Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sisr František
Nekvinda Josef
 
 
Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
     3210
2.Lásko Jiří ml.
Eliáš Radim
 
 
Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
     0311
3.Sisr FrantišekSkalický Pavel     0312
4.Eliáš RadimKubíček Pavel     0313
5.Nekvinda JosefStrnad Stanislav     2314
6.Lásko Jiří ml.Felgr Pavel     3224
7.Eliáš RadimSkalický Pavel     1325
8.Nekvinda JosefKubíček Pavel     0326
9.Lásko Jiří ml.Strnad Stanislav     3036
10.Sisr FrantišekFelgr Pavel     1337
11.Nekvinda JosefSkalický Pavel     0338
12.Lásko Jiří ml.Kubíček Pavel     1339
13.Sisr FrantišekStrnad Stanislav     03310
14.Eliáš RadimFelgr Pavel         
15.Lásko Jiří ml.Skalický Pavel         
16.Sisr FrantišekKubíček Pavel         
17.Eliáš RadimStrnad Stanislav         
18.Nekvinda JosefFelgr Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sisr František03Skalický Pavel30
Eliáš Radim02Kubíček Pavel30
Nekvinda Josef03Strnad Stanislav21
Lásko Jiří ml.21Felgr Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilhelm Václav
Jurný Jakub
 
 
Stejskal Adam
Doležel Daniel
 
 
     1301
2.Fangl Jiří
Dušek Rudolf
 
 
Dokoupil Marek
Mynář Vojtěch
 
 
     3111
3.Fangl JiříStejskal Adam     3221
4.Vilhelm VáclavDoležel Daniel     3031
5.Jurný JakubDokoupil Marek     1332
6.Dušek RudolfMynář Vojtěch     3142
7.Vilhelm VáclavStejskal Adam     1343
8.Jurný JakubDoležel Daniel     0344
9.Dušek RudolfDokoupil Marek     0345
10.Fangl JiříFarkaš Miroslav     3155
11.Jurný JakubStejskal Adam     0356
12.Dušek RudolfDoležel Daniel     3066
13.Fangl JiříDokoupil Marek     3076
14.Vilhelm VáclavFarkaš Miroslav     1377
15.Dušek RudolfStejskal Adam     3187
16.Fangl JiříDoležel Daniel     3097
17.Vilhelm VáclavDokoupil Marek     0398
18.Jurný JakubFarkaš Miroslav     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fangl Jiří40Stejskal Adam22
Vilhelm Václav13Doležel Daniel13
Jurný Jakub04Dokoupil Marek31
Dušek Rudolf31Mynář Vojtěch01
   Farkaš Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Libor
Škaroupka Petr
 
 
Slezáková Blanka
Marešová Marie
 
 
     3110
2.Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
Harapátová Lucie
Harapátová Stanislava
 
 
     3220
3.Škaroupka PetrHarapátová Stanislava     3030
4.Knápek JaroslavMarek Jakub     3240
5.Milek LiborMarešová Marie     2341
6.Kristek PavelSlezáková Blanka     1342
7.Knápek JaroslavHarapátová Stanislava     3052
8.Milek LiborMarek Jakub     3062
9.Kristek PavelMarešová Marie     3172
10.Škaroupka PetrSlezáková Blanka     1373
11.Milek LiborHarapátová Stanislava     2374
12.Kristek PavelMarek Jakub     3084
13.Škaroupka PetrHarapátová Lucie     3094
14.Knápek JaroslavSlezáková Blanka     0395
15.Kristek PavelHarapátová Stanislava     30105
16.Škaroupka PetrMarek Jakub         
17.Knápek JaroslavHarapátová Lucie         
18.Milek LiborSlezáková Blanka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škaroupka Petr21Harapátová Stanislava13
Knápek Jaroslav21Marek Jakub03
Milek Libor12Marešová Marie11
Kristek Pavel31Slezáková Blanka30
   Harapátová Lucie01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sk Skořenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dymák Jan
Bako Adam
 
 
Ulrych Miloš st.
Ulrych Milan
 
 
     1301
2.Vybíral Filip
Bako Ladislav
 
 
Viktorín Jaroslav
Bělohlávek Luboš
 
 
     3211
3.Vybíral FilipUlrych Milan     3021
4.Vybíral JakubUlrych Miloš st.     1322
5.Bako AdamBělohlávek Luboš     3132
6.Dymák JanViktorín Jaroslav     3042
7.Vybíral JakubUlrych Milan     3152
8.Bako AdamUlrych Miloš st.     3062
9.Dymák JanBělohlávek Luboš     3272
10.Vybíral FilipViktorín Jaroslav     3082
11.Bako AdamUlrych Milan     3292
12.Dymák JanUlrych Miloš st.     31102
13.Vybíral FilipBělohlávek Luboš     30  
14.Vybíral JakubViktorín Jaroslav         
15.Dymák JanUlrych Milan         
16.Vybíral FilipUlrych Miloš st.         
17.Vybíral JakubBělohlávek Luboš         
18.Bako AdamViktorín Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Filip20Ulrych Milan03
Vybíral Jakub11Ulrych Miloš st.12
Bako Adam30Bělohlávek Luboš02
Dymák Jan30Viktorín Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34 TJ Sokol Libchavy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Feranec Karel st.
Pospíšil Tomáš ml.
 
 
Siegl Petr
Depeš Jaroslav
 
 
     0301
2.Habivský Karel
Láryš Jaromír
 
 
Pešek Radek
Pešek Jaroslav
 
 
     2302
3.Feranec Karel st.Siegl Petr     1303
4.Pospíšil Tomáš ml.Depeš Jaroslav     3113
5.Habivský KarelPešek Radek     0314
6.Láryš JaromírPešek Jaroslav     3124
7.Pospíšil Tomáš ml.Siegl Petr     0325
8.Habivský KarelDepeš Jaroslav     1326
9.Láryš JaromírPešek Radek     0327
10.Feranec Karel st.Pešek Jaroslav     3237
11.Habivský KarelSiegl Petr     3047
12.Láryš JaromírDepeš Jaroslav     0348
13.Feranec Karel st.Pešek Radek     0349
14.Pospíšil Tomáš ml.Pešek Jaroslav     3059
15.Láryš JaromírSiegl Petr     13510
16.Feranec Karel st.Depeš Jaroslav         
17.Pospíšil Tomáš ml.Pešek Radek         
18.Habivský KarelPešek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Feranec Karel st.12Siegl Petr31
Pospíšil Tomáš ml.21Depeš Jaroslav21
Habivský Karel12Pešek Radek30
Láryš Jaromír13Pešek Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28597:577TJ Sokol Nekoř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lehký Jaroslav
Burešová Lucie
 
 
Krčál Jiří
Bednář Libor
 
 
1312-5-553210
2.Lehký Jiří
Krejčí Tomáš st.
 
 
Beneš Jindřich
Svoboda David
 
 
-74810 3120
3.Lehký JiříBednář Libor-6-98793230
4.Krejčí Tomáš st.Beneš Jindřich-989-9-102331
5.Kaplan JakubSvoboda David8-97-683241
6.Burešová LucieKrčál Jiří-5-8-6  0342
7.Krejčí Tomáš st.Bednář Libor476  3052
8.Kaplan JakubBeneš Jindřich7-76-8-62353
9.Burešová LucieSvoboda David7107  3063
10.Lehký JiříKrčál Jiří-3-6-6  0364
11.Kaplan JakubBednář Libor86-99 3174
12.Burešová LucieBeneš Jindřich-6-107-10 1375
13.Lehký JiříSvoboda David796  3085
14.Krejčí Tomáš st.Krčál Jiří-6-8-9  0386
15.Burešová LucieBednář Libor5-8-7963296
16.Lehký JiříBeneš Jindřich978  30106
17.Krejčí Tomáš st.Svoboda David-911-6-6 13  
18.Kaplan JakubKrčál Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lehký Jiří31Bednář Libor04
Krejčí Tomáš st.12Beneš Jindřich31
Kaplan Jakub21Svoboda David03
Burešová Lucie22Krčál Jiří30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS