál Jiří     0368
15.Kristek PavelBednář Libor     3078
16.Stejskal LadislavBeneš Jindřich     2379
17.Škaroupka PetrSvoboda David     13710
18.Knápek JaroslavKrčál Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Ladislav04Bednář Libor13
Škaroupka Petr22Beneš Jindřich31
Knápek Jaroslav21Svoboda David22
Kristek Pavel22Krčál Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chládek Karel
Suchý Jaroslav
 
 
Pešek Radek
Depeš Jaroslav
 
 
     3010
2.Bako Adam
Vybíral Roman
 
 
Siegl Petr
Richter Pavel
 
 
     3120
3.Bako AdamSiegl Petr     3130
4.Chládek KarelDepeš Jaroslav     3140
5.Suchý JaroslavPešek Radek     3250
6.Vybíral RomanRichter Pavel     3160
7.Chládek KarelSiegl Petr     3170
8.Suchý JaroslavDepeš Jaroslav     3180
9.Vybíral RomanPešek Radek     3090
10.Bako AdamRichter Pavel     32100
11.Suchý JaroslavSiegl Petr         
12.Vybíral RomanDepeš Jaroslav         
13.Bako AdamPešek Radek         
14.Chládek KarelRichter Pavel         
15.Vybíral RomanSiegl Petr         
16.Bako AdamDepeš Jaroslav         
17.Chládek KarelPešek Radek         
18.Suchý JaroslavRichter Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bako Adam20Siegl Petr02
Chládek Karel20Depeš Jaroslav02
Suchý Jaroslav20Pešek Radek02
Vybíral Roman20Richter Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sk Skořenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:33 Sk Skořenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sisr František
Břeň Martin
 
 
Ulrych Miloš st.
Ulrych Milan
 
 
     1301
2.Lásko Jiří
Lásko Jiří ml.
 
 
Bělohlávek Luboš
Viktorín Jaroslav
 
 
     3011
3.Lásko Jiří ml.Ulrych Milan     2312
4.Břeň MartinUlrych Miloš st.     0313
5.Lásko JiříBělohlávek Luboš     1314
6.Sisr FrantišekViktorín Jaroslav     3024
7.Břeň MartinUlrych Milan     0325
8.Lásko JiříUlrych Miloš st.     1326
9.Sisr FrantišekBělohlávek Luboš     3236
10.Lásko Jiří ml.Viktorín Jaroslav     3046
11.Lásko JiříUlrych Milan     1347
12.Sisr FrantišekUlrych Miloš st.     3057
13.Lásko Jiří ml.Bělohlávek Luboš     2358
14.Břeň MartinViktorín Jaroslav     1359
15.Sisr FrantišekUlrych Milan     3169
16.Lásko Jiří ml.Ulrych Miloš st.     13610
17.Břeň MartinBělohlávek Luboš         
18.Lásko JiříViktorín Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lásko Jiří ml.13Ulrych Milan31
Břeň Martin03Ulrych Miloš st.31
Lásko Jiří03Bělohlávek Luboš21
Sisr František40Viktorín Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:4 TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fangl Jiří
Dušek Rudolf
 
 
Buben Petr
Harapátová Lucie
 
 
     3010
2.Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
Slezáková Blanka
Harapátová Stanislava
 
 
     3020
3.Bureš LukášBuben Petr     3030
4.Vilhelm VáclavHarapátová Lucie     3040
5.Fangl JiříHarapátová Stanislava     3050
6.Dušek RudolfSlezáková Blanka     3060
7.Vilhelm VáclavBuben Petr     3070
8.Fangl JiříHarapátová Lucie     3180
9.Dušek RudolfHarapátová Stanislava     3090
10.Bureš LukášSlezáková Blanka     2391
11.Fangl JiříBuben Petr     30101
12.Dušek RudolfHarapátová Lucie         
13.Bureš LukášHarapátová Stanislava         
14.Vilhelm VáclavSlezáková Blanka         
15.Dušek RudolfBuben Petr         
16.Bureš LukášHarapátová Lucie         
17.Vilhelm VáclavHarapátová Stanislava         
18.Fangl JiříSlezáková Blanka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Lukáš11Buben Petr03
Vilhelm Václav20Harapátová Lucie02
Fangl Jiří30Harapátová Stanislava02
Dušek Rudolf20Slezáková Blanka11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS