Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:45 TJ Sokol Sudslava E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stříteský Martin
Břeň Martin
 
 
Gajdošík Petr
Malá Karolína
 
 
     2301
2.Brustamn Stanislav ml.
Lásko Martin
 
 
Syrový Tomáš
Pavelka Dominik
 
 
     3211
3.Stříteský MartinPavelka Dominik     1312
4.Břeň MartinMalá Karolína     1313
5.Brustamn Stanislav ml.Gajdošík Petr     0314
6.Lásko MartinSyrový Tomáš     0315
7.Břeň MartinPavelka Dominik     1316
8.Brustamn Stanislav ml.Malá Karolína     3026
9.Lásko MartinGajdošík Petr     0327
10.Stříteský MartinSyrový Tomáš     0328
11.Brustamn Stanislav ml.Pavelka Dominik     0329
12.Lásko MartinMalá Karolína     3139
13.Stříteský MartinGajdošík Petr     3249
14.Břeň MartinSyrový Tomáš     13410
15.Lásko MartinPavelka Dominik     03411
16.Stříteský MartinMalá Karolína     31511
17.Břeň MartinGajdošík Petr     23512
18.Brustamn Stanislav ml.Syrový Tomáš     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stříteský Martin22Pavelka Dominik40
Břeň Martin04Malá Karolína13
Brustamn Stanislav ml.13Gajdošík Petr31
Lásko Martin13Syrový Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:24 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Martin
Krejsa Miroslav
 
 
Kopecký Pavel
Slavík Tomáš
 
 
     1301
2.Herel Miroslav
Dvořák Martin
 
 
Baťa Kryštof
Pich Karel
 
 
     3011
3.Herel MiroslavKopecký Pavel     0312
4.Mrkos RomanSlavík Tomáš     1313
5.Krejsa MiroslavPich Karel     3123
6.Kučera MartinBaťa Kryštof     3033
7.Mrkos RomanKopecký Pavel     0334
8.Krejsa MiroslavSlavík Tomáš     3144
9.Kučera MartinPich Karel     3054
10.Herel MiroslavBaťa Kryštof     3064
11.Krejsa MiroslavKopecký Pavel     0365
12.Kučera MartinSlavík Tomáš     3175
13.Herel MiroslavPich Karel     3185
14.Dvořák MartinBaťa Kryštof     3095
15.Kučera MartinKopecký Pavel     0396
16.Herel MiroslavSlavík Tomáš     32106
17.Dvořák MartinPich Karel     30116
18.Krejsa MiroslavBaťa Kryštof     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herel Miroslav31Kopecký Pavel40
Mrkos Roman02Slavík Tomáš13
Krejsa Miroslav31Pich Karel04
Kučera Martin31Baťa Kryštof04
Dvořák Martin20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:44 TJ Sokol Plchovice Sršně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybka Tomáš ml.
Ryšálek Tomáš
 
 
Horčička Rudolf
Záloha Jan
 
 
     3010
2.Kopečný Petr
Kolář Matěj
 
 
Janďourek Pavel
Matoušek Jiří
 
 
     0311
3.Ryšálek TomášHorčička Rudolf     0312
4.Rybka Tomáš ml.Záloha Jan     3022
5.Kopečný PetrJanďourek Pavel     0323
6.Kolář MatějMatoušek Jiří     0324
7.Rybka Tomáš ml.Horčička Rudolf     3034
8.Kopečný PetrZáloha Jan     0335
9.Kolář MatějJanďourek Pavel     0336
10.Ryšálek TomášMatoušek Jiří     0337
11.Kopečný PetrHorčička Rudolf     2338
12.Kolář MatějZáloha Jan     0339
13.Ryšálek TomášJanďourek Pavel     03310
14.Rybka Tomáš ml.Matoušek Jiří     23311
15.Kolář MatějHorčička Rudolf     13312
16.Ryšálek TomášZáloha Jan     03313
17.Rybka Tomáš ml.Janďourek Pavel     32413
18.Kopečný PetrMatoušek Jiří     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ryšálek Tomáš04Horčička Rudolf31
Rybka Tomáš ml.31Záloha Jan31
Kopečný Petr04Janďourek Pavel31
Kolář Matěj04Matoušek Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mostek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrych Miroslav
Balcar Jiří
 
 
Duchoslav Pavel
Novák Ondřej
 
 
     2301
2.Doubrava Zdeněk
Hodinář Alfred
 
 
Shejbal Martin
Říha Josef
 
 
     3011
3.Balcar JiříDuchoslav Pavel     1312
4.Hodinář AlfredNovák Ondřej     3122
5.Frydrych MiroslavShejbal Martin     3032
6.Doubrava ZdeněkŘíha Josef     3042
7.Hodinář AlfredDuchoslav Pavel     2343
8.Frydrych MiroslavNovák Ondřej     1344
9.Doubrava ZdeněkShejbal Martin     3054
10.Balcar JiříŘíha Josef     3164
11.Frydrych MiroslavDuchoslav Pavel     1365
12.Doubrava ZdeněkNovák Ondřej     3075
13.Balcar JiříShejbal Martin     1376
14.Hodinář AlfredŘíha Josef     3186
15.Doubrava ZdeněkDuchoslav Pavel     0387
16.Balcar JiříNovák Ondřej     1388
17.Hodinář AlfredShejbal Martin     1389
18.Frydrych MiroslavŘíha Josef     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balcar Jiří13Duchoslav Pavel40
Hodinář Alfred22Novák Ondřej22
Frydrych Miroslav22Shejbal Martin22
Doubrava Zdeněk31Říha Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:43 Orel Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábková Vendula
Drábková Veronika
 
 
Šimek Libor
Drahoš Roman
 
 
     1301
2.Drábková Tereza
Drábek Jiří
 
 
Stejskal Jan
Jiříček Jaroslav
 
 
     0302
3.Drábková TerezaŠimek Libor     0303
4.Drábková VendulaDrahoš Roman     0304
5.Drábková VeronikaStejskal Jan     0305
6.Drábek JiříJiříček Jaroslav     3015
7.Drábková VendulaŠimek Libor     0316
8.Drábková VeronikaDrahoš Roman     1317
9.Drábek JiříStejskal Jan     3227
10.Drábková TerezaJiříček Jaroslav     0328
11.Drábková VeronikaŠimek Libor     0329
12.Drábek JiříDrahoš Roman     3039
13.Drábková TerezaStejskal Jan     13310
14.Drábková VendulaJiříček Jaroslav     03311
15.Drábek JiříŠimek Libor     30411
16.Drábková TerezaDrahoš Roman     32511
17.Drábková VendulaStejskal Jan     03512
18.Drábková VeronikaJiříček Jaroslav     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drábková Tereza13Šimek Libor31
Drábková Vendula04Drahoš Roman22
Drábková Veronika04Stejskal Jan31
Drábek Jiří40Jiříček Jaroslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS