Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:34 TJ Lanškroun D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jindřich
Svoboda David
 
 
Farkaš Miroslav
Cacková Tereza
 
 
     1301
2.Bednář Libor
Horníček Lubomír
 
 
Nečas Lukáš
Zechovský Jan
 
 
     1302
3.Horníček LubomírZechovský Jan     0303
4.Bednář LiborNečas Lukáš     2304
5.Svoboda DavidCacková Tereza     1305
6.Beneš JindřichFarkaš Miroslav     3215
7.Bednář LiborZechovský Jan     2316
8.Svoboda DavidNečas Lukáš     3226
9.Beneš JindřichCacková Tereza     1327
10.Horníček LubomírFarkaš Miroslav     0328
11.Svoboda DavidZechovský Jan     2329
12.Beneš JindřichNečas Lukáš     3039
13.Horníček LubomírCacková Tereza     03310
14.Bednář LiborFarkaš Miroslav         
15.Beneš JindřichZechovský Jan         
16.Horníček LubomírNečas Lukáš         
17.Bednář LiborCacková Tereza         
18.Svoboda DavidFarkaš Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horníček Lubomír03Zechovský Jan30
Bednář Libor02Nečas Lukáš12
Svoboda David12Cacková Tereza30
Beneš Jindřich21Farkaš Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26 TJ Sokol Libchavy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Radek
Depeš Jaroslav
 
 
Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
     3110
2.Siegl Petr
Richter Pavel
 
 
Felgr Pavel
Kubíček Pavel ml.
 
 
     2311
3.Pešek RadekKubíček Pavel     1312
4.Depeš JaroslavStrnad Stanislav     2313
5.Richter PavelFelgr Pavel     0314
6.Siegl PetrKubíček Pavel ml.     3124
7.Depeš JaroslavKubíček Pavel     3134
8.Richter PavelStrnad Stanislav     0335
9.Siegl PetrFelgr Pavel     3045
10.Pešek RadekKubíček Pavel ml.     3155
11.Richter PavelKubíček Pavel     3165
12.Siegl PetrStrnad Stanislav     3075
13.Pešek RadekFelgr Pavel     3185
14.Depeš JaroslavKubíček Pavel ml.     3095
15.Siegl PetrKubíček Pavel     2396
16.Pešek RadekStrnad Stanislav     32106
17.Depeš JaroslavFelgr Pavel         
18.Richter PavelKubíček Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Radek31Kubíček Pavel22
Depeš Jaroslav21Strnad Stanislav22
Richter Pavel12Felgr Pavel12
Siegl Petr31Kubíček Pavel ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sk Skořenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34 Sk Skořenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Tomáš ml.
Opravil Jiří
 
 
Kučera Martin
Ulrych Milan
 
 
     3110
2.Habivský Karel
Feranec Karel st.
 
 
Ulrych Miloš st.
Bělohlávek Luboš
 
 
     2311
3.Pospíšil Tomáš ml.Kučera Martin     0312
4.Habivský KarelUlrych Milan     2313
5.Opravil JiříUlrych Miloš st.     0314
6.Feranec Karel st.Bělohlávek Luboš     3124
7.Habivský KarelKučera Martin     1325
8.Opravil JiříUlrych Milan     0326
9.Feranec Karel st.Ulrych Miloš st.     0327
10.Pospíšil Tomáš ml.Bělohlávek Luboš     3237
11.Opravil JiříKučera Martin     2338
12.Feranec Karel st.Ulrych Milan     2339
13.Pospíšil Tomáš ml.Ulrych Miloš st.     03310
14.Habivský KarelBělohlávek Luboš         
15.Feranec Karel st.Kučera Martin         
16.Pospíšil Tomáš ml.Ulrych Milan         
17.Habivský KarelUlrych Miloš st.         
18.Opravil JiříBělohlávek Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Tomáš ml.12Kučera Martin30
Habivský Karel02Ulrych Milan30
Opravil Jiří03Ulrych Miloš st.30
Feranec Karel st.12Bělohlávek Luboš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:942:33740:709nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Tomáš
Burešová Lucie
 
 
Slezáková Blanka
Drábek Jiří
 
 
-7-9-7  0301
2.Krejčí Tomáš st.
Lehký Jiří
 
 
Harapátová Stanislava
Harapátová Lucie
 
 
1066  3011
3.Lehký JiříDrábek Jiří-11987 3121
4.Krejčí TomášSlezáková Blanka2-88-8-92322
5.Burešová LucieHarapátová Stanislava137-13-10-82323
6.Krejčí Tomáš st.Harapátová Lucie683  3033
7.Krejčí TomášDrábek Jiří8-96-9-102334
8.Burešová LucieSlezáková Blanka9-6-78-92335
9.Krejčí Tomáš st.Harapátová Stanislava-3-98-8 1336
10.Lehký JiříHarapátová Lucie-5876 3146
11.Burešová LucieDrábek Jiří9-989 3156
12.Krejčí Tomáš st.Slezáková Blanka-79-38-52357
13.Lehký JiříHarapátová Stanislava877  3067
14.Krejčí TomášHarapátová Lucie987  3077
15.Krejčí Tomáš st.Drábek Jiří-5116-9-102378
16.Lehký JiříSlezáková Blanka79-6-12-62379
17.Krejčí TomášHarapátová Stanislava12-896 3189
18.Burešová LucieHarapátová Lucie-1010-12993299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehký Jiří31Drábek Jiří22
Krejčí Tomáš22Slezáková Blanka40
Burešová Lucie22Harapátová Stanislava22
Krejčí Tomáš st.13Harapátová Lucie04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:19 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Milek Libor
 
 
Eliáš Radim
Lásko Jiří
 
 
     3010
2.Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
Sisr František
Nekvinda Josef
 
 
     3120
3.Knápek JaroslavSisr František     1321
4.Milek LiborNekvinda Josef     3031
5.Kristek PavelLásko Jiří     0332
6.Milek PetrEliáš Radim     3042
7.Milek LiborSisr František     0343
8.Kristek PavelNekvinda Josef     3253
9.Milek PetrLásko Jiří     3063
10.Knápek JaroslavEliáš Radim     0364
11.Kristek PavelSisr František     3174
12.Milek PetrNekvinda Josef     3084
13.Knápek JaroslavLásko Jiří     3294
14.Milek LiborEliáš Radim     31104
15.Milek PetrSisr František         
16.Knápek JaroslavNekvinda Josef         
17.Milek LiborLásko Jiří         
18.Kristek PavelEliáš Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knápek Jaroslav12Sisr František21
Milek Libor21Nekvinda Josef03
Kristek Pavel21Lásko Jiří12
Milek Petr30Eliáš Radim12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Filip
Dymák Jan
 
 
Dušek Rudolf
Fangl Jiří
 
 
     2301
2.Chládek Karel
Suchý Jaroslav
 
 
Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
     3211
3.Chládek KarelBureš Lukáš     3221
4.Vybíral FilipDušek Rudolf     3031
5.Dymák JanFangl Jiří     3041
6.Suchý JaroslavVilhelm Václav     3051
7.Vybíral FilipBureš Lukáš     3161
8.Dymák JanDušek Rudolf     0362
9.Suchý JaroslavFangl Jiří     2363
10.Chládek KarelVilhelm Václav     3173
11.Dymák JanBureš Lukáš     1374
12.Suchý JaroslavDušek Rudolf     3184
13.Chládek KarelFangl Jiří     2385
14.Vybíral FilipVilhelm Václav     3195
15.Suchý JaroslavBureš Lukáš     30105
16.Chládek KarelDušek Rudolf         
17.Vybíral FilipFangl Jiří         
18.Dymák JanVilhelm Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chládek Karel21Bureš Lukáš13
Vybíral Filip30Dušek Rudolf12
Dymák Jan12Fangl Jiří21
Suchý Jaroslav31Vilhelm Václav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS