Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:51 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stříteský Martin
Břeň Martin
 
 
Kopecký Pavel
Sodomka Vladislav
 
 
     0301
2.Lásko Martin
Brustamn Stanislav ml.
 
 
Pich Karel
Slavík Tomáš
 
 
     0302
3.Stříteský MartinSlavík Tomáš     1303
4.Břeň MartinPich Karel     3213
5.Lásko MartinKopecký Pavel     0314
6.Brustamn Stanislav ml.Sodomka Vladislav     1315
7.Břeň MartinSlavík Tomáš     2316
8.Lásko MartinPich Karel     1317
9.Brustamn Stanislav ml.Kopecký Pavel     0318
10.Stříteský MartinSodomka Vladislav     2319
11.Lásko MartinSlavík Tomáš     03110
12.Brustamn Stanislav ml.Pich Karel     13111
13.Stříteský MartinKopecký Pavel     03112
14.Břeň MartinSodomka Vladislav     23113
15.Brustamn Stanislav ml.Slavík Tomáš     03114
16.Stříteský MartinPich Karel     31214
17.Břeň MartinKopecký Pavel     03215
18.Lásko MartinSodomka Vladislav     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stříteský Martin13Slavík Tomáš40
Břeň Martin13Pich Karel22
Lásko Martin04Kopecký Pavel40
Brustamn Stanislav ml.04Sodomka Vladislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:38 TJ Sokol Plchovice Sršně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jakub
Pavelka Dominik
 
 
Záloha Jan
Horčička Rudolf
 
 
     3110
2.Počtýnská Adéla
Malá Karolína
 
 
Janďourek Pavel
Matoušek Jiří
 
 
     0311
3.Pavelka DominikZáloha Jan     3121
4.Počtýnská AdélaHorčička Rudolf     1322
5.Marek JakubJanďourek Pavel     3032
6.Malá KarolínaSládková Veronika     2333
7.Počtýnská AdélaZáloha Jan     0334
8.Marek JakubHorčička Rudolf     3044
9.Malá KarolínaJanďourek Pavel     0345
10.Pavelka DominikSládková Veronika     3055
11.Marek JakubZáloha Jan     3165
12.Malá KarolínaHorčička Rudolf     0366
13.Pavelka DominikJanďourek Pavel     1367
14.Počtýnská AdélaSládková Veronika     2368
15.Malá KarolínaZáloha Jan     0369
16.Pavelka DominikHorčička Rudolf     3279
17.Počtýnská AdélaJanďourek Pavel     03710
18.Marek JakubMatoušek Jiří     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavelka Dominik31Záloha Jan22
Počtýnská Adéla04Horčička Rudolf22
Marek Jakub31Janďourek Pavel31
Malá Karolína04Sládková Veronika21
   Matoušek Jiří10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:10 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkos Roman
Herel Miroslav
 
 
Stříteský Vít
Říha Josef
 
 
     3010
2.Kučera Martin
Krejsa Miroslav
 
 
Duchoslav Pavel
Novák Ondřej
 
 
     3120
3.Mrkos RomanStříteský Vít     3030
4.Herel MiroslavŘíha Josef     3040
5.Kučera MartinDuchoslav Pavel     3050
6.Krejsa MiroslavNovák Ondřej     3160
7.Herel MiroslavStříteský Vít     3070
8.Kučera MartinŘíha Josef     3080
9.Krejsa MiroslavDuchoslav Pavel     3290
10.Mrkos RomanNovák Ondřej     30100
11.Kučera MartinStříteský Vít     30110
12.Krejsa MiroslavŘíha Josef     31120
13.Mrkos RomanDuchoslav Pavel     31130
14.Herel MiroslavNovák Ondřej     03131
15.Krejsa MiroslavStříteský Vít     30141
16.Mrkos RomanŘíha Josef     30151
17.Herel MiroslavDuchoslav Pavel     30161
18.Kučera MartinNovák Ondřej     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrkos Roman40Stříteský Vít04
Herel Miroslav31Říha Josef04
Kučera Martin40Duchoslav Pavel04
Krejsa Miroslav40Novák Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0TJ Sokol Česká Třebová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Aleš
Rybka Tomáš ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Gregor Miroslav
Řeháček Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Gregor MiroslavWO    3030
4.Řeháček MartinWO    3040
5.Valenta AlešWO    3050
6.Rybka Tomáš ml.WO    3060
7.Řeháček MartinWO    3070
8.Valenta AlešWO    3080
9.Rybka Tomáš ml.WO    3090
10.Gregor MiroslavWO    30100
11.Valenta AlešWO    30110
12.Rybka Tomáš ml.WO    30120
13.Gregor MiroslavWO    30130
14.Řeháček MartinWO    30140
15.Rybka Tomáš ml.WO    30150
16.Gregor MiroslavWO    30160
17.Řeháček MartinWO    30170
18.Valenta AlešWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mostek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17 Sokol Mostek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Zdeněk
Hodinář Alfred
 
 
Drábková Vendula
Drábková Veronika
 
 
     3010
2.Balcar Jiří
Frydrych Miroslav
 
 
Drábková Tereza
Drábek Jiří
 
 
     3120
3.Balcar JiříDrábková Veronika     3030
4.Hodinář AlfredDrábková Vendula     3040
5.Frydrych MiroslavDrábková Tereza     3050
6.Doubrava ZdeněkDrábek Jiří     0351
7.Hodinář AlfredDrábková Veronika     3061
8.Frydrych MiroslavDrábková Vendula     3071
9.Doubrava ZdeněkDrábková Tereza     3181
10.Balcar JiříDrábek Jiří     1382
11.Frydrych MiroslavDrábková Veronika     3192
12.Doubrava ZdeněkDrábková Vendula     31102
13.Balcar JiříDrábková Tereza     30112
14.Hodinář AlfredDrábek Jiří     13113
15.Doubrava ZdeněkDrábková Veronika     30123
16.Balcar JiříDrábková Vendula     31133
17.Hodinář AlfredDrábková Tereza     30143
18.Frydrych MiroslavDrábek Jiří     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balcar Jiří31Drábková Veronika04
Hodinář Alfred31Drábková Vendula04
Frydrych Miroslav31Drábková Tereza04
Doubrava Zdeněk31Drábek Jiří40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS