Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:17 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
Kristek Pavel
Knápek Jaroslav
 
 
     2301
2.Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
Škaroupka Petr
Kristek Josef
 
 
     3011
3.Kubíček PavelKristek Pavel     3121
4.Skalický PavelKnápek Jaroslav     3231
5.Felgr PavelKristek Josef     3241
6.Strnad StanislavŠkaroupka Petr     3151
7.Skalický PavelKristek Pavel     3161
8.Felgr PavelKnápek Jaroslav     3271
9.Strnad StanislavKristek Josef     2372
10.Kubíček PavelŠkaroupka Petr     3082
11.Felgr PavelKristek Pavel     3092
12.Strnad StanislavKnápek Jaroslav     32102
13.Kubíček PavelKristek Josef         
14.Skalický PavelŠkaroupka Petr         
15.Strnad StanislavKristek Pavel         
16.Kubíček PavelKnápek Jaroslav         
17.Skalický PavelKristek Josef         
18.Felgr PavelŠkaroupka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Pavel20Kristek Pavel03
Skalický Pavel20Knápek Jaroslav03
Felgr Pavel30Kristek Josef11
Strnad Stanislav21Škaroupka Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Vojtěch
Dokoupil Marek
 
 
Bako Adam
Chládek Karel
 
 
     2301
2.Stejskal Adam
Doležel Daniel
 
 
Bako Ladislav
Dymák Jan
 
 
     3011
3.Doležel DanielChládek Karel     0312
4.Dokoupil MarekBako Adam     1313
5.Stejskal AdamBako Ladislav     3223
6.Mynář VojtěchVybíral Jakub     2324
7.Dokoupil MarekChládek Karel     0325
8.Stejskal AdamBako Adam     0326
9.Mynář VojtěchBako Ladislav     0327
10.Doležel DanielVybíral Jakub     3237
11.Stejskal AdamChládek Karel     1338
12.Mynář VojtěchBako Adam     3148
13.Doležel DanielDymák Jan     0349
14.Dokoupil MarekVybíral Jakub     3059
15.Mynář VojtěchChládek Karel     03510
16.Doležel DanielBako Adam     03  
17.Dokoupil MarekDymák Jan         
18.Stejskal AdamVybíral Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležel Daniel12Chládek Karel40
Dokoupil Marek12Bako Adam21
Stejskal Adam12Bako Ladislav11
Mynář Vojtěch13Vybíral Jakub12
   Dymák Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10 TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rudolf
Fangl Jiří
 
 
Láryš Jaromír
Vacek Zdeněk
 
 
     3010
2.Jurný Jakub
Bureš Lukáš
 
 
Feranec Karel st.
Habivský Karel
 
 
     1311
3.Bureš LukášHabivský Karel     3121
4.Fangl JiříVacek Zdeněk     3031
5.Bencz VojtěchFeranec Karel st.     3241
6.Dušek RudolfLáryš Jaromír     3051
7.Fangl JiříHabivský Karel     3061
8.Bencz VojtěchVacek Zdeněk     3171
9.Dušek RudolfFeranec Karel st.     3081
10.Bureš LukášLáryš Jaromír     3091
11.Jurný JakubHabivský Karel     0392
12.Dušek RudolfVacek Zdeněk     30102
13.Bureš LukášFeranec Karel st.         
14.Fangl JiříLáryš Jaromír         
15.Dušek RudolfHabivský Karel         
16.Bureš LukášVacek Zdeněk         
17.Fangl JiříFeranec Karel st.         
18.Jurný JakubLáryš Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Lukáš20Habivský Karel12
Fangl Jiří20Vacek Zdeněk03
Bencz Vojtěch20Feranec Karel st.02
Dušek Rudolf30Láryš Jaromír02
Jurný Jakub01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:12 TJ Zálší B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sisr František
Nekvinda Josef
 
 
Lehký Jiří
Krejčí Tomáš st.
 
 
     3010
2.Lásko Jiří
Lásko Jiří ml.
 
 
Lehký Jaroslav
Burešová Lucie
 
 
     3120
3.Sisr FrantišekLehký Jiří     3230
4.Nekvinda JosefBurešová Lucie     3240
5.Lásko JiříLehký Jaroslav     3150
6.Lásko Jiří ml.Krejčí Tomáš st.     3060
7.Nekvinda JosefLehký Jiří     0361
8.Lásko JiříBurešová Lucie     3171
9.Lásko Jiří ml.Lehký Jaroslav     3081
10.Sisr FrantišekKrejčí Tomáš st.     3191
11.Lásko JiříLehký Jiří     31101
12.Lásko Jiří ml.Burešová Lucie     30  
13.Sisr FrantišekLehký Jaroslav         
14.Nekvinda JosefKrejčí Tomáš st.         
15.Lásko Jiří ml.Lehký Jiří         
16.Sisr FrantišekBurešová Lucie         
17.Nekvinda JosefLehký Jaroslav         
18.Lásko JiříKrejčí Tomáš st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sisr František20Lehký Jiří12
Nekvinda Josef11Burešová Lucie02
Lásko Jiří30Lehký Jaroslav02
Lásko Jiří ml.20Krejčí Tomáš st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:36607:626Orel Orlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harapátová Stanislava
Marek Jakub
 
 
Fogl Lukáš
Beneš Jindřich
 
 
-8-99-7 1301
2.Slezáková Blanka
Drábek Jiří
 
 
Krčál Jiří
Adamec Miroslav st.
 
 
8-994 3111
3.Slezáková BlankaBeneš Jindřich89-79 3121
4.Harapátová StanislavaKrčál Jiří-8-9-7  0322
5.Drábek JiříAdamec Miroslav st.678  3032
6.Marek JakubFogl Lukáš89-87 3142
7.Harapátová StanislavaBeneš Jindřich-89-7-9 1343
8.Drábek JiříKrčál Jiří-8-7-9  0344
9.Marek JakubAdamec Miroslav st.-89-7-9 1345
10.Slezáková BlankaFogl Lukáš-8769 3155
11.Drábek JiříBeneš Jindřich9-8-77-62356
12.Marek JakubKrčál Jiří9-98-7-92357
13.Slezáková BlankaAdamec Miroslav st.96-5-743267
14.Harapátová StanislavaFogl Lukáš8-910-9-82368
15.Marek JakubBeneš Jindřich-89-10-9 1369
16.Slezáková BlankaKrčál Jiří-7-89-9 13610
17.Harapátová StanislavaAdamec Miroslav st.         
18.Drábek JiříFogl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slezáková Blanka31Beneš Jindřich31
Harapátová Stanislava03Krčál Jiří40
Drábek Jiří12Adamec Miroslav st.12
Marek Jakub13Fogl Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sk Skořenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20 Sk Skořenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Luboš
Ulrych Miloš st.
 
 
Depeš Jaroslav
Siegl Petr
 
 
     1301
2.Kučera Martin
Ulrych Milan
 
 
Pešek Jaroslav
Pešek Radek
 
 
     3111
3.Ulrych Miloš st.Siegl Petr     0312
4.Bělohlávek LubošDepeš Jaroslav     2313
5.Ulrych MilanPešek Radek     3123
6.Kučera MartinPešek Jaroslav     3033
7.Bělohlávek LubošSiegl Petr     1334
8.Ulrych MilanDepeš Jaroslav     3144
9.Kučera MartinPešek Radek     3154
10.Ulrych Miloš st.Pešek Jaroslav     3164
11.Ulrych MilanSiegl Petr     3274
12.Kučera MartinDepeš Jaroslav     3084
13.Ulrych Miloš st.Pešek Radek     3194
14.Bělohlávek LubošPešek Jaroslav     30104
15.Kučera MartinSiegl Petr         
16.Ulrych Miloš st.Depeš Jaroslav         
17.Bělohlávek LubošPešek Radek         
18.Ulrych MilanPešek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulrych Miloš st.21Siegl Petr21
Bělohlávek Luboš12Depeš Jaroslav12
Ulrych Milan30Pešek Radek03
Kučera Martin30Pešek Jaroslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS