Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:34 TJ Zálší B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Felgr Pavel
Kubíček Pavel ml.
 
 
Sisr František
Nekvinda Josef
 
 
     2301
2.Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
Lásko Jiří
Lásko Jiří ml.
 
 
     3011
3.Kubíček PavelSisr František     1312
4.Felgr PavelNekvinda Josef     2313
5.Kubíček Pavel ml.Lásko Jiří     1314
6.Strnad StanislavLásko Jiří ml.     1315
7.Felgr PavelSisr František     1316
8.Kubíček Pavel ml.Nekvinda Josef     0317
9.Strnad StanislavLásko Jiří     3127
10.Kubíček PavelLásko Jiří ml.     3137
11.Kubíček Pavel ml.Sisr František     0338
12.Strnad StanislavNekvinda Josef     3248
13.Kubíček PavelBrustamn Stanislav ml.     3058
14.Felgr PavelLásko Jiří ml.     0359
15.Strnad StanislavSisr František     13510
16.Kubíček PavelNekvinda Josef     31  
17.Felgr PavelBrustamn Stanislav ml.     30  
18.Kubíček Pavel ml.Lásko Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Pavel21Sisr František40
Felgr Pavel03Nekvinda Josef21
Kubíček Pavel ml.03Lásko Jiří11
Strnad Stanislav22Lásko Jiří ml.21
   Brustamn Stanislav ml.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zechovský Jan
Farkaš Miroslav
 
 
Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
     2301
2.Nečas Lukáš
Stejskal Adam
 
 
Dušek Rudolf
Fangl Jiří
 
 
     0302
3.Farkaš MiroslavDušek Rudolf     3212
4.Zechovský JanBureš Lukáš     3022
5.Stejskal AdamFangl Jiří     3132
6.Nečas LukášVilhelm Václav     3142
7.Zechovský JanDušek Rudolf     0343
8.Stejskal AdamBureš Lukáš     3053
9.Nečas LukášFangl Jiří     2354
10.Farkaš MiroslavVilhelm Václav     3064
11.Stejskal AdamDušek Rudolf     2365
12.Nečas LukášBureš Lukáš     1366
13.Farkaš MiroslavFangl Jiří     3276
14.Zechovský JanVilhelm Václav     3186
15.Nečas LukášDušek Rudolf     0387
16.Farkaš MiroslavBureš Lukáš     3197
17.Zechovský JanFangl Jiří     2398
18.Stejskal AdamVilhelm Václav     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Farkaš Miroslav40Dušek Rudolf31
Zechovský Jan22Bureš Lukáš13
Stejskal Adam22Fangl Jiří22
Nečas Lukáš13Vilhelm Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:36683:697TJ Sokol Sudslava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Josef
Harapátová Lucie
 
 
Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
8-7-91083210
2.Slezáková Blanka
Harapátová Stanislava
 
 
Škaroupka Petr
Milek Libor
 
 
-768-873220
3.Harapátová LucieMilek Libor6-1189 3130
4.Šimek JosefKristek Pavel-6-11-9  0331
5.Slezáková BlankaKnápek Jaroslav-8-912-10 1332
6.Harapátová StanislavaŠkaroupka Petr6-8-91293242
7.Šimek JosefMilek Libor-9-8-6  0343
8.Slezáková BlankaKristek Pavel89-610 3153
9.Harapátová StanislavaKnápek Jaroslav-8-8-8  0354
10.Harapátová LucieŠkaroupka Petr-899-8-102355
11.Slezáková BlankaMilek Libor88-89 3165
12.Harapátová StanislavaKristek Pavel-8-910-11 1366
13.Harapátová LucieKnápek Jaroslav1288  3076
14.Šimek JosefŠkaroupka Petr-6-12-8  0377
15.Harapátová StanislavaMilek Libor-9-611893287
16.Harapátová LucieKristek Pavel6-886 3197
17.Šimek JosefKnápek Jaroslav-4-6-8  0398
18.Slezáková BlankaŠkaroupka Petr9106  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Harapátová Lucie31Milek Libor13
Šimek Josef04Kristek Pavel22
Slezáková Blanka31Knápek Jaroslav31
Harapátová Stanislava22Škaroupka Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sk Skořenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:32 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Milan
Kučera Martin
 
 
Bako Adam
Vybíral Jakub
 
 
     2301
2.Ulrych Miloš st.
Viktorín Jaroslav
 
 
Vybíral Roman
Chládek Karel
 
 
     0302
3.Ulrych Miloš st.Chládek Karel     2303
4.Ulrych MilanBako Adam     0304
5.Jetleb PetrVybíral Roman     0305
6.Kučera MartinVybíral Filip     0306
7.Ulrych MilanChládek Karel     1307
8.Jetleb PetrBako Adam     1308
9.Kučera MartinVybíral Roman     3218
10.Ulrych Miloš st.Vybíral Jakub     2319
11.Jetleb PetrChládek Karel     03110
12.Viktorín JaroslavBako Adam         
13.Ulrych Miloš st.Vybíral Roman         
14.Ulrych MilanVybíral Jakub         
15.Viktorín JaroslavChládek Karel         
16.Ulrych Miloš st.Bako Adam         
17.Ulrych MilanVybíral Roman         
18.Jetleb PetrVybíral Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ulrych Miloš st.02Chládek Karel30
Ulrych Milan02Bako Adam20
Jetleb Petr03Vybíral Roman11
Kučera Martin11Vybíral Filip10
   Vybíral Jakub10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4 TJ Sokol Libchavy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Pavel
Siegl Petr
 
 
Feranec Karel st.
Habivský Karel
 
 
     3010
2.Depeš Jaroslav
Pešek Radek
 
 
Pospíšil Tomáš ml.
Opravil Jiří
 
 
     3020
3.Pešek RadekHabivský Karel     3030
4.Depeš JaroslavPospíšil Tomáš ml.     3140
5.Richter PavelOpravil Jiří     3250
6.Siegl PetrFeranec Karel st.     3060
7.Depeš JaroslavHabivský Karel     3070
8.Richter PavelPospíšil Tomáš ml.     3080
9.Siegl PetrOpravil Jiří     3190
10.Pešek RadekFeranec Karel st.     30100
11.Richter PavelHabivský Karel         
12.Siegl PetrPospíšil Tomáš ml.         
13.Pešek RadekOpravil Jiří         
14.Depeš JaroslavFeranec Karel st.         
15.Siegl PetrHabivský Karel         
16.Pešek RadekPospíšil Tomáš ml.         
17.Depeš JaroslavOpravil Jiří         
18.Richter PavelFeranec Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pešek Radek20Habivský Karel02
Depeš Jaroslav20Pospíšil Tomáš ml.02
Richter Pavel20Opravil Jiří02
Siegl Petr20Feranec Karel st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23 Orel Orlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda David
Beneš Jindřich
 
 
Krejčí Tomáš
Burešová Lucie
 
 
     3110
2.Bednář Libor
Krčál Jiří
 
 
Krejčí Tomáš st.
Lehký Jiří
 
 
     2311
3.Beneš JindřichKrejčí Tomáš     3021
4.Svoboda DavidBurešová Lucie     0322
5.Krčál JiříLehký Jiří     2323
6.Bednář LiborKrejčí Tomáš st.     3133
7.Svoboda DavidKrejčí Tomáš     3043
8.Krčál JiříBurešová Lucie     3253
9.Bednář LiborLehký Jiří     3163
10.Beneš JindřichKrejčí Tomáš st.     3073
11.Krčál JiříKrejčí Tomáš     3083
12.Bednář LiborBurešová Lucie     0384
13.Beneš JindřichLehký Jiří     3294
14.Svoboda DavidKrejčí Tomáš st.     1395
15.Bednář LiborKrejčí Tomáš     31105
16.Beneš JindřichBurešová Lucie     32  
17.Svoboda DavidLehký Jiří     30  
18.Krčál JiříKrejčí Tomáš st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Jindřich30Krejčí Tomáš04
Svoboda David12Burešová Lucie21
Krčál Jiří21Lehký Jiří12
Bednář Libor31Krejčí Tomáš st.12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS