Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Miroslav
Mrkos Roman
 
 
Lásko Martin
Břeň Martin
 
 
     3010
2.Herel Miroslav
Dvořák Martin
 
 
Táfl Petr
Hašek Jakub
 
 
     3020
3.Krejsa MiroslavLásko Martin     3130
4.Mrkos RomanBřeň Martin     3040
5.Herel MiroslavTáfl Petr     3150
6.Dvořák MartinHašek Jakub     3060
7.Mrkos RomanLásko Martin     3070
8.Herel MiroslavBřeň Martin     3080
9.Dvořák MartinTáfl Petr     3090
10.Krejsa MiroslavHašek Jakub     30100
11.Herel MiroslavLásko Martin     30110
12.Dvořák MartinBřeň Martin     30120
13.Krejsa MiroslavTáfl Petr     32130
14.Mrkos RomanHašek Jakub     30140
15.Dvořák MartinLásko Martin     30150
16.Krejsa MiroslavBřeň Martin     30160
17.Mrkos RomanTáfl Petr     31170
18.Herel MiroslavHašek Jakub     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejsa Miroslav40Lásko Martin04
Mrkos Roman40Břeň Martin04
Herel Miroslav40Táfl Petr04
Dvořák Martin40Hašek Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:37 TJ Sokol Česká Třebová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdošík Petr
Pavelka Dominik
 
 
Ryšálek Tomáš
Preisler Jan
 
 
     3010
2.Malá Karolína
Počtýnská Adéla
 
 
Rybka Tomáš ml.
Valenta Aleš
 
 
     0311
3.Počtýnská AdélaRybka Tomáš ml.     0312
4.Pavelka DominikValenta Aleš     3122
5.Gajdošík PetrRyšálek Tomáš     3032
6.Malá KarolínaPreisler Jan     1333
7.Pavelka DominikRybka Tomáš ml.     1334
8.Gajdošík PetrValenta Aleš     3144
9.Malá KarolínaRyšálek Tomáš     3254
10.Počtýnská AdélaPreisler Jan     0355
11.Gajdošík PetrRybka Tomáš ml.     0356
12.Malá KarolínaValenta Aleš     0357
13.Počtýnská AdélaRyšálek Tomáš     0358
14.Pavelka DominikPreisler Jan     3268
15.Malá KarolínaRybka Tomáš ml.     0369
16.Počtýnská AdélaValenta Aleš     03610
17.Pavelka DominikRyšálek Tomáš     30710
18.Gajdošík PetrPreisler Jan     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Počtýnská Adéla04Rybka Tomáš ml.40
Pavelka Dominik31Valenta Aleš22
Gajdošík Petr31Ryšálek Tomáš13
Malá Karolína13Preisler Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mostek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:15 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pich Karel
Kopecký Pavel
 
 
Doubrava Zdeněk
Hodinář Alfred
 
 
     3110
2.Vojnar Jiří
Jůza Václav
 
 
Frydrych Miroslav
Balcar Jiří
 
 
     3020
3.Vojnar JiříFrydrych Miroslav     3130
4.Jůza VáclavDoubrava Zdeněk     3040
5.Pich KarelBalcar Jiří     0341
6.Kopecký PavelHodinář Alfred     3051
7.Jůza VáclavFrydrych Miroslav     3061
8.Pich KarelDoubrava Zdeněk     1362
9.Kopecký PavelBalcar Jiří     3072
10.Vojnar JiříHodinář Alfred     3082
11.Baťa KryštofFrydrych Miroslav     0383
12.Kopecký PavelDoubrava Zdeněk     3193
13.Vojnar JiříBalcar Jiří     30103
14.Jůza VáclavHodinář Alfred     30113
15.Kopecký PavelFrydrych Miroslav     30123
16.Vojnar JiříDoubrava Zdeněk     30133
17.Jůza VáclavBalcar Jiří     30143
18.Baťa KryštofHodinář Alfred     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojnar Jiří40Frydrych Miroslav13
Jůza Václav40Doubrava Zdeněk13
Pich Karel02Balcar Jiří13
Kopecký Pavel40Hodinář Alfred13
Baťa Kryštof02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26 TJ Sokol Plchovice Sršně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Jiří
Janďourek Pavel
 
 
Drábková Tereza
Drábková Vendula
 
 
     3110
2.Horčička Rudolf
Záloha Jan
 
 
Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
     0311
3.Janďourek PavelDrábková Vendula     3021
4.Záloha JanDrábková Tereza     3131
5.Matoušek JiříDrábek Vladimír     3041
6.Horčička RudolfDrábek Jiří     2342
7.Záloha JanDrábková Vendula     3052
8.Matoušek JiříDrábková Tereza     3162
9.Horčička RudolfDrábek Vladimír     0363
10.Janďourek PavelDrábek Jiří     3073
11.Matoušek JiříDrábková Vendula     3183
12.Horčička RudolfDrábková Tereza     3093
13.Janďourek PavelDrábek Vladimír     32103
14.Záloha JanDrábek Jiří     03104
15.Horčička RudolfDrábková Vendula     13105
16.Janďourek PavelDrábková Tereza     30115
17.Záloha JanDrábek Vladimír     13116
18.Matoušek JiříDrábek Jiří     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janďourek Pavel40Drábková Vendula13
Záloha Jan22Drábková Tereza04
Matoušek Jiří40Drábek Vladimír22
Horčička Rudolf13Drábek Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:50 Orel Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Josef
Stříteský Vít
 
 
Jiříček Jaroslav
Šimek Libor
 
 
     0301
2.Duchoslav Pavel
Novák Ondřej
 
 
Stejskal Jan
Šlegr Tomáš
 
 
     3211
3.Stříteský VítJiříček Jaroslav     2312
4.Říha JosefŠimek Libor     0313
5.Duchoslav PavelStejskal Jan     0314
6.Novák OndřejŠlegr Tomáš     0315
7.Říha JosefJiříček Jaroslav     1316
8.Duchoslav PavelŠimek Libor     2317
9.Novák OndřejStejskal Jan     0318
10.Stříteský VítŠlegr Tomáš     0319
11.Duchoslav PavelJiříček Jaroslav     03110
12.Novák OndřejŠimek Libor     30210
13.Stříteský VítStejskal Jan     03211
14.Říha JosefŠlegr Tomáš     03212
15.Novák OndřejJiříček Jaroslav     03213
16.Stříteský VítŠimek Libor     03214
17.Říha JosefStejskal Jan     03215
18.Duchoslav PavelŠlegr Tomáš     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stříteský Vít04Jiříček Jaroslav40
Říha Josef04Šimek Libor31
Duchoslav Pavel04Stejskal Jan40
Novák Ondřej13Šlegr Tomáš40

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline