Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:32537:547TJ Lanškroun D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Tomáš
Burešová Lucie
 
 
Stejskal Adam
Zechovský Jan
 
 
-9-8-9  0301
2.Krejčí Tomáš st.
Lehký Jiří
 
 
Nečas Lukáš
Parent Matěj
 
 
535  3011
3.Lehký JiříZechovský Jan9-687 3121
4.Krejčí TomášStejskal Adam-1069-10-42322
5.Kaplan JakubNečas Lukáš-7-6-8  0323
6.Krejčí Tomáš st.Parent Matěj543  3033
7.Krejčí TomášZechovský Jan5-77-6-92334
8.Kaplan JakubStejskal Adam7-6-89-112335
9.Krejčí Tomáš st.Nečas Lukáš-3-10-5  0336
10.Lehký JiříParent Matěj765  3046
11.Kaplan JakubZechovský Jan9-659 3156
12.Krejčí Tomáš st.Stejskal Adam-9-310-9 1357
13.Lehký JiříNečas Lukáš89-6-4-62358
14.Burešová LucieParent Matěj578  3068
15.Krejčí Tomáš st.Zechovský Jan-910-8-5 1369
16.Lehký JiříStejskal Adam-9-8-3  03610
17.Burešová LucieNečas Lukáš-81044 31  
18.Kaplan JakubParent Matěj756  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehký Jiří22Zechovský Jan22
Krejčí Tomáš02Stejskal Adam40
Kaplan Jakub12Nečas Lukáš30
Krejčí Tomáš st.13Parent Matěj03
Burešová Lucie10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habivský Karel
Feranec Karel st.
 
 
Felgr Pavel
Kubíček Pavel ml.
 
 
     1301
2.Pospíšil Tomáš ml.
Opravil Jiří
 
 
Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
     3111
3.Habivský KarelKubíček Pavel     2312
4.Pospíšil Tomáš ml.Felgr Pavel     3122
5.Feranec Karel st.Strnad Stanislav     0323
6.Opravil JiříKubíček Pavel ml.     3033
7.Pospíšil Tomáš ml.Kubíček Pavel     1334
8.Feranec Karel st.Felgr Pavel     0335
9.Opravil JiříStrnad Stanislav     3245
10.Habivský KarelKubíček Pavel ml.     3055
11.Feranec Karel st.Kubíček Pavel     0356
12.Opravil JiříFelgr Pavel     1357
13.Habivský KarelStrnad Stanislav     1358
14.Pospíšil Tomáš ml.Kubíček Pavel ml.     2359
15.Opravil JiříKubíček Pavel     03510
16.Habivský KarelFelgr Pavel     03  
17.Pospíšil Tomáš ml.Strnad Stanislav         
18.Feranec Karel st.Kubíček Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Habivský Karel12Kubíček Pavel40
Pospíšil Tomáš ml.12Felgr Pavel21
Feranec Karel st.03Strnad Stanislav21
Opravil Jiří22Kubíček Pavel ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:34 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Jaroslav
Chládek Karel
 
 
Beneš Jindřich
Svoboda David
 
 
     2301
2.Vybíral Roman
Bako Adam
 
 
Krčál Jiří
Bednář Libor
 
 
     2302
3.Bako AdamBednář Libor     2303
4.Chládek KarelBeneš Jindřich     3113
5.Suchý JaroslavSvoboda David     3023
6.Vybíral JakubKrčál Jiří     1324
7.Chládek KarelBednář Libor     3134
8.Suchý JaroslavBeneš Jindřich     1335
9.Vybíral JakubSvoboda David     3245
10.Bako AdamKrčál Jiří     3155
11.Suchý JaroslavBednář Libor     3165
12.Vybíral JakubBeneš Jindřich     2366
13.Bako AdamSvoboda David     3176
14.Chládek KarelKrčál Jiří     1377
15.Vybíral JakubBednář Libor     2378
16.Bako AdamBeneš Jindřich     3088
17.Chládek KarelSvoboda David     3198
18.Suchý JaroslavKrčál Jiří     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bako Adam31Bednář Libor22
Chládek Karel31Beneš Jindřich22
Suchý Jaroslav31Svoboda David04
Vybíral Jakub13Krčál Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škaroupka Petr
Milek Libor
 
 
Depeš Jaroslav
Pešek Radek
 
 
     2301
2.Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
Siegl Petr
Richter Pavel
 
 
     3011
3.Škaroupka PetrSiegl Petr     1312
4.Knápek JaroslavDepeš Jaroslav     2313
5.Milek LiborPešek Radek     3223
6.Kristek PavelRichter Pavel     3033
7.Knápek JaroslavSiegl Petr     2334
8.Milek LiborDepeš Jaroslav     3244
9.Kristek PavelPešek Radek     3054
10.Škaroupka PetrRichter Pavel     3264
11.Milek LiborSiegl Petr     0365
12.Kristek PavelDepeš Jaroslav     3175
13.Škaroupka PetrPešek Radek     1376
14.Knápek JaroslavRichter Pavel     3086
15.Kristek PavelSiegl Petr     3196
16.Škaroupka PetrDepeš Jaroslav     1397
17.Knápek JaroslavPešek Radek     31107
18.Milek LiborRichter Pavel     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škaroupka Petr13Siegl Petr31
Knápek Jaroslav22Depeš Jaroslav22
Milek Libor21Pešek Radek13
Kristek Pavel40Richter Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sk Skořenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21 TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rudolf
Fangl Jiří
 
 
Ulrych Miloš st.
Ulrych Milan
 
 
     3110
2.Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
Bělohlávek Luboš
Viktorín Jaroslav
 
 
     3120
3.Bureš LukášUlrych Milan     3130
4.Fangl JiříUlrych Miloš st.     3240
5.Vilhelm VáclavBělohlávek Luboš     3150
6.Dušek RudolfViktorín Jaroslav     3060
7.Fangl JiříUlrych Milan     2361
8.Vilhelm VáclavUlrych Miloš st.     1362
9.Dušek RudolfBělohlávek Luboš     3072
10.Bureš LukášViktorín Jaroslav     3182
11.Vilhelm VáclavUlrych Milan     2383
12.Dušek RudolfUlrych Miloš st.     3093
13.Bureš LukášBělohlávek Luboš     0394
14.Fangl JiříViktorín Jaroslav     32104
15.Dušek RudolfUlrych Milan         
16.Bureš LukášUlrych Miloš st.         
17.Fangl JiříBělohlávek Luboš         
18.Vilhelm VáclavViktorín Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Lukáš21Ulrych Milan21
Fangl Jiří21Ulrych Miloš st.12
Vilhelm Václav12Bělohlávek Luboš12
Dušek Rudolf30Viktorín Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:17 TJ Zálší B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sisr František
Břeň Martin
 
 
Harapátová Stanislava
Harapátová Lucie
 
 
     3210
2.Lásko Jiří
Lásko Jiří ml.
 
 
Slezáková Blanka
Marešová Marie
 
 
     3020
3.Lásko Jiří ml.Slezáková Blanka     0321
4.Břeň MartinHarapátová Stanislava     0322
5.Lásko JiříMarešová Marie     3232
6.Sisr FrantišekHarapátová Lucie     3042
7.Břeň MartinSlezáková Blanka     0343
8.Lásko JiříHarapátová Stanislava     3053
9.Sisr FrantišekMarešová Marie     3063
10.Lásko Jiří ml.Harapátová Lucie     3073
11.Lásko JiříSlezáková Blanka     3183
12.Sisr FrantišekHarapátová Stanislava     3293
13.Lásko Jiří ml.Marešová Marie     31103
14.Břeň MartinHarapátová Lucie         
15.Sisr FrantišekSlezáková Blanka         
16.Lásko Jiří ml.Harapátová Stanislava         
17.Břeň MartinMarešová Marie         
18.Lásko JiříHarapátová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lásko Jiří ml.21Slezáková Blanka21
Břeň Martin02Harapátová Stanislava12
Lásko Jiří30Marešová Marie03
Sisr František30Harapátová Lucie02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS