Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Pavel
Siegl Petr
 
 
Farkaš Miroslav
Cacková Tereza
 
 
     1301
2.Pešek Radek
Depeš Jaroslav
 
 
Zechovský Jan
Nečas Lukáš
 
 
     3211
3.Pešek RadekZechovský Jan     3221
4.Depeš JaroslavCacková Tereza     0322
5.Richter PavelFarkaš Miroslav     2323
6.Siegl PetrNečas Lukáš     3133
7.Depeš JaroslavZechovský Jan     3043
8.Richter PavelCacková Tereza     0344
9.Siegl PetrFarkaš Miroslav     3254
10.Pešek RadekNečas Lukáš     3264
11.Richter PavelZechovský Jan     0365
12.Siegl PetrCacková Tereza     1366
13.Pešek RadekFarkaš Miroslav     1367
14.Depeš JaroslavNečas Lukáš     3077
15.Siegl PetrZechovský Jan     3087
16.Pešek RadekCacková Tereza     0388
17.Depeš JaroslavFarkaš Miroslav     3198
18.Richter PavelNečas Lukáš     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Radek22Zechovský Jan13
Depeš Jaroslav31Cacková Tereza40
Richter Pavel04Farkaš Miroslav22
Siegl Petr31Nečas Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jindřich
Svoboda David
 
 
Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
     3210
2.Bednář Libor
Krčál Jiří
 
 
Felgr Pavel
Kubíček Pavel ml.
 
 
     3120
3.Beneš JindřichKubíček Pavel     3130
4.Svoboda DavidStrnad Stanislav     0331
5.Krčál JiříFelgr Pavel     3141
6.Bednář LiborKubíček Pavel ml.     1342
7.Svoboda DavidKubíček Pavel     3052
8.Horníček LubomírStrnad Stanislav     3062
9.Bednář LiborFelgr Pavel     0363
10.Beneš JindřichKubíček Pavel ml.     2364
11.Horníček LubomírKubíček Pavel     3074
12.Bednář LiborStrnad Stanislav     3284
13.Beneš JindřichFelgr Pavel     1385
14.Svoboda DavidKubíček Pavel ml.     0386
15.Bednář LiborKubíček Pavel     3096
16.Beneš JindřichStrnad Stanislav     2397
17.Svoboda DavidFelgr Pavel     0398
18.Horníček LubomírKubíček Pavel ml.     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Jindřich13Kubíček Pavel04
Svoboda David13Strnad Stanislav22
Krčál Jiří10Felgr Pavel31
Bednář Libor22Kubíček Pavel ml.40
Horníček Lubomír21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sk Skořenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37613:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Tomáš
Burešová Lucie
 
 
Kučera Martin
Ulrych Milan
 
 
-9-8-7  0301
2.Krejčí Tomáš st.
Lehký Jiří
 
 
Ulrych Miloš st.
Bělohlávek Luboš
 
 
1267  3011
3.Lehký JiříKučera Martin12-8-8-8 1312
4.Krejčí TomášUlrych Milan879  3022
5.Burešová LucieUlrych Miloš st.-4-88973232
6.Krejčí Tomáš st.Bělohlávek Luboš-9827 3142
7.Krejčí TomášKučera Martin-6-8-7  0343
8.Burešová LucieUlrych Milan-64-8-10 1344
9.Krejčí Tomáš st.Ulrych Miloš st.6-868 3154
10.Lehký JiříBělohlávek Luboš689  3064
11.Burešová LucieKučera Martin-10-6-7  0365
12.Krejčí Tomáš st.Ulrych Milan5-6-8-9 1366
13.Lehký JiříUlrych Miloš st.8-6-9-4 1367
14.Krejčí TomášBělohlávek Luboš810-9-873277
15.Krejčí Tomáš st.Kučera Martin-4-11-2  0378
16.Lehký JiříUlrych Milan67-8-8123288
17.Krejčí TomášUlrych Miloš st.-6-7-2  0389
18.Burešová LucieBělohlávek Luboš4-26-893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehký Jiří22Kučera Martin40
Krejčí Tomáš22Ulrych Milan22
Burešová Lucie22Ulrych Miloš st.22
Krejčí Tomáš st.22Bělohlávek Luboš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Feranec Karel st.
Habivský Karel
 
 
Slezáková Blanka
Drábek Jiří
 
 
     1301
2.Pospíšil Tomáš ml.
Opravil Jiří
 
 
Harapátová Stanislava
Harapátová Lucie
 
 
     3111
3.Habivský KarelSlezáková Blanka     2312
4.Pospíšil Tomáš ml.Harapátová Stanislava     0313
5.Opravil JiříHarapátová Lucie     0314
6.Feranec Karel st.Drábek Jiří     3024
7.Pospíšil Tomáš ml.Slezáková Blanka     3234
8.Opravil JiříHarapátová Stanislava     3244
9.Feranec Karel st.Harapátová Lucie     3254
10.Habivský KarelDrábek Jiří     3164
11.Opravil JiříSlezáková Blanka     2365
12.Feranec Karel st.Harapátová Stanislava     0366
13.Habivský KarelHarapátová Lucie     2367
14.Pospíšil Tomáš ml.Drábek Jiří     3177
15.Feranec Karel st.Slezáková Blanka     0378
16.Habivský KarelHarapátová Stanislava     1379
17.Pospíšil Tomáš ml.Harapátová Lucie     3189
18.Opravil JiříDrábek Jiří     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Habivský Karel13Slezáková Blanka31
Pospíšil Tomáš ml.31Harapátová Stanislava31
Opravil Jiří22Harapátová Lucie22
Feranec Karel st.22Drábek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Jakub
Dymák Jan
 
 
Sisr František
Nekvinda Josef
 
 
     1301
2.Chládek Karel
Suchý Jaroslav
 
 
Lásko Jiří
Eliáš Radim
 
 
     3011
3.Dymák JanSisr František     3021
4.Chládek KarelNekvinda Josef     3031
5.Suchý JaroslavLásko Jiří     3141
6.Vybíral JakubEliáš Radim     1342
7.Chládek KarelSisr František     2343
8.Suchý JaroslavNekvinda Josef     3053
9.Vybíral JakubLásko Jiří     3263
10.Vybíral RomanEliáš Radim     1364
11.Suchý JaroslavSisr František     3074
12.Vybíral JakubNekvinda Josef     3284
13.Vybíral RomanLásko Jiří     1385
14.Chládek KarelEliáš Radim     3195
15.Vybíral JakubSisr František     32105
16.Vybíral RomanNekvinda Josef     30  
17.Chládek KarelLásko Jiří         
18.Suchý JaroslavEliáš Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dymák Jan10Sisr František13
Chládek Karel21Nekvinda Josef03
Suchý Jaroslav30Lásko Jiří12
Vybíral Jakub31Eliáš Radim21
Vybíral Roman02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:16 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Milek Libor
 
 
Fangl Jiří
Dušek Rudolf
 
 
     3210
2.Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
     0311
3.Knápek JaroslavBureš Lukáš     0312
4.Milek LiborDušek Rudolf     1313
5.Kristek PavelFangl Jiří     3123
6.Milek PetrVilhelm Václav     3033
7.Milek LiborBureš Lukáš     3043
8.Kristek PavelDušek Rudolf     3253
9.Milek PetrFangl Jiří     3063
10.Knápek JaroslavVilhelm Václav     3073
11.Kristek PavelBureš Lukáš     3083
12.Milek PetrDušek Rudolf     3093
13.Knápek JaroslavFangl Jiří     32103
14.Milek LiborVilhelm Václav         
15.Milek PetrBureš Lukáš         
16.Knápek JaroslavDušek Rudolf         
17.Milek LiborFangl Jiří         
18.Kristek PavelVilhelm Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knápek Jaroslav21Bureš Lukáš12
Milek Libor11Dušek Rudolf12
Kristek Pavel30Fangl Jiří03
Milek Petr30Vilhelm Václav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS