Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35 TJ Zálší B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lásko Jiří ml.
Eliáš Radim
 
 
Stejskal Adam
Doležel Daniel
 
 
     0301
2.Sisr František
Nekvinda Josef
 
 
Dokoupil Marek
Mynář Vojtěch
 
 
     3111
3.Sisr FrantišekStejskal Adam     3121
4.Eliáš RadimDoležel Daniel     0322
5.Nekvinda JosefDokoupil Marek     1323
6.Lásko Jiří ml.Mynář Vojtěch     3233
7.Eliáš RadimStejskal Adam     0334
8.Nekvinda JosefDoležel Daniel     2335
9.Lásko Jiří ml.Dokoupil Marek     3045
10.Sisr FrantišekMynář Vojtěch     3155
11.Nekvinda JosefStejskal Adam     1356
12.Lásko Jiří ml.Doležel Daniel     3166
13.Sisr FrantišekDokoupil Marek     3076
14.Eliáš RadimMynář Vojtěch     3286
15.Lásko Jiří ml.Stejskal Adam     3196
16.Sisr FrantišekDoležel Daniel     2397
17.Eliáš RadimDokoupil Marek     1398
18.Nekvinda JosefMynář Vojtěch     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sisr František31Stejskal Adam22
Eliáš Radim13Doležel Daniel31
Nekvinda Josef13Dokoupil Marek22
Lásko Jiří ml.40Mynář Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20 TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rudolf
Fangl Jiří
 
 
Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
     3110
2.Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
     2311
3.Dušek RudolfSkalický Pavel     3221
4.Jurný JakubKubíček Pavel     1322
5.Bureš LukášStrnad Stanislav     2323
6.Vilhelm VáclavFelgr Pavel     3033
7.Fangl JiříSkalický Pavel     3143
8.Bureš LukášKubíček Pavel     3153
9.Vilhelm VáclavStrnad Stanislav     3063
10.Dušek RudolfFelgr Pavel     3073
11.Bureš LukášSkalický Pavel     1374
12.Vilhelm VáclavKubíček Pavel     3184
13.Dušek RudolfStrnad Stanislav     3294
14.Fangl JiříFelgr Pavel     30104
15.Vilhelm VáclavSkalický Pavel         
16.Dušek RudolfKubíček Pavel         
17.Fangl JiříStrnad Stanislav         
18.Bureš LukášFelgr Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dušek Rudolf30Skalický Pavel12
Jurný Jakub01Kubíček Pavel12
Bureš Lukáš12Strnad Stanislav12
Vilhelm Václav30Felgr Pavel03
Fangl Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sk Skořenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Libor
Škaroupka Petr
 
 
Ulrych Milan
Bělohlávek Luboš
 
 
     3010
2.Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
Ulrych Miloš st.
Viktorín Jaroslav
 
 
     3020
3.Škaroupka PetrUlrych Milan     1321
4.Knápek JaroslavUlrych Miloš st.     3231
5.Milek LiborBělohlávek Luboš     3241
6.Kristek PavelViktorín Jaroslav     3151
7.Knápek JaroslavUlrych Milan     2352
8.Milek LiborUlrych Miloš st.     3062
9.Kristek PavelBělohlávek Luboš     3272
10.Škaroupka PetrViktorín Jaroslav     3182
11.Milek LiborUlrych Milan     3292
12.Kristek PavelUlrych Miloš st.     0393
13.Škaroupka PetrBělohlávek Luboš     31103
14.Knápek JaroslavViktorín Jaroslav         
15.Kristek PavelUlrych Milan         
16.Škaroupka PetrUlrych Miloš st.         
17.Knápek JaroslavBělohlávek Luboš         
18.Milek LiborViktorín Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škaroupka Petr21Ulrych Milan21
Knápek Jaroslav11Ulrych Miloš st.12
Milek Libor30Bělohlávek Luboš03
Kristek Pavel21Viktorín Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:16 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dymák Jan
Bako Adam
 
 
Slezáková Blanka
Harapátová Stanislava
 
 
     3010
2.Bako Ladislav
Vybíral Filip
 
 
Marek Jakub
Harapátová Lucie
 
 
     3120
3.Vybíral FilipSlezáková Blanka     3030
4.Vybíral JakubHarapátová Stanislava     2331
5.Bako AdamHarapátová Lucie     3141
6.Dymák JanMarek Jakub     3251
7.Vybíral JakubSlezáková Blanka     2352
8.Bako AdamHarapátová Stanislava     3162
9.Dymák JanHarapátová Lucie     3172
10.Vybíral FilipMarek Jakub     3182
11.Bako AdamSlezáková Blanka     3092
12.Bako LadislavHarapátová Stanislava     2393
13.Vybíral FilipHarapátová Lucie     30103
14.Vybíral JakubMarek Jakub         
15.Bako LadislavSlezáková Blanka         
16.Vybíral FilipHarapátová Stanislava         
17.Vybíral JakubHarapátová Lucie         
18.Bako AdamMarek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Filip30Slezáková Blanka12
Vybíral Jakub02Harapátová Stanislava21
Bako Adam30Harapátová Lucie03
Dymák Jan20Marek Jakub02
Bako Ladislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38 Orel Orlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Feranec Karel st.
Habivský Karel
 
 
Bednář Libor
Krčál Jiří
 
 
     1301
2.Láryš Jaromír
Pospíšil Tomáš ml.
 
 
Beneš Jindřich
Svoboda David
 
 
     0302
3.Feranec Karel st.Bednář Libor     3112
4.Pospíšil Tomáš ml.Beneš Jindřich     3222
5.Habivský KarelSvoboda David     0323
6.Láryš JaromírKrčál Jiří     0324
7.Pospíšil Tomáš ml.Bednář Libor     3034
8.Habivský KarelBeneš Jindřich     3144
9.Láryš JaromírSvoboda David     3254
10.Feranec Karel st.Krčál Jiří     0355
11.Habivský KarelBednář Libor     3165
12.Láryš JaromírBeneš Jindřich     3175
13.Feranec Karel st.Svoboda David     2376
14.Pospíšil Tomáš ml.Krčál Jiří     0377
15.Láryš JaromírBednář Libor     2378
16.Feranec Karel st.Beneš Jindřich     0379
17.Pospíšil Tomáš ml.Svoboda David     3089
18.Habivský KarelKrčál Jiří     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Feranec Karel st.13Bednář Libor13
Pospíšil Tomáš ml.31Beneš Jindřich13
Habivský Karel22Svoboda David22
Láryš Jaromír22Krčál Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:29609:582TJ Sokol Nekoř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lehký Jaroslav
Burešová Lucie
 
 
Depeš Jaroslav
Siegl Petr
 
 
-6-8-9  0301
2.Lehký Jiří
Krejčí Tomáš st.
 
 
Pešek Radek
Pešek Jaroslav
 
 
846  3011
3.Lehký JiříSiegl Petr7-536 3121
4.Krejčí Tomáš st.Depeš Jaroslav6-2-11-8 1322
5.Kaplan JakubPešek Radek-12678 3132
6.Burešová LuciePešek Jaroslav51011  3042
7.Krejčí Tomáš st.Siegl Petr11-10169 3152
8.Kaplan JakubDepeš Jaroslav8-8-9-7 1353
9.Burešová LuciePešek Radek885  3063
10.Lehký JiříPešek Jaroslav988  3073
11.Kaplan JakubSiegl Petr-6-9-10  0374
12.Burešová LucieDepeš Jaroslav-7-3-6  0375
13.Lehký JiříPešek Radek-8-98-7 1376
14.Krejčí Tomáš st.Pešek Jaroslav78-82 3186
15.Burešová LucieSiegl Petr9-9-9-7 1387
16.Lehký JiříDepeš Jaroslav-67-7683297
17.Krejčí Tomáš st.Pešek Radek69-10-7832107
18.Kaplan JakubPešek Jaroslav8911  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehký Jiří31Siegl Petr22
Krejčí Tomáš st.31Depeš Jaroslav31
Kaplan Jakub12Pešek Radek13
Burešová Lucie22Pešek Jaroslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS