Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:32 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležel Daniel
Parent Matěj
 
 
Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
     0301
2.Stejskal Adam
Cacek Tomáš
 
 
Škaroupka Petr
Kristek Josef
 
 
     3011
3.Stejskal AdamKristek Pavel     1312
4.Doležel DanielKnápek Jaroslav     3122
5.Cacek TomášKristek Josef     1323
6.Parent MatějŠkaroupka Petr     1324
7.Doležel DanielKristek Pavel     0325
8.Cacek TomášKnápek Jaroslav     3035
9.Parent MatějKristek Josef     1336
10.Stejskal AdamŠkaroupka Petr     3046
11.Cacek TomášKristek Pavel     3156
12.Parent MatějKnápek Jaroslav     0357
13.Stejskal AdamKristek Josef     3067
14.Doležel DanielŠkaroupka Petr     1368
15.Parent MatějKristek Pavel     0369
16.Stejskal AdamKnápek Jaroslav     3079
17.Doležel DanielKristek Josef     23710
18.Cacek Tomᚊkaroupka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Adam31Kristek Pavel31
Doležel Daniel13Knápek Jaroslav13
Cacek Tomáš21Kristek Josef31
Parent Matěj04Škaroupka Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:37 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Pavel
Strnad Stanislav
 
 
Vybíral Roman
Bako Adam
 
 
     0301
2.Felgr Pavel
Skalický Pavel
 
 
Bako Ladislav
Osladilová Eliška
 
 
     3111
3.Kubíček PavelBako Adam     3121
4.Skalický PavelVybíral Roman     1322
5.Felgr PavelOsladilová Eliška     0323
6.Strnad StanislavBako Ladislav     3233
7.Skalický PavelBako Adam     1334
8.Felgr PavelVybíral Roman     0335
9.Strnad StanislavOsladilová Eliška     0336
10.Kubíček PavelBako Ladislav     1337
11.Felgr PavelBako Adam     1338
12.Strnad StanislavVybíral Roman     1339
13.Kubíček PavelOsladilová Eliška     3149
14.Skalický PavelBako Ladislav     3259
15.Strnad StanislavBako Adam     03510
16.Kubíček PavelVybíral Roman         
17.Skalický PavelOsladilová Eliška         
18.Felgr PavelBako Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Pavel21Bako Adam31
Skalický Pavel12Vybíral Roman30
Felgr Pavel03Osladilová Eliška21
Strnad Stanislav13Bako Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7 TJ Zálší B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sisr František
Nekvinda Josef
 
 
Láryš Jaromír
Vacek Zdeněk
 
 
     3110
2.Lásko Jiří
Eliáš Radim
 
 
Feranec Karel st.
Habivský Karel
 
 
     3020
3.Sisr FrantišekHabivský Karel     2321
4.Nekvinda JosefVacek Zdeněk     3231
5.Lásko JiříFeranec Karel st.     3041
6.Eliáš RadimLáryš Jaromír     3151
7.Nekvinda JosefHabivský Karel     3061
8.Lásko JiříVacek Zdeněk     3071
9.Eliáš RadimFeranec Karel st.     3081
10.Sisr FrantišekLáryš Jaromír     3091
11.Lásko JiříHabivský Karel     30101
12.Eliáš RadimVacek Zdeněk     23  
13.Sisr FrantišekFeranec Karel st.         
14.Nekvinda JosefLáryš Jaromír         
15.Eliáš RadimHabivský Karel         
16.Sisr FrantišekVacek Zdeněk         
17.Nekvinda JosefFeranec Karel st.         
18.Lásko JiříLáryš Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sisr František11Habivský Karel12
Nekvinda Josef20Vacek Zdeněk02
Lásko Jiří30Feranec Karel st.02
Eliáš Radim20Láryš Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28 TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rudolf
Fangl Jiří
 
 
Lehký Jiří
Krejčí Tomáš st.
 
 
     3010
2.Jurný Jakub
Bureš Lukáš
 
 
Lehký Jaroslav
Burešová Lucie
 
 
     3220
3.Bureš LukášLehký Jiří     1321
4.Fangl JiříBurešová Lucie     3131
5.Jurný JakubLehký Jaroslav     1332
6.Dušek RudolfKrejčí Tomáš st.     1333
7.Fangl JiříLehký Jiří     3143
8.Bencz VojtěchBurešová Lucie     1344
9.Dušek RudolfLehký Jaroslav     3054
10.Bureš LukášKrejčí Tomáš st.     1355
11.Bencz VojtěchLehký Jiří     1356
12.Dušek RudolfBurešová Lucie     3066
13.Bureš LukášLehký Jaroslav     3176
14.Fangl JiříKrejčí Tomáš st.     2377
15.Dušek RudolfLehký Jiří     3087
16.Bureš LukášBurešová Lucie     3197
17.Fangl JiříLehký Jaroslav     31107
18.Bencz VojtěchKrejčí Tomáš st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Lukáš22Lehký Jiří22
Fangl Jiří31Burešová Lucie13
Jurný Jakub01Lehký Jaroslav13
Dušek Rudolf31Krejčí Tomáš st.30
Bencz Vojtěch02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sk Skořenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13 Sk Skořenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Miloš st.
Bělohlávek Luboš
 
 
Beneš Jindřich
Fogl Lukáš
 
 
     2301
2.Ulrych Milan
Kučera Martin
 
 
Krčál Jiří
Adamec Miroslav st.
 
 
     3011
3.Ulrych Miloš st.Beneš Jindřich     3121
4.Jetleb PetrKrčál Jiří     0322
5.Ulrych MilanAdamec Miroslav st.     3032
6.Kučera MartinFogl Lukáš     3042
7.Jetleb PetrBeneš Jindřich     0343
8.Ulrych MilanKrčál Jiří     3153
9.Kučera MartinAdamec Miroslav st.     3163
10.Ulrych Miloš st.Fogl Lukáš     3073
11.Ulrych MilanBeneš Jindřich     3183
12.Kučera MartinKrčál Jiří     3093
13.Ulrych Miloš st.Adamec Miroslav st.     30103
14.Jetleb PetrFogl Lukáš     13  
15.Kučera MartinBeneš Jindřich         
16.Ulrych Miloš st.Krčál Jiří         
17.Jetleb PetrAdamec Miroslav st.         
18.Ulrych MilanFogl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulrych Miloš st.30Beneš Jindřich12
Jetleb Petr02Krčál Jiří12
Ulrych Milan30Adamec Miroslav st.03
Kučera Martin30Fogl Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:37719:738TJ Sokol Sudslava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marešová Marie
Slezáková Blanka
 
 
Siegl Petr
Depeš Jaroslav
 
 
9-68-7103210
2.Harapátová Stanislava
Harapátová Lucie
 
 
Pešek Radek
Pešek Jaroslav
 
 
97-6-593220
3.Slezáková BlankaSiegl Petr87-49 3130
4.Harapátová LucieDepeš Jaroslav-8-79-8 1331
5.Harapátová StanislavaPešek Radek-9-10-10  0332
6.Marešová MariePešek Jaroslav769  3042
7.Harapátová LucieSiegl Petr-4-68-10 1343
8.Harapátová StanislavaDepeš Jaroslav-887-5-82344
9.Marešová MariePešek Radek978  3054
10.Slezáková BlankaPešek Jaroslav76-64 3164
11.Harapátová StanislavaSiegl Petr-8-791083274
12.Marešová MarieDepeš Jaroslav-889-7-82375
13.Slezáková BlankaPešek Radek10-8-7-6 1376
14.Harapátová LuciePešek Jaroslav76-78 3186
15.Marešová MarieSiegl Petr77-5-693296
16.Slezáková BlankaDepeš Jaroslav8-6-7-9 1397
17.Harapátová LuciePešek Radek910-11-12-72398
18.Harapátová StanislavaPešek Jaroslav79-10-81032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slezáková Blanka22Siegl Petr13
Harapátová Lucie13Depeš Jaroslav40
Harapátová Stanislava22Pešek Radek31
Marešová Marie31Pešek Jaroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS