Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Libor
Škaroupka Petr
 
 
Farkaš Miroslav
Stejskal Adam
 
 
     2301
2.Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
Doležel Daniel
Dokoupil Marek
 
 
     3011
3.Škaroupka PetrDoležel Daniel     3021
4.Knápek JaroslavStejskal Adam     0322
5.Milek LiborDokoupil Marek     3032
6.Kristek PavelFarkaš Miroslav     2333
7.Knápek JaroslavDoležel Daniel     3143
8.Milek LiborStejskal Adam     3253
9.Kristek PavelDokoupil Marek     1354
10.Škaroupka PetrFarkaš Miroslav     1355
11.Milek LiborDoležel Daniel     3165
12.Kristek PavelStejskal Adam     3075
13.Škaroupka PetrDokoupil Marek     3285
14.Knápek JaroslavFarkaš Miroslav     0386
15.Kristek PavelDoležel Daniel     3196
16.Škaroupka PetrStejskal Adam     2397
17.Knápek JaroslavDokoupil Marek     1398
18.Milek LiborFarkaš Miroslav     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škaroupka Petr22Doležel Daniel04
Knápek Jaroslav13Stejskal Adam22
Milek Libor31Dokoupil Marek22
Kristek Pavel22Farkaš Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Ladislav
Vybíral Filip
 
 
Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
     3110
2.Bako Adam
Vybíral Jakub
 
 
Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
     0311
3.Bako AdamSkalický Pavel     3121
4.Vybíral JakubKubíček Pavel     0322
5.Bako LadislavStrnad Stanislav     3032
6.Vybíral FilipFelgr Pavel     3042
7.Vybíral JakubSkalický Pavel     2343
8.Bako LadislavKubíček Pavel     3153
9.Vybíral FilipStrnad Stanislav     3063
10.Bako AdamFelgr Pavel     3073
11.Bako LadislavSkalický Pavel     3183
12.Vybíral FilipKubíček Pavel     3093
13.Bako AdamStrnad Stanislav     31103
14.Vybíral JakubFelgr Pavel         
15.Vybíral FilipSkalický Pavel         
16.Bako AdamKubíček Pavel         
17.Vybíral JakubStrnad Stanislav         
18.Bako LadislavFelgr Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bako Adam30Skalický Pavel12
Vybíral Jakub02Kubíček Pavel12
Bako Ladislav30Strnad Stanislav03
Vybíral Filip30Felgr Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:33 TJ Jiskra Králíky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habivský Karel
Pospíšil Tomáš ml.
 
 
Nekvinda Josef
Eliáš Radim
 
 
     2301
2.Feranec Karel st.
Láryš Jaromír
 
 
Lásko Jiří ml.
Sisr František
 
 
     1302
3.Pospíšil Tomáš ml.Lásko Jiří ml.     3112
4.Feranec Karel st.Sisr František     2313
5.Habivský KarelNekvinda Josef     3123
6.Láryš JaromírEliáš Radim     3133
7.Feranec Karel st.Lásko Jiří ml.     0334
8.Habivský KarelSisr František     3244
9.Láryš JaromírNekvinda Josef     1345
10.Pospíšil Tomáš ml.Eliáš Radim     3255
11.Habivský KarelLásko Jiří ml.     1356
12.Láryš JaromírSisr František     3266
13.Pospíšil Tomáš ml.Nekvinda Josef     3076
14.Feranec Karel st.Eliáš Radim     3286
15.Láryš JaromírLásko Jiří ml.     0387
16.Pospíšil Tomáš ml.Sisr František     3097
17.Feranec Karel st.Nekvinda Josef     31107
18.Habivský KarelEliáš Radim     31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Tomáš ml.40Lásko Jiří ml.31
Feranec Karel st.22Sisr František13
Habivský Karel21Nekvinda Josef13
Láryš Jaromír22Eliáš Radim03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33447:494TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burešová Lucie
Lehký Jaroslav
 
 
Fangl Jiří
Dušek Rudolf
 
 
-6-6-6  0301
2.Krejčí Tomáš st.
Lehký Jiří
 
 
Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
89-84 3111
3.Lehký JiříDušek Rudolf-7-8-8  0312
4.Kaplan JakubFangl Jiří-8-698-102313
5.Krejčí Tomáš st.Bureš Lukáš44-9-7-72314
6.Burešová LucieVilhelm Václav677  3024
7.Kaplan JakubDušek Rudolf-6-5-7  0325
8.Krejčí Tomáš st.Fangl Jiří-7-14-4  0326
9.Burešová LucieBureš Lukáš56-5-9103236
10.Lehký JiříVilhelm Václav676  3046
11.Krejčí Tomáš st.Dušek Rudolf-7-7-3  0347
12.Burešová LucieFangl Jiří-1075-7-62348
13.Lehký JiříBureš Lukáš-7-86-7 1349
14.Kaplan JakubVilhelm Václav-6-8-8  03410
15.Burešová LucieDušek Rudolf         
16.Lehký JiříFangl Jiří         
17.Kaplan JakubBureš Lukáš         
18.Krejčí Tomáš st.Vilhelm Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehký Jiří12Dušek Rudolf30
Kaplan Jakub03Fangl Jiří30
Krejčí Tomáš st.03Bureš Lukáš21
Burešová Lucie21Vilhelm Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sk Skořenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:31 Sk Skořenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jindřich
Adamec Miroslav st.
 
 
Ulrych Miloš st.
Ulrych Milan
 
 
     0301
2.Krčál Jiří
Bednář Libor
 
 
Bělohlávek Luboš
Jetleb Petr
 
 
     3111
3.Beneš JindřichUlrych Milan     0312
4.Adamec Miroslav st.Ulrych Miloš st.     0313
5.Bednář LiborJetleb Petr     0314
6.Krčál JiříBělohlávek Luboš     1315
7.Adamec Miroslav st.Ulrych Milan     0316
8.Bednář LiborUlrych Miloš st.     0317
9.Krčál JiříJetleb Petr     3027
10.Beneš JindřichBělohlávek Luboš     3037
11.Bednář LiborUlrych Milan     2338
12.Krčál JiříUlrych Miloš st.     2339
13.Beneš JindřichJetleb Petr     3049
14.Adamec Miroslav st.Bělohlávek Luboš     13410
15.Krčál JiříUlrych Milan         
16.Beneš JindřichUlrych Miloš st.         
17.Adamec Miroslav st.Jetleb Petr         
18.Bednář LiborBělohlávek Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Jindřich21Ulrych Milan30
Adamec Miroslav st.03Ulrych Miloš st.30
Bednář Libor03Jetleb Petr12
Krčál Jiří12Bělohlávek Luboš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Depeš Jaroslav
Pešek Radek
 
 
Drábek Jiří
Slezáková Blanka
 
 
     3010
2.Richter Pavel
Siegl Petr
 
 
Harapátová Stanislava
Harapátová Lucie
 
 
     3220
3.Pešek RadekDrábek Jiří     2321
4.Depeš JaroslavHarapátová Lucie     3131
5.Richter PavelHarapátová Stanislava     1332
6.Siegl PetrSlezáková Blanka     3242
7.Depeš JaroslavDrábek Jiří     1343
8.Richter PavelHarapátová Lucie     1344
9.Siegl PetrHarapátová Stanislava     3154
10.Pešek RadekSlezáková Blanka     1355
11.Richter PavelDrábek Jiří     0356
12.Siegl PetrHarapátová Lucie     3066
13.Pešek RadekHarapátová Stanislava     3076
14.Depeš JaroslavSlezáková Blanka     0377
15.Siegl PetrDrábek Jiří     2378
16.Pešek RadekHarapátová Lucie     3088
17.Depeš JaroslavHarapátová Stanislava     3098
18.Richter PavelSlezáková Blanka     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pešek Radek22Drábek Jiří40
Depeš Jaroslav22Harapátová Lucie13
Richter Pavel04Harapátová Stanislava13
Siegl Petr31Slezáková Blanka31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS