Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sk Skořenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:30 Sk Skořenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
Kučera Martin
Ulrych Milan
 
 
     0301
2.Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
Ulrych Miloš st.
Bělohlávek Luboš
 
 
     1302
3.Kubíček PavelKučera Martin     1303
4.Skalický PavelUlrych Milan     1304
5.Felgr PavelUlrych Miloš st.     1305
6.Strnad StanislavBělohlávek Luboš     3015
7.Skalický PavelKučera Martin     0316
8.Felgr PavelUlrych Milan     1317
9.Strnad StanislavUlrych Miloš st.     2318
10.Kubíček PavelBělohlávek Luboš     3028
11.Felgr PavelKučera Martin     1329
12.Strnad StanislavUlrych Milan     3039
13.Kubíček PavelUlrych Miloš st.     23310
14.Skalický PavelBělohlávek Luboš         
15.Strnad StanislavKučera Martin         
16.Kubíček PavelUlrych Milan         
17.Skalický PavelUlrych Miloš st.         
18.Felgr PavelBělohlávek Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíček Pavel12Kučera Martin30
Skalický Pavel02Ulrych Milan21
Felgr Pavel03Ulrych Miloš st.30
Strnad Stanislav21Bělohlávek Luboš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2014 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14 TJ Lanškroun D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležel Daniel
Stejskal Adam
 
 
Slezáková Blanka
Marešová Marie
 
 
     1301
2.Cacková Tereza
Nečas Lukáš
 
 
Harapátová Stanislava
Harapátová Lucie
 
 
     3111
3.Stejskal AdamSlezáková Blanka     2312
4.Doležel DanielMarešová Marie     3022
5.Cacková TerezaHarapátová Stanislava     3032
6.Nečas LukášHarapátová Lucie     3142
7.Doležel DanielSlezáková Blanka     0343
8.Cacková TerezaMarešová Marie     3053
9.Nečas LukášHarapátová Stanislava     3063
10.Stejskal AdamHarapátová Lucie     3173
11.Cacková TerezaSlezáková Blanka     3283
12.Nečas LukášMarešová Marie     3093
13.Stejskal AdamHarapátová Stanislava     30103
14.Doležel DanielHarapátová Lucie         
15.Nečas LukášSlezáková Blanka         
16.Stejskal AdamMarešová Marie         
17.Doležel DanielHarapátová Stanislava         
18.Cacková TerezaHarapátová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Adam21Slezáková Blanka21
Doležel Daniel11Marešová Marie03
Cacková Tereza30Harapátová Stanislava03
Nečas Lukáš30Harapátová Lucie02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15 TJ Sokol Libchavy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Radek
Richter Pavel
 
 
Sisr František
Nekvinda Josef
 
 
     3110
2.Depeš Jaroslav
Siegl Petr
 
 
Lásko Jiří
Lásko Jiří ml.
 
 
     3120
3.Pešek RadekSisr František     3130
4.Depeš JaroslavLásko Jiří     3140
5.Richter PavelNekvinda Josef     3150
6.Siegl PetrLásko Jiří ml.     3060
7.Depeš JaroslavSisr František     3070
8.Richter PavelLásko Jiří     0371
9.Siegl PetrNekvinda Josef     3081
10.Pešek RadekLásko Jiří ml.     2382
11.Richter PavelSisr František     2383
12.Siegl PetrLásko Jiří     3093
13.Pešek RadekNekvinda Josef     31103
14.Depeš JaroslavLásko Jiří ml.         
15.Siegl PetrSisr František         
16.Pešek RadekLásko Jiří         
17.Depeš JaroslavNekvinda Josef         
18.Richter PavelLásko Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pešek Radek21Sisr František12
Depeš Jaroslav20Lásko Jiří12
Richter Pavel12Nekvinda Josef03
Siegl Petr30Lásko Jiří ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav st.
Krčál Jiří
 
 
Fangl Jiří
Dušek Rudolf
 
 
     0301
2.Svoboda David
Beneš Jindřich
 
 
Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
     3111
3.Krčál JiříDušek Rudolf     0312
4.Svoboda DavidFangl Jiří     2313
5.Adamec Miroslav st.Vilhelm Václav     3023
6.Beneš JindřichBureš Lukáš     3133
7.Svoboda DavidDušek Rudolf     0334
8.Adamec Miroslav st.Fangl Jiří     0335
9.Beneš JindřichVilhelm Václav     3145
10.Krčál JiříBureš Lukáš     3055
11.Adamec Miroslav st.Dušek Rudolf     0356
12.Beneš JindřichFangl Jiří     3266
13.Krčál JiříVilhelm Václav     3076
14.Svoboda DavidBureš Lukáš     3086
15.Beneš JindřichDušek Rudolf     0387
16.Krčál JiříFangl Jiří     2388
17.Svoboda DavidVilhelm Václav     1389
18.Adamec Miroslav st.Bureš Lukáš     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krčál Jiří22Dušek Rudolf40
Svoboda David13Fangl Jiří31
Adamec Miroslav st.22Vilhelm Václav13
Beneš Jindřich31Bureš Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:44648:717TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lehký Jiří
Lehký Jaroslav
 
 
Kristek Pavel
Knápek Jaroslav
 
 
-7-9-6  0301
2.Krejčí Tomáš st.
Burešová Lucie
 
 
Milek Libor
Mílek Miloslav
 
 
99-8-7-102302
3.Lehký JiříMílek Miloslav8-6-9793212
4.Burešová LucieMilek Libor-6-1013-9 1313
5.Lehký JaroslavKristek Pavel-7-6-7  0314
6.Krejčí Tomáš st.Knápek Jaroslav8-98-893224
7.Burešová LucieMílek Miloslav-6-116593234
8.Lehký JaroslavMilek Libor-69-8-5 1335
9.Krejčí Tomáš st.Kristek Pavel9-98-893245
10.Lehký JiříKnápek Jaroslav-6-3-2  0346
11.Lehký JaroslavMílek Miloslav78-68 3156
12.Krejčí Tomáš st.Milek Libor-7354 3166
13.Lehký JiříKristek Pavel-69-7873276
14.Burešová LucieKnápek Jaroslav7-5-9-6 1377
15.Krejčí Tomáš st.Mílek Miloslav-10-106373287
16.Lehký JiříMilek Libor9-6-3-5 1388
17.Burešová LucieKristek Pavel-9-10-6  0389
18.Lehký JaroslavKnápek Jaroslav-6-9-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lehký Jiří22Mílek Miloslav04
Burešová Lucie13Milek Libor31
Lehký Jaroslav13Kristek Pavel22
Krejčí Tomáš st.40Knápek Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:30 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habivský Karel
Feranec Karel st.
 
 
Chládek Karel
Vybíral Roman
 
 
     2301
2.Pospíšil Tomáš ml.
Opravil Jiří
 
 

 
 
WO    3011
3.Opravil JiříChládek Karel     2312
4.Habivský KarelVybíral Roman     0313
5.Pospíšil Tomáš ml.Osladilová Eliška     1314
6.Feranec Karel st.WO    3024
7.Habivský KarelChládek Karel     0325
8.Pospíšil Tomáš ml.Vybíral Roman     1326
9.Feranec Karel st.Osladilová Eliška     0327
10.Opravil JiříWO    3037
11.Pospíšil Tomáš ml.Chládek Karel     0338
12.Feranec Karel st.Vybíral Roman     1339
13.Opravil JiříOsladilová Eliška     3049
14.Habivský KarelWO    3059
15.Feranec Karel st.Chládek Karel     03510
16.Opravil JiříVybíral Roman         
17.Habivský KarelOsladilová Eliška         
18.Pospíšil Tomáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Opravil Jiří11Chládek Karel40
Habivský Karel02Vybíral Roman30
Pospíšil Tomáš ml.03Osladilová Eliška21
Feranec Karel st.03   
WO40WO04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS