Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34 TJ Lanškroun D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležel Daniel
Stejskal Adam
 
 
Krčál Jiří
Bednář Libor
 
 
     1301
2.Cacek Tomáš
Farkaš Miroslav
 
 
Adamec Miroslav st.
Beneš Jindřich
 
 
     2302
3.Stejskal AdamBeneš Jindřich     3012
4.Farkaš MiroslavAdamec Miroslav st.     3022
5.Zechovský JanBednář Libor     2323
6.Doležel DanielKrčál Jiří     3133
7.Farkaš MiroslavBeneš Jindřich     3143
8.Zechovský JanAdamec Miroslav st.     3253
9.Cacek TomášBednář Libor     0354
10.Stejskal AdamKrčál Jiří     3164
11.Zechovský JanBeneš Jindřich     1365
12.Cacek TomášAdamec Miroslav st.     1366
13.Stejskal AdamBednář Libor     1367
14.Farkaš MiroslavKrčál Jiří     3077
15.Cacek TomášBeneš Jindřich     2378
16.Stejskal AdamAdamec Miroslav st.     3288
17.Farkaš MiroslavBednář Libor     3198
18.Zechovský JanKrčál Jiří     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stejskal Adam31Beneš Jindřich22
Farkaš Miroslav40Adamec Miroslav st.13
Zechovský Jan22Bednář Libor31
Doležel Daniel10Krčál Jiří04
Cacek Tomáš03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37 TJ Sokol Libchavy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
Depeš Jaroslav
Pešek Radek
 
 
     3210
2.Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
Siegl Petr
Richter Pavel
 
 
     2311
3.Skalický PavelSiegl Petr     1312
4.Kubíček PavelDepeš Jaroslav     0313
5.Felgr PavelPešek Radek     3123
6.Strnad StanislavRichter Pavel     2324
7.Kubíček PavelSiegl Petr     2325
8.Felgr PavelDepeš Jaroslav     0326
9.Strnad StanislavPešek Radek     3136
10.Skalický PavelRichter Pavel     3046
11.Felgr PavelSiegl Petr     0347
12.Strnad StanislavDepeš Jaroslav     1348
13.Skalický PavelPešek Radek     3258
14.Kubíček PavelRichter Pavel     3168
15.Strnad StanislavSiegl Petr     1369
16.Skalický PavelDepeš Jaroslav     13610
17.Kubíček PavelPešek Radek     03  
18.Felgr PavelRichter Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalický Pavel22Siegl Petr40
Kubíček Pavel12Depeš Jaroslav40
Felgr Pavel12Pešek Radek03
Strnad Stanislav13Richter Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sk Skořenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7 Sk Skořenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Miloš st.
Ulrych Milan
 
 
Feranec Karel st.
Habivský Karel
 
 
     3110
2.Bělohlávek Luboš
Viktorín Jaroslav
 
 
Láryš Jaromír
Pospíšil Tomáš ml.
 
 
     3020
3.Ulrych Miloš st.Feranec Karel st.     3030
4.Viktorín JaroslavHabivský Karel     2331
5.Ulrych MilanPospíšil Tomáš ml.     3041
6.Bělohlávek LubošLáryš Jaromír     3151
7.Viktorín JaroslavFeranec Karel st.     3161
8.Ulrych MilanHabivský Karel     3071
9.Bělohlávek LubošPospíšil Tomáš ml.     3181
10.Ulrych Miloš st.Láryš Jaromír     3091
11.Ulrych MilanFeranec Karel st.     30101
12.Bělohlávek LubošHabivský Karel     23  
13.Ulrych Miloš st.Pospíšil Tomáš ml.         
14.Viktorín JaroslavLáryš Jaromír         
15.Bělohlávek LubošFeranec Karel st.         
16.Ulrych Miloš st.Habivský Karel         
17.Viktorín JaroslavPospíšil Tomáš ml.         
18.Ulrych MilanLáryš Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ulrych Miloš st.20Feranec Karel st.03
Viktorín Jaroslav11Habivský Karel11
Ulrych Milan30Pospíšil Tomáš ml.02
Bělohlávek Luboš20Láryš Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33436:508TJ Sokol Nekoř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková Blanka
Drábek Vladimír
 
 
Lehký Jaroslav
Burešová Lucie
 
 
7-88-7-92301
2.Harapátová Stanislava
Harapátová Lucie
 
 
Krejčí Tomáš st.
Lehký Jiří
 
 
-6-3-10  0302
3.Harapátová StanislavaLehký Jiří8-6-7-10 1303
4.Harapátová LucieBurešová Lucie-6-4-9  0304
5.Drábek VladimírKrejčí Tomáš st.9-8-7-7 1305
6.Slezáková BlankaKrejčí Tomáš8-7910 3115
7.Harapátová LucieLehký Jiří-6-7-9  0316
8.Drábek VladimírBurešová Lucie9-9-11-9 1317
9.Slezáková BlankaKrejčí Tomáš st.-86-79123227
10.Harapátová StanislavaKrejčí Tomáš-119-7-9 1328
11.Drábek VladimírLehký Jiří-8-9-7  0329
12.Slezáková BlankaBurešová Lucie8910  3039
13.Harapátová StanislavaKrejčí Tomáš st.8-8-9-7 13310
14.Harapátová LucieKrejčí Tomáš         
15.Slezáková BlankaLehký Jiří         
16.Harapátová StanislavaBurešová Lucie         
17.Harapátová LucieKrejčí Tomáš st.         
18.Drábek VladimírKrejčí Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Harapátová Stanislava03Lehký Jiří30
Harapátová Lucie02Burešová Lucie21
Drábek Vladimír03Krejčí Tomáš st.21
Slezáková Blanka30Krejčí Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:36 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sisr František
Eliáš Radim
 
 
Kristek Pavel
Knápek Jaroslav
 
 
     0301
2.Lásko Jiří
Lásko Jiří ml.
 
 
Milek Petr
Mílek Miloslav
 
 
     1302
3.Lásko Jiří ml.Milek Petr     0303
4.Eliáš RadimKnápek Jaroslav     2304
5.Lásko JiříKristek Pavel     1305
6.Sisr FrantišekŠkaroupka Petr     3215
7.Eliáš RadimMilek Petr     1316
8.Lásko MartinKnápek Jaroslav     0317
9.Sisr FrantišekKristek Pavel     3227
10.Lásko Jiří ml.Škaroupka Petr     3137
11.Lásko MartinMilek Petr     0338
12.Sisr FrantišekKnápek Jaroslav     1339
13.Lásko Jiří ml.Kristek Pavel     3149
14.Eliáš RadimŠkaroupka Petr     13410
15.Sisr FrantišekMilek Petr     03  
16.Lásko Jiří ml.Knápek Jaroslav         
17.Eliáš RadimKristek Pavel         
18.Lásko MartinŠkaroupka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lásko Jiří ml.21Milek Petr30
Eliáš Radim03Knápek Jaroslav30
Lásko Jiří01Kristek Pavel12
Sisr František21Škaroupka Petr12
Lásko Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Lukáš
Vilhelm Václav
 
 
Suchý Jaroslav
Bako Ladislav
 
 
     1301
2.Fangl Jiří
Dušek Rudolf
 
 
Dymák Jan
Bako Adam
 
 
     1302
3.Fangl JiříDymák Jan     0303
4.Bureš LukášBako Adam     0304
5.Vilhelm VáclavBako Ladislav     0305
6.Dušek RudolfSuchý Jaroslav     3015
7.Bureš LukášDymák Jan     1316
8.Vilhelm VáclavBako Adam     1317
9.Dušek RudolfBako Ladislav     3027
10.Fangl JiříSuchý Jaroslav     3237
11.Vilhelm VáclavDymák Jan     2338
12.Dušek RudolfBako Adam     3048
13.Fangl JiříBako Ladislav     3258
14.Bureš LukášSuchý Jaroslav     0359
15.Dušek RudolfDymák Jan     3069
16.Fangl JiříBako Adam     3279
17.Bureš LukášBako Ladislav     23710
18.Vilhelm VáclavSuchý Jaroslav     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fangl Jiří31Dymák Jan31
Bureš Lukáš04Bako Adam22
Vilhelm Václav03Bako Ladislav22
Dušek Rudolf40Suchý Jaroslav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS