Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:12 TJ Lanškroun D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dokoupil Marek
Mynář Vojtěch
 
 
Pospíšil Tomáš ml.
Láryš Jaromír
 
 
     3110
2.Stejskal Adam
Zechovský Jan
 
 
Feranec Karel st.
Lohynský Milan
 
 
     3020
3.Zechovský JanLáryš Jaromír     3030
4.Cacek TomášPospíšil Tomáš ml.     3040
5.Mynář VojtěchLohynský Milan     1341
6.Stejskal AdamFeranec Karel st.     3051
7.Cacek TomášLáryš Jaromír     3061
8.Mynář VojtěchPospíšil Tomáš ml.     2362
9.Stejskal AdamLohynský Milan     3072
10.Zechovský JanFeranec Karel st.     3082
11.Mynář VojtěchLáryš Jaromír     1383
12.Stejskal AdamPospíšil Tomáš ml.     3093
13.Zechovský JanLohynský Milan     32103
14.Dokoupil MarekFeranec Karel st.     31  
15.Stejskal AdamLáryš Jaromír         
16.Zechovský JanPospíšil Tomáš ml.         
17.Dokoupil MarekLohynský Milan         
18.Mynář VojtěchFeranec Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zechovský Jan30Láryš Jaromír12
Cacek Tomáš20Pospíšil Tomáš ml.12
Mynář Vojtěch03Lohynský Milan12
Stejskal Adam30Feranec Karel st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
Kaplan Jakub
Krejčí Tomáš
 
 
     3210
2.Kubíček Pavel
Strnad Stanislav
 
 
Lehký Jiří
Krejčí Tomáš st.
 
 
     2311
3.Skalický PavelLehký Jiří     1312
4.Kubíček PavelKrejčí Tomáš st.     1313
5.Felgr PavelKrejčí Tomáš     3023
6.Strnad StanislavKaplan Jakub     3033
7.Kubíček PavelLehký Jiří     2334
8.Felgr PavelKrejčí Tomáš st.     3144
9.Strnad StanislavKrejčí Tomáš     3154
10.Skalický PavelKaplan Jakub     3164
11.Felgr PavelLehký Jiří     1365
12.Strnad StanislavKrejčí Tomáš st.     2366
13.Skalický PavelKrejčí Tomáš     1367
14.Kubíček PavelKaplan Jakub     3177
15.Strnad StanislavLehký Jiří     0378
16.Skalický PavelKrejčí Tomáš st.     3188
17.Kubíček PavelKrejčí Tomáš     0389
18.Felgr PavelKaplan Jakub     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalický Pavel22Lehký Jiří40
Kubíček Pavel13Krejčí Tomáš st.22
Felgr Pavel31Krejčí Tomáš22
Strnad Stanislav22Kaplan Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:35 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fogl Lukáš
Svoboda David
 
 
Milek Petr
Milek Libor
 
 
     0301
2.Krčál Jiří
Beneš Jindřich
 
 
Škaroupka Petr
Kristek Pavel
 
 
     3211
3.Krčál JiříMilek Petr     0312
4.Beneš JindřichMilek Libor     2313
5.Fogl LukášKristek Pavel     0314
6.Bednář LiborŠkaroupka Petr     3124
7.Beneš JindřichMilek Petr     0325
8.Fogl LukášMilek Libor     1326
9.Bednář LiborKristek Pavel     0327
10.Krčál JiříŠkaroupka Petr     3237
11.Fogl LukášMilek Petr     0338
12.Bednář LiborMilek Libor     0339
13.Krčál JiříKristek Pavel     03310
14.Beneš JindřichŠkaroupka Petr     30  
15.Bednář LiborMilek Petr         
16.Krčál JiříMilek Libor         
17.Beneš JindřichKristek Pavel         
18.Fogl Lukᚊkaroupka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krčál Jiří12Milek Petr30
Beneš Jindřich02Milek Libor30
Fogl Lukáš03Kristek Pavel30
Bednář Libor12Škaroupka Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Radek
Škraban Michal
 
 
Suchý Jaroslav
Chládek Karel
 
 
     1301
2.Pešek Jaroslav
Siegl Petr
 
 
Osladilová Eliška
Bako Ladislav
 
 
     3211
3.Pešek RadekSuchý Jaroslav     3221
4.Škraban MichalChládek Karel     1322
5.Pešek JaroslavOsladilová Eliška     1323
6.Siegl PetrBako Ladislav     3133
7.Škraban MichalSuchý Jaroslav     1334
8.Pešek JaroslavChládek Karel     1335
9.Siegl PetrOsladilová Eliška     3045
10.Pešek RadekBako Ladislav     0346
11.Pešek JaroslavSuchý Jaroslav     1347
12.Siegl PetrChládek Karel     3257
13.Pešek RadekOsladilová Eliška     3067
14.Škraban MichalBako Ladislav     1368
15.Siegl PetrSuchý Jaroslav     3178
16.Pešek RadekChládek Karel     3188
17.Škraban MichalOsladilová Eliška     3198
18.Pešek JaroslavBako Ladislav     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Radek31Suchý Jaroslav22
Škraban Michal13Chládek Karel22
Pešek Jaroslav04Osladilová Eliška13
Siegl Petr40Bako Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sk Skořenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:19 Sk Skořenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Milan
Bělohlávek Luboš
 
 
Sisr František
Táfl Petr
 
 
     1301
2.Ulrych Miloš st.
Viktorín Jaroslav
 
 
Lásko Jiří ml.
Eliáš Radim
 
 
     3111
3.Ulrych Miloš st.Táfl Petr     3021
4.Ulrych MilošLásko Jiří ml.     0322
5.Ulrych MilanEliáš Radim     3032
6.Viktorín JaroslavSisr František     0333
7.Ulrych MilošTáfl Petr     3143
8.Ulrych MilanLásko Jiří ml.     3053
9.Viktorín JaroslavEliáš Radim     3063
10.Ulrych Miloš st.Sisr František     0364
11.Ulrych MilanBřeň Martin     3074
12.Viktorín JaroslavLásko Jiří ml.     3284
13.Ulrych Miloš st.Eliáš Radim     3094
14.Ulrych MilošSisr František     0395
15.Viktorín JaroslavBřeň Martin     30105
16.Ulrych Miloš st.Lásko Jiří ml.         
17.Ulrych MilošEliáš Radim         
18.Ulrych MilanSisr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulrych Miloš st.21Táfl Petr02
Ulrych Miloš12Lásko Jiří ml.12
Ulrych Milan30Eliáš Radim03
Viktorín Jaroslav31Sisr František30
   Břeň Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31307:419TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková Blanka
Harapátová Stanislava
 
 
Fangl Jiří
Bencz Vojtěch
 
 
-78-97-102301
2.Harapátová Lucie
Buben Petr
 
 
Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
-2-7-4  0302
3.Slezáková BlankaFangl Jiří-76-8-7 1303
4.Harapátová StanislavaBureš Lukáš-7-68-8 1304
5.Harapátová LucieVilhelm Václav9-6-5-5 1305
6.Buben PetrBencz Vojtěch-2-0-3  0306
7.Harapátová StanislavaFangl Jiří-8-8-9  0307
8.Harapátová LucieBureš Lukáš-67-8-13 1308
9.Buben PetrVilhelm Václav-6-4-4  0309
10.Slezáková BlankaBencz Vojtěch8-676 3119
11.Harapátová LucieFangl Jiří-8-67-8 13110
12.Buben PetrBureš Lukáš-2-6-5  03  
13.Slezáková BlankaVilhelm Václav         
14.Harapátová StanislavaBencz Vojtěch         
15.Buben PetrFangl Jiří         
16.Slezáková BlankaBureš Lukáš         
17.Harapátová StanislavaVilhelm Václav         
18.Harapátová LucieBencz Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slezáková Blanka11Fangl Jiří30
Harapátová Stanislava02Bureš Lukáš20
Harapátová Lucie03Vilhelm Václav20
Buben Petr02Bencz Vojtěch11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS