Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31 TJ Lanškroun D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zechovský Jan
Nečas Lukáš
 
 
Sisr František
Nekvinda Josef
 
 
     1301
2.Stejskal Adam
Mynář Vojtěch
 
 
Lásko Jiří
Lásko Jiří ml.
 
 
     2302
3.Zechovský JanSisr František     1303
4.Mynář VojtěchLásko Jiří     1304
5.Stejskal AdamLásko Jiří ml.     3014
6.Nečas LukášNekvinda Josef     3024
7.Mynář VojtěchSisr František     0325
8.Stejskal AdamLásko Jiří     3235
9.Nečas LukášLásko Jiří ml.     3245
10.Zechovský JanNekvinda Josef     3055
11.Stejskal AdamSisr František     0356
12.Nečas LukášBrustamn Stanislav ml.     3066
13.Zechovský JanLásko Jiří ml.     1367
14.Mynář VojtěchNekvinda Josef     3077
15.Nečas LukášSisr František     0378
16.Zechovský JanBrustamn Stanislav ml.     3188
17.Mynář VojtěchLásko Jiří ml.     3298
18.Stejskal AdamNekvinda Josef     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zechovský Jan22Sisr František40
Mynář Vojtěch22Lásko Jiří11
Stejskal Adam31Lásko Jiří ml.13
Nečas Lukáš31Nekvinda Josef04
   Brustamn Stanislav ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:37 TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Felgr Pavel
Kubíček Pavel ml.
 
 
Fangl Jiří
Dušek Rudolf
 
 
     2301
2.Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
     1302
3.Kubíček PavelBureš Lukáš     3012
4.Felgr PavelDušek Rudolf     0313
5.Kubíček Pavel ml.Fangl Jiří     1314
6.Strnad StanislavVilhelm Václav     2315
7.Felgr PavelBureš Lukáš     3025
8.Kubíček Pavel ml.Dušek Rudolf     2326
9.Strnad StanislavFangl Jiří     1327
10.Kubíček PavelVilhelm Václav     3237
11.Kubíček Pavel ml.Bureš Lukáš     2338
12.Strnad StanislavDušek Rudolf     1339
13.Kubíček PavelFangl Jiří     3149
14.Felgr PavelVilhelm Václav     3259
15.Strnad StanislavBureš Lukáš     3269
16.Kubíček PavelDušek Rudolf     3079
17.Felgr PavelFangl Jiří     23710
18.Kubíček Pavel ml.Vilhelm Václav     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíček Pavel40Bureš Lukáš13
Felgr Pavel22Dušek Rudolf31
Kubíček Pavel ml.03Fangl Jiří31
Strnad Stanislav13Vilhelm Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sk Skořenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31 Sk Skořenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Milan
Kučera Martin
 
 
Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
     3210
2.Bělohlávek Luboš
Ulrych Miloš
 
 
Milek Libor
Škaroupka Petr
 
 
     0311
3.Ulrych MilanKristek Pavel     1312
4.Viktorín JaroslavMilek Libor     0313
5.Kučera MartinKnápek Jaroslav     3023
6.Ulrych Miloš st.Škaroupka Petr     3033
7.Viktorín JaroslavKristek Pavel     0334
8.Kučera MartinMilek Libor     3044
9.Ulrych Miloš st.Knápek Jaroslav     3154
10.Ulrych MilanŠkaroupka Petr     1355
11.Kučera MartinKristek Pavel     3165
12.Ulrych Miloš st.Milek Libor     1366
13.Ulrych MilanKnápek Jaroslav     3176
14.Bělohlávek LubošŠkaroupka Petr     0377
15.Ulrych Miloš st.Kristek Pavel     3287
16.Ulrych MilanMilek Libor     3097
17.Bělohlávek LubošKnápek Jaroslav     1398
18.Kučera MartinŠkaroupka Petr     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulrych Milan22Kristek Pavel22
Viktorín Jaroslav02Milek Libor22
Kučera Martin40Knápek Jaroslav13
Ulrych Miloš st.31Škaroupka Petr22
Bělohlávek Luboš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30299:396TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Josef
Harapátová Lucie
 
 
Vybíral Roman
Chládek Karel
 
 
-4-9-5  0301
2.Slezáková Blanka
Harapátová Stanislava
 
 
Bako Adam
Bako Ladislav
 
 
7-11-8-9 1302
3.Harapátová LucieBako Adam-8-4-5  0303
4.Šimek JosefChládek Karel-6-6-5  0304
5.Slezáková BlankaVybíral Roman-7-78-7 1305
6.Harapátová StanislavaBako Ladislav-5-79-7 1306
7.Šimek JosefBako Adam-7-7-7  0307
8.Slezáková BlankaChládek Karel689  3017
9.Harapátová StanislavaVybíral Roman7-6-8-8 1318
10.Harapátová LucieBako Ladislav-6-11-6  0319
11.Slezáková BlankaBako Adam-87-7-10 13110
12.Harapátová StanislavaChládek Karel         
13.Harapátová LucieVybíral Roman         
14.Šimek JosefBako Ladislav         
15.Harapátová StanislavaBako Adam         
16.Harapátová LucieChládek Karel         
17.Šimek JosefVybíral Roman         
18.Slezáková BlankaBako Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Harapátová Lucie02Bako Adam30
Šimek Josef02Chládek Karel11
Slezáková Blanka12Vybíral Roman20
Harapátová Stanislava02Bako Ladislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15 Orel Orlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda David
Beneš Jindřich
 
 
Habivský Karel
Feranec Karel st.
 
 
     3010
2.Krčál Jiří
Bednář Libor
 
 
Pospíšil Tomáš ml.
Opravil Jiří
 
 
     3220
3.Svoboda DavidHabivský Karel     3130
4.Bednář LiborPospíšil Tomáš ml.     2331
5.Krčál JiříOpravil Jiří     3041
6.Beneš JindřichFeranec Karel st.     3051
7.Bednář LiborHabivský Karel     3261
8.Krčál JiříPospíšil Tomáš ml.     3271
9.Beneš JindřichOpravil Jiří     1372
10.Svoboda DavidFeranec Karel st.     3082
11.Krčál JiříHabivský Karel     3192
12.Beneš JindřichPospíšil Tomáš ml.     31102
13.Svoboda DavidOpravil Jiří     03  
14.Bednář LiborFeranec Karel st.         
15.Beneš JindřichHabivský Karel         
16.Svoboda DavidPospíšil Tomáš ml.         
17.Bednář LiborOpravil Jiří         
18.Krčál JiříFeranec Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda David20Habivský Karel03
Bednář Libor11Pospíšil Tomáš ml.12
Krčál Jiří30Opravil Jiří11
Beneš Jindřich21Feranec Karel st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:40 TJ Sokol Nekoř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Pavel
Siegl Petr
 
 
Krejčí Tomáš
Burešová Lucie
 
 
     3010
2.Depeš Jaroslav
Pešek Radek
 
 
Krejčí Tomáš st.
Lehký Jiří
 
 
     3220
3.Pešek RadekKrejčí Tomáš     3230
4.Depeš JaroslavBurešová Lucie     3040
5.Richter PavelLehký Jiří     1341
6.Siegl PetrKrejčí Tomáš st.     3151
7.Depeš JaroslavKrejčí Tomáš     3161
8.Richter PavelBurešová Lucie     1362
9.Siegl PetrLehký Jiří     3272
10.Pešek RadekKrejčí Tomáš st.     0373
11.Richter PavelKrejčí Tomáš     2374
12.Siegl PetrBurešová Lucie     1375
13.Pešek RadekLehký Jiří     2376
14.Depeš JaroslavKrejčí Tomáš st.     3286
15.Siegl PetrKrejčí Tomáš     1387
16.Pešek RadekBurešová Lucie     1388
17.Depeš JaroslavLehký Jiří     0389
18.Richter PavelKrejčí Tomáš st.     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pešek Radek13Krejčí Tomáš22
Depeš Jaroslav31Burešová Lucie31
Richter Pavel04Lehký Jiří31
Siegl Petr22Krejčí Tomáš st.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS