Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lásko Martin
Brustamn Stanislav ml.
 
 
Dvořák Martin
Herel Miroslav
 
 
     1301
2.Stříteský Martin
Břeň Martin
 
 
Mrkos Roman
Kučera Martin
 
 
     1302
3.Břeň MartinHerel Miroslav     0303
4.Stříteský MartinMrkos Roman     0304
5.Lásko MartinKučera Martin     0305
6.Brustamn Stanislav ml.Dvořák Martin     1306
7.Stříteský MartinHerel Miroslav     0307
8.Lásko MartinMrkos Roman     0308
9.Brustamn Stanislav ml.Kučera Martin     0309
10.Břeň MartinDvořák Martin     03010
11.Polák PetrHerel Miroslav     03011
12.Brustamn Stanislav ml.Mrkos Roman     03012
13.Břeň MartinKučera Martin     03013
14.Stříteský MartinDvořák Martin     03014
15.Brustamn Stanislav ml.Herel Miroslav     13015
16.Břeň MartinMrkos Roman     03016
17.Stříteský MartinKučera Martin     03017
18.Polák PetrDvořák Martin     23018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Břeň Martin04Herel Miroslav40
Stříteský Martin04Mrkos Roman40
Lásko Martin02Kučera Martin40
Brustamn Stanislav ml.04Dvořák Martin40
Polák Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:17 TJ Sokol Česká Třebová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryšálek Tomáš
Gregor Miroslav
 
 
Syrový Tomáš
Pavelka Dominik
 
 
     3110
2.Rybka Tomáš ml.
Valenta Aleš
 
 
Počtýnská Adéla
Malá Karolína
 
 
     3020
3.Gregor MiroslavSyrový Tomáš     3030
4.Valenta AlešPavelka Dominik     2331
5.Rybka Tomáš ml.Počtýnská Adéla     3041
6.Ryšálek TomášMalá Karolína     1342
7.Valenta AlešSyrový Tomáš     3252
8.Rybka Tomáš ml.Pavelka Dominik     3162
9.Ryšálek TomášPočtýnská Adéla     3172
10.Gregor MiroslavMalá Karolína     3082
11.Rybka Tomáš ml.Syrový Tomáš     3192
12.Ryšálek TomášPavelka Dominik     1393
13.Gregor MiroslavPočtýnská Adéla     30103
14.Valenta AlešMalá Karolína     30113
15.Ryšálek TomášSyrový Tomáš     31123
16.Gregor MiroslavPavelka Dominik     31133
17.Valenta AlešPočtýnská Adéla     30143
18.Rybka Tomáš ml.Malá Karolína     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gregor Miroslav40Syrový Tomáš04
Valenta Aleš31Pavelka Dominik22
Rybka Tomáš ml.40Počtýnská Adéla04
Ryšálek Tomáš22Malá Karolína13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mostek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1510:47 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodinář Alfred
Hrdlička Miloš
 
 
Vojnar Jiří
Slavík Tomáš
 
 
     0301
2.Doubrava Zdeněk
Balcar Jiří
 
 
Dian Marian
Sodomka Vladislav
 
 
     0302
3.Balcar JiříVojnar Jiří     0303
4.Hodinář AlfredDian Marian     0304
5.Hrdlička MilošSlavík Tomáš     3214
6.Doubrava ZdeněkSodomka Vladislav     0315
7.Hodinář AlfredVojnar Jiří     0316
8.Hrdlička MilošDian Marian     3026
9.Doubrava ZdeněkSlavík Tomáš     0327
10.Balcar JiříSodomka Vladislav     0328
11.Hrdlička MilošVojnar Jiří     0329
12.Doubrava ZdeněkDian Marian     3039
13.Balcar JiříSlavík Tomáš     03310
14.Hodinář AlfredSodomka Vladislav     03311
15.Doubrava ZdeněkVojnar Jiří     03312
16.Balcar JiříDian Marian     03313
17.Hodinář AlfredSlavík Tomáš     03314
18.Hrdlička MilošSodomka Vladislav     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balcar Jiří04Vojnar Jiří40
Hodinář Alfred04Dian Marian22
Hrdlička Miloš22Slavík Tomáš31
Doubrava Zdeněk13Sodomka Vladislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:927:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábková Vendula
Drábková Veronika
 
 
Janďourek Pavel
Matoušek Jiří
 
 
     0301
2.Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
Horčička Rudolf
Záloha Jan
 
 
     3211
3.Drábková VeronikaHorčička Rudolf     0312
4.Drábková VendulaHorčička Rudolf     0313
5.Drábek VladimírJanďourek Pavel     3123
6.Drábek JiříMatoušek Jiří     3233
7.Drábková VendulaHorčička Rudolf     0334
8.Drábek VladimírHorčička Rudolf     3044
9.Drábek JiříJanďourek Pavel     3254
10.Drábková VeronikaMatoušek Jiří     0355
11.Drábek VladimírHorčička Rudolf     3065
12.Drábek JiříHorčička Rudolf     3075
13.Drábková VeronikaJanďourek Pavel     0376
14.Drábková VendulaMatoušek Jiří     0377
15.Drábek JiříHorčička Rudolf     3087
16.Drábková VeronikaHorčička Rudolf     0388
17.Drábková VendulaJanďourek Pavel     0389
18.Drábek VladimírMatoušek Jiří     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábková Veronika04Horčička Rudolf44
Drábková Vendula04Janďourek Pavel22
Drábek Vladimír40Matoušek Jiří22
Drábek Jiří40   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:25 Orel Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahoš Radek
Stejskal Jan
 
 
Duchoslav Pavel
Novák Ondřej
 
 
     3110
2.Jiříček Jaroslav
Šimek Libor
 
 
Říha Josef
Shejbal Martin
 
 
     3020
3.Drahoš RadekNovák Ondřej     2321
4.Stejskal JanDuchoslav Pavel     3131
5.Jiříček JaroslavŘíha Josef     3041
6.Šimek LiborShejbal Martin     1342
7.Stejskal JanNovák Ondřej     3152
8.Jiříček JaroslavDuchoslav Pavel     3062
9.Šimek LiborŘíha Josef     3072
10.Drahoš RadekShejbal Martin     2373
11.Jiříček JaroslavNovák Ondřej     3183
12.Šimek LiborDuchoslav Pavel     2384
13.Lipenský VladimírŘíha Josef     3194
14.Stejskal JanShejbal Martin     30104
15.Šimek LiborNovák Ondřej     23105
16.Lipenský VladimírDuchoslav Pavel     03106
17.Stejskal JanŘíha Josef     31116
18.Jiříček JaroslavShejbal Martin     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drahoš Radek02Novák Ondřej22
Stejskal Jan40Duchoslav Pavel22
Jiříček Jaroslav40Říha Josef04
Šimek Libor13Shejbal Martin22
Lipenský Vladimír11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS