Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dokoupil Marek
Mynář Vojtěch
 
 
Kaplan Jakub
Krejčí Tomáš
 
 
     3210
2.Zechovský Jan
Stejskal Adam
 
 
Lehký Jiří
Krejčí Tomáš st.
 
 
     1311
3.Zechovský JanLehký Jiří     3121
4.Dokoupil MarekKrejčí Tomáš st.     3031
5.Mynář VojtěchKrejčí Tomáš     1332
6.Stejskal AdamKaplan Jakub     3042
7.Dokoupil MarekLehký Jiří     1343
8.Mynář VojtěchKrejčí Tomáš st.     1344
9.Stejskal AdamKrejčí Tomáš     3054
10.Zechovský JanKaplan Jakub     2355
11.Mynář VojtěchLehký Jiří     0356
12.Stejskal AdamKrejčí Tomáš st.     2357
13.Zechovský JanKrejčí Tomáš     3267
14.Cacek TomášKaplan Jakub     0368
15.Stejskal AdamLehký Jiří     3078
16.Zechovský JanKrejčí Tomáš st.     3088
17.Cacek TomášKrejčí Tomáš     1389
18.Mynář VojtěchKaplan Jakub     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zechovský Jan31Lehký Jiří22
Dokoupil Marek11Krejčí Tomáš st.22
Mynář Vojtěch13Krejčí Tomáš22
Stejskal Adam31Kaplan Jakub22
Cacek Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Pavel
Strnad Stanislav
 
 
Láryš Jaromír
Feranec Karel st.
 
 
     3010
2.Felgr Pavel
Skalický Pavel
 
 
Lohynský Milan
Pospíšil Tomáš ml.
 
 
     3220
3.Skalický PavelLohynský Milan     3030
4.Kubíček PavelFeranec Karel st.     3140
5.Felgr PavelPospíšil Tomáš ml.     3050
6.Strnad StanislavLáryš Jaromír     3160
7.Kubíček PavelLohynský Milan     3170
8.Felgr PavelFeranec Karel st.     3080
9.Strnad StanislavPospíšil Tomáš ml.     0381
10.Skalický PavelLáryš Jaromír     3091
11.Felgr PavelLohynský Milan     32101
12.Strnad StanislavFeranec Karel st.     30  
13.Skalický PavelPospíšil Tomáš ml.         
14.Kubíček PavelLáryš Jaromír         
15.Strnad StanislavLohynský Milan         
16.Skalický PavelFeranec Karel st.         
17.Kubíček PavelPospíšil Tomáš ml.         
18.Felgr PavelLáryš Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skalický Pavel20Lohynský Milan03
Kubíček Pavel20Feranec Karel st.02
Felgr Pavel30Pospíšil Tomáš ml.11
Strnad Stanislav11Láryš Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fogl Lukáš
Svoboda David
 
 
Chládek Karel
Suchý Jaroslav
 
 
     0301
2.Krčál Jiří
Bednář Libor
 
 
Osladilová Eliška
Bako Ladislav
 
 
     1302
3.Beneš JindřichChládek Karel     3212
4.Fogl LukášSuchý Jaroslav     2313
5.Krčál JiříBako Ladislav     3023
6.Bednář LiborOsladilová Eliška     0324
7.Fogl LukášChládek Karel     1325
8.Krčál JiříSuchý Jaroslav     2326
9.Bednář LiborBako Ladislav     0327
10.Beneš JindřichOsladilová Eliška     0328
11.Krčál JiříChládek Karel     3138
12.Bednář LiborSuchý Jaroslav     0339
13.Beneš JindřichBako Ladislav     13310
14.Fogl LukášOsladilová Eliška         
15.Bednář LiborChládek Karel         
16.Beneš JindřichSuchý Jaroslav         
17.Fogl LukášBako Ladislav         
18.Krčál JiříOsladilová Eliška         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beneš Jindřich12Chládek Karel12
Fogl Lukáš02Suchý Jaroslav30
Krčál Jiří21Bako Ladislav21
Bednář Libor03Osladilová Eliška20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Radek
Škraban Michal
 
 
Milek Petr
Milek Libor
 
 
     0301
2.Pešek Jaroslav
Siegl Petr
 
 
Mílek Miloslav
Kristek Pavel
 
 
     2302
3.Pešek RadekMilek Petr     1303
4.Škraban MichalMilek Libor     3113
5.Pešek JaroslavKristek Pavel     0314
6.Siegl PetrMílek Miloslav     3124
7.Škraban MichalMilek Petr     0325
8.Pešek JaroslavMilek Libor     0326
9.Siegl PetrKristek Pavel     3036
10.Pešek RadekMílek Miloslav     2337
11.Pešek JaroslavMilek Petr     0338
12.Siegl PetrMilek Libor     3148
13.Pešek RadekKristek Pavel     3158
14.Škraban MichalMílek Miloslav     1359
15.Siegl PetrMilek Petr     03510
16.Pešek RadekMilek Libor         
17.Škraban MichalKristek Pavel         
18.Pešek JaroslavMílek Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pešek Radek12Milek Petr40
Škraban Michal12Milek Libor12
Pešek Jaroslav03Kristek Pavel12
Siegl Petr31Mílek Miloslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sk Skořenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:33 TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Milan
Bělohlávek Luboš
 
 
Fangl Jiří
Bencz Vojtěch
 
 
     1301
2.Ulrych Miloš st.
Viktorín Jaroslav
 
 
Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
     0302
3.Ulrych Miloš st.Fangl Jiří     0303
4.Viktorín JaroslavBureš Lukáš     0304
5.Bělohlávek LubošVilhelm Václav     0305
6.Ulrych MilanBencz Vojtěch     3015
7.Viktorín JaroslavFangl Jiří     0316
8.Bělohlávek LubošBureš Lukáš     3226
9.Ulrych MilanVilhelm Václav     3036
10.Ulrych Miloš st.Bencz Vojtěch     3146
11.Bělohlávek LubošFangl Jiří     0347
12.Ulrych MilanBureš Lukáš     1348
13.Ulrych Miloš st.Vilhelm Václav     1349
14.Viktorín JaroslavBencz Vojtěch     03410
15.Ulrych MilanFangl Jiří         
16.Ulrych Miloš st.Bureš Lukáš         
17.Viktorín JaroslavVilhelm Václav         
18.Bělohlávek LubošBencz Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ulrych Miloš st.12Fangl Jiří30
Viktorín Jaroslav03Bureš Lukáš21
Bělohlávek Luboš12Vilhelm Václav21
Ulrych Milan21Bencz Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:31454:513TJ Zálší B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková Blanka
Harapátová Stanislava
 
 
Lásko Jiří ml.
Eliáš Radim
 
 
-7-12-9  0301
2.Harapátová Lucie
Buben Petr
 
 
Sisr František
Břeň Martin
 
 
-6-5-11  0302
3.Slezáková BlankaSisr František879  3012
4.Buben PetrLásko Jiří ml.-4-10-3  0313
5.Harapátová LucieEliáš Radim-5-8-6  0314
6.Harapátová StanislavaBřeň Martin875  3024
7.Buben PetrSisr František-5-6-4  0325
8.Harapátová LucieLásko Jiří ml.-6-7-7  0326
9.Harapátová StanislavaEliáš Radim768  3036
10.Slezáková BlankaBřeň Martin679  3046
11.Harapátová LucieSisr František5-6-5-5 1347
12.Harapátová StanislavaLásko Jiří ml.-7-9-8  0348
13.Slezáková BlankaEliáš Radim987  3058
14.Buben PetrBřeň Martin9-7910 3168
15.Harapátová StanislavaSisr František-688-8-72369
16.Slezáková BlankaLásko Jiří ml.-7-86-7 13610
17.Buben PetrEliáš Radim-109-5-4 13  
18.Harapátová LucieBřeň Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slezáková Blanka31Sisr František31
Buben Petr12Lásko Jiří ml.40
Harapátová Lucie03Eliáš Radim12
Harapátová Stanislava22Břeň Martin03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS