Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:19 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Libor
Škaroupka Petr
 
 
Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
     3210
2.Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
Felgr Pavel
Skalický Pavel
 
 
     3220
3.Škaroupka PetrSkalický Pavel     2321
4.Knápek JaroslavKubíček Pavel     1322
5.Milek LiborStrnad Stanislav     3232
6.Kristek PavelFelgr Pavel     3242
7.Knápek JaroslavSkalický Pavel     3052
8.Milek LiborKubíček Pavel     3162
9.Kristek PavelStrnad Stanislav     3072
10.Škaroupka PetrFelgr Pavel     3282
11.Milek LiborSkalický Pavel     3292
12.Kristek PavelKubíček Pavel     30102
13.Škaroupka PetrStrnad Stanislav         
14.Knápek JaroslavFelgr Pavel         
15.Kristek PavelSkalický Pavel         
16.Škaroupka PetrKubíček Pavel         
17.Knápek JaroslavStrnad Stanislav         
18.Milek LiborFelgr Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škaroupka Petr11Skalický Pavel12
Knápek Jaroslav11Kubíček Pavel12
Milek Libor30Strnad Stanislav02
Kristek Pavel30Felgr Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Adam
Vybíral Filip
 
 
Stejskal Adam
Nečas Lukáš
 
 
     3210
2.Suchý Jaroslav
Chládek Karel
 
 
Zechovský Jan
Mynář Vojtěch
 
 
     3120
3.Bako AdamNečas Lukáš     3230
4.Suchý JaroslavStejskal Adam     3140
5.Vybíral FilipZechovský Jan     3050
6.Chládek KarelMynář Vojtěch     3060
7.Suchý JaroslavNečas Lukáš     3070
8.Vybíral FilipDokoupil Marek     3080
9.Chládek KarelZechovský Jan     3290
10.Bako AdamMynář Vojtěch     30100
11.Vybíral FilipNečas Lukáš         
12.Chládek KarelDokoupil Marek         
13.Bako AdamZechovský Jan         
14.Suchý JaroslavMynář Vojtěch         
15.Chládek KarelNečas Lukáš         
16.Bako AdamDokoupil Marek         
17.Suchý JaroslavZechovský Jan         
18.Vybíral FilipMynář Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bako Adam20Nečas Lukáš02
Suchý Jaroslav20Stejskal Adam01
Vybíral Filip20Zechovský Jan02
Chládek Karel20Mynář Vojtěch02
   Dokoupil Marek01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30 TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habivský Karel
Pospíšil Tomáš ml.
 
 
Dušek Rudolf
Fangl Jiří
 
 
     0301
2.Feranec Karel st.
Láryš Jaromír
 
 
Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
     2302
3.Pospíšil Tomáš ml.Dušek Rudolf     1303
4.Feranec Karel st.Fangl Jiří     0304
5.Láryš JaromírBureš Lukáš     0305
6.Habivský KarelVilhelm Václav     0306
7.Feranec Karel st.Dušek Rudolf     0307
8.Láryš JaromírFangl Jiří     1308
9.Habivský KarelBureš Lukáš     3018
10.Pospíšil Tomáš ml.Vilhelm Václav     0319
11.Láryš JaromírDušek Rudolf     13110
12.Habivský KarelFangl Jiří     13  
13.Pospíšil Tomáš ml.Bureš Lukáš         
14.Feranec Karel st.Vilhelm Václav         
15.Habivský KarelDušek Rudolf         
16.Pospíšil Tomáš ml.Fangl Jiří         
17.Feranec Karel st.Bureš Lukáš         
18.Láryš JaromírVilhelm Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Tomáš ml.02Dušek Rudolf30
Feranec Karel st.02Fangl Jiří20
Láryš Jaromír03Bureš Lukáš11
Habivský Karel11Vilhelm Václav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36581:616TJ Zálší B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burešová Lucie
Lehký Jaroslav
 
 
Eliáš Radim
Nekvinda Josef
 
 
-8-9-6  0301
2.Lehký Jiří
Krejčí Tomáš st.
 
 
Sisr František
Lásko Jiří ml.
 
 
789  3011
3.Lehký JiříLásko Jiří ml.8-5-7-8 1312
4.Kaplan JakubSisr František-5-5-4  0313
5.Krejčí Tomáš st.Nekvinda Josef11-8-7-10 1314
6.Burešová LucieEliáš Radim4-1189 3124
7.Kaplan JakubLásko Jiří ml.-7-6-8  0325
8.Krejčí Tomáš st.Sisr František-10-86-8 1326
9.Burešová LucieNekvinda Josef596  3036
10.Lehký JiříEliáš Radim87-65 3146
11.Krejčí Tomáš st.Lásko Jiří ml.-3-5-9  0347
12.Burešová LucieSisr František8-86-9-22348
13.Lehký JiříNekvinda Josef76-89 3158
14.Kaplan JakubEliáš Radim6-675 3168
15.Burešová LucieLásko Jiří ml.-108-512-112369
16.Lehký JiříSisr František-6-764103279
17.Kaplan JakubNekvinda Josef9-6-7-8 13710
18.Krejčí Tomáš st.Eliáš Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehký Jiří31Lásko Jiří ml.40
Kaplan Jakub13Sisr František31
Krejčí Tomáš st.03Nekvinda Josef22
Burešová Lucie22Eliáš Radim03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23 Orel Orlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav st.
Beneš Jindřich
 
 
Harapátová Stanislava
Harapátová Lucie
 
 
     3210
2.Krčál Jiří
Bednář Libor
 
 
Slezáková Blanka
Drábek Jiří
 
 
     1311
3.Beneš JindřichDrábek Jiří     1312
4.Bednář LiborHarapátová Lucie     3222
5.Adamec Miroslav st.Slezáková Blanka     2323
6.Krčál JiříHarapátová Stanislava     3033
7.Bednář LiborDrábek Jiří     1334
8.Adamec Miroslav st.Harapátová Lucie     3244
9.Krčál JiříSlezáková Blanka     3054
10.Beneš JindřichHarapátová Stanislava     3264
11.Adamec Miroslav st.Drábek Jiří     3074
12.Krčál JiříHarapátová Lucie     3084
13.Beneš JindřichSlezáková Blanka     3094
14.Bednář LiborHarapátová Stanislava     1395
15.Krčál JiříDrábek Jiří     30105
16.Beneš JindřichHarapátová Lucie         
17.Bednář LiborSlezáková Blanka         
18.Adamec Miroslav st.Harapátová Stanislava         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Jindřich21Drábek Jiří22
Bednář Libor12Harapátová Lucie03
Adamec Miroslav st.21Slezáková Blanka12
Krčál Jiří40Harapátová Stanislava12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sk Skořenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15 TJ Sokol Libchavy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Depeš Jaroslav
Pešek Radek
 
 
Ulrych Miloš st.
Ulrych Milan
 
 
     3010
2.Richter Pavel
Siegl Petr
 
 
Jetleb Petr
Bělohlávek Luboš
 
 
     3020
3.Pešek RadekUlrych Milan     3130
4.Depeš JaroslavUlrych Miloš st.     3140
5.Richter PavelJetleb Petr     3050
6.Siegl PetrBělohlávek Luboš     3160
7.Depeš JaroslavUlrych Milan     2361
8.Richter PavelUlrych Miloš st.     0362
9.Siegl PetrJetleb Petr     3072
10.Pešek RadekBělohlávek Luboš     3182
11.Richter PavelUlrych Milan     0383
12.Siegl PetrUlrych Miloš st.     3293
13.Pešek RadekJetleb Petr     30103
14.Depeš JaroslavBělohlávek Luboš         
15.Siegl PetrUlrych Milan         
16.Pešek RadekUlrych Miloš st.         
17.Depeš JaroslavJetleb Petr         
18.Richter PavelBělohlávek Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pešek Radek30Ulrych Milan21
Depeš Jaroslav11Ulrych Miloš st.12
Richter Pavel12Jetleb Petr03
Siegl Petr30Bělohlávek Luboš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS