Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sk Skořenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14 TJ Lanškroun D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležel Daniel
Stejskal Adam
 
 
Ulrych Milan
Kučera Martin
 
 
     2301
2.Nečas Lukáš
Cacková Tereza
 
 
Bělohlávek Luboš
Ulrych Miloš st.
 
 
     3011
3.Doležel DanielKučera Martin     1312
4.Stejskal AdamUlrych Milan     3022
5.Cacková TerezaUlrych Miloš st.     3032
6.Nečas LukášBělohlávek Luboš     3142
7.Stejskal AdamKučera Martin     3252
8.Cacková TerezaUlrych Milan     3062
9.Nečas LukášUlrych Miloš st.     3072
10.Doležel DanielBělohlávek Luboš     3182
11.Cacková TerezaKučera Martin     0383
12.Nečas LukášUlrych Milan     3093
13.Doležel DanielUlrych Miloš st.     31103
14.Stejskal AdamBělohlávek Luboš         
15.Nečas LukášKučera Martin         
16.Doležel DanielUlrych Milan         
17.Stejskal AdamUlrych Miloš st.         
18.Cacková TerezaBělohlávek Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležel Daniel21Kučera Martin21
Stejskal Adam20Ulrych Milan03
Cacková Tereza21Ulrych Miloš st.03
Nečas Lukáš30Bělohlávek Luboš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
Harapátová Stanislava
Harapátová Lucie
 
 
     3010
2.Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
Slezáková Blanka
Marešová Marie
 
 
     1311
3.Kubíček PavelSlezáková Blanka     3121
4.Skalický PavelHarapátová Stanislava     1322
5.Felgr PavelHarapátová Lucie     3132
6.Strnad StanislavMarešová Marie     1333
7.Skalický PavelSlezáková Blanka     3243
8.Felgr PavelHarapátová Stanislava     3153
9.Strnad StanislavHarapátová Lucie     3063
10.Kubíček PavelMarešová Marie     0364
11.Felgr PavelSlezáková Blanka     1365
12.Strnad StanislavHarapátová Stanislava     3175
13.Kubíček PavelHarapátová Lucie     3085
14.Skalický PavelMarešová Marie     2386
15.Strnad StanislavSlezáková Blanka     2387
16.Kubíček PavelHarapátová Stanislava     3197
17.Skalický PavelHarapátová Lucie     30107
18.Felgr PavelMarešová Marie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Pavel31Slezáková Blanka22
Skalický Pavel22Harapátová Stanislava13
Felgr Pavel21Harapátová Lucie04
Strnad Stanislav22Marešová Marie30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22 Orel Orlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jindřich
Svoboda David
 
 
Sisr František
Nekvinda Josef
 
 
     3210
2.Krčál Jiří
Bednář Libor
 
 
Lásko Jiří
Lásko Jiří ml.
 
 
     2311
3.Svoboda DavidSisr František     3021
4.Bednář LiborLásko Jiří     0322
5.Beneš JindřichNekvinda Josef     3032
6.Krčál JiříLásko Jiří ml.     3242
7.Bednář LiborSisr František     3152
8.Beneš JindřichLásko Jiří     1353
9.Krčál JiříNekvinda Josef     3063
10.Svoboda DavidLásko Jiří ml.     3273
11.Beneš JindřichSisr František     3083
12.Krčál JiříLásko Jiří     1384
13.Svoboda DavidNekvinda Josef     3094
14.Bednář LiborLásko Jiří ml.     0395
15.Krčál JiříSisr František     30105
16.Svoboda DavidLásko Jiří         
17.Bednář LiborNekvinda Josef         
18.Beneš JindřichLásko Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda David30Sisr František04
Bednář Libor12Lásko Jiří30
Beneš Jindřich21Nekvinda Josef03
Krčál Jiří31Lásko Jiří ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:39 TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Radek
Siegl Petr
 
 
Fangl Jiří
Dušek Rudolf
 
 
     0301
2.Richter Pavel
Depeš Jaroslav
 
 
Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
     1302
3.Pešek RadekDušek Rudolf     0303
4.Depeš JaroslavFangl Jiří     3213
5.Richter PavelBureš Lukáš     3123
6.Siegl PetrVilhelm Václav     3133
7.Depeš JaroslavDušek Rudolf     0334
8.Richter PavelFangl Jiří     1335
9.Siegl PetrBureš Lukáš     3245
10.Pešek RadekVilhelm Václav     0346
11.Richter PavelDušek Rudolf     1347
12.Siegl PetrFangl Jiří     3157
13.Pešek RadekBureš Lukáš     3267
14.Depeš JaroslavVilhelm Václav     1368
15.Siegl PetrDušek Rudolf     2369
16.Pešek RadekFangl Jiří     3079
17.Depeš JaroslavBureš Lukáš     03710
18.Richter PavelVilhelm Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pešek Radek22Dušek Rudolf40
Depeš Jaroslav13Fangl Jiří13
Richter Pavel12Bureš Lukáš13
Siegl Petr31Vilhelm Václav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Tomáš ml.
Opravil Jiří
 
 
Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
     3210
2.Feranec Karel st.
Habivský Karel
 
 
Milek Libor
Martínek Ladislav
 
 
     2311
3.Opravil JiříMartínek Ladislav     3121
4.Habivský KarelMilek Libor     0322
5.Pospíšil Tomáš ml.Kristek Pavel     0323
6.Feranec Karel st.Knápek Jaroslav     0324
7.Habivský KarelMartínek Ladislav     2325
8.Pospíšil Tomáš ml.Milek Libor     1326
9.Feranec Karel st.Kristek Pavel     0327
10.Opravil JiříKnápek Jaroslav     1328
11.Pospíšil Tomáš ml.Martínek Ladislav     3038
12.Feranec Karel st.Milek Libor     0339
13.Opravil JiříKristek Pavel     3249
14.Habivský KarelKnápek Jaroslav     3159
15.Feranec Karel st.Martínek Ladislav     03510
16.Opravil JiříMilek Libor     23  
17.Habivský KarelKristek Pavel         
18.Pospíšil Tomáš ml.Knápek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Opravil Jiří21Martínek Ladislav22
Habivský Karel12Milek Libor30
Pospíšil Tomáš ml.12Kristek Pavel21
Feranec Karel st.04Knápek Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34597:519nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lehký Jiří
Lehký Jaroslav
 
 
Vybíral Roman
Chládek Karel
 
 
5-8-68-42301
2.Krejčí Tomáš st.
Burešová Lucie
 
 

 
 
WO    3011
3.Lehký JiříChládek Karel-4-10-6  0312
4.Burešová LucieOsladilová Eliška-8-6-6  0313
5.Lehký JaroslavVybíral Roman-7-6-7  0314
6.Krejčí Tomáš st.WO    3024
7.Burešová LucieChládek Karel8-5-7-8 1325
8.Lehký JaroslavOsladilová Eliška86-7-7103235
9.Krejčí Tomáš st.Vybíral Roman-6-2-7  0336
10.Lehký JiříWO    3046
11.Lehký JaroslavChládek Karel-5-7-3  0347
12.Krejčí Tomáš st.Osladilová Eliška-10596 3157
13.Lehký JiříVybíral Roman-6-97-9 1358
14.Burešová LucieWO    3068
15.Krejčí Tomáš st.Chládek Karel-712-8-9 1369
16.Lehký JiříOsladilová Eliška-10118-1063279
17.Burešová LucieVybíral Roman9-715-683289
18.Lehký JaroslavWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lehký Jiří12Chládek Karel40
Burešová Lucie12Osladilová Eliška13
Lehký Jaroslav12Vybíral Roman31
Krejčí Tomáš st.12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS