Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:26 TJ Sokol Sudslava D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábková Vendula
Drábková Veronika
 
 
Táfl Petr
Brustamn Stanislav ml.
 
 
     1301
2.Drábková Tereza
Drábek Jiří
 
 
Stříteský Martin
Břeň Martin
 
 
     2302
3.Drábková TerezaBrustamn Stanislav ml.     3112
4.Drábková VendulaStříteský Martin     0313
5.Drábková VeronikaBřeň Martin     3223
6.Drábek JiříTáfl Petr     3033
7.Drábková VendulaBrustamn Stanislav ml.     3143
8.Drábková VeronikaStříteský Martin     0344
9.Drábek JiříBřeň Martin     3054
10.Drábková TerezaTáfl Petr     0355
11.Drábková VeronikaBrustamn Stanislav ml.     3065
12.Drábek JiříStříteský Martin     3075
13.Drábková TerezaBřeň Martin     3085
14.Drábková VendulaTáfl Petr     0386
15.Drábek JiříBrustamn Stanislav ml.     3096
16.Drábková TerezaStříteský Martin     31106
17.Drábková VendulaBřeň Martin     03107
18.Drábková VeronikaTáfl Petr     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drábková Tereza31Brustamn Stanislav ml.04
Drábková Vendula13Stříteský Martin22
Drábková Veronika31Břeň Martin13
Drábek Jiří40Táfl Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mostek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:25 Orel Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jaroslav
Stejskal Jan
 
 
Balcar Jiří
Frydrych Miroslav
 
 
     3010
2.Drahoš Radek
Šimek Libor
 
 
Doubrava Zdeněk
Hodinář Alfred
 
 
     3120
3.Jiříček JaroslavKrál Zdeněk     3030
4.Stejskal JanFrydrych Miroslav     0331
5.Drahoš RadekHodinář Alfred     3041
6.Šimek LiborDoubrava Zdeněk     3251
7.Stejskal JanKrál Zdeněk     3061
8.Drahoš RadekFrydrych Miroslav     1362
9.Šimek LiborHodinář Alfred     2363
10.Jiříček JaroslavDoubrava Zdeněk     3273
11.Drahoš RadekBalcar Jiří     3083
12.Šimek LiborFrydrych Miroslav     2384
13.Jiříček JaroslavHodinář Alfred     2385
14.Stejskal JanDoubrava Zdeněk     3195
15.Šimek LiborBalcar Jiří     30105
16.Jiříček JaroslavFrydrych Miroslav     30115
17.Stejskal JanHodinář Alfred     31125
18.Drahoš RadekDoubrava Zdeněk     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiříček Jaroslav31Král Zdeněk02
Stejskal Jan31Frydrych Miroslav31
Drahoš Radek22Hodinář Alfred22
Šimek Libor22Doubrava Zdeněk13
   Balcar Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7 TJ Sokol Česká Třebová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňous Jan
Rybka Tomáš ml.
 
 
Říha Josef
Duchoslav Pavel
 
 
     3210
2.Gregor Miroslav
Řeháček Martin
 
 
Shejbal Martin
Stříteský Vít
 
 
     3020
3.Vaňous JanŘíha Josef     3030
4.Řeháček MartinDuchoslav Pavel     3040
5.Rybka Tomáš ml.Shejbal Martin     3250
6.Gregor MiroslavStříteský Vít     3160
7.Řeháček MartinŘíha Josef     3170
8.Rybka Tomáš ml.Duchoslav Pavel     3080
9.Gregor MiroslavShejbal Martin     3090
10.Vaňous JanStříteský Vít     30100
11.Rybka Tomáš ml.Říha Josef     30110
12.Gregor MiroslavDuchoslav Pavel     30120
13.Vaňous JanShejbal Martin     30130
14.Řeháček MartinStříteský Vít     30140
15.Gregor MiroslavŘíha Josef     30150
16.Vaňous JanDuchoslav Pavel     30160
17.Řeháček MartinShejbal Martin     30170
18.Rybka Tomáš ml.Stříteský Vít     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňous Jan40Říha Josef04
Řeháček Martin40Duchoslav Pavel04
Rybka Tomáš ml.40Shejbal Martin04
Gregor Miroslav40Stříteský Vít04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:39 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záloha Jan
Horčička Rudolf
 
 
Herel Miroslav
Dvořák Martin
 
 
     0301
2.Janďourek Pavel
Matoušek Jiří
 
 
Kučera Martin
Krejsa Miroslav
 
 
     3011
3.Záloha JanDvořák Martin     0312
4.Horčička RudolfKučera Martin     0313
5.Janďourek PavelKrejsa Miroslav     3023
6.Matoušek JiříHerel Miroslav     3133
7.Horčička RudolfDvořák Martin     0334
8.Janďourek PavelKučera Martin     3244
9.Matoušek JiříKrejsa Miroslav     3054
10.Záloha JanHerel Miroslav     1355
11.Janďourek PavelDvořák Martin     0356
12.Matoušek JiříKučera Martin     1357
13.Záloha JanKrejsa Miroslav     0358
14.Horčička RudolfHerel Miroslav     0359
15.Matoušek JiříDvořák Martin     03510
16.Záloha JanKučera Martin     03511
17.Horčička RudolfKrejsa Miroslav     03512
18.Janďourek PavelHerel Miroslav     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záloha Jan04Dvořák Martin40
Horčička Rudolf04Kučera Martin31
Janďourek Pavel31Krejsa Miroslav22
Matoušek Jiří22Herel Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:7 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Václav
Sodomka Vladislav
 
 
Pavelka Dominik
Marek Jakub
 
 
     3010
2.Kopecký Pavel
Slavík Tomáš
 
 
Počtýnská Adéla
Syrový Tomáš
 
 
     3020
3.Kopecký PavelPočtýnská Adéla     3030
4.Jůza VáclavMarek Jakub     3040
5.Slavík TomášSyrový Tomáš     3250
6.Sodomka VladislavPavelka Dominik     3160
7.Jůza VáclavPočtýnská Adéla     3070
8.Slavík TomášMarek Jakub     3080
9.Sodomka VladislavSyrový Tomáš     3090
10.Kopecký PavelPavelka Dominik     30100
11.Slavík TomášPočtýnská Adéla     30110
12.Sodomka VladislavMarek Jakub     30120
13.Kopecký PavelSyrový Tomáš     30130
14.Jůza VáclavPavelka Dominik     30140
15.Sodomka VladislavPočtýnská Adéla     30150
16.Kopecký PavelMarek Jakub     30160
17.Jůza VáclavSyrový Tomáš     31170
18.Slavík TomášPavelka Dominik     23171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kopecký Pavel40Počtýnská Adéla04
Jůza Václav40Marek Jakub04
Slavík Tomáš31Syrový Tomáš04
Sodomka Vladislav40Pavelka Dominik13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS